Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csillag születik fórum

Csillag születik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3744. egypt (válaszként erre: 3738. - N-Dree)
2011. jún. 6. 10:32

Én nem állítottam egy szóval sem, hogy ezért nyert.

A 2. bekezdést nem értem, eléggé félremagyaráztad a dolgokat, illetve olyasmiken háborogsz, amit senki nem is mondott.

Abszolút igaz, hogy ez egy életforma és rengeteg lemondással jár, pont azért nem erőltetném rá a gyerekemre. Majd ha elég idős lesz és ő maga akarja, akkor rendben. Addig meg legyen csak gyerek.

3743. gerna (válaszként erre: 3723. - Cicus62)
2011. jún. 6. 08:06
Nem Trianon az árucikk, hanem maga László Attila. A többi csak a márkajelzés. Hasonló volt ez, mint az X-faktorban Dorka saját-baba-képes pólója. Meg ne sértődj, de a popvilág egy üzlet.
2011. jún. 6. 05:44
Egyetlen egyszer láttam ezt a fiút, aki nyerte a tv-ben, az utolsó részben (a többi részt nem is láttam, nem szeretem a versenyeket).... és első gondolatom az volt, hogy ő különleges, ő valami más.... Filmeket, színpadi játékokat lehetne felépíteni a személyisége köré... és tuti, hogy ezt nem csak én vettem észre. :)
3741. 06718ca650 (válaszként erre: 3740. - 06718ca650)
2011. jún. 6. 05:20
remélem érted hogy hogy értem. :)
3740. 06718ca650 (válaszként erre: 3739. - 328aadd89f)
2011. jún. 6. 05:20
mert 12 milla nem ér sokat egy olyan családnak aki totálisan szegény, hamar elfogy.
3739. 328aadd89f (válaszként erre: 3737. - 36a26f5226)
2011. jún. 5. 23:42
Ha nem herdálták el, akkor Árpi miért nyilatkozta többször is, hogy elfogyott?
3738. N-Dree (válaszként erre: 3724. - Egypt)
2011. jún. 5. 23:31

a lényeg h. mondta... de nem biztos h. ezért nyert... :)

továbbá... a média, és a sajtó... el-, és le kell adni... ha van, ha nincs hír... utóbbi esetben csinálunk, csak nőjön a nézettség, a példányszám... hazugság? lényegtelen... beveszik? mind1... el van adva... max ha kiderül h. kacsa, majd elnézést kérünk, az utolsó oldalon apró betűkkel... amire senki nem fog emlékezni, de a címlap ütős volt...

továbbá... nem kevés pénzbe került csak eleve a megjelenés a műsorban... vajon az ingyen fellépésekből perkálták le? a felkészülésről nem is beszélve... és h. a gyerek mindenképpen "sztár legyen", a papa, és a kocsmatöltelékek nyomatták pánikszerűen az sms-eket, h. bejöjjön a sztárság? háááát... furán hangzik... :)


az előadóművészet pedig egy életforma... rengeteg ráfordítással, ugyanakkor lemondással jár... csinálni, csinálni, csinálni... és megmutatni... akár ingyen is... akár egy vendéglátóhelyen, v. bárhol, bárkinek... a lényeg, a végén a taps... az a fizetség... és a gratulációk... ha még verseny, pláne győzelem, akkor tudod h. miért csináltad... tudom, hisz az életem felét hasonló módon éltem meg... és 1etlen percet sem bánok... :)


és le a kalappal azok előtt, akik bevállalták, és végigmentek az úton!

3737. 36a26f5226 (válaszként erre: 3735. - F2b9bea937)
2011. jún. 5. 23:12
Most olvastam utána Utasi Árpinak is, nem herdálták el a pénzt, és az anyja fájlalja, hogy a médiában,és a bulvár újságokban mennyi rágalom éri őket, hazugság, és gyűlölködés...
3736. K-né Zsóka (válaszként erre: 3735. - F2b9bea937)
2011. jún. 5. 23:03
Szerintem az a szomorú, hogy mindannyian "megfontolt felnőttek"-nek valljuk magunkat és közben kígyót-békát rámondunk egy 14 éves fiúra és családjára. Egyáltalán ismeri őt valaki? Belekeverünk etnikai kérdéseket,ennek nem sok értelme van. Ha kicsit magunkba nézünk , lehet meglepődünk. Irigyek vagyunk egy gyerekre??? Mert ennyi rosszindulatot csak az irigység szülhet.
2011. jún. 5. 22:22

Szerintem a családja a műsorral nyert pénzt ugyanúgy elherdálja majd, mint az Utasi Árpika szülei. Nem tetszett az a kampány, amit napokkal ezelőtt elindítottak. Sajnáltatták a családot, amiért az összes földjüket el kellett adni, hogy versenyeztetni tudják a fiút. Ki tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy benevezzék a műsorba?

Szerintem Ádám megérdemelten nyert volna.

2011. jún. 5. 22:03

[link]


"László Attila édesapja a Profi Rádióban - 1.rész


A kézdivásárhelyi Profi Rádió "Kézdivásárhely csillaga" címmel egy új műsort indít, melynek során a hallgatók végigkövethetik László Attilának, az RTL Klub "Csillag születik" tehetségkutató egyik felfedezettjének életútját.

Meghívtuk a stúdióba Attila édesapját, aki fia első zenei próbálkozásairól, énekesi pályafutásának élményeiről mesélt."

3733. Cilumiluci (válaszként erre: 3732. - Egypt)
2011. jún. 5. 21:44
hát az apja szerintem enyhén alkesz külsejű:(
3732. egypt (válaszként erre: 3731. - Cicus62)
2011. jún. 5. 21:42

Ez volt a cikkben, én csak abból tudok kiindulni. Pont azért írtam, hogy HA ez igaz, AKKOR szomorú.

Mindenesetre meglepő volt, mikor azt olvastam, hogy Attila el tudná képzelni, hogy Pesten éljen az anyjával, és az apja maradna Erdélyben. Azt mondta, előbb-utóbb úgyis el kell majd szakadnia a szüleitől. Furcsa volt, hogy egy 15 éves gyerek ilyet mond, aztán utána olvastam azt a cikket, és kicsit más megvilágításba került a dolog.

3731. Cicus62 (válaszként erre: 3730. - Egypt)
2011. jún. 5. 21:37

Nem tudhatjuk, mennyire kényszer ez neki.

Az, hogy az apja elvárja, hogy 100% -ot nyújtson, abban szerintem nincs semmi megvetendő.

A kocsmázást meg hiszem, ha látom.

3730. egypt (válaszként erre: 3728. - Cicus62)
2011. jún. 5. 21:34

Biztos, de van egy olyan érzésem, hogy nem magától jutott eszébe ezt a műsorban felhozni.


Igen, számomra idegen, hogy arra kényszerítek egy gyereket, hogy sztár legyen, és nem engedek neki semmi olyan dolgot, ami más gyereknek természetes, hanem napi több órát kell gyakorolnia és kocsmákba hurcolom fellépni.

Persze lehet, hogy ez a boldogság kulcsa.

2011. jún. 5. 21:24

Uramisten, most ez komoly? Most ebből tényleg magyarsági kérdés lett?


Ez a fiú nem román, hanem egy romániai magyar. És én azt hiszem, hogy ha egy ilyen műsorban kínai meg néger lányok indulhatnak, akkor ott neki is ugyanúgy helye volt.

Szerintem egyébként nagyon szép hangja van, nekem sokkal jobban tetszett, mint pl. Teca. Bár hozzáteszem, nagyon jó volt az Appril és a harmónikás fiú is.


Azt el kell fogadni, hogy sajnos nem egy szakmai zsüri döntött, hanem átlagemberek. És nem mindenki azért szavaz, mert éppen azt találja a legtehetségesebbnek (már amennyire ezt egy átlagember el tudja dönteni), hanem közrejátszhatnak más szempontok is: szimpátia, sajnálat, akármi.

3728. Cicus62 (válaszként erre: 3726. - Egypt)
2011. jún. 5. 21:20

Nekik ez a dátum sokkal többet mond. Nekem is.

(Sosem esne ki a fejemből.

Persze magyarkodok, lehet mondani.)

Hatásvadásznak gondolod, pedig Neki az egész élete e körül forog.


Számodra idegen, hogy egy gyereket így is lehet nevelni.

Én nem féltem, boldog ember lehet belőle akkor is, ha sosem látott még mozit és nem csajozhatott még 15 évesen.

3727. egypt (válaszként erre: 3725. - Cicus62)
2011. jún. 5. 21:09
Újságban olvastam. nem tudom, mennyi benne az igazság, Attila érdekében remélem, nem sok...:(
3726. egypt (válaszként erre: 3723. - Cicus62)
2011. jún. 5. 21:09

Pont ezért nem szabadna ilyen célra használni. Én is éreztem ebben némi hatásvadászatot, elnézést, ha nem volt mögötte semmi ilyesmi.

Gerna csak azt írta, neki nem esett le, nem azt, hogy nem tudja, mi történt akkor. Én sem kapcsoltam rögtön, ez a dátum nem olyan, amit számon tartok és évente megemlékezem róla. Egyébként tanították nekem az iskolában.

3725. Cicus62 (válaszként erre: 3724. - Egypt)
2011. jún. 5. 21:07
Linket!
3724. egypt (válaszként erre: 3722. - Gerna)
2011. jún. 5. 21:06

Ezt szerintem sem magától mondta.

Azt olvastam ma, hogy a szülők, főleg apuka elhatározták, hogy "márpedig te sztár leszel", cipelték kocsmákba akár ingyen fellépni, nem találkozhat lányokkal, mert még fiatal szerintük, soha életében nem volt moziban...

Nem tudom, ebben mennyi az igazság, de az ilyen szülők nekem nagyon nem szimpatikusak. Elveszik a gyerekkorát. Eleve nem nevezném be a 14-15 éves gyerekemet ilyen műsorba, bármilyen tehetséges is lenne...

Remélem, Attila azért majd megtalálja a boldogságát.

3723. Cicus62 (válaszként erre: 3722. - Gerna)
2011. jún. 5. 21:05

Úgy beszélsz Trianonról, mint valami árúcikkről, amit el kell adni, fel kell használni előnyszerzés céljából.

Én másképpen látom és igen rossz véleményem van azokról akik ezt nem értik. Mert nem kellene az oktatásra fogni, hogy nem tudod június 4-e történetét. Az egész média megemlékezett róla, és itt a net is, lehet ma már tájékozódni.


Ami pedig a tájszólást illeti, az egy kincs, amire vigyázni kell.

Hogy énekben nincs tájszólása természetes, azt tanulta meg, ahogyan egy angol dalt sem tájszólással énekel egy előadó.

3722. gerna
2011. jún. 5. 19:03
Mindenesetre Attila erősen nyomta... az énekben semmi "tájszólás", beszédben meg hangsúlyosan sok nyílt E (vagyis inkább Á), és ez az évforduló... bevallom, nekem sem esett le június 4-e. Gondolom, kapott a srác egy pár jó tanácsot arra nézve, hogy adja el magát.
2011. jún. 5. 18:56
Jó lenne ha a Hoxa örökre kitiltaná az olyan elemeket akik nem tudják elfogadni a másik véleményét,és ezért durva magatartást tanúsít, rasszista kijelentéseket tesz,mocskolódik!!
3720. f2b9bea937 (válaszként erre: 3714. - Zebracsikó)
2011. jún. 5. 18:30

Mitől lesz tehetséges valaki ilyen korban?

Pont attól láttam tehetségesnek amiket írtál róla.

Én Ádámnak szurkoltam de nem zavar,hogy Attila nyert.

2011. jún. 5. 17:39
HUUUUUUUUUUUUU visszaolvastam a topikot...,szégyen...,gyerekeket ócsárolni,bevonni a politikába???!!!Felháborító,csodálkozom,hogy Hoxa nem vette észre:-(
3718. Cicus62 (válaszként erre: 3717. - 9cf0020815)
2011. jún. 5. 17:36

????

Ez mit jelent?

3717. 9cf0020815 (válaszként erre: 3685. - 06718ca650)
2011. jún. 5. 17:35
Nem is veszítette vele senki semmit:-(
3716. 9cf0020815 (válaszként erre: 3706. - Egypt)
2011. jún. 5. 17:32
Egyetértek veled,olyan nagy meglepetés nem volt várható,nagyon klasszak voltak a srácok,ám nem lehet mindenki győztes!A kaput kinyitották,egyedül rajtuk múlik,hogy nyitva marad-e:-)
3715. Cicus62 (válaszként erre: 3714. - Zebracsikó)
2011. jún. 5. 17:15

Mi a tehetség Zebi?

Szabó Ádám is nagy-nagy szorgalommal jutott el odáig, ahol ma tart. Bizonyára volt hibája is,de azt észrevenni sokkal nehezebb, mint egy ismert dal ritmikai pontatlanságát.

Hozzáteszem, emelem kalapom Ádám előtt, tegnap én is magasan rá szavaztam volna.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook