Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csupán ezen múlik? fórum

Csupán ezen múlik? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csupán ezen múlik?

1 2 3
49. c14bfda162 (válaszként erre: 32. - Böbusz)
2012. márc. 17. 09:31
Ok amit írsz, de egy dologban nem értek egyet: a hit nagyon fontos az élet minden területén. Gratulálok a fogyásodhoz.
48. 04be84614c (válaszként erre: 46. - Dinkaanyu)
2012. márc. 17. 09:25

Szerintem a stílusommal nincs baj-talán csak az hogy őszinte vagyok. Nem könnyű fiatalon sem, ez tény, de sokkal könnyebb, hidd el! Ha csak valaki nem olyan betegségben szenved, ami ezt gátolná, de itt ilyesmiről szó sincs:)


Na most lépek egy időre, fel lehet lélegezni:)

47. 04be84614c (válaszként erre: 45. - Pici Manócska)
2012. márc. 17. 09:24

Na, már két embernek van tőlem jobbkedve:) Már megérte ide benézni. Nem sértődtem meg Édesem, csak azt írtam, ha normálisan írtok, nem reagálok többet negatív dolgot, hanem lelépek...

Tanulj meg a sorok között olvasni:)

46. Dinkaanyu (válaszként erre: 33. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 09:23
Nem azzal van baj,hogy leírod,hanem a stílussal,és ,hogy nincs igazad!Fiatalon se könnyű!
45. Pici Manócska (válaszként erre: 44. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 09:11
és még te sértődsz meg??? hehe röhej..
44. 04be84614c (válaszként erre: 43. - Böbusz)
2012. márc. 17. 09:07

Soha nem írtam rád hogy bunkó vagy!!

Ha meg jobb kedved lett tőlem annak örülök.

Én befejeztem, nem írok ide többet, mindaddig, míg ti kultúrlényekhez méltóan viselkedtek:)

Pá:)

2012. márc. 17. 09:00

Őt minősíti, ha ilyeneket ír...

Őszintén nevetni tudok rajta, ennyi. :)

Azért kár, hogy megjelent itt... de a negatív kritika is kritika. :)

Már ha a bunkóság kritikának nevezhető...


25 éves vagyok (wáá, ez fáj neki!!!!), de TUDOM, hogy 45, de 65 évesen is UGYANILYEN mosolygós és kedves leszek!!!!! ÉS BOOOOLDOOOOG!!!!! :D :D


MILLIÓ PUSZI CSAJOK!!!!!!!!!!!

42. 04be84614c (válaszként erre: 35. - Vacsa)
2012. márc. 17. 08:57

Nem kell lovagolni szavakon, bocs, csak nagyjából írtam a korodat-rosszul emlékeztem, meg ne kövezzetek érte:) Boldog szülinapot!!

Még mielött elkezdenétek mindenféle teóriákat gyártani, leszögezem: nem vagyok irigy típus-csak a magukat fényező emberektől hányok. Vannak itt sokan olyanok, akik fogytak, érdekes, hozzájuk vajon miért nem írtam semmit?!

Mindegy, no-ez vagyok én,a véleményemmel együtt.

Cseppet sem keserű, max. hangulat-ember.

Valóban, hogy nem fogyok, azt magamnak köszönhetem csak-de ez legyen az én problémám.

Nem ez miatt írtam le a véleményemet, hanem mert így érzek. Az érzéseim miatt pedig nem fogok elnézést kérni. Evvan:)

2012. márc. 17. 08:52

szinte gondoltam, hogy ki szólhat be...hát ki?? Rolandy...komolyan ez neked jó?? te ezt élvezed??

igen 5kiló mínusz is mínusz és szép eredmény...

és nem avattam magát szenté...

de én már Rolandyval nem vitázok...mert ááá adjuk...

2012. márc. 17. 08:51
Mindenkinek megvan a maga lelki korlátja. Ha valaki így érzi jól magát, hogy beszólogat, hagyjuk, hátha lett egy jó napja. Mások meg a pozitív gondolkodásban hisznek, én is.
39. Mohika
2012. márc. 17. 08:45
Ja és seggnyaló sem voltam soha ezt nem is értem Andi mért írtad a kommentelőkre.
38. Mohika
2012. márc. 17. 08:43
Halihó én 48 vagyok de megcsináltam és még folytatom!!!(életmódváltással)Mindenkinek puszi!
2012. márc. 17. 08:42

vacsaaAaAAaAaa, BOOOOOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!! :D

Ha letelik a két óra és tudok újabb jelet küldeni küldök egy tortát!!!!!!!!!!!!!!! :D

LEGYEN SZÉP NAPOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 17. 08:40

Jaj, hagyjátok!!! :)

xD xD

vacsa, tudja, hogy nem vagy 40, direkt írta... :D

Igencsak fiatalos vagy, de ezt nem kell részleteznem...


Ismeretlenül olvasva a bejegyzését egyértelmű, hogy mi zavarja: AZ ELMÚLT FIATALSÁGA ÉS A SOROZATOS KUDARCAI. Én erről nem tehetek és Ti sem!!! Ez van.

Viszont oltári bunkóság olyat írni a kommentelőkről, amit írt!!!!!!!!! Bár, ezzel is csak szánalmat kelt bennem...

De kit érdekel???! :D :D

35. vacsa (válaszként erre: 33. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 08:33

Khmmm, ma lettem 37 :)


Böbusz sokat keresgélte az útját, most végre megtalálta és ez motiválhatja a többi útkeresőt. Azt sugallja a cikk, hogy mindenki rátalálhat a neki tökéletes módszerre, csak nem szabad feladni. Nem a kilók számáról szól a történet... mostmár csak idő kérdése és eléri - ő is - azt a súlyt, amit szeretne.


Ne irigyeljük azért mert fiatal és azért se' mert le tud fogyni.


Nem kor, csak elszántság kérdése a dolog.

34. Kolli1987 (válaszként erre: 27. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 08:27
De valahol el kell kezdenie az embernek.
2012. márc. 17. 08:11

Mindenkinek lehet véleménye, nekem, ez.

20-30 évesen nekem is pikk-pakk ment a súlyleadás. Ma már bevallom, igen, lusta vagyok, de

Nem reagálnék egyesével mindenkinek-de míg én a véleményemet írtam le a cikkről, ti már személyeskedésbe mentek át...

Nem süllyedek le a ti szintetekre-már a véleményemet akkor is elmondom, ha nem tetszik mindenkinek.

Igen, amikor 20-30 éves voltam, nekem is marhára könnyen ment a fogyás. Ti itt többen vagtok ebből a korosztályból. Talán Vacsa az, aki már elmúlt 40-

Igen, rajtam is van Edit felesleg, és igen, többször is feladtam, s igen, még mindig van rajtam-nehéz...

Senki nem mondta hogy könnyű!

Nekem a cikk íróval ninc sbjaom, nyilván megdolgozott a leadott kilókért.

Talán felismerte az életmódváltáshoz vezető utat-és talán le tud fogyni arra a súlyra, amit szeretne. Hiszen elindult egy úton, ami helyes, és ami neki bevált.

Az a helyzet, hogy kicsit félreértettetek engem: a kis eredmény is eredmény (a cikk írónak biztosan)-nekem csak az nem volt szszimpatikus, (nem találok jobb szót rá) hogy úgy van beállítva, mintha valami hú de nagy dolog lenne, pedig nem az. Ebben a korban, nem!!

Sajnálom, sokan utálnak a szókimondásom miatt, de akkor sem leszek soha s...ggnyaló!!

32. Böbusz (válaszként erre: 17. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 07:55

Gondolom arra nem vetted a fáradságot, hogy ránézz a mérlegelőmre. Akkor tudnád, hogy nem öt kilóról van szó. Csupán összehasonlítottam, hogyan lehet leadni öt kilót (akkor és most).


Igen, elégedett vagyok! :) És boldog! És fogyok tovább, amíg jónak látom! :)


Nem tudom te ki lehetsz, de biztos vagyok benne, hogy csak egy lelki szegény ember tud ilyen lehúzó hozzászólást írni egy ilyen cikkhez. Mivel itt nem a kiló a lényeg, hanem az életmód.

Az egészség. És másodsorban a fogyás.


Hinni pedig a templomban kell; itt a Hoxán mi cselekszünk, teszünk azért, hogy még csinosabbak, még szebbek legyünk magunknak és másoknak! :D

És mi soha nem leszünk olyan keserűek......


KÖSZI CSAJOK A KOMMENTEKET!!! :D :D

MILLIÓ PUSZI!!!!! :D

31. jujiabf (válaszként erre: 26. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 07:13

Sajnállak!! A lelked biztos soha nem nyugodt és nem tudsz igazán örülni semminek. Főleg nem más sikerének.

Cikket írni magunkról a legnehezebb. Te írtál már? Még nem találkoztam a tiéddel. Elolvasnám.

30. Dinkaanyu (válaszként erre: 27. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 07:08
Valahol el kell kezdeni,ő erről ír.Mindenkit le kell torkollni aki elkezdi?Nekem is elkezdeni volt nehéz,és még hány ember van aki olvasgatja a Hoxát aki bele akar vágni.Ez egy motivációs írás.Ilyenre is szükség van.Biztatnod kéne inkább!Trollkodni könnyű!
29. vacsa (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 07:07

Most komolyan te beszélsz??? Aki milliószor belefogott, elbukott???? Regeltél és törölted magad már - mióta én itt vagyok - háromszor, gondolom továbbra sem sikerült fogynod... Böbusz rátalált a jó útra, tudom hogy fáj, de van akinek sikerül.


Kár volt megszólalnod, te tényleg.

28. dafke
2012. márc. 17. 06:00

Andi, majd akkor kritizálj másokat, amikor majd te is felmutatsz valamit. Ez a véleményem.

Én bár máshogy fogytam le, de nagyon tetszik a mondanivaló. Egy gyerekmesében van ez a mondat, sokszor eszembe jut, mikor "a titkot" kérdezik: "ne gondolkozz! csináld!"

Minden módszer lehet jó, ami nem az éhezésen, egyoldalú táplálkozáson alapul, úgy gondolom. Ha fejben sikerül, sikerülni is fog.

2012. márc. 16. 21:34
Ja, és életmódváltásról majd csak akkor beszélhetünk, ha a leadott kilókat éveken keresztül sikerült megtartanunk...
2012. márc. 16. 21:33

Jól van, nem kell leharapni a fejem: nektek is igazatok van, meg nekem is...

De van jó pár ember itt a Hoxa-n, aki már annyira fényezi magát, hogy az már gáz. Azok meg, akik igazán kemény munka árán fogytak le pl. több 10 kilókat, segítség nélkül, meg csendben, szerényen élnek tovább, és nem kürtölik világgá: hogy nekik is sikerült, hanem csak élnek karcsúbban... Minden késztetés nélkül. Nekem ez csak egy cikk, a sok közül, közepes szinvonal-olvastam már jobbat is rosszabbat is, de semmi extra nem volt benne, olyan, mint a többi. Bocs:)

25. Mohika (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. márc. 16. 21:27
Nem értelek! Csak megosztotta hogy sikerült életmódot váltania.Ezzel sok fogyizónak segít hidd el.A cikk címe is tökéletes:igen csak ezen múlik szerintem.
24. Dinkaanyu (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. márc. 16. 20:40
Kis súly többlettől nehezebb megszabadulni,mint a nagytól!A lényeg pedig azon van,hogy ez a cikk remélhetőleg még sok embernek erőt ad ahhoz ,hogy változtasson.
23. 04be84614c (válaszként erre: 21. - 960c831efd)
2012. márc. 16. 20:22
Igazad lehet, bocsesz:)
22. 04be84614c (válaszként erre: 20. - Kolli1987)
2012. márc. 16. 20:22
Elolvastam, de semmi extra-mint a többi fogyózó.
21. 960c831efd (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. márc. 16. 20:21
Hat Rolandy ne haragudj de most nagyon negativ voltal.5kg is szep eredmeny nagyon,es meg fojtatni akarja.A cikk is jo szerintem.
20. Kolli1987 (válaszként erre: 19. - 04be84614c)
2012. márc. 16. 20:14
Itt most nem is az a lényeg, hogy mennyit, hanem, hogy hogyan fogyott le a cikk írója.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook