Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cumiról leszokás?! Hogyan? fórum

Cumiról leszokás?! Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
6. 2e94d4a45e (válaszként erre: 3. - Robko)
2011. okt. 23. 17:12

Erőspaprikával???? Te normális vagy???????????


Van gyereked?? bár.. kétlem!!!!!!

2011. okt. 23. 17:11

Az egyik barátnőm mesélte, hogy őt még annó az anyukája úgy szoktatta le, hogy azt mondta neki, hogy ültessenek cumifát, hogy még több cumija lehessen. Együtt elásták a régi cumit, és amikor hisztizett érte, akkor kimentek meglocsolni, hogy gyorsabban nőjön...Szép lassan elfelejtette a cumit :)


Nem tudom, hogy mennyire hatásos, de aranyos kis sztori :)

2011. okt. 23. 17:10
Szerintem ha elalszik cumi nélkül, akkor nem lesz gond. Kislányomnak is több cumija volt, aztán egy maradt, amit nagyon szeretett, de kidobta valahol a kocsiból út közben, másikat meg valamiért nem fogadott el, így letettük a cumit. Másfél éves volt ekkor. Alváskor kb 4-5 napig hiányolta, de hamar megszokta, hogy nincs.
2011. okt. 23. 17:06
eröspaprikával kend be:) vagy valami amit nem szeret...
2011. okt. 23. 17:05
Szia! Az unokám is nagyon cumis volt, hármat is használt egyszerre. 1 a szájában, és 1-1 volt a két kezében. Aztán szépen kezdte abbahagyni. Most lesz 3 éves, és már nem kell neki.
2011. okt. 23. 17:03

Sziasztok.

Lenne egy kerdesem azokhoz, akiknek mar van tapasztalata abban, hogy a  gyermekek cumirol valo leszok(tat)asa hogyan a legsikeresebb. 

Kislanyom 2 eves mult 3 honapja. 3 honapos kora ota cumizik. Alvashoz mindenkeppen, de van, amikor napkozben is keri, amikor elalmosodik. Picit cumizik, altatja magat, standby allapotba kerul, aztan par perc utan "ujraindul"! :-) 

Egyszerre tobb cumit hasznalunk, nem rgaszkodik egy darabhoz. Mostanra maradt 2 db cumija es ma a masodikat is kiragta. Mindig mondtam neki, hogy ne ragja, mert nem veszek tobbet... Eppen utaztunk hazafele kulfoldrol, amikor is szolt, hogy kiragta a cumit es igy nem kell neki. 

Mondtam, hogy akkor nincs tobb cumi. Erre fogta, kikopte a szajabol es szepen elaludt cumi nelkul. 

Ejjelre nem szeretnek neki cumit adni. (nincs is) Szerintetek jol teszem? Nem fogja nagyon megviselni? 

Van neki alvos parnaja es egy kendoje is, amik nelkul nem alszik el, azok talan "helyettesitik" a cumit, nem? 

Koszi elore is a segitseget, a legjobbat szeretnem a kislanyomnak, hogy minel konnyeben legyen tul a cumin. 

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook