Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Drakula terápia fórum

Drakula terápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2022. márc. 3. 15:00
Akkor már inkább egy minilifting(arcfelvarrás) ha eljön az ideje 😁(nekem kb. pár év múlva...52 vagyok).
129. skyts (válaszként erre: 128. - Timicica)
2021. júl. 17. 11:29
Szia! Te voltál? Van előtte/utána fotód esetleg a naplóba? Én most mennék 3 nap múlva, és nagyon elbizonytalanodtam.
128. Timicica (válaszként erre: 122. - Hajnuccc)
2021. márc. 10. 14:28
Maradj a drakula therápiánál,szerintem ez a messze látványosabb beavatkozás !!
127. prinz
2019. márc. 27. 23:39
Én a Révész dokinál voltam hát nem volt egy élmény de mindent a szépségéért 😀nagyon látványos már 1 kezelés után
2017. jún. 21. 13:12
sziasztok. györben tud valaki drakula terápiát?
125. Rawin (válaszként erre: 124. - 3469ca9365)
2016. dec. 29. 11:54

Szia! Az Arcfiatalítás, arcplasztika fórumon csak egy hölgy volt hajas draculán, neki ez a véleménye:


Fórumnév: zsuzsa spain


Arcfiatalítás, arcplasztika 1546. 2014-05-06 20:45


"Nálam kizárólag tricológiára szakosodott börgyógyász jöhet szóba, itt Madridban is kerestem, azévek alatt több kezelést végeztem el, az egyikük a drakula terápiát ajánlotta a fejbörre, amit 3x csináltam tavaly, ha esetleg valaki ebben gondolkozik, saját tapasztalat alapján nem ajánlanám,semmit nem ért a hajas fejbörre."


Lehet zsuzsa spain tud neked a meglátásaival segíteni... de ezen a fórumon ő nem aktív, írj neki priviben, nyilvános a mail címe.

2016. dec. 29. 11:12

Sziasztok.


Hatha valakinek van valami megfoghato velemenye. Reszt vettem hajhullas miatt PRP kezelesen. Na most ennek 10 napja. Tegnap megjobbab el kezdett hullani a hajam, amit az orvos sem ert. Szerintetek ez lehet normalis reakcio?

2016. okt. 21. 11:15
Én most voltam a harmadik kezelésen, és nekem nagyon látványos az eredmény. Főleg annak örülök, hogy a nagyon durva pigmentfoltjaimat nagyon elhalványította. Hét év után miost volt az első év, amikor nem jöttek ki olyan csúnyán, mint korábban. És én kifejezetten örülök annak, hogy nem úgy nézek ki tőle, mint egy múmia, csak halványabbak a ráncok, a szemem alatti karikák és pihentebb, szebb a bőröm. Nekem ez a tapasztalatom. A hatáésa nekem nem múlt el néhány hét múlva, én úgy tapasztaltam, hogy folyamatosan szebb a bőröm, persze viszonylag jó arckrémet is használok.
2016. aug. 3. 22:26

Sziasztok! Én is rászántam magam a Drakula terápiára, de azt hiszem, meggondolom magam, tekintve a tapasztalataitokat. Azt szeretném kérdezni, hogy a többi esztétikai kezelés közül szerintetek melyik a leghatékonyabb, leglátványosabb? 1. Mezoterápia 2. Dermarolleres kezelés 3. Biolifting 4. Drakula

Köszönöm, ha megosztjátok velem véleményeteket. :)

121. Rawin (válaszként erre: 119. - Makrancoskata)
2016. jún. 8. 16:47

Én is épp így látom: annak, aki rendszeresen karbantartja a bőrét, igazából nem sokat nyújt, és a ráncokat sem tünteti el, max ha jó sok kezelést vesz fel, vagyis a bőr állandó stimulációnak van kitéve, amely kicsit sokba kerül, és még így is csak a "talán" jut.


Önmagában a bőr szebb állapotú lehet utána, de tartósan az sem egy bizonyos kor felett.


Esetleg 20-30 év között, ahol még máshogyan reagál a szervezet, viszont ez a szegmens pont az, akinek meg kevésbé van szüksége ilyesmire.

120. Rawin (válaszként erre: 118. - BeYOUtiful)
2016. jún. 8. 16:35

Akkor szerintem kezdd az 1mm-sel, én is azzal kezdtem, majd egy kúra után megszoktam és váltottunk.


Azt nem állítom, hogy kellemes, de azért simán kibírható. Itt is a fokozatosság a lényeg, az első lehet szoktató is.


Nekem a kozmetikus barátnőm csinálja, alig merem leírni, de nekem 3e Ftért, szóval extra baráti áron /már nekem ciki/, de nyáron nem nyúl hozzám, kifejezett kérésre sem, mert kezelés után az erős napfénytől hiperpigmentálódhat a bőr.


Sajnos régen voltam nála, és a draculában bíztam, most pedig kifutottam az időből. Csak szeptembertől vehetek fel új kezeléssorozatot.


Ha össze kellene hasonlítanom a kettőt: a dracula -nekem- egyből dobott valamit, majd kifújt, a roller pedig fokozatosan építette fel, és annak hatása megmaradt. Persze nyilván itt is kell ismétlő/fenntartó kezelés, de az árfekvés egyáltalán nem mindegy.


Édekes, hogy nekem a rollerezés valóban jobban meglátszott kezelés után /jobban is vérzett, de ez lehet alkati sajátosság is, nagyon vékony bőröm van/, mint a dracula, de másnapra még így is vállalható a kinézet.

2016. jún. 7. 21:49

Rawinnak igaza van..én esküdtem a draculára, meg még most is azt mondom, hogy állagfenntartásra tuti jó, de egy vagyon föleg igy hatvan fele...

nekem egy orvos (Kolbi ) azt mondta, hogy akinek rossz a böre mert agyondohanyozta, vagy agyon napozta magát, annál látványos a hatása, de egy jól karbantartott börön nem látszik. S ez igy is van, a ráncokat meg nem tünteti el...

118. beYOUtiful (válaszként erre: 117. - Rawin)
2016. jún. 7. 18:49

Hu, köszi! Nekem sokat segitettel! Mondjuk en kicsit felek a dermarollertol. Vagyis attol, ahogyan utana kinezek... Latom, meg olvasgatnom kell a temaban!

Köszi meg egyszer hogy vetted a faradsagot a tapasztalatod leirasara!

117. Rawin
2016. jún. 7. 18:31

Leírom a summázott tapasztalatomat, hátha valaki idetéved és segít számára a döntésben, nekem eltelt a hatodik hét is.


A kezelés olyan eredményt hozott, amelynek van egy élettartam-görbéje: az első 2-3 hét szép (az első néhány nap nekem kifejezetten szuper), majd kb 3. héttől fokozatosan eltűnik, a 3. hétre nyoma sem marad.


Azt el tudom képzelni, hogy aki rendszeresen végezteti, annak tartósan hatásos lehet, de mivel az ára ezzel párhuzamosan jó magas, a folytonos kezelésekhez komolyabb tőke is kell.


Életkor növekedésével a tartós hatásosság csökken, ill. a szükséges kezelésszám emelkedik. 40 év felett meglátásom szerint kb 5 kell minimum (= 400-500e Ft.).


Korábban rendszeresen jártam dermarolleres kezelésre, kúraszerűen, 1,5mm hetente egyszer, 5 alkalommal egymás után. (Vitamin komplexeket és egyéb anyagokat használtak, a végén ultrahanggal.)


Tartósságban és hatékonyságban számomra a rolleres kezelés többet nyújtott, arról nem is beszélve, hogy 1 drakula árából 2-3 dermás kúra kijön.


A dermás fórumon van egy hölgy, akinek dokumentálhatóan és szó szerint gyönyörű lett a bőre, ill szép tónusos.


ui: érdeklődtem orvos ismerőseimnél is /igen, tudom..eső után köpönyeg..bár lebeszélni korábban önfejűségem okán úgysem tudtak volna/ és a plasztikai sebész sokat mondóan belenézett a szemembe, majd közölte: "igen, csináljuk, ha muszáj, nekem is van felszerelésem hozzá..de mint ismerősnek mondom, nem akarod, ne akard te ezt annyiraaa.."


ui2: ezen fórumon lévők fele kamu nick, amelyek egy bizonyos szolgáltatót vagy szolgáltatókat népszerűsítenek, ezért nem szabad mindent elhinni.

116. Rawin (válaszként erre: 115. - Leilacska)
2016. máj. 28. 16:35
Kiírnád pontosan GYB eü-vel kapcsolatos diplomáját hol szerezte és mely szakon (egyetem, év, sorszám), amelyre alapozva orvoskozmetológus kezeléseket nyújt és a magyar állam legitimizálta a képesítést? Köszi!
115. leilacska (válaszként erre: 114. - Rawin)
2016. máj. 27. 21:05
Ha figyelmesen olvasod,látszik,hogy még az eljárást is hibásan írja le.Ha nem lenne igazolt,nem használnák a gyógyászatban.Márpedig használják,egyre több területen.
114. Rawin
2016. máj. 11. 10:17

Írt egy cikket az origo az áltudományokról, amelyben említik a dracula terápiát is, jelezvén, hogy ennek semmilyen tudományos alapja nincs.


Érdekes, egyébként ezen én is gondolkoztam már.


[link]

113. Rawin (válaszként erre: 112. - Renè)
2016. máj. 10. 20:52

Kezelés menete:


1. Mikrodermabrázió

2. Injekciós teljes kezelés (vitaminokkal és aminosavakkal dúsítva; arc- nyak- dekoltázson) 3. Orvosi dermaroller (nem kozmetikai rollerrel!)

4. Ultrahang + hatóanyagbevitel pluszban

5. Nyugtató maszk.


90e volt.


Reklámozni nyilvánosan nem akarok senkit, ezt így elméletileg bármely orvoskozmetológus meg tudja csinálni, csak le kell velük egyeztetni.


Fájni egyáltalán nem fájt, és nem volt ijesztő az ábrázatom sem utána.

112. Renè (válaszként erre: 111. - Rawin)
2016. máj. 10. 12:27
Rawin, pontosan mi volt a kezeles, mennyibe kerult es hol csinaltattad?
111. Rawin
2016. máj. 4. 22:46

Sziasztok! Sajnos rettentően kevés időm van mostanában, olvasgatni sem igazán tudom a fórumokat, viszont vissza akartam nektek jelezni, hogy sikeresen túléltem a kezelést!


Nem pont úgy alakult a technikailag a kezelés, ahogyan terveztem, emiatt el is keseredtem egy kicsit.


Nyitottam egy naplót, mert úgy gondoltam, úgy korrekt veletek szemben, ha megmutatom én is, hogy nekem milyen lett. Abban leírtam mindent.


Az eredmény egyébként elképesztő, és imádom! Mások is megjegyezték, szóval látványos lett.

110. Renè (válaszként erre: 109. - 515484773c)
2016. ápr. 26. 08:20
Nem, meg csak az elsot csinaltam meg, 3hettel es par nappal ezelott. Tudnal/tudnatok dokit ajanlani? Kezdek aggodni hogy ebbol semmi nem lesz...
2016. ápr. 25. 20:48

Kiváncsi vagyok Rawinnak hogy jött be a turbo kezelés.Drakula+vitaminok+ultrahang.

René neked 2.alkalom 3.hete után vagy és nem látsz még változást? Az első után mit tapasztaltál? Remélem neked is úgy lesz mint nekem volt az elsőnél, hogy egyik pillanatról a másikra vettem észre. A fraxel is jó volt.Sokkal simább a bőröm felülete, de az én bőrömnek még jó pár alkalom kellenne hogy tükör sima legyen. Majd novemberben lézerezek még egyet. Most lehet még májusban elmegyek 2.drakulára, de kiváncsi vagyok hogy a tű+pisztoly+vitamin kombinációja milyen lett Rawinnak.

108. Renè (válaszként erre: 103. - Rawin)
2016. ápr. 25. 15:43
Melyik klinikara jarsz? Nekem mar 3.het telt el es meg semmi :(
107. Renè
2016. ápr. 21. 19:51
Felhivtam a Medaidot es annak ellenere, hogy ki van irva a website-ra hogy ott is van vitaminnal dusitas valojaban nincs....Tudnatok dokit ajanlani?
106. 515484773c (válaszként erre: 103. - Rawin)
2016. ápr. 19. 16:17

Vitaminokat sok helyen adnak hozzá, de az ultrahangozás drakula után nekem új.

Hát ez nagyon tuti lesz😊

Biztos nagyon látványos is.

105. Renè (válaszként erre: 100. - 515484773c)
2016. ápr. 19. 11:04
Mar meg is csinaltattad? :) Meglatod, hogy be fog vallni. Szuper az a kezeles. Az egyetlen hatulutoje, hogy otthon kell lenni napokig.
104. Renè (válaszként erre: 103. - Rawin)
2016. ápr. 19. 10:51

Mennyi ujdonsagot mondtok csajok! Hat lehet bele vitamint is keverni? Akkor most mar tuti dokit valtok mert a Medaidnal minden van. Megneztem, ott is kevernek vitamint bele es tobb valasztasi lehetoseg van, kombinacio is dermarollerer, tuvel es mezopisztollyal is.

Akkor te a Royal Clinicshez jarsz?

103. Rawin (válaszként erre: 102. - 515484773c)
2016. ápr. 19. 10:00

Igen, én mindent orvossal csináltatok. Épp most hívtak a klinikáról, hogy emlékeztessenek rá, mennem kell (amit persze a vérvétel miatt nehezemre is esne elfelejteni..). És ha már vonalban voltak, gyorsan rá is kérdeztem, hogy akkor biztosan lesz-e nálam minden, kombinációban. Kiderült, hogy a hatás fokozása érdekében még ultrahangozva is leszek a végén, vagyis hármas megerősítést kapok.

A prp-be pedig kevernek jó kis koktélt: vitaminokat, aminosavakat és extrákat.

Hát, ha ez nem lesz hatásos, akkor nem tudom, hogy mi lehet az:)

2016. ápr. 18. 21:03

Azért rosszul esett volna fraxel után rögtön drakula. 😨😨😨

A zsírvesztés eszembe jutott nekem is...😒

A savtól meg én parázok, hogy mi lesz ha túl erősre sikerül a koktél.

TCA-t doki csinálja? Azzal is gondolom kb 1hetet kell otthon maradni.

101. Rawin (válaszként erre: 99. - Renè)
2016. ápr. 18. 20:51

Én olyat láttam, hogy co2 lézerrel kezelték az arcot, majd utána rögtön injekcióval befecskendezték a prp anyagot, vagyis a két eljárást kombinálták. Nagyon szép lett az eredmény!


Én a gépektől idegenkedem egy kicsit, félek a túlzott égéstől, zsírvesztéstől, szóval maradok a kémiai mélyhámlasztásnál. De ha neked nincsenek ilyen paranoiáid, tényleg jó választás lehet! :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook