Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duciterhesség és szülés fórum

Duciterhesség és szülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Duciterhesség és szülés

1 2 3 4 5 6 7 8 9
111. 363d535da9 (válaszként erre: 103. - Petka)
2008. jún. 17. 11:47

Először is gratulálok az esküvőtökhöz. Remélem hamarosan tényleg gyönyörű tejcsokoládé színű bébieitek lesznek! :)))))) Biztos vagyok benne, hoyg csodálatos, különleges kis lurkóitok fognak születni!!!!!!!

A pocakon ne aggódj! Olyan nődokit keress, aki nem tesz megjegyzéseket és türelmes, megértő! Semmi gond nem lesz! Nem te vagy az egyedüli aki ilyen problémákkal küzd.

Nekem a teszt a peteéréstől számított 18. napon lett pozitív, noha előtte a jós teszt ( az ovulációs tesztet lehet orákulumként használni) folyamatosan pozitív volt. valószínűleg neked is 16 napos a luteális fázisod.

Várom a jó híreket!

2008. jún. 15. 09:24
Albertin! Dehogyis vagy bunkó! Azért köszike:-))
109. albertin (válaszként erre: 107. - Békafül)
2008. jún. 15. 09:24

szió


egyelőre nem mondok fől,mert mégiscsak a fönök a főnők és nem az aki azzá akar lenni.a férjem is azt mondta h birjam még ki egy kicsikét mert hátha összejön előbb v utóbb,a posta mégis egy biztos melóhely.hát valahol igaza van ,

én sajnos már megint érzem h megfog jönni,szerintem ezt is elfujta a szél...na sebaj majd a köv.

drága békafül igyál sok folyadékot .egyél sok zőldséget gyümőlcsőt és fehér hust,és persze amit a drága pocilakod megkván,és miért nincs még neve a picurkának,nem döntöttetek még v nemét nem tudjátok?

pussz.a

2008. jún. 15. 09:16

sziasztok


drága siti,ti már elértétek a célotokat,teljesen igazad van.h szeretnétek mindent megadni neki.

nekem nincs tesóm,de mindig szerettem volna,de nem rajtam mulott...ja és én nagy bunkó vagyok :gratulálok kicsi-nagy fiad sikeréhez,

pár éve villant belém ,h uristen mi lesz velem?

szüleim elváltak,egyre idősebbek és nekem senkim sincs a férjemen kivül,na akkor startoltam rá a babaügyre,remélem hamarosan összejön.

a munkahelyemen rendezödtek a dolgok,pikkeltek rám a kollegák mert másfél hónapig begsibe meg szabin voltam,de továbbra sem értenek meg,pedig egy szem fiunk van és mi nők mégsem tudunk ősszetartani.

drága kismamák ,élvezzétek a nyarat és az édes terheteket .

puszi mindenkinek.

2008. jún. 15. 07:29

Hinnye hölgyeim, hát mindenkire rátört az írógörcs??? Nem vagyok pár napig, aztán meg frászt kell kapnom, mert már meg sem találom, amit utoljára írtam? Ejnye! Na, de igazából NAGYON örülök ám a sok olvasnivalónak!!!


Először az újnak: szia Petka, üdvözlünk itten minálunk, igazán barátságos kis helyre tévedtél. Szorítok a pozitív tesztért, az ultrahangozós kínjaimat meg elolvashatod ebben a fórumban a 26. hozzászólástól.


Aztán a kukis-társnak: Gyöngyös, továbbra is giga gratula a fütyishez, lesz még gondunk vele elég! Az én pinduromnak még nincs neve...


Aztán Albertinnek: nagyon rossz volt olvasni, hogy ennyire pocsékul mennek a dolgok a munkahelyeden, a babás készülődésnek nem erről kéne szólnia! Nagyon sajnállak, és nagyon dühös vagyok, hogy ilyen mocsok, érzéketlen emberekkel kell együttlenned nap, mint nap! Amiatt ne aggódj, mert nem érzel semmit, attól még lehet ott valaki... A felmondás pedig nagyon bátor dolog, és nagy döntés, de nyilván ilyen helyzetben mérlegelni kell, hogy mit nyersz és mit veszítesz. A párod mit szól az ötlethez?


És a büszke maminak: Siti, hatalmas gratula az ügyes kicsi fiadhoz, hihetetlen jó érzés lehet ennyire büszkének lenni rá! Nekem osztályfőnökként is szuper érzés kitűnő biziket átadni (idén az osztályomban 5 db volt), akkor milyen jó lehet szülőként!


Végül a tesó témához: Én teljesen megértem Siti döntését, bár nekem nagyon sokat jelent, hogy van testvérem... Első nekifutásra 5 gyereket akartam, de az uram lealkudta 2 és félre, szóval először ez a babó, aztán még egyet szeretnénk, a harmadik még függőben :). Meglássuk...


Hejhó, mindenre írtam, hát akkor mehetek is, puszi csajok, mindenki vigyázzon magára!


B.

106. ea9bff1b44 (válaszként erre: 105. - Albertin)
2008. jún. 14. 20:26
Úgy gondoltuk, hogy nem. Bencének lehetőségeinkez mérten, és az ésszerűség határain belül szeretnénk mindent megadni. Sokan azt mondják, ez hülyeség, mert majd egyedül lesz, ha mi elmegyünk. De hiszem, hogy nélkülünk is megállja majd a helyét. Szerintem mindenkinek magának kell döntenie ebben a kérdésben. Mi így látjuk jónak.
105. albertin (válaszként erre: 104. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 14. 18:00
ezen vagyunk drága siti.további sok sok őrőmőd legyen még.terveztek még babát?
104. ea9bff1b44 (válaszként erre: 103. - Petka)
2008. jún. 14. 13:36

Szorítunk neked is, ha van teszteredményed, jelezd!!

Szép napot mindenkinek! Az enyémet már gyönyörűvé tette a kisfiam, kitűnőre végezte az első osztályt.Kívánom nektek, hogy egyszer mind átéljétek ezeket a csodás pillanatokat!!

Puszi

103. petka (válaszként erre: 101. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 13. 22:40
Köszönöm Siti, hát ettől féltem, már megint "megdugnak". Biztos vagyok benne, hogy a hasi ultrahang semmit nem fog mutatni. Ha nőgyógy ultrahangra volt szükségem, más probléma miatt, mindig hüvelyi ultrahangra küldtek. Nem akarom hogy megint megalázzanak, hogy hájas a hasam. Tudom, de ezen hirtelen nem tudok változtatni. Válaszod megnyugtatott, hogy azért látni fogják a babámat, valahogyan.
102. petka (válaszként erre: 100. - Albertin)
2008. jún. 13. 22:37

Szerintem igen, de még nincs pozitiv tesztem. Minden jel arra utal hogy igen, csak azt gondolom hogy túl korán csináltam tesztet. Nem tudtam hogy a beágyazodás jóval később van mint a fogantatás. De már utánaolvastam a témának.

Köszi.

101. ea9bff1b44 (válaszként erre: 99. - Petka)
2008. jún. 13. 21:28
Szia petka! Én már beszámolhatok tapasztalataimról. Az első időkben a sima hasi ultrahangon oly annyira nem tudtak semmit megnézni, hogy a vizsgálatot végző hölgy azt mondta, szerinte nem vagyok terhes. De látta az elkeseredésem, átvitt a későbbi orvosomhoz, aki hüvelyi ultrahangot csinált, és ott ugyanolyan tisztán látszott minden, mint egy soványabb kismamánál a hasi ultrahangon. Sőt, azt mondták, hogy a terhesség korai szakaszában sokkal több minden kimutatható a hüvelyi ultrahanggal. Amikor pedíg már nagy volt a posakom a baba miatt is, már sima ultrahangra jártam.Amikor a hüvelyi ultrahang kimutatta a babámat, a terhesség ötödik hetében jártam. Tehát nincs ok izgalomra!:-)
100. albertin (válaszként erre: 99. - Petka)
2008. jún. 13. 19:08

szia petka


nálam sem látják sohasem a bal oldalt,mert vszinü

h ráfekszik a hólyag v nemtom mi?de sajnos nekem nekem még csak inszem volt,és a dokim emlitette párszor h fogyjak le,sajnos ilyen téren nincs tapasztalatom ,te kismama vagy?

99. petka
2008. jún. 13. 15:55

Sziasztok!


Én is duci vagyok, és lenne egy kérdésem.

Nekem ultrahangnál mindig problémás volt hogy kövér vagyok. A terhesultrahangot ez mennyire befolyásolja? Attól félek hogy majd nem fog látszani a babám, vagy hogy beszól az orvos a nagy hasam miatt. Légyszi írjátok meg, hogy nektek milyen volt.

Köszi

98. ea9bff1b44 (válaszként erre: 97. - 363d535da9)
2008. jún. 12. 20:31

Gratula a kukachoz!:-)

Bence nekem haránfekvéses volt a huszadik héttől végig. Elég hülyén festettem, oldalra szélesedtem, mint egy anyahajó.

2008. jún. 12. 15:33

Sziasztok!


albertin: Ezt így nem szabad! Tudom, hogy piszokul nehéz, de egyszerűen ne vedd magadra, ha piszkálnak! Neked most sokkal fontosabb dolgod van! Folyamatosan megy a drukk! Ha megfogant sem érzel semmit még az 5. napon! Sikerülni fog, mert sikerülnie kell!


békafül: Minden oké lesz a terhelésesen! Majd jelentkezz, hogy mi volt!


Mi jól vagyunk. Zsigi megfordult! Mostmár nem harántfekvéses, hanem FAR!!!! :O Az orvos még bíztat, hogy megfordulhat, de én már semmit sem bánok, csak egészséges legyen! Ma voltam UH-n és saját szememmel láttam a két kis zacsit+ a kukacot! :)))))


Puszi nektek! Vigyázzatok magatokra!

96. albertin (válaszként erre: 92. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 12. 06:29

drága siti

kösz,elfogom olvasni,de csak hétvégén...puszi

95. albertin (válaszként erre: 93. - Békafül)
2008. jún. 12. 06:24

szio


köszönöm szépen ,de nagyon stresszes vok és ideges,de te már nemsokára ANYA leszel és meg sem kottyan neked egy kis cukros lötty.ugye.?

a kis pocilakó mindent megér ...

vigyázz magatokra.

2008. jún. 12. 06:20

sziasztok csajok

tegnap sikerült annyira kiborulnom a melóhelyen,h este 5-töl (hivatalzárás után),egész utón hazafelé zokogtam.két rendi kolleganő nem birt belém leleket verni.mindenen felhuzom magam ,most is gomboc van a torkomban,ha rágondolok.táppénz után vok,és azt hiszik h akkor már én kipihentem magam és nekem ezerrel kell gályázni.mindenki feszült,tulhajszolt,azon agyalok h beadom a felmondásom,aztán majd lesz valami.

ez most nagyon nem hiányzik nekem.

inszem után 5.napon vok és nem érzek semmit.valami szintelen izé jön belelem de az a utrogestántól van ,a fenébe...

üdv mindenkinek.

2008. jún. 11. 20:59

Sziasztok lányok, ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem... most is csak egy kicsit, mert vár rám a tengernyi adminisztráció - zárjuk az évet, hát ez remek... Jövő héten meg terheléses cukor, de csak, hogy ne legyen uncsi :).

Albertin kedves, kitartás, biztos hatalmas lelkierő kell, hogy ezt a sok procedúrát meg vizsgálatot végigcsináld, de mindenképpen maradj pozitív, és ne hajtsd túl magad, mert az biztosan nem segít!!! Szorítok 23.-ára, remélem jó híreket kapsz!


Bocs csajok, most futok is tovább, mert ezer a dolog. Majd jövök, remélem hamarabb...


Üdv mindannyiótoknak!

2008. jún. 9. 20:42
Kedves Albertinem! HA az esküvői történetre vagy kíváncsi, akkor "Fehérruhás duciálom"címen megtalálod, akár a fórumok között is, vagy a cikkeknél. A saját naplómba pedíg beleolvashatsz, ha az adatlapomra kattintassz, ill. ha kikereed a naplók közül. Magamról-nektek-ez a címe. Vigyázz magadra, ne hajtsd túl a szervezeted! Puszi, jó éjt!
2008. jún. 9. 19:26

kérdezz-felelek játék:aki kérdez:albertin,válaszol.albertin:))))


vicc volt!sziasztok lányok!

most értem haza a melóból

egéyz nap jóformán fel sem álltam hol a számitógép szart be ,hol a z ügyfelek voltak sokanP

(postán dolgozom)enni sem tudtam,és most amikor hazajöttem ,párizsit sajttal.szalámival és utánna meg mézes kenyeret ettem,

nagyon nehéz visszazőkkeni a gályázásba,oda az egész napom ugyebár most egy honapig nem melóztam,kaptam is akollegáktól a fejemre-nem értik meg a helyzetet nálunk már vérre megy,mindenki ideges és feszült az örületes hajtás miatt.most ezt az inszememet titokban tartom,pedig a nődoki táppénzt javasolt és ráis irta a zárójelentésre,mégis jóbb lefoglalni magam ,mint 17 napig itthon enni a kefét h sikerült e? a doki már mondta h ne dobjam ki az injekciót mert jó lesz a következőre.

drága siti,hol lehet elolvasni a gyöngyös által emlitett naplot?

drága gyöngyös,jól vagy-tok?irjál h hogy érzed magad,növekszik e a kisfiad? én csak ritkán tudok géphez ülni most már.a szemem is teljesen ki van ,mert egész nap monitor elött ülök,egyébként is hendzsos vok,ugyhogy nézzétek el nekem drágáim a helytelen irásomat.

puszilok mindenkit:

2008. jún. 9. 07:37

sziasztok lányok


mátol reggeltől-estig gályáznom kell,de azért benézek hozzátokesténként,köszi mindenkinek a drukkolást,vasárnap kint voltunk a telken és nagyon megáztam ez most nekem nem hiányzott,azóta is folyik az orrom és állandóan pisilek.ugye ez nem befolyásolja a megtapadást?

sziasztok muszály mennem,puszi mindenkinek

2008. jún. 6. 20:40
Köszike! Albertin drága!Fel a fejjel, sikerülni fog!
88. 363d535da9 (válaszként erre: 82. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 6. 18:15

Siti!

Olvastam a menyasszonyi ruhás cikkedet. Nagyon aranyos kis történet!

:)

87. 363d535da9 (válaszként erre: 86. - Albertin)
2008. jún. 6. 18:14

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de elég sűrű napjaim vannak!


Azért gondoltam rád folyamatosan. Tudod! Most jön a pozitív hozzáállás!!!! Tehát: Természetesen sikerült! 23-án csakis jó híreket kapsz! :)))))


Puszi!

86. albertin (válaszként erre: 85. - Ea9bff1b44)
2008. jún. 6. 16:12

drága siti

11-kor már ott voltam.de fél 2-kor csinálták meg.

már megint nem volt ágy...

most értem haza,mert több mint másfél orát vártam még a zárójelentésre.

most semmit nem érzek.azt sem h sikerült és azt sem h nem.23-án kell visszamennem kontrollba.

köszi a szoritást.

puszika

85. ea9bff1b44 (válaszként erre: 84. - Albertin)
2008. jún. 6. 10:42
Nagyon drukkolunk! LAzíts! Puszi
2008. jún. 6. 08:00

sziasztok


ma lesz a nagy nap,a 3.inszem

szoritsatok nekem ma és a köv 7-8 napban h sikerüljön,én is szeretnék már végre boldog kismama-anyuka lenni ...

mindenkinek kellemes hétvégét kivánok.

2008. jún. 4. 16:15

sziasztok lányok!


végre géphez jutottam ,de most rövid leszek,mert este szinházba megyünk,váratlanul ért és még készülödnöm kell. a legnagyobb gond,az h nem tudok mit felvenni:)))ismerös ,ugye?

csak gömbölyödöm kifelé,a ruhák meg mindig csak összemennek..szilváson még hiztam 3-kg,ugyhogy 1-el átléptem a büvös számot:)

ja,majd elfelejtettem :pénteken inszem.

sajna lépnem kell,holnap reggel benézek hozzátok és mesélek..

2008. jún. 3. 09:49

Albertin hol vagy? Milyen volt Szilvásváradon? Várnánk egy kis bejelentkezést!

Nyugi Gyöngyös! Bár terhes nem vagyok, azért dagi igen, tehát itt vagyok én is!:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook