Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dauerolt haj ápolása fórum

Dauerolt haj ápolása (beszélgetős fórum)


1 2
11. nana06 (válaszként erre: 9. - Volpertinger)
2011. aug. 15. 13:17
:) most látom, hogy ezt írtam :) Nem ezt akartam, hanem hogy seprűs...nem lett olyan csúnyán szerteágazó, mint a seprű szálai :)
10. nana06 (válaszként erre: 6. - Cb1f60d1e0)
2011. aug. 15. 13:16

Ne hallgass senkire szerintem, próbáld ki mindenképp! Én mindenkinek csak ajánlani tudom :) Olyan jó mikor reggel felkelsz és tök jól áll a hajad :) Én is csak annyit szoktam csinálni, hogy nedves kézzel kicsit összeborzolom, és ennyi, mehetek is a dolgomra. Én nagyon imádom. Már három hónapja fenntvan, és jó egy kicsit már nagyobbak a hullámok benne de még mindig jól néz ki :)

Csináltasd csak meg nyugodtan, csak fel kell készülni ilyen szerekkel, a hajhullás ellen :)

2011. aug. 15. 13:14
mi az, hogy fésűs?
8. nana06 (válaszként erre: 3. - Af1fde488c)
2011. aug. 15. 13:12
Azért daueroltattam be a hajam mert nagyon vékonyszálú, és soha nem állt sehogy (amúgy is hullámos,de nem tudtam szépen beállítani), és mióta be van dauerolva, nagyon jól érzem magam, szépnek érzem magam tőle, és azért magabiztosságot ad. Nagyon szeretem, mert mindenhogy jól áll. És most ha majd ki is kopik belőle újra be fogom daueroltatni, mert ha most elmúlik akkor megint csak nem fog állni sehogy. És ezért kérdeztem, hogy esetleg mivel tudnám kezelni. Igazából úgy nem ártott, hogy fésűs lett tőle a hajam, mert egyeltalán nem lett az, sőt fényesebb is mint volt, nem is töredezik. Úgyhogy erről nem mostanában fogok lemondani :)
2011. aug. 15. 13:11

Én is kíváncsi lennék,mert nekem is hullik.

Annyi kijött egy hajmosás alkalmával,mint máskor 2 hét alatt:((

Nekem olyan dauer van a hajamon,ami elvileg 1-1,5 hónap alatt kimegy,nincs lefixálva.

6. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 15. 13:08
Szia! Én is csatlakoznék, még a dauerolás előtt állok, de már most óva intenek, akkor is meg fogom csináltatni, mert nekem is nagyon tetszik! Úgyhogy jól jönnének a tippek! Írjatok göndörkék :)
2011. aug. 15. 13:08
2011. aug. 15. 13:07
ja, és kovaföld kapszula
3. af1fde488c (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. aug. 15. 13:07

Megéri, ha hullik tőle a hajad?


Furcsa ez nekem.

2011. aug. 15. 13:07
varga hajcsepp jó, de amúgy Nekem is hullott tőle, imádtam, nem érdekelt, hullva is többnek tűnt :-D
2011. aug. 15. 13:02

Sziasztok!

Már körülbelül három hónapja daueroltattam be a hajam, de én nagyon szeretem...nem bántam meg hogy anno megcsináltattam, csak egy hátránya van, hogy iszonyatosan hullik tőle a hajam. Az érdekelne, hogy esetleg hogy tudnám ápolni? Már gondolkodtam rajta, hogy elkezdek használni ricinus olajat, vagy nem tudom...Régen használtam a bánfi haszeszt,sampont és balzsamot. Az egy ideig segített, de nem volt nagy hatása...Érdekelne a ti véleményetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook