Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódtam férjemben, hiába a gyerek még mindig haverozik... fórum

Csalódtam férjemben, hiába a gyerek még mindig haverozik... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. temmp (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:22

Ez már nem az első fórumod erről. Ezek szerint semmi nem változott.

Amikor beszélsz vele erről, hogyan kommunikálsz? Mit mondasz, hogyan, milyen a testtartásod?

Gyakorlatilag hisztizel, sírsz, kiborulsz, köveletőzől, sárkány vagy, vagy "csendesen" elmondod, hogy neked ez fáj és nem jó így egyedül, úgy érzed, hogy magadra hagyott, magányos vagy stb.?

Ha sárkányosan próbáltad eddig (légy magadhoz őszinte), akkor próbáld meg a csendes verziót is, amiben megmutatod mit érzel, félelmet, fájdalmat keserűséget és hagyd, hogy lássa rajtad. Komolyan, próbáld meg. Ez működik.

Mert ha a sárkányra paraszt módon reagál, az bármit is jelenthet, de ha az érzelmeidre, ha a benned lévő nőre nem reagál, akinek fájdalmat okoz és átlépi az érzéseid akkor soha nem lesz ebből jó kapcsolat, akkor te nem vagy fontos és soha nem is leszel.

18. secret8 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 18:20

Na itt a gond: ugy érzi, neked mindig csak bajod van".

Esetleg homályositsd fel, hogy igen, és ezen változtathatna, ha akarna. Ha észrevenné, hogy családja van.

Ne legyél otthon, ha hazajön. Neked is jár ennyi, hiszen Te is dolgozol egész nap. Egy kisgyerekkel lenni igenis kimeritő. Ha nem hiszi, kipróbálhatja hétvégén, amikor te mész el a baratnőiddel bulizni. :)

17. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Myra)
2023. júl. 2. 18:02

Pont így kell csinálni! 😉

Egyetértek!

Én is leléptem a gyerekekkel! Boldog kapcsolatban vagyok, az ex azóta is egyedül van! Mást találtunk fontosnak!

16. kelep3
2023. júl. 2. 14:02

Van pénzetek, ad haza pénzt? Hajrá, indulj el a gyermekeddel, mozduljatok ki, élj te is. Hol vannak a te barátaid, miért nem jártok ti is össze?

Lehet ha meglátja, hogy te sem csak rá vársz otthon megjön a kedve hogy csatlakozzon hozzád! :)

15. Myra
2023. júl. 2. 13:01
Én is így jártam a házasságomban, férjuram azért , mert nekem gyerekeim vannak nem mond le semmiről. Én nem sokat gondolkodtam, otthagytam és egyedül neveltem fel a 2 gyerekem. Ha így is, úgy is egyedül vagy, akkor jobb ha valóban független leszel. Egyrészt találhatsz még társat akivel akár boldogok is lehettek és még a gyerekeket is szereti , másrészt nem idegesíted magad egy önző , egoista partner miatt.
14. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 08:14
Hát, ezt neked kell eldönteni, hogy megszoksz vagy megszöksz…
13. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 08:12

Mennyi idős a gyerek?

A férjed régebben is ilyen bulizós volt?

Beszéltél vele a problémádról?

12. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 07:15

Tedd fel a kérdést magadnak: ilyen életet akarsz-e élni egész életedben? Ilyen életet akartál-e a gyermekednek?

Gondolj bele: ma még csak hétvégén, aztán majd hét közben 1 nap, utána 2 nap... én túl sok évet pazaroltam egy ilyenre. Hittem, hogy majd megváltozik.

Nem csak a saját életedről kell döntened, a gyermeked gyermek-éveit is nagyban meghatározza ami van, és ami ebből lesz, lehet.

11. Hattori (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 23:09
Korod,foglalkozásod, szüleid élnek?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2023. júl. 1. 22:53
Nekem mindig csak bajom van, neki ez jár, dolgozik. Egyáltalán nem érzi azt hogy ez így sok, hazaér kb 4 körül, ha nem túlórázik. Akkor van kaja majd rohan cigizni csak egy sörre meg ilyenek a haverhoz. Van hogy fürdetésig nem is látom.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 22:50
Ő mit mond ha ezt szóba hozod?
2023. júl. 1. 22:45
Közös gyerek, igen fura hogy úgy írtam gyermekemmel, de már úgy érzem csak ő van nekem. Meglépni nem ésszerű, meg csak szeretem még. Vágytunk gyerekre, nehezen de sikerült, előtte is ilyen volt, tudom egy felnőtt nem változik de kicsit bíztam benne leszünk fontosabbak neki tőlük, csak sajnos tévedtem.
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 22:20
Közös gyerek?
6. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 22:10
Megszoksz vagy megszöksz. Addig lépj, amíg fiatal vagy, ne járj úgy, mint anyám.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 22:08
Gondolom előte is ilyen volt, csak te azt remélted, hogy majd a gyerek miatt megváltozik....
2023. júl. 1. 21:52
Ő is vágyott a gyermekre?
2023. júl. 1. 21:47
"Gyermekemmel" ?
2023. júl. 1. 21:38
Sajnállak! Nem jó út!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook