Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csillag születik 2012 fórum

Csillag születik 2012 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. ápr. 14. 18:57

[link]


[link]


A világhír küszöbén áll a Hip Hop Boys egykori tagja



Az angol Csillag születikben a zsűri is megkönnyezte a magyar Attraction együttes produkcióját. A különleges árnyjáték a közönséget is lenyűgözte.

3712. geridina (válaszként erre: 3711. - Zebracsikó)
2012. nov. 2. 11:44

pedig imádom, de ez tényleg nem jó.

Nekem még mindig a legelső x es bemutatkozása a csúcs, pedig azt mondja, azóta fejlődött

3711. zebracsikó (válaszként erre: 3710. - Geridina)
2012. nov. 2. 11:42
rémes.....miért nem tették neki lejjebb a dalt??? borzalmas ez a végig fejhangon éneklés
3710. geridina
2012. nov. 2. 11:39

Jenni a filharmonikusokkal:)

[link]

2012. okt. 12. 07:09
2012. júl. 6. 21:17
2012. jún. 24. 11:45
2012. jún. 18. 18:03
2012. jún. 8. 07:04

[link]


Puzsér ezzel nekem csak annyit mondott: "k*va sok pénzt kaptam érte, hát elvállaltam, s gyártottam rá egy ideológiát"

3704. egypt (válaszként erre: 3703. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 7. 09:48
:)
3703. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3702. - Egypt)
2012. jún. 6. 23:23

Nekem meg ez a hsz. tetszett nagyon a YouTube-ról:)


"Mészáros János Elek - Puzsér Róbert 1:0 :)))))))"

3702. egypt (válaszként erre: 3701. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 6. 22:35
Ha mondjuk magyar nótákkal nyert volna, akkor még oké lenne a kritika, de nem így volt, hanem igazi értékeket közvetített, nekem azért húzott felé a szívem, mert ez a mai világban ritka, és fontos küldetés ez, hogy minél több ember (akiknek pl. Fluor Tomi az etalon) halljon legalább ilyet is
3701. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3700. - Egypt)
2012. jún. 6. 21:06

Különben meg, ha öreg nénik szavaztak, akkor mi van? A Csillag születik-ben nincsen műfaji meghatározás, így bárki nyerhet, bohóc, zsonglőr, nótaénekes, mesemondó...

A populáris műfajok számára ott a Megasztár pl.

Azért mert egy ember nem valami nagyképű sztárocska, hanem egy egyszerű falusi értelmiségi, már ki kell gúnyolni? Elkeserítő, hogy nem akadunk ki Győzikén, Kelemen Annácskán, Fásy Ádámon, és még sorolhatnánk, - de ha egy csodálatos hangú, tehetséges és művelt operaénekes megnyer egy versenyt, akkor fújolni kell. Csak azért, mert kockás pulóverben jár, és piros az arca, meg bajuszos?? Micsoda korlátoltság ez...?


Aki azt a cikket írta, az én szememben csak égeti magát vele...:((((

3700. egypt (válaszként erre: 3699. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 6. 17:59

Szerintem is. Nagyképű, sznob és arrogáns, és még csak igaza sincs, abszolút téves eszmefuttatás.


Ezzel a kommenttel maximálisan egyetértek:


2Úgy érzem, hogy elég rendesen megdöbbent mindenki a Mészáros János Elek győzelmén. Én magam sem gondoltam volna. De őszintén mondom, hogy örülök neki. A fanyalgókat pedig nem értem. Miért kellene mindig a sztáralkatú versenyzőknek nyerni? Miért baj az, hogy nem csak a fiatalabb korosztály véleménye számít? Bár nem tudjuk a szavazatok számát és pláne nem a korcsoport szerinti megoszlását, de feltételezve, hogy az idősebb és esetleg vidéki korosztály adott le rá sok-sok szavazatot - ez miért baj? Ők nem az ország része? A vidéki 68 éves Mari néni és 78 éves Józsi bácsi nem az ország része? Fiatalon - 36 évesen - mondom azt, hogy bizony elszaladt a ló a világgal, de legalább is Magyarországgal. Mindenben csak a 18-49-es korosztály számít. Mintha más nem is létezne. Hogy ők a vásárlóképes korosztály? Az igazi fogyasztói társadalom? Ez lehet, hogy igaz. De a világ nem csak fogyasztásból áll. Hol maradnak az értékek? A kulturális értékek...és főleg az emberi értékek. Fanyalog a média. Persze, hisz Mészáros János Elek nem sztáralkat, nem bulvárfigura. Hanem egy normál, hétköznapi átlagember. Jómagam nem vagyok vallásos. De tisztelem azokat akik meggyőződésből azok. Őt ilyennek gondolom. Ja, hogy az nem igazán bulvárcímlapra való, hogy a győzelme után másnap elment istentiszteletre. Na, és! Kit érdekel, hogy nem foglalkozik vele a bulvármédia? Nagyon szeretném még megélni azt, hogy nem csak sztárokról, bocsánat, mondvacsinált sztárokról szól a mai magyar valóság. Többet kellene beszélnünk a hétköznapok "sztárjairól". A mindennapi emberekről. Akik között még bizonyosan van a Jánoshoz hasonlóan tehetséges ember. Csak ők nem indulnak el semmilyen tehetségkutatón, mert nincs esetleg bátorságuk. Mészáros János Eleknek volt. Csak egy "bűne" van szegénynek. Nem akar sztár lenni. Nem eme tehetségéből akar megélni. Pedig a havi betevőjét szerintem megkereshetné simán belőle. Pláne azt figyelembe véve, hogy abban az országban, ahol Fluor Tomi és SP a sztár, és jól megélnek a nagy büdös semmiből, talán akadna némi kereslet egy a népdalt és az operát az emberek felé közvetítő emberre is. Fanyalog a média! Fanyalognak sokan. Fanyalogjanak csak. Sokan fanyalogtunk és fanyalgunk manapság is a bulvárszemét, a gagyi celebek, mondvacsinált tehetségtelen "sztárok" miatt. Végre megismerhettünk egy tehetséges hétköznapi embert, aki nem akar sztár lenni. Mert Ő jól érzi magát anélkül is. Le a kalappal előtte!"

3699. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3698. - Joys)
2012. jún. 6. 14:53
Gusztustalan ez a cikk...
3698. Joys
2012. jún. 6. 08:17

[link]


Különvélemény: Puzsért kiszavazták

3697. zebracsikó (válaszként erre: 3690. - Joys)
2012. jún. 5. 16:17

Én azt mondom, ha nem akarja , nem kell aláírni.


Ez olyan, mint az iskola Házirendje. Ha abban benne van, hogy csak csíkos zokniban lehet járni, akkor a szülő be se írassa oda a gyerekét, ha nem hajlandó csíkos zokniban járatni őt. Ennyi. Pont.


(igen, a szerződés nem ízléses, nem elegáns, differenciálhatták volna úgy, hogy aki a x.fordulóig eljut, arra vonatkozik csak a 6 hó. Ettől függetlenül azt mondom, ez szerződés, nem pedig kötelezettség. Tehát választható korlát. Mindenki döntse el...)

3696. egypt (válaszként erre: 3694. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 5. 14:37
Nekünk az egész családunk neki szurkolt (nem csak a "nyuggerek"), és szavaztunk is rá. Szerintem László Attila meg Tabáni győzelme is hasonló volt, valószínűleg főként az idősebb korosztály szavazott a kedvencére. Biztos, hogy nem a tinik küldik a sok sms-t, mert az összes fiúcsapat meg cukifiú tök korán kiesik ezekből a műsorokból.
3695. zizabella (válaszként erre: 3689. - Joys)
2012. jún. 5. 13:58

Mért kell sajnálni őt, nagyon is tudja mit akarnak tőle, és meg fogja válogatni kikkel legyen kapcsolatban.

Eddig is megélt a saját szorgalmából, a hite rendkívűl erős, jó a hangja, legfeljebb még fejleszti amennyire kell.

Nem fog éhezni, ha nem tetszik neki a celebvilág, akkor is lesznek rajongói, akik szívesen hallgatják majd.

Nekem bejött a hangja, futkosott a hátamon az a bizonyos kellemes bizsergés, amit az emberből kihoz néhány nagy énekes hangja...sajnos egyre kevesebb van belőlük.

Kívánok neki sok sikert az életben, és ne hagyja, hogy a rosszmájú pletykák kikezdjék!

3694. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3691. - Egypt)
2012. jún. 5. 11:47

Ebben egyetértünk. Szerintem Jánostól nagyon sokat kaptunk, engem megríkatott vagy háromszor:)) Gyönyörűen énekel.

Viszont egy valamit furcsállok. A retekklub potenciális szavazóközönsége valóban rá adta a legtöbb voksot?

Ha VALÓBAN így van, akkor van okunk örülni, mert talán nem csak a hátrasapkás hülyegyerekeknek van jövője ebben az országban.

/Ettől függetlenül én a Quantumos fiúknak drukkoltam, de örülök János győzelmének is. Sőt, a Jenniferének is örültem volna./

3693. egypt (válaszként erre: 3692. - Geridina)
2012. jún. 5. 10:05
Szerintem max. az emberekbe vetett hitét, az istenhite úgy látom, nagyon szilárd.
3692. geridina (válaszként erre: 3691. - Egypt)
2012. jún. 5. 09:28
Reméljük hogy lepereg róla, és nem rombolja le a hitét
3691. egypt (válaszként erre: 3688. - Zebracsikó)
2012. jún. 5. 08:59

Még korábban olvastam valami olyasmit, hogy egyszer csak felbukkan valaki, aki tök átlagos életet él, dolgozik, nem akar sztár lenni, nem akarja nővé operáltatni magát, nem meleg, hanem azt mondja, azért nincs párja, mert így alakult.:)

Úgy látom, neki tényleg csak a kultúrmisszió a fontos, hogy sokakkal megismertesse azt a kultúrát, amit ő szeret, és ebben már most sikeres is lett.

Nagyon undorító kommenteket olvastam vele kapcsolatban, primitív emberek fröcsögnek rá össze-vissza, őt nevezik nyomoréknak (akit a "nyuggerek" szavaztak meg), pedig pont hogy az ilyen amerikai kultúrszeméten felnőtt szerencsétlenek a lelki nyomorékok.

Szerintem ő azért egy erős ember, pont azért, mert van hite, amibe kapaszkodni tud, nem lehet könnyen megtörni. Talán lepereg róla a sok szenny.

3690. Joys
2012. jún. 5. 07:54

OFF!


[link]


/"..jogilag rendben van az x-faktorosok szerződése, erkölcsileg azonban megkérdőjelezhető."/

3689. Joys (válaszként erre: 3688. - Zebracsikó)
2012. jún. 5. 07:27

Elek most egy éven keresztül számíthat a sajtó és az Rtl Klub "élénk érdeklődésére", különféle zaklatásaira, szegény, az egészet felfoghatja a havi 1 milliós juttatás ellentételezésének, amit kénytelen lesz lenyelni, mást úgy sem tehet.

Egy éven át a kereskedelmi csatorna szervezi a fellépéseit, majd a gázsija egy részét lecsípi..


Utána saját lábára állhat, ha képes lesz rá, addig azonban kénytelen lesz elviselni a celeb-élet minden előnyét és hátrányát.


Már előre sajnálom őt.

2012. jún. 5. 06:37

[link]


Szegény Elek!! Már megbánhatta ezt az egészet, nem hagyják békén, faggatják, elszámoltatják nőügyben....bulvár.

3687. Joys (válaszként erre: 3685. - Zebracsikó)
2012. jún. 4. 15:48

Ezt Puzsér jól látja.


Gesztiék teljesítménye szombaton bár látványos volt, nekem sem tetszett, ő valóban azt kívánja folytatni, amit az "Első emelet"-tel annak idején elkezdett.

3686. zebracsikó (válaszként erre: 3685. - Zebracsikó)
2012. jún. 4. 15:46
(szövegírói tevékenységében az utóbbi évek munkái közül egyedül Zséda: Fekete rúzs c. dalát tudom kiemelni, a többinél mintha elfelejtette volna a szövegírás szabályait...)
3685. zebracsikó (válaszként erre: 3684. - Joys)
2012. jún. 4. 15:43

Puzsér a műsor első adásaiban bizonyára sok fanyalgót eredményezett, akiknek a nagy részéből a műsor közepére a rajongói lettek. A műsor végére viszont ismét esett a népszerűsége (lgalábbis a magam megítélése szerint), mert feleslegesen "beszólogatóssá" vált, ami nem méltó már hozzá -függetlenül attól, hogy egyetértek vele ismét és Gesztiék produkciója egy fillért nem ért szerintem se, Vecáé szintúgy.


Geszti a félhumoros kultúrsznobokra épít (ezt a kifejezést most eszkábáltam), nagyon jól belőtte a célcsoportját, nem véletlenül elismert marketingszakember.

(Engem nem bűvöl el már elég régóta, az Első Emeletben még jó szövegíró volt, aztán minden elkopott, de még most is erőszakosan forszírozza....mindegy, ez csak egy magánvélemény)

3684. Joys
2012. jún. 4. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook