Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Drakula terápia fórum

Drakula terápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
70. leilacska (válaszként erre: 68. - Rawin)
2016. ápr. 3. 16:47
Szia és szted a normál tűvel mélyebbre szúrnak,mint ezzel?az pl biztos h kevesebbet és az is számít.nem?
69. leilacska (válaszként erre: 63. - 515484773c)
2016. ápr. 3. 16:46
Hú,nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit fogsz tapasztalni.nekem megvolt a második,hát ahogy kinèzek most...jb mint akin végigmentbaz úthenger:)ez most nekem jobban fájt,bár szerintem mélyebbre és többet is szúrt.de hát ezért mentem...én nézegettem a dominál képeket,ha másoknak használt,tuti,h nekünk is lesz eredmény!számoljuk be majd a tiédről,nagyon érdekel.
68. Rawin
2016. ápr. 3. 15:13
Én az 1,6mm-t önmagában kevésnek tartom, 2 - 2,2 mm az a mélység dermában is, amely igazán látványos eredményt ad, hosszú távon is. (Tapasztalat.)
67. Rawin (válaszként erre: 66. - Rawin)
2016. ápr. 3. 15:09
*kérni
66. Rawin (válaszként erre: 64. - 515484773c)
2016. ápr. 3. 15:09
Én rendszeresen járok 1,5mm-s dermarolleres kezelésre, nekem az egyáltalán nem fáj, már megszoktam. Hialuronsavas injekciós töltések sem fájnak. Szóval a fájdalomtól egyáltalán nem tartok, viszont körbenéztem a világban a dracula kezelések eredményeit, és minden esetben ott voltak látványosak az eredmények, ahol injekcióval is töltöttek be a bőr alá (mélyebbre), vagyis kombinálták a dermás kezeléssel. Én érni fogom, hogy nekem mindkettő eljárást csinálják meg, kombináltan.
65. 515484773c (válaszként erre: 60. - Rawin)
2016. ápr. 1. 10:23
Igen. Ajánlják hogy A és C vitamint szedjél előtte.
64. 515484773c (válaszként erre: 62. - Rawin)
2016. márc. 31. 11:16
Én pont amiatt döntöttem az oltópisztolynál, mert az injekciós tűs megoldás engem elijesztett.Aztán lehet hogy nem is fáj,nem tudom.Ezzel a pisztollyal elviselhető, de a végét már nagyon vártam.Meg a lényeg, hogy így egyenletesebben tudják a bőrbe jutattni az "anyagot" kb 1.6mm mélyre.Tehát engem ezek a tényezők befolyasoltak a döntésemnél.
63. 515484773c (válaszként erre: 59. - Leilacska)
2016. márc. 31. 09:51
Szia.Köszönöm a válaszod. Én 3hete voltam ugyanott, de még változást nem látok😕 Mindamellett tudom hogy 4-6hét mire igazán beindul a dolog. Nekem 3napig nagyon pöttyös volt az arcom, meg a szememnél a bevérzések 1hét alatt tüntek el.Viszont bízok abban, hogy igenis látható eredménye lesz😊 Nagyon drukkolok neked, hogy szép legyél.
62. Rawin (válaszként erre: 61. - Rawin)
2016. márc. 29. 12:06
Úgy értem nem oltópisztollyal, hanem rendes tűvel is szúrnak.
61. Rawin (válaszként erre: 59. - Leilacska)
2016. márc. 29. 12:05
Láttam, hogy többféle eljárás is van: valahol beinjekciózzák a plazmát (a dermás berollerezésen kívül), valahol nem. Te milyen típusút kaptál?
60. Rawin
2016. márc. 29. 12:02
Sziasztok! Én 1 hónap múlva megyek az első kezelésre, addig A vitamint kell szednem. Másnak is kellett?
59. leilacska (válaszként erre: 57. - 515484773c)
2016. márc. 29. 10:09
Szia, nekem azonnal látszódott, és kb 3 hét után még inkább. kisimult a bőröm, és egy kis lifting is látszódott, nem volt olyan petyhüdt. sjnos most kicsit összeesett két hónap után, de remélem cask attól, hogy kevés folyadékot ittam plusz vitaminhiány. Holnapután megyek a másodikra, akkor készülnek képek, ha gondolod, szívesen átküldöm mailben.
58. ina87
2016. márc. 22. 22:05
minek ide bàrmijen teràpia hisz ugyis az idő megteszi a hatàsàt atol pl h 70 èves valaki ès mondjuk 65 nèzki nem vàltoztat semmin atol az idő mulik fiatal nem lesz se korban se külsöleg söt mèg anyira aktivab sem...
2016. márc. 22. 00:48

Szia Lejlácska.

Milyen változást tapasztaltál így az első kezelés után és mennyi idő után kezd látszani a kezelés eredménye?

56. leilacska (válaszként erre: 49. - NNelly)
2016. márc. 19. 19:00
Szia.olyasmi mint az oltopisztoly csak 5 tű van benne.
2016. márc. 19. 18:58
Nektek megmutatni.félre gepeltem.:)
2016. márc. 19. 18:57
Sziasztok,sajnos az előtte és rögtön utána kepeim elvesztek,de elvileg a dokinal is lesz,szóval ha vki elmondja hogyan tudom nekem megmutatni,nagyon szivesen.
53. leilacska (válaszként erre: 52. - Ildicke)
2016. márc. 19. 18:55
Az Astorianal Gyorkos Balazsnal.most megyek a másodikra.
52. Ildicke (válaszként erre: 48. - Leilacska)
2016. márc. 16. 11:01
Szia Leilacska, te kinél voltál?
2016. márc. 16. 11:00
Sziasztok, dr. Varga Kláránál volt esetleg valaki?
50. Renè
2016. febr. 28. 07:49
Sziasztok, en 30 eves vagyok. Mar volt 1-2 lezeres kezelesem az arcon. Most keszulok aprilisban az elso drakula terapias kezelesre. Igazabol nem dontottem meg el, hogy botox, drakula vagy Hyaluron legyen de valami olyasmit szeretnek ami javit is a boron, nem csak toltoget. Valaki aki mar volt drakulan tudna esetleg 1-2 kepet mutatni nekem? Privatban is lehet. Koszi
49. NNelly (válaszként erre: 48. - Leilacska)
2016. febr. 2. 17:46

Szia!

Nem tennél föl képet? Előtte-utána...

Csinálhatsz titkos naplót, akkor csak az látja, akit beengedsz.

Milyen géppel kezeltek?

2016. febr. 2. 17:20
sziasztok, kb három hete voltam drakulán,ez volt az első, és már most nagyon látszik a különbség. én is látom, és mások is. eltűntek a karikák a szemem alól, simább a bőröm, a ráncok halványabbak, és nem lóg az arcomon a bőr. kíváncsi vagyok, milyen lesz később. én biztos megyek még. Igaz nekem nem hagyományos tűvel volt, hanem géppel. Nagyon elégedett vagyok.
47. makrancoskata (válaszként erre: 46. - Zozo1971)
2015. dec. 15. 20:36
szia! ne várj olyan eszméetlen nagy változást, nekem 1 hónap múlva látszódott. S azt sem én vettem eszre, hanem mások mondták....ismételni kell ezt is, ez nálam kimaradt, de most én is kézülök, mert sztem ez a legbiztosabb módszer, ami nem kárositja a bört ..hosszan frissentartani a bört , ez a cél...nem várj olyan csodát, amit rögtön látsz, de hidd el a legjobb módszert választottad. Hol voltál s mennyiert csinálták??
2015. dec. 9. 23:00
sziasztok! Vagy kéthete voltam drakula terápián de eddig semmi extra változást nem vettem észre. Mennyi idő még megmutatkozik a hatás????
2015. febr. 19. 08:16

Sziasztok! Van egy jó hírem a fájdalomtól félőknek!

Gajdos dr már helyi érzéstelenítésben is végez kezelést. Ez ugyan néhány szúrásból áll, de higgyétek el megéri, ég és föld a különbség a legutóbbi és az előző kezeléshez képest, bár szerintem az is elviselhető volt

2015. jan. 20. 13:19
Pomázon Gajdos dr.azt mondta, hogy 1-1 apró bevérzés bárkinél lehet, mert lehet olyan hajszálér, amit nem látnak előre és megszúrják, de másnap lehet alapozózni, úgyhogy nem okoz túl nagy gondot. A váróban beszéltem olyannal, aki azt mondta, neki nagyon rossz volt az előző két alkalom, mégis eljött a harmadikra is,mert látványos az eredmény, megérte azt a 8-10 perc szurkálást.
2014. okt. 1. 12:44

Sziasztok, en most készülök a 2. -ra.

Eredmeny ragyogo,feszesebb,hidralaltabb,fiatalisabb a bör.Sok pozitiv megjegyzest kapatam,pedig senki nem tudta.

A fajdalomküszöböm nekem eleg magas,de azert vannak az arcnak olyan reszei,ahil szoritottam a kezem össze rendesen.Ez persze fegyelem kerdese is,volt allitolag olyan akik vegig kiabalt s azt ismetelgette "soha többé,vagy csak altatással":D

Marhasag,mert gyorsan megy sok sok apro szuras,kozben lidkains krndovel törölgetett a. doki.Nekem kijönni volt ciki,mert azt mondta hagyjam csak fenn az arcomon,mert abban van a lényeg.Szörnyen neztem ki...este menjetek!!!

Pici besargulas volt az arcon,de én siman tudtam menni dolgozni..

Akkor azt mondtam soha többe,de annyira pozitiv a valtozas,persze kell hozza ar het,hogynovemberben ujra megyek.

Lattam fotokat akik már több eve csinaljak rendszeresen,hat ha a fele is igaz akkor csodas. Menjetek ne feljetwk

42. Bellavita21 (válaszként erre: 41. - Farah76)
2014. szept. 21. 22:55
hát igen, csak én olyan helyen dolgozom, ahol a cégemet képviselem tárgyalásokon, ez nem éppen megnyerő így....amúgy én is letojnám, de ez így elég kellemetlen....
41. Farah76 (válaszként erre: 40. - Bellavita21)
2014. szept. 21. 22:23
Nekem bő két hét kellett hozzá,próbáltam nem foglalkozni vele....
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook