Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dajkák fóruma!Aki oviban dajkáskodik, gyertek beszélgessünk!:) fórum

Dajkák fóruma!Aki oviban dajkáskodik, gyertek beszélgessünk!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. júl. 16. 01:36

Bárcsak találnék munkát-de jó lenne:))

Márciusban végeztem,és még protekcióval sem tudtam elhelyezkedni.:(( Szomorú vagyok:(

Áprilisban egy hónapig helyettesítettem.

A gyerekek megszerettek,én is őket:)

Mire megtanultam a nevüket,jelüket,el kellett mennem:( Hiába adtak ajánlóleveleket,túljelentkezés van.

Már megvolt a helyem egy közeli oviban,mikor is közölte az igazgatónő,hogy sajnos fel kellett vennie valakit-az önkormányzatnál dolgozó főnöke ismerősét.Így jártam :oo

14. anyuccci (válaszként erre: 13. - Cicakaktusz)
2013. júl. 15. 21:02

Ne félj!

Légy pozitív,mosolygós és nem lesz semmi baj.Ja és ha valaki elkezd Neked beszélni a kollegáról akkor eggyik füleden engedd be de a másikon hagyd is menni.

Sajna ahol saok a nő ott vannak kavarások!

13. cicakaktusz (válaszként erre: 12. - Anyuccci)
2013. júl. 15. 12:01
Az óvónőktől jobban félek!
2013. júl. 15. 11:39

Én pont l éve vagyok dajka.

Igen a fővárosban vagyok.De mivel közalkalmazotti mindenhol ugyan olyan.:)


Szia cicakaktusz!

Ne izgulj,de arra készülj fel hogy nem egy láblógatós meló!

És nem szabad finnyásnak lenni.Engem már hányt is le gyerek...sőt volt egy olyan fiú a csoportomban akinek az volt a hepje ha nem értem ki a wc kaki után kikente az egész wc...na attól én is kiborultam...többször is megcsinálta így beszélni kellett az anyukájával.De aztán februárban elköltöztek,Hát nem sajnáltam...

2013. júl. 14. 22:06
Most tanulom! Előreláthatólag márciusban vizsgázom, de szeptember elejém kezdődik a gyakorlati képzés. Nem kicsit izgulok!!
10. 5712acd374 (válaszként erre: 9. - Anyuccci)
2013. júl. 14. 13:48

:-)

Engem nem zavar a nyüzsi,most a melóhelyemen is jut belőle bőven:-)

Nekem is októberben lesz majd a vizsgám...

Mióta dolgozol dajkaként? A fővárosban dolgozol?

9. anyuccci (válaszként erre: 8. - 5712acd374)
2013. júl. 14. 10:52

Ne félj könnyű lesz.Én októberben teszem le az utolsó vizsgámat.


Ez egy fantasztikus szakma,viszont senki nem gondolná de iszonyat fárasztó.Nekem volt egy kolleganőm aki 1 hét után felmondott,mert nem bírta.Kérdeztem tőlle hogy mit nem bír?azt mondta hogy sok felé kell figyelni,meg több dolgot kell egyszerre csinálni,meg a gyerekek nyüzsilyét.

Hát ezek a dolgok tényleg vannak de Nekünk már fel sem tűnik hisz ebben vagyunk nap mint nap!:)

8. 5712acd374 (válaszként erre: 7. - Anyuccci)
2013. júl. 13. 18:20

Alapból elég nyugodt természetű vagyok, szerencsére nehezen hoznak ki a sodromból:-))

Várom már, nagyon szeretem én is a gyerekeket, remélem minden rendben lesz majd :-)

Csak ez a vizsga ne lenne, mindig is egy nagyon izgulós voltam...

2013. júl. 13. 15:27

Húha minival kezdeni....Hát nem egy egyszerű vállalkozás..készülj fel mindenre.:)

Szerintem imádni fogod,mert ez egy nagyszerű munka.Mondjuk rugalmasnak kell lenni,meg empatikusnak,türelmesnek.


Nekem vegyes csoportom van.Nagyon sokat vagyok velük.Hétfőtől itthon vagyok szabin.Rám fér már,mert elég fárasztó ám!:)

6. 5712acd374 (válaszként erre: 5. - Anyuccci)
2013. júl. 13. 15:12

Most induló minicsoportban leszek majd:-))

De jelenleg még összevont csoportok vannak, aug.26-án indul be igazán minden :-)

Nekem minden új lesz, most kezdtem el a tanfolyamot...jelenleg teljesen más területen dolgozom.

4 csoport van az oviban, csoportonként kb. 30 gyerek.

És nálatok?

Mióta vagy dajka?:-)

2013. júl. 13. 14:56

Persze gyere!:)

Olyan jó lenne ha beindulna a fórum,Szerintem tudnánk miről beszélgetni!:)


Saját csoportod lesz?

MEkkora oviban leszel?

2013. júl. 13. 14:34

Sziasztok!


Bár én még nem dolgozom dajkaként, de pár héten belül fogok:-) így jöhetek én is beszélgetni?:-)

3. anyuccci (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 12. 19:48

Köszönjük szépen!:)

Csak a magam nevében tudok beszélni,de elmondthatom hogy imádom a gyerekeket.Nekem is 3 van és mint írtam Nekem is volt olyan gyerkőc a csoportomban aki jobban bújt hozzám!:)

A gyerekek megérzik ki szereti őket.:)

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2013. júl. 12. 19:36
Nem vagyok dajka, de nagyra becsülöm a munkátokat, nekem a gyerekeim volt bizony, hogy a dajkát jobban szerették, mint az óvónőt.
2013. júl. 12. 19:11

Arra gondoltam egy ilyen fórumon ki lehet beszélni mindent.Megosztani a tapasztalatokat.

Ki hogy éli meg a dajkaságot.


Én egy éve csinálom és imádom!!!!:)

Vegyes csoportom van és mivel kicsi oviban vagyok sokat vigyázok rájuk.Van olyan gyerkőcöm aki jobban bújik hozzám mint az ovónénihez,és van olyan akit én szoktattam be,az én ölemben sírt anya után.

Kíváncsi vagyok más dajka más városban hogy éli meg ezt a munkát?:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook