Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dukan diéta, avagy együk soványra magunkat fórum

Dukan diéta, avagy együk soványra magunkat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dukan diéta, avagy együk soványra magunkat

1 2 3 4 5 6
136. miel77 (válaszként erre: 135. - Nix02)
2011. márc. 17. 09:40
Nekem kb az első 3 egyetemi év telt hasonlóan :) húúú mennyi buli meg pia, de durvák voltak :) a régi szép idők, azért sztem kell az ember életébe ez a korszak :) bár ha belegondolok akkoriban én sem diétáztam nagyon, vhogy nem jöttek úgy fel a kilók, nem ültem itthon egész nap a könyvek felett ...:( komolyan a szakdoga írás meg a vizsgaidőszak a leghizlalóbb!!! Én nem értem azokat az embereket, akik azt mondják mindig fogynak ilyenkor, mert nem tudnak enni....igazából én tanulás helyett inkább ettem :)
135. nix02 (válaszként erre: 134. - Miel77)
2011. márc. 17. 09:34

hát én majdnem egy évig ittam nem vagyok rá büszke de ez van:D az első egyetemi évem 7napból 4 az mámorosan telt, a többin meg rosszul voltam és nem ettem:D és fogytam is rendesen, elég csini voltam. de én nem ettem mellé semmit, ha iszok nem eszek, mert annak nincs jó vége főleg hogy csak a töményet szeretem.


nem raktam bele külön húst, csak sima üveges szósz, meg tészta, mozzarella sajttal, meg tejföllel. de közben a cukros barátnőmmel megállapítottuk, hogy az édesítőszeres szörp lehet a hibás, mert van akire így hat.

134. miel77
2011. márc. 16. 20:06

húúú a pálinka meg a vodka jóóóó :) azokban a legkevesebb kalória egyébként :) nekem még nem tűnt fel, hogy segítené a fogyást... lehet nem kéne annyit popcornt ennyi mellé?


A milánóinál nem inkább az lehet a gond, hogy a husi zsíros volt meg ha meg is pakoltad sajtocskával... na akkor az segítheti a kishelyiség látogatását :( de magában a sima száraz tészta sztem nem okoz ilyent, mondjuk egy diéta után bármilyen nehezebb kaja képes lehet ilyenekre!

133. miel77 (válaszként erre: 132. - Nix02)
2011. márc. 15. 10:01

Azért ne koplalj, mert nem lesz erőd a bálra :) fejedbe száll rögtön majd az alkohol... :)

Ja "vendégségben" sosem tud az ember diétázni, meg meg is sértődnének, hogy nem eszek a kajájukból!!!

132. nix02 (válaszként erre: 131. - Miel77)
2011. márc. 14. 14:10
hát, most, szerintem tartom a súlyt, mivel páromnál vagyok, és előtte nem szabad ilyet csinálni, így is már megfenyegetett, hogy ha nem eszek, bezár, és nem megyek sehova.:D meg nem is akarok náluk válogatni, hogy mit eszek meg, meg mit nem, így is kellően válogatós vagyok. ma megyek vissza tőlük, uh sztem a héten, én már nem eszek:D, mert pénteken jó lenne valahogy kinézni a bálon:D
131. miel77 (válaszként erre: 127. - Nix02)
2011. márc. 14. 12:45

Köszi a tippeket!!! Nagyon szép város Debrecen, élmény volt a hétvége!!! Csak a diétának nem kedvezett... :(

És Te hogy állsz?

Kitartás Mindenkinek!!!

130. miel77 (válaszként erre: 129. - Sinkagitta)
2011. márc. 14. 12:43

Hali!! Sok sikert hozzá! Én danone activia naturt vagy az új densia natúrt ettem általában. A húsleves jó, ha az első két napban kihagyod a zöldségeket belőle. Én sokat eszem levest a diéták alatt :)

de most bedőlt a dukanom, a félmaraton miatt... szóval vmit kéne kezdenem magammal, mert nem fog lemenni az úszógumim sose :'(

2011. márc. 13. 22:37

húúú holnap kezdek! már be vagyok zsongva :)

a danone natúr joghurt, mehet szerintetek reggelire?

a nap többi részében meg szerintem vasárnapi húsleves lesz a menü sok főtt hússal :)

Heni te hogy állsz?

128. nix02
2011. márc. 11. 21:09
de ezeken kívül is csak úgy sétálgatni Debrecen egy élmény:)
127. nix02 (válaszként erre: 126. - Miel77)
2011. márc. 11. 21:08
Tulajdon képpen ez egy kihelyezett kar Debrecen mellett Hajdúböszörményben:) nem ismerek a nagy Egyetemen nagyon senkit, de Debrecent igen. ajánlom a főteret, nagyon jókat lehet sétálni, nagyerdő, a nagyegyetem kívül belül, egy szép park van körülötte. A nagyerdőn pedig békás tő:) titta szép.
126. miel77 (válaszként erre: 125. - Nix02)
2011. márc. 11. 12:14

Én Szegedre, de ma megyek Debrecenbe félmaratont futni :) :) azt hallottam nagyon szép az egyetem :) szeretném majd megnézni. Tudom ez nem fórum téma, de ha ajánlanál pár dolgot amit feltétlenül érdemes megnézni kb. másfél nap alatt akkor nagyon megköszönöm :)

Az egyetemen belül ismered Szabó Ildikót? Az ő kutatásaira alapozom a szakdogám :)

125. nix02 (válaszként erre: 122. - Miel77)
2011. márc. 11. 11:06
Debreceni Egyetem, Gyermeknevelési és felnőttképzési kar
124. miel77 (válaszként erre: 121. - 8a7691817d)
2011. márc. 11. 09:02
Rámész a névre, aztán ott kiválasztod az interaktivitás fület, és azon belül megkeresed, hogy napló :)
123. miel77 (válaszként erre: 120. - 8a7691817d)
2011. márc. 11. 09:00

Szia!!


Belefér a 10%-os zsírtartalmú, egyébként melyik túróra van ez ráírva? én csak annyit szoktam nézni, hogy zsírszegény legyen... pl. nádudvari túró :) most ez jön be :)

122. miel77 (válaszként erre: 119. - Nix02)
2011. márc. 11. 08:59
Értem! Én pedagógia-töri szakos vagyok :) Melyik egyetemre jársz, ha nem titok?
2011. márc. 10. 22:31
Segítsetek!Hogyan tudom megnézni a naplóitokat?
2011. márc. 10. 22:29
Sziasztok ha sovány túrót eszek,ebbe belefér a 10%zsírtartalmú?
119. nix02 (válaszként erre: 118. - Miel77)
2011. márc. 10. 16:39
Szociálpedagógia szak. meg vagyok gyógyszerek nélkül, bár van 2 ami nagyon hiányzik, de nem akarom végigjárni újra az orvosokat miatta.
118. miel77 (válaszként erre: 117. - Nix02)
2011. márc. 10. 14:37

Én is most írom a szakdogáimat, kettőt párhuzamosan :) milyen szakos vagy? Hát elég idegtépő, mellette heti 3szor esti suliba járok okj-s képzésre. Ismerős az egyetemi élet, a sok buli meg cigi, én is cigiztem kb. 5 évig, és nem is akartam sokáig leszokni, mert tökre szerettem! Csak már a szervezetem nem bírta, szóval 2 éve letettem :) mostanában már a sok buli is csökkent, vhogy ahogy nő az ember, lesz helyette más, ami fontos. Igazából mostanában már nagyon inni szoktam sokat = olyan bulisra sokat :) :) mert azt sem bírom :S

Elég durva, hogy mennyi mindenen kellett végigmenned :( hát sajnos a gyógyszerektől való elhízásról senki nem tehet :( De ezek szerint akkor most nem szedsz semmit és jól vagy? Az a lényeg :) Egyébként meg ez a diéta sztem működik sport nélkül is, (csak ajánlottam, hogy azzal hatékonyabb) szóval ha van kitartásod lehet vele eredményed :) Sok sikert!

117. nix02 (válaszként erre: 116. - Miel77)
2011. márc. 10. 14:08
kicsit látszottak a csontjaim, de sportoltam elvoltam, csak jöttek a betegségek->szteroidok->pajzsmirigy túlműködés, és ennek köszönhetően röplabda, kézilabda, tánc abbahagyása, és ezeket az alvás váltotta fel, mert ne bírtam a gyógyszerek mellett ébren lenni. abbahagytam az összes gyógyszert, hogy vége befejeztem, elkezdtem futni majd meg fulladtam de leküzdöttem magamról 10kg-t abból ami feljött. De elkerültem egyetemre, vissza híztam, elindultak ez egyetemi bulik, az evést felváltotta az ivás, és a sok mozgás a bulikban, megint vissza lement jó pár kg. jelenleg végzős vagyok, és gyakorlat, szakdolgozat, iskola, rengeteg utazás, a hétvégéimet lefoglalja a gyakorlatra készülés, és a párkapcsolat, társas kapcsolatok, néha aludni sincs időm, nem hogy mozogni, persze amikor csak tudok szoktam, de a futás egyáltalán nem megy, cigizek, meg az állítólagos asztma, nem kínzom magam. a cigiről nem tudokmleszokni, és főleg azért nem mert nem akarok, szeretek cigizni, és félek, is hogy ha letenném jönnének fel kilók, mint másnál. a jóga felejtős, nem tudok rákoncentrálni, nagyon komolytalan vagyok hozzá.
116. miel77 (válaszként erre: 115. - Nix02)
2011. márc. 10. 11:55

húú elviselhető alakod volt, az mit jelent? Olyan alakod legyen ami Neked tetszik az a lényeg, nem mond magadra,hogy elviselhető...

Egyébként régen én is mindig azt mondtam, hogy nincs időm rá... igazából arra van időm, amire akarom, már rájöttem :) pl. ott a hétvége :) már 2 éve futok, és nagyon jóó, stressz, fáradtság minden ellen :) mondjuk asztmával ez nem biztos menne, inkább jóga, vagy pilates :)

115. nix02
2011. márc. 10. 11:48
Voltam már annyi, de elviselhető alkatom volt, jól éreztem magam, csak jött egy asztmás dolog, és a sok gyógyszertől elkezdtem hízni. nem igazán sportolok, nincs á sok időm, ha meg van túl fáradt vagyok, néha pár felülés.
114. miel77 (válaszként erre: 113. - Nix02)
2011. márc. 10. 09:47
Húú akkor nem lennél túl vékony már? Bár Te tudod, minden alkat más :) Edzel is vmit?
113. nix02
2011. márc. 10. 09:44
165-67 körül vagyok.
112. miel77 (válaszként erre: 111. - Nix02)
2011. márc. 10. 09:40
Akkor alacsony vagy? Én 160 cm vok... és most 55kg :S régen 50 alatt voltam, de annyira sztem már nem tudnék visszamenni, de az 50 körüli állapot jó lenne!!!Vhogy be akarok majd sok edzést építeni a napirendbe, sztem az sokat segíthet a formálódásban!!!
111. nix02 (válaszként erre: 110. - Miel77)
2011. márc. 10. 09:28
47-50 kg közt szeretnék lenni, jelenleg 65 vagyok, úgyhogy még elég sokat
110. miel77 (válaszként erre: 108. - Nix02)
2011. márc. 10. 08:39
És Te mennyit akarsz összesen fogyni? Lehet írtad már... én nem tudom, de vhogy nem nagyon akar lemenni az utsó 3-4 kg.. minden diétánál itt álltam meg eddig kb.!!! Úgy érzem már ez a poci örökre hozzám nőtt!!! grrrr :S :S
109. miel77
2011. márc. 10. 08:38
húúúú én tele vagyok kiütéssel, és a múltkor is ez volt 3 hét után :S :S sztem nem bír a szervezetem ennyi fehérjét, vagy allergiás vok vmire... nem tudom el kéne mennem allergia tesztre, és ak biztos okosabb lennék!!
108. nix02
2011. márc. 9. 23:20
nekem jól megy még mindig, bár most kis iszogatás volt és jött vissza pici, na jó nem kis iszogtás volt hanem nagy és az mellé kellett valami rágcsa. De nekem jól működik, bár elég erősen méregtelenítek, hála a laktóz érzékenységnek, de semmi bajom tőle, néha még egy kis szénhidrátot is becsalok, de minden héten megy le 1-2 kg
107. miel77
2011. márc. 9. 21:28

ja most persze megint ott tartok hogy jojoztatom azt az 5kilót ...ahhhh és nem tudom már mit csináljak??? majd jövő héttől lehet visszakapcsolódom Hozzátok a diétába!

Addig is mindenkinek hajráááá! :)))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook