Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Drakula terápia fórum

Drakula terápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. 515484773c (válaszként erre: 90. - Renè)
2016. ápr. 18. 18:56

Ma du.1-kor végeztem a co2 fraxel kezelésen. Nekem ez meg sem kottyant a drakula után. A szemnél kicsit csipkedett, de ennyi.Lézerezés után égett az arcom,de valamilyen hideg "vasalóval"lehűtöttek.A rendelőt halvány rózsaszinen hagytam el, senki nem bámult meg az utcán.Most így este 7körül enyhe bőrpírom van, szinte nem is húzódik a bőröm.Szemem kicsit ödémás. Ennyi.

Kiváncsian várom az új bőrt. Botoxon szerencsére nem kell gondolkodnom, mert homlokráncaim nincsenek.

99. Renè (válaszként erre: 98. - Rawin)
2016. ápr. 17. 13:08
Koszi!!!!! :) Igen ez a mezopisztoly tema engem is erdekel. Az en dokimnak csak injekcios tuje volt. Lehet hogy akkor most a 2.alkalomnal valtok. Eddig a Skincare-nel voltam most lehet hogy a Medaid-hoz megyek( tapasztalata van valakinek? ) . Ott van mezopisztoly is, ha avval melyebbre lehet juttatni az anyagot akkor az ok. 30 vagyok, nekem most jottek ki az elso pici rancok a szemem korul, valami nagyon kicsi a homlokomon es az orrom mellett is picit beesettebb a bor. Eddig 1 db Co2 lezerem volt csak a szem korul, es az nagyon jo (telen megcsinaltatom egesz arcra) + 1 db tus Prp.
98. Rawin (válaszként erre: 97. - Renè)
2016. ápr. 17. 11:46

Lehet dermarollerel (kézi a nyomás, nem állítható a tű stb, szóval én nem látom korszerűnek), DermaPennel (vagy MezoPen, ez már jobb, automata), Mezopisztollyal és injekciós tűvel, illetve ezek kombinációjával. Én ezeket ismerem, lehet, hogy ezeken kívül is van még más..

A biofillert a példa kedvéért hoztam fel, szimpla prp-s anyaggal is lehet mélyebbre injektálni.


Orvostól függ, hogy ki melyiket használja (melyiket tanulta, melyiket látja jónak, vagy mennyire igényes, hogy beruházzon például egy mezopisztolyba, mert nyilván egy injekciós tű olcsóbb a pisztolynál).

Szerintem az a jó, ha egy orvos nem szalagmunkaszerűen dolgozik egy kaptafára, hanem megvizsgálja a pácienst, és az alapján dönt, hogy melyik módszerből, és mennyi anyagot hová alkalmaz.


Szerintem tájékozódj előtte, ki mit használ, van-e lehetőség kombinációra, a bőröd alapján neked mit ajánlanak (a bőrtípusod alapján lehet, hogy egyáltalán nem is kell semmi extra :).

97. Renè
2016. ápr. 17. 08:06
Bocsi, csak most nyitotta meg a Royal Clinics linkjet, de itt ezt irtak: "Kinek nem javasolt a Biofiller kezelés? - akinek csak apró, pici ráncai vannak." Lehet, hogy meg most maradok a rendes drakulanal, de utannanezek a tus pisztolyos eljarasnak.
96. Renè (válaszként erre: 95. - Rawin)
2016. ápr. 17. 07:44
En azt hittem, hogy csak tuvel van. Szerinted azt ugy meg lehet csinalni, hogy a 2. kezelesol dermarollerrelt vagy tus pisztolyt hasznaljak? Meg tudod adni a doki nevet + elerhetoseget gyorsan, mert akkor meg hetfon fel tudom hivni es at tudom rakni hozza az idopontot.
95. Rawin (válaszként erre: 93. - Rawin)
2016. ápr. 16. 13:04
A tűs pisztoly szerintem pontosabb, és jobban beviszi az anyagot, a roller viszont sűrűbb fejű, sokkal több sebet ejt, viszont nem tudja úgy bejuttatni az anyagot, mint a pisztoly. (Igazából nem is juttatja be, hanem inkább fogalmazzunk úgy: beszívódik, amikor bedolgozzák.)
94. Rawin (válaszként erre: 86. - 515484773c)
2016. ápr. 16. 12:58

Én TCA-s mélyhámlasztással fogom kombinálni.

Nem tudom, dr CsK milyen kezeléseket ad magának, de a bőre, az valami gyönyörű.

93. Rawin (válaszként erre: 92. - Renè)
2016. ápr. 16. 12:52

Lehet, hogy nem szakszerűen fogalmaztam, bocsánat érte, én a plusz injekción a biofillert (vagy ki hogy nevezi) értem.

[link]


De géles állag nélkül is lehet, szimplán mélyebbre és célzottabb helyre beadni.


A roller vagy a tűs pisztoly azért jobb a sima injekciónál, mert a bőrt több behatás éri (magyarán: ha megsebződik a bőröd, gyógyulási folyamat indul be, vagyis újraépül), ill. jobban eloszlik az anyag, szinte mindenhová jut. Tehát jobb a felszíni stimulálás.

92. Renè
2016. ápr. 16. 07:33
Visszaolvastam itt a regebbi kommenteket, valaki elmagyarazna nekem, hogy dermaroller + injekcio miert jobb mint csak a sima injekcio? Ti melyik orvoshoz mentetek ilyen kezelesre?
91. Renè
2016. ápr. 14. 11:02
Lebara, nezz csak ide, itt nagyon jol le van irva a CO2 lezeres kezeles es fotok is vannak amit feltoltott naponta: [link]
90. Renè (válaszként erre: 86. - 515484773c)
2016. ápr. 14. 10:49
Lebara, hogy nezhetem meg a naplod? Bocsi csak meg uj vagyok itt. Igen, hat nekem a drakula se volt valami halali. Mondjuk a turokepessegem eleg jo, de azert szamoltam a perceket. A Co2 gazabb volt. Foleg szemnel. Igen kb 5-6 nap. Cicaplast + termalvizes spray. Nem kell szedni semmit. En mondjuk a drakulanal se szedtem csak az atlagos multivitamint meg lenmagolajat, de most a 2.ra majd felturbozom magam vitaminnal. Szerintem nekem eleg meg, 30. evet epp hogy betoltottem. Ugyhogy meg ezek voltak a legelsok amiket kiprobaltam. Botoxot meg ilyeneket soha nem akarok hasznalni.
89. 515484773c (válaszként erre: 88. - Rawin)
2016. ápr. 13. 20:51

Lehet tényleg a bor tette. Amiket láttam az irodában képeket csak azok voltak ilyenek akik aznap vagy másnap alapozózták magukat.

A többi képen alig látszott vmi rajtuk kezelés után.

88. Rawin (válaszként erre: 85. - 515484773c)
2016. ápr. 13. 20:26

Megnéztem, és egy kicsit meglepődtem. Én a 1,5-es dermarolleres kezelés után ennél sokkal rosszabbul nézek ki :))

Viszont a másnapi fotókon is meglepődtem, nem számítottam rá, hogy ennyire meg fog látszódni még napokig a kezelés helye. Számítottam persze némi nyomra, de nem ennyire sokra és erőteljesre.


Írok hozzá mindjárt véleményt, amit gondolok

87. Rawin (válaszként erre: 83. - 515484773c)
2016. ápr. 13. 19:46

Kopogtam, köszi!


Lehet, hogy egy kicsit off kérdés, de nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet széles karimájú női fekeze szövet kalapot kapni? Amolyan igazi dívásat... Mindig is vágytam rá, és most még hasznát is venném :D

86. 515484773c (válaszként erre: 82. - Renè)
2016. ápr. 13. 17:12
René írnál a lézeres tapasztalatodról? Neked is a fraxel co2 (frakcionális azaz kis pontokban)lézerrel csinálták? Állítólag kevésbé fáj a kezelés mint a drakula, viszont a gyógyulás rosszabb. Tényleg 1hétig otthon kell maradni? Kell előtte vitamint szedni? Utána mivel kezelted az égő, duzzadt bőrt+a hámlást?
85. 515484773c (válaszként erre: 79. - Rawin)
2016. ápr. 13. 16:25
Makrancoskata jól mondta; sál vagy stóla. Nálam nem volt semmi, így csak kiengedtem a hajam, arcomba csaptam...de kutya nem nézett rám a parkolóban.Az a 2perc legyen a legkisebb gondod 😀😁😆
84. 515484773c (válaszként erre: 82. - Renè)
2016. ápr. 13. 16:21
Nézd meg a naplómat, főleg a legutolsó beírást. Szerintem először kell a frakcionális lézer és utána a drakula. Nem? Vagy mindegy? A fraxel elég évente 1x?
83. 515484773c (válaszként erre: 79. - Rawin)
2016. ápr. 13. 16:18
Csináltam gyors egy naplót. Nézd meg ott láthatod hogy én hogy néztem ki kezelés után.
82. Renè (válaszként erre: 78. - 515484773c)
2016. ápr. 13. 09:14

Ja, bocsi. Lezert en az elso 3 kezeles befejeztevel fogok csinalni. Amikor evente 1x kell prp akkor ez + Co2. Az nagyon hatasos. Baromi maceras mert 6 napig otthon vagy, hamlik az arcborod stb stb de megeri.

Kulonben 1 honap a gyogyulasi ido. Utanna mar lehet lezerezni ha akarsz

81. Renè (válaszként erre: 78. - 515484773c)
2016. ápr. 13. 09:12

Lebara, oks. A kovetkezo kezeles elott beugrok a kozmetikushoz azert egy arctisztitasra meg mikrodermora.

Turheto,bar a vervetelt mindig utalom. Nem tudom, 40 perc kb. Nekem ugy csinaltak hogy kicentrifugaztak a versavot es azt szuriztak be, injekcios tuvel, csak nagyon keves verlemezket kevertek bele, tehat semmi horror effekt nem volt az arcomon :D.

Utanna par napig meg latszodott a szurik nyoma 4-5 kb. es volt egy pici 1 centis beverzes az egyik szemem alatt. Nagyon feher es vekony a borom nem nehez kinezni hogy hol vannak az erek, ugyhogy el lehet kerulni hogy telibe talalja a szurival.

Neked hogy volt a beavatkozas?

80. makrancoskata (válaszként erre: 79. - Rawin)
2016. ápr. 12. 22:42

Nagyon gáz...stola sal a szemig behuzva....ugy neztem ki mint dracula menyasszonya:D

Közeli parkhelyet keressetek!!

79. Rawin (válaszként erre: 76. - 515484773c)
2016. ápr. 12. 21:57

Köszi, már nagyon várom! :) Még 10 nap, majd 2 hónap múlva jön a következő, ismétlő kezelés.

Látsz magadon valamilyen látványos(abb) eredményt a kezdetekhez képest?



Kérdés: nektek rögtön a beavatkozás után mennyire volt véres az arcotok? Arra gondolok, hogy az utcán így hogyan lehet közlekedni?

Csak az autómig akarok menni, de a parkolóig találkozhatok emberekkel, és igazán nem szeretnék megijeszteni senkit.

78. 515484773c (válaszként erre: 75. - Renè)
2016. ápr. 12. 12:30

Szia.Én nagykezelést és hámlasztást a drakula előtt csináltattam kb 2héttel.Szerintem 3hétig ne bántsd a bőröd.

Mennyire volt fájdalmas a beavatkozás és mennyi idő volt, hogy a szúrások és bevérzések eltűnjenek?

A lézeres kezelésre hány hét után lehet menni?

77. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 46. - Zozo1971)
2016. ápr. 12. 12:04
Nem rejtettél fokhagymát a zsebedbe?
76. 515484773c (válaszként erre: 74. - Rawin)
2016. ápr. 12. 11:50
Rawin 2hét és te is drakulázol.Kiváncsi vagyok,hogy neked mennyire fog fájni és hogy mennyi idő alatt gyógyulsz és mikor kezdesz látni változást. A vérvètel hamar megvan, ne is gondolj rá addig.
75. Renè
2016. ápr. 11. 15:38

Sziasztok, en is tulestem az elso kezelesen. Nekem tuvel csinaltak es co2 lezerrel fogom kombinalni.

Meg egyenlore nem sokat latni...Most volt egy hetes.

Olyanrol hallottatok hogy nem lehet utanna kozmetikushoz menni? Mennyi ideig? Kellene nagyon mar egy arctisztitas meg mikrodermo :/

74. Rawin (válaszként erre: 73. - 515484773c)
2016. ápr. 4. 09:56

Igen, van már időpontom, 3 hét múlva megyek. Kicsit izgulok, mert vérvételnél mindig elájulok :o)

Engem nyugodtan lehet szurkálni, szabni-varrni összevissza, de a vérvétel...nos hát az nálam már egy másik dimenzió :) A vérnyomásom is nagyon alacsony, max 90/60, de volt már 81/46 is.

Nekem is oltópisztollyal csinálják, plusz kérek injekciósat is. A savas feltöltés a bőrképlet minőségén nem javít, az önmagában csak formáz.

73. 515484773c (válaszként erre: 66. - Rawin)
2016. ápr. 3. 20:08

Nekem előtte 1mm-s dermarollerezésem volt.Én 7alkalom után sem láttam változást.Úgy emlékszem ez az 1.6mm egy átlag mèlység pl homlokon lehet kevesebb.Gondolom az orcákon jóval mélyebbre lehet menni.Az orr-száj barázdánál nekem nagyon mélyre szúrhatott meg tölthetett mert akkor nagyon fájt és feszült..aminek viszont már látszik az eredménye😊 Tehát a tűk hosszúságát közben állítgatják a gépen.

Az elején én is vaciláltam hogy injekció vagy pisztoly legyen.Én az utóbbi mellett döntöttem a korábban már leírt indokok miatt.Eddig jó döntésnek bizonyult.

Jó lenne ha írna valaki akinek tűvel csinálták meg.Kombinálásról még nem olvastam csak d.roller+injekciót, ami azért nem szimpi, mert a dermaroller nem viszi be az anyagot a bőr alá, azt nekik kell bemaszírozni.

Rawin neked van már időpontod? A hyaluron savas feltöltés nem volt jó? Vagy miért gondolkodsz most drakulában?

72. Rawin (válaszként erre: 70. - Leilacska)
2016. ápr. 3. 19:57
Nem, normál tűvel mintegy fillert, töltőanyagot adják be a plazmás anyagot, az alsóbb rétegbe, tehát mélyebbre, masszázzsal kicsit szétnyomkodják. (A technika kicsit hasonlít a hialuronos töltéshez.) Utána jön a bőr teljes felületén történő prp-s rollerezés. Nem ugyanaz a kettő, az injekciózás értelemszerűen nem váltja ki a rollerezést, hanem a hatását növeli.
71. 515484773c (válaszként erre: 69. - Leilacska)
2016. ápr. 3. 19:50

A múltkori bejegyzésem óta csak pár nap telt el, akkor azt írtam hogy még nincs változás.Azóta hipp-hopp elkezdett feszesedni a bőröm.A legfeltünőbb az arccsontoknál, mert ott nagyon megvolt ereszkedve,laposodva.Az orr és száj közötti barázda is "töltődik"😊 Nem is tudom hogy írjam le.Nem drasztikus a változás, de mégis már most teltebbnek érzem a bőrömet.Hú ha ez így fog haladni akkor hamarosan baba pofim lesz.😆

Leilácska te nem 3-4napja voltál? Mert akkor hogy lehet, hogy még most is "úthengerezett"az arcod?

Elvileg 1-2nap alatt a szúrások eltűnnek(nekem 3-4), csak a szemkörnyéki bevérzések gyógyulnak lassabban.

Írod hogy most nagyon fájt...hm...nekem elsőre is fájt.Még most is végigfut a hideg a hátamon.De mindezek ellenére biztos hogy megyek még repetázni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook