Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csupán ezen múlik? fórum

Csupán ezen múlik? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csupán ezen múlik?

1 2 3
19. 04be84614c (válaszként erre: 18. - Venyigeszú)
2012. márc. 16. 20:01
Én 5 kg leadása után nem avattattam volna szentté magam:) Vannak itt sokan, akiknek sokkal többet is sikerült, mégsem ragadtak azonnal tollat, hogy ezt elmeséljék. Ez nem nagy kunszt, sztem:)
18. venyigeszú (válaszként erre: 17. - 04be84614c)
2012. márc. 16. 19:19
Azért 70-ről 25 kiló elég gáz lett volna... Különben meg mindenki a maga által elért eredménynek örül, még ha másnak az kevésnek is tűnik. Te vajon mit domborítottál, hogy ekkora szád van?
2012. márc. 16. 18:14

Komolyan 5 kg leadása miatt vagy ennyire elégedett?! Azt hittem, legalább 25-ről beszélünk-mert az már EREDMÉNY!

Bocs, az Off-ért, de tényleg azt hittem, többről van szó...

2012. márc. 16. 14:21
Kivesézés elmarad:)Teli pozitív energiával!Most sem csalódtam!Csak mindig a sárga úton:)
2012. márc. 16. 14:01
Jó cikk lett, Böbusz. Örülök neki. Igen, lehet ezt másképp is csinálni, s ez jó. Ismét megerősítetted bennem, hogy igenis nagyon fontos odafigyelni az egészséges alapanyagokra. Köszönöm neked!
14. mihaliktunde (válaszként erre: 1. - Böbusz)
2012. márc. 16. 13:45

Csak gratulálni tudok a cikkhez, nagyon jó lett. Szerintem ezzel mindenki kapott egy hatalmas löketet, mennyi igazságot írtál!


Köszi!

13. syria
2012. márc. 16. 13:22

Nagyon jó, hogy megírtad ezt a cikket

Olvasni fogom a naplódat is, hátha nekem is sikerül a segítségével.

2012. márc. 16. 11:11

nagyon jó a cikk...

az elért eredményedhez meg nagy gratula és gratula...

2012. márc. 16. 11:11
Gratulalok neked a fogyihoz es a cikkhez is!Ugyes vagy!En is jo uton vagyok mar!
2012. márc. 16. 10:52

Mohika, MILLIÓ PUSZI!!!! :)


Hegyipatak80, a receptes naplómban nem csak jók, de finomak is az ételek!! :) Lehet válogatni, szerencsére. :) Szívből kívánok sok sikert!!!! :) Igen, mindannyiunknak!! :)


Jukio, sajnos az én dokim nem ezt mondta, úgyhogy nem volt segítségemre... de helyette itt a net, a Hoxa és TI! :)


Carfiol, én is hiszek ebben!!!!!!!! AKARNI KELL!!! AKARNI!!! Nem bizonytalankodni!!!!!!!


th.zsuzsu, xD xD xD xD ez túúúúúlzás... xD xD PUSZIKA DRÁGASÁGOM!!!!


Kolli1987, köszi, édi vagy!!!! Egy másik fórummal arrébb még beszélünk... :)

2012. márc. 16. 10:42
Gratula a cikkedhez nagyon ügyes vagy! A lényeget nagyon jól megfogalmaztad életmódot kell váltani és oda kell figyelni, hogy mennyit eszik az ember és eléri a célját. :)
2012. márc. 16. 10:31
Imádááás Böbusz! :D Híres lettél és példakép! :P Gratula!
2012. márc. 16. 10:15

Én hiszek abban, hogy bevonzod azt, amit gondolsz. Mióta itt vagyok a hoxán már éreztem 1-szer 2-szer, hogy elhatároztam valamit és akkor jött egy cikk, ami megerősített abban, hogy jó úton járok. Így van ez most a TE cikkeddel is, ami szerintem nagyon jól sikerült. Egyből bekukkantottam a receptgyűjteményedbe is és akadt köztük jónéhány, amit szívesen kipróbálnék, úgyhogy az én kedvenceim közé is bekerült :)

Csak így tovább!

2012. márc. 16. 10:15

Persze, hogy ezen múlik :)

Ha több kalóriányit eszel, mint amennyit elhasználsz, az hájjá alakul a testeden, mert raktározódik.

Nem hiába mondja minden orvos, hogy a fogyás kalória-egyensúly.

2012. márc. 16. 09:31
Nagyon jó lett a cikk!:) Megmondom őszintén most egy lökést adtál Nekem, hogy hajrá! Belenéztem a receptjeidbe is, amelyek szuperek, így bejelöltem kedvencnek is!:) Sok sikert Neked, és Magamnak is, na jó másoknak is akik még fogyni szeretnének!:)
2012. márc. 16. 09:28
Nagyon jó lett a cikk és én is próbálom ezt az utat követni sokat merítettem belőled a receptjeid is sokat segítettek.Köszönöm.
3. Böbusz (válaszként erre: 2. - Manyi80)
2012. márc. 16. 09:15
Édes vagy, köszönöm!!!!!!!! :D :D
2. Manyi80 (válaszként erre: 1. - Böbusz)
2012. márc. 16. 09:12
Nagyon jól sikerült a cikk Böbusz! Óriási gratula érte! :)
2012. márc. 16. 09:08
Sokáig azt hittem, én vagyok az egyetlen. "Rajtam kívül mindenki vékony!" És már régen beletörődtem abba, hogy a családom étkezési szokásai miatt voltam egész életemben... duci. 13 éves korom óta fogyózom, fogyózom és fogyózom. Szörnyű dolgokat kipróbáltam: beszedtem mindenféle csodavackokat, éheztem sokat... rossz rágondolni. És egyszer csak rátaláltam a Hoxa nevű oldalra.

Ugrás a teljes írásra: Csupán ezen múlik?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook