Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Drakula terápia fórum

Drakula terápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. szept. 21. 14:20

Szóval itt a csajoknak mondom, hogy szerintem nem fájdalmas, ha nem lett volna bevérzés, másnap simán tudtam volna menni dolgozni, de szerencsére vettem ki szabit.


Farah, mennyi idő alatt tűnik el a monokli? Kenegetem, melegítem, minden....

39. Bellavita21 (válaszként erre: 38. - Farah76)
2014. szept. 21. 14:17

Farah, neked is óriási szem alatti monoklid van??? Nekem a szemem alatt végig bevérzett, a járomcsont alattig ér, s sajnos a szemzugig fut, az ornyeregig. Nagyon durva.

Hát én sajnos annyi traumán mentem már keresztül, hogy az ilyesmi meg se kottyan, itthon nyomom a dermarollert, az brutálisabb amúgy. Tettek fel érzéstelenítőt, de nem annyira hatott, az én itthonim sokkal jobban hat.

Pomázon voltam.

2014. szept. 20. 14:39

Kedves Bellavita21!


Neked nem fájt? Hogy lehet? Esetleg injekciós érzéstelenítést kértél előtte? Megkérdezhetem,hogy Pomázon csinálták neked is?

A bevérzés felszívódik,nekem is volt,alapozóval halványítottam....

2014. szept. 20. 11:56
Hát voltam kezelésen, a kezelés nem egy fájdalmas dolog, de a szemem alatt eltalált egy ért és bevérzett. Hát nagyon durván monoklis lettem, nagyon ki vagyok borulva, mert hétfőn muszáj mennem dolgozni, s megbeszéléseim, külsős tárgyalásaim vannak, s ez annyira brutál, hogy eltakarhatatlan....
36. MVeronika (válaszként erre: 34. - Farah76)
2014. szept. 7. 15:07

Kedves Farah76!


Köszönöm szépen a választ. De hogy lett jobb a bőröd? Milyen volt, és mi javult rajta?

Nagyon köszönöm:

MVeronika

2014. aug. 31. 13:03
Sziasztok, jövő héten megyek prp kezelésre, másnap tudom menni dolgozni? nem fogok gázul kinézni? lesznek tárgyalásaim másnap, esetleg áttegyem őket? vagy nem leszek brutális kinézetű???
2014. aug. 23. 20:40
Szia! Én most voltam kezelésen,harmadszor,a múlt héten.Akciós volt,az arcom,a nyakam és a dekoltázsom csinálták.Kaptam előtte előkészítő maszkot,de nekem most is nagyon fájt.Normál tűvel szúrt,a tűszúrásokat nem számoltam,de annyi kémcső vért vettek le,amennyi kellett erre a területre.Én azért megyek PRP kezelésre mert tényleg jobb tőle a bőröm állaga,de csodát nem tesz azért.Utána alig látszik valami,pár pici piros pont talán,de nem zavaró.Nekem a második kezelésnél talált el az orvos egy hajszáleret a szemem alatt,ami csúnya volt,de nem foglalkoztam vele,aztán felszívódott magától.Nem reklám,de Pomázon voltam én is.
2014. júl. 24. 09:04
És még egyet nagyon szeretnék kérni. Csak olyan írjon választ, legyen szíves, aki páciens és nem reklámozza az eljárást. Nagyon nagy bajban vagyok az arcommal és nem szeretnék tévutakat. Nagyon szépen köszönöm. MVeronika
2014. júl. 23. 18:13

Sziasztok!

Kérlek szépen, segítsetek nekem. Drakula terápiát szeretnék az arcomon és a kezemen. Itt többen írtátok, hogy nagyon fájdalmas. Megtennétek, hogy leírjátok pontosan, hogy melyik orvos hogyan csinálja és mit érez közben az ember? Hány tűszúrást jelent ez? Van ahol automata tűvel csinálják? Az is írjon, legyen szíves, akinek nem fájt.

Mennyi ideig látszanak a szúrásnyomok? Mennyi idő múlva lehet emberek közé menni?

Kedvesek voltak az orvosok?

Volt, amelyikőtök megbánta?

Nagyon szépen köszönöm előre is:

MVeronika

2014. máj. 24. 15:24
Ott ahol krumplicska! gyogykozpont.hu
30. Réci81 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2014. máj. 24. 15:23
Kedves grizus! 1 kezelésen voltam Pomázon én is, csak ajánlani tudom!!!
2014. febr. 4. 08:57
Egy pomázi sebészeti rendelőben már régóta használják a Drakula terápiát. Én oda járok és meg vagyok elégedve az eredménnyel. Ráadásul legalább negyed évente akcióznak.
2014. jan. 24. 13:39

A Drakula terápia valóban kellemetlen,de megfelelő előkészítéssel jelentősen csökkentehtők a fájdalmak. Amit én ismerek kérésre érzéstelenítő injekciót is adnak: gyogykozpont.hu

Ezzel együtt nem ez a legkellemesebb időtöltés, de a bőrnek nagyon jót tesz...

27. Negi
2013. dec. 30. 19:15
3x voltam. Azért kibírható a fájdalom, kb fél óra, az kicsit szenvedős, de megéri.
26. grizus
2013. dec. 8. 05:20
Hát így elolvasva, egyrészt pénzem sincs rá, másrészt ha fáj, az nálam kizáró ok. Akkor más megoldás után nézek és közben próbálom szeretni a fizimiskámat.
25. grizus (válaszként erre: 24. - Negi)
2013. dec. 8. 05:18
Szia, egyszer voltál vagy többször?
24. Negi
2013. dec. 6. 17:33
Nekem volt drakulakezelésem, most megyek egy éves ismétlőre. A bőröm állaga sokkal szebb lett, fiatalosabb kinézetű, hidratáltabb. A hátránya az ára,és nekem nagyon fájt. Volt olyan,hogy megfogadtam,hogy nem jövök többet,de végülis kibírható!:)
23. grizus (válaszként erre: 21. - Réci81)
2013. dec. 2. 03:55
Kedves Réci, kérdésem, hogy 1 db kezelésen voltál? Köszi.
2013. dec. 1. 18:08
Én is csináltattam Drakula terápiát, tényleg remekül "javít" az apró ràncokon és feszesebbé válik a bőr. Nekem dr. Varga Klára csinálta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem bénítja az izmokat, mint a botox, nem tűnik el a hatàsa olyan gyorsan, mint a hialuronsavnak, én jobbnak tartom, de nyilvàn mindenkinél máshogy hatnak ezek a kezelések.
2013. okt. 30. 12:52
Ha van rá pénzed, akkor mindenképpen ajánlom. Nekem tavaly csinálták májusban. Nagyon fájt, de én ilyen szempontból elvetemült vagyok és kibírom. Nagyon megéri. Az első pár napon úgy néztem ki mint akit egy picit összevertek, de alapozóval szépen el lehet tüntetni. Nekem aztán minden volt a bőrömön, folt, kezdődő mélyrétegi vízhiány szem körül száj körül, tág pórusok, komedók. Az egész arcomat kezelték, és állítom olyan bő fél évig, legalább 5 évet fiatalodtam. Kisimult, kipihent volt a bőröm, általánosan egységesebb szebb, többen is megjegyezték. Az egy dolog, hogy nem volt pénzem következőre. Ha évente elmész egy kezelésre, gondolom még hatásosabb. Én abszolút ajánlom. Én is itt voltam amit előző hozzászóló említett.
20. krumplicska (válaszként erre: 17. - Dorka12345)
2013. szept. 19. 20:56
Javaslom ezt is nézd meg: [link]
19. Annie1130 (válaszként erre: 17. - Dorka12345)
2013. aug. 14. 10:46
18. Annie1130 (válaszként erre: 14. - 7dc06596bc)
2013. aug. 14. 10:43
Jajj, bocsi, nem vettem észre, hogy írtál!:)Igen, a szemek körül,meg a száj körül is voltak mimikai ráncok. Azokat is eltűntette. Én is hamarosan megyek, de én bőrtónusjavítás miatt, meg "prevenciós" célokból.:)
2013. aug. 13. 20:14
En is szeretnek drakula terápiát! Hol csinaltassam? Valami jo helyet ahol olcsóbb?:) koszi
2013. júl. 7. 14:04
Én harmadszor csináltattam Drakula terápiát az arcomon.Nagyon sokba kerül,viszont az eredmény látványos.Ez nem botox,nem elsősorban ránctalanításra,mint inkább a bőr állagának tartós szebbé tételére,a kötőszöveti rostok rugalmasságának helyreállítására,így az arc megemelése a cél.A drágaság mellett,ami hátrány,hogy ISZONYÚ MÓDON FÁJ...nekem legalábbis...de azt kell,hogy mondjam,megéri.A napokban csináltattam,és lett egy csúnya bevérzés a bal szemem alatt,olyan mintha beütöttem volna valahova,de már múlik,végleges eredmény kb.három hét múlva lesz látható.:)
15. 9678a02221 (válaszként erre: 14. - 7dc06596bc)
2013. máj. 27. 07:59
30 vagyok de szeretnek meltosaggal megoregedni elfogadni a koromat mint aposom felesege aki boven tul az 50 even is a legszebb no akit valaha lattam.A rancaival egyutt.Nem attol lesz valaki szep hogy drakula terapiat alkalmaz a bore megfiatalitasa erdekeben sokkal fontosabb a kisugarzas.
14. 7dc06596bc (válaszként erre: 13. - Annie1130)
2013. máj. 27. 02:55

Köszi Annie!! A szemek környékéről tűntek el a szarkalábak??

Nekem is dicsérték akik kipróbálták, és akik látták az eredményeket!!

A többieknek azt üzenném, hogy ha nem érdekli őket a téma vagy lövésük sincs róla, akkor MINEK szólnak hozzá????? Ja!! És 20 évesen nekem sem volt eszem ágában sem kipróbálni ilyeneket, de sajnos a kor meghozza a döntést egyszer csak... majd meglátjátok :))))) és akkor majd írtok ide kérdéseket és 20 éves kiscsajok szépen hozzáirogatnak ilyen kedves üzeneteket... :)))))

13. Annie1130 (válaszként erre: 1. - 7dc06596bc)
2013. máj. 11. 23:21
A nővérem megcsináltatta. Nagyon szépen eltűntek a szarkalábai, a bőr tónusa sokkal szebb lett. Egyáltalán nem lett mesterkélt hatása, mint a botoxosoknak.Én is meg fogom csináltatni hamarosan!
12. kszb (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2013. máj. 11. 23:18
3 a minimum :)- csak ezt sehol nem mondják....
11. kszb (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. máj. 11. 23:16

hidd el, népszerű :) És nem is olcsó! Ahhoz képest, h konkrétan kb 1000 Ft (de az nagyon max) a befektetése annak, aki csinálja ezt a visszafecskendezést alkalmanként :)

Elkérnek érte min. 90ezret/ alkalom.....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook