Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma elérése március 3-tól!!! fórum

Csúcsforma elérése március 3-tól!!! (beszélgetős fórum)


147. honeywald (válaszként erre: 146. - *Évi*)
2014. márc. 5. 14:07
köszönöm :))
146. *Évi* (válaszként erre: 144. - Honeywald)
2014. márc. 5. 14:02
E mellett viszont Magadra is legyél ám büszke amiért kitartóan eléred a célod:))Én büszke vagyok rád!!!
145. *Évi*
2014. márc. 5. 14:00

Vigyázok csajok,persze,még amúgy is gyűjtöm az erőt hozzá:)


Egyébként ha belevágok a léböjtbe,akkor a futás heti 2x lenne a többi napon torna/taposás.

144. honeywald (válaszként erre: 139. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 14:00
az én mellem 10kiló fogyás után sem változott :D most azért h rajtam van jó sok felesleg, ebből max a kosárméret fog csökkenni c-ről b-re, de ezt ugy nézem h most vagyok 89kg (bár erős a testalkatom, szóval nem az a csupa háj vagyok teljesen), és amikor 70kg voltam, akkor is még c és b kosár között voltam melltartó ügyileg. és szerencsém van, mert formára is szép. egyetlen dolog amire még midnig büszke vagyok :D
143. simple (válaszként erre: 141. - *Évi*)
2014. márc. 5. 13:49
Nem akarok beleszólni, de szerintem vagy léböjt vagy futás, a kettő együtt nem fog menni, mert nem lesz energiád a futáshoz, és így meg nem is lesz olyan hatékony. Ha 5 kilót szeretnél fogyni, szerintem bőven elég ha nézed mit eszel, és öt hatszor keveset, és mellette futsz. Szerintem egy-két hónap alatt le is megy. :)
142. c306628484 (válaszként erre: 141. - *Évi*)
2014. márc. 5. 13:46

Én sosem birtam végigcsinálni a léböjtöt, de még a gyümölcsnapot sem. Túl egyhangú nekem :(

Hu vigyázz ha a böjt mellett akarsz futni! Nem lesz elég energiád hozzá, nehogy rosszul legyél!

141. *Évi* (válaszként erre: 138. - C306628484)
2014. márc. 5. 13:37

Nekem ha beindul a fogyás(nem evéstől..)akkor megy pikk-pakk,csak nagyon szeretek enni ssjnos,hiába eszem nem szemét kajákat,abból sem lehet azért olyan sokat.


Nagyon filózom egy kis léböjtön,de még nem jött meg a kattanás.

A legjobb lenne léböjt+futás,és gyorsan ledobni ezt az 5kg-t,nem tökö.ni..

140. *Évi* (válaszként erre: 137. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 13:34

Igen,nekem is a cél a nőiesség megtartása.Nekem először az arcom "hízik",aztán a hasam,fenék,csípő.


Bögyibaba vagyok én is,de szerencsére az nem fogy el,pedig naturellleee:)


Nekem a csúcsfazonom 52kg volt,169magas vagyok,most az 55kg val megelégszem első körben.


Megnéztem a linket,láttam már valahol,nagyon brutál.

139. Kilimcs
2014. márc. 5. 13:17
én mellre nem hízok nem fogyok.. rajtam az az "állandó" így ha vékony vagyok tényleg vékony, akkor sokkal bögyösebbnek nézek ki:):) pedig csak ugyanakkora... így melltartót nem kell cserélgetnem. pedig saját nem szilikon.. nemtudom mitől ilyen. férjem szerint mázlista vagyok :D én azért ellenék B-vel is D helyett így hogy szeretek sportolni :)
138. c306628484 (válaszként erre: 137. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 13:05

Igazad van, én is ugyanigy hizok fogyok, mint te. Ne tul gyors a hizásom se, de a fogyás is nagyon döcögős.

Sajna ha az ember fogy elkerülhetetlen hogy a puhán kerek részekből is lemenjen. De én pl. Nagyon sokat edzek súlyokkal is fenékre, hogy azért aminek kerekednie kell az kerekedjen ám :)

A mellem az más tészta, na az van még rendesen, tisztába is vagyok vele, hogy ha fogyok akkor onnan is fogok, nem keveset. De az is csak zsír, tehát mennie kell sajna...de olyan áron ne is maradjak bögyös, ha közven meg pufi maradok. ;)

137. Kilimcs (válaszként erre: 135. - *Évi*)
2014. márc. 5. 12:36

annyira nem is... Én egyméret vagyok 53 kilósan egy csomó velem egymagas 46 kilós emberrel... de centire egyméret... na az a durva.. szoktam agyalni néha olyankor hol van bennem az a sok pluszkiló:D


azért 152cm nél 7 kiló az nagyon nagyon sok.


mondjuk az tény, befele combos vagyok, ami ugye annyira nem látványosan kerekít.. dehát az mindenképp van.. ha izmos vagyok azért, ha nem azért :d :D tavaly nyáron pl engem is meglepett, hogy simán belefértem egy kisruhámba:D mondjuk akkor sokat futottam az tény..


jajj, van egy két kép.. eztnézzétek.. ez sokat elmond.. szóval izom... csak ugye ki hgy izmosodik.. nekem mázlim an, mert mindenhova hízok is, midnenhova izmosodok is. így nem lesz pasialkatom ha sportolok se. mert amúgy vigyázni kell. van akinek elsőre tűnik el a melle meg a feneke.. azért a cél hogy nőiesek maradjunk nem? én arról nem mondanék le.. szóval én maradnék a női testzsírszázaléknál :)


[link]

136. *Évi* (válaszként erre: 134. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 11:58
Nekem 2"szett" ruhám van a nagyok lötyögnek,a kicsik méég nem előnyösek,olyan határesetesek:S
135. *Évi* (válaszként erre: 131. - C306628484)
2014. márc. 5. 11:40
Húúhhh,ez durva...
134. Kilimcs (válaszként erre: 132. - *Évi*)
2014. márc. 5. 11:26
azért a ruhákra, ha van belőtt méret régről, amihez kényelmesen tartotta az emeber a formáját szerintem kevésbé stresszes hagyatkozni... azért néha mértem már magam az éveim alatt. de nekem pl majdnem 2 kiló van a reggeli meg az esti súlyom közt... áhh... innentől, mit számít ha reggel félkilóval kevesebb a mérleg a kétnappal azelőttihez?? semmit szerintem. vagyis nálam semmit, az tuti. Én a dekázással max csak hja, akkor zabálhatok még napt tartok. az meg nem kéne..
133. Kilimcs (válaszként erre: 130. - C306628484)
2014. márc. 5. 11:23

na igen, de van ahova azért kell a zsír:) (én viszonylag bögyös vagyok pl... meg szép kerek nagy hátsófelem van. fajta rajta, ahogy a család mondja :) :) )


nekem mots tényleg csak a futás miatt számít a kiló... régen jártam hegyitúrára.. egyik nyáron elmentem plötyedtebben.. vagyis, izom volt, de súly is volt plusz.. háááttt.... szóval az ilyen kitató felfele haladok hoz se volt mindegy mit cipelek.. utána erre fiygeltem. szóval a sportos hegymászós formám az 51-52 kiló. de most mindenképp ez a cél, a csúcsforma.. mgé 40 előtt egy:) nagy dolog lenne ez a csapatfutás. ileltve lesz, emrt már neveztek :D

132. *Évi* (válaszként erre: 129. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 11:20

Akkor kezet foghatunk,én is a ruhákra hagyatkozom:))

na meg páromra..Ő a legjobb radar,mindig a frankót mondja,ha jó,ha rossz...De ez a jó,nem hagyja elkanászodni az embert/na jó asszonyt:DDD


Addig írtad a futást,hogy erősen gondolkodom a jövő héttől egy kondibérleten...Hmmm,de jó lenne újra "önmagamat"látni a tükörben...

2014. márc. 5. 11:07

Ez volt az egyik montázs, de keresem a másikat is, az még ledöbbentőbb

[link]

130. c306628484 (válaszként erre: 128. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 11:04

Nekem az a legfőbb probléma, hogy zsíros vagyok. 32% testzsír. Jelenleg...huh helyette kellene inkább sz izom, azért vagyok puhos :)

Azt is szokták mondani hogy igazábol nem a kg-ok száma a fontos, hanem a test zsír aránya. Láttam valahol a neten egy nagyon jó képet. Ha jol emlékszem 4 nő volt rajta. A kép alatt az vol a kérdés hogy tippelj melyik hány kg? A nők alakja változó volt. De ha lejjebb olvastál ott állt hogy mindegyik 70 kg volt. Ledöbbentem rendesen.

129. Kilimcs (válaszként erre: 124. - *Évi*)
2014. márc. 5. 10:55

huh.. másfél hó??? én ilyen mindennapfutok blokkot, csak 3 heteseket szoktam tavasszal csinálni. avval szépen lelapul a hasam,s tb mindig... de én eszem közben:)


én esküvőn csaltam, késő ősszel volt, és úgyis enni akartam én is (ettem is) meg akkor is kocogtam rendszeresen, szóval formában voltam. így nekem akkor kimaradt a nagy fogyi.


a két ygerek után viszont... húúú... mindkétszer tizenkilókat dobtam el.. pontosan nem tudom mennyit, emrt az volt a trükk, hogy 65 öt megláttam, és többet nem álltam mérlegre, míg vissza nem fogytam egy-két gatyaméretet... de azthiszem az soakt elmond, hogy a 77 kilós anyukámra jó a nadrágom amit hordtam végül :) :) és anyu csak egy olyan 8 -9 entivel nagyobb nálam.


amúgy most is ezért kerülöm a mérleget.. emrt távot is kell kocognom, ha elkezdek a súlyon agyalni, akkor lehet az izmok kárára megy. inkább nem mérlegelek. vane gy két referenciaruhám. azokon letudom mérni úgyis, hol tartok , hogy mennyire kényelmesek, vagy csak éppenjók. most uyge az éppenjó van... innen indulok :)

128. Kilimcs (válaszként erre: 126. - C306628484)
2014. márc. 5. 10:49

haha, én is 152 centi vagyok:)) nekem most a futáshoz kéne az 51-52 kiló, hogy ne kelljen sok súlyt cipelnem.. szal nekem most nem biztos hogy belefér a megalkuvás. Amúgy 54 kilósan már totál laposhasú,s tb vagyok izmosan. szal akkor hasonlók lehetünk :)

És igen rajtam sincs olyan húdenagy felesleg. vagyis nemtudom, emrt akkor sem fogok ráállni a mérlegre :D du a ruhákon ugye nagyon látni. És nem híztam ki semmit. csak olyan plötty lettem télen... (vagyis magamhoz képest) olyan 58 körül lehetek szerintem, ha a tükörből indulok ki.

127. *Évi*
2014. márc. 5. 10:37

Csajok,én most arra álltam rá,h.reggeli zabpehely,utána pedig a ch csk zöldségekből(paprika,gomba,ubi)áll,viszont sok egész tojást,és bőséges olívaolajat használok.

Remélem jó lesz,egyelőre nem folytam még el..bár továbbra sem mérek,de a gatyóm lötyög.


Viszont a torna nagyon nem megy...

Képtelen vagyok reggel fél 4kor felkelni az edzéshez,munka után meg a házimunkát kell csinálnom...

Ma is jó ha 8ra végzem mindennel,úgy hogy a férjem is segít:S

Talán jövő héttől már jobb lesz,addig áttakarítjuk az egész házat.

126. c306628484 (válaszként erre: 123. - C306628484)
2014. márc. 5. 10:35
A cm-ek lemaradtak. Picuri 152 cm-het megy a jelenlegi 57,9 kg.
125. *Évi* (válaszként erre: 123. - C306628484)
2014. márc. 5. 10:33
Bizti sikerülni fog:))
124. *Évi* (válaszként erre: 115. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 10:32

Nem volt,meg meg akartam,meg kellett csinálnom!!!

Na de a ruhapróbára kivonultak a varrónők,hogy ők ilyen kis ruhát még nem "varrtak"és hogy ez tényleg egy nőé lesz,és nem próbabaáé:DDD


1,5hónapig ment ez ilyen krafttal,előtte heti 5x volt "csak"...

123. c306628484 (válaszként erre: 116. - Kilimcs)
2014. márc. 5. 10:32

Igen én is esküvőre készülök, persze azután sem szeretnék megállni, de jó, hogy van egy fix határidő, mert így látoda fényt az alagút végén. :)

Szóval időben június első szombatja lesz a cél.

A kg-okat tekintve kicsit speckós eset vagyok. A súlytöbbletem 10 kg alatt van. Pontosan jelenleg maximum 7,9 kg amit feleslegesnek vélek és ha ugy alakul szabadulnék tőle. ( 57,9 kg vagyok) De megalkuvó vagyok. Ha a zsírom helyére sikerül izmot építenem, én az 55 kg-al is simán boldog leszek. Nemakarok skinny cérna kenni. Olyan kis formás, feszes akarok lenni, akinek nem remegnek a testrészei mint a puding. Ha érted mire gondolok :)

122. *Évi* (válaszként erre: 109. - C306628484)
2014. márc. 5. 10:29
Ez így van!Az élet nagy író:)
121. *Évi* (válaszként erre: 107. - C306628484)
2014. márc. 5. 10:28
Én is lemondtam már róla,amikor megkért:))
120. Kilimcs
2014. márc. 5. 10:27

tökvirág mi történt? vagy csak a kajamentesség? ha nem történt semmi, akkor lehet csak váltani kell az étrenden. mindenkinek más az ok. nem szabad benyalni a full szénhidrátmentes, meg az iylen olyan dumákat. mert mindenkinek egyéni működik. Én pl sok szénhidrátot eszek, különben nagyhalál. más egyáltalán nem eszik szinte, és jól van... nagyon különböző.



én a szitálós ködös se nem esik se nem süt napokon vagyok meghalva... olyankor egyszerűen ko...

119. *Évi* (válaszként erre: 105. - Honeywald)
2014. márc. 5. 10:27

Nekünk 9év után volt az esküvőnk,szóval nyugiii:))

Inkább várjatok vele,minthogy válás legyen a kapkodásból:)

118. *Évi* (válaszként erre: 101. - Csigusz2013)
2014. márc. 5. 10:26

Igen,a pontos recept:

50gramm zabpehely vízben mikrózva,1ek darált mák,édesítőszer és a gyümik belekockázva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook