Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családon belüli molesztálás fórum

Családon belüli molesztálás (beszélgetős fórum)

119. ozike0501 (válaszként erre: 117. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:56
Küld egy e-mail címet...
118. 4c30444687 (válaszként erre: 117. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:56
És mit fogsz belőle kikeresni? Hogy miért biztos, hogy hazudik a lányod?
117. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 115. - Ozike0501)
2012. febr. 10. 16:55
engem érdekel.mikor küldöd?
116. 2a69f78972 (válaszként erre: 105. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:54

Éva! Én SOHA NEM SZOKTAM DURVÁSKODNI, de sajnos az a véleményem, hogy vagy hazudsz, vagy hülye vagy!

Ezt írod:

"... de akkor elkerülhető lett volna, h megvádolják a páromat, a seb miatt. nem

mivel azt sem tudták rábizonyítani mivel vitte az igazolást, hogy 2 hónapja vidéken dolgozott. mikor 1 napra hazajött nem avval foglalatoskodott, hogy cigiket nyomjon el a gyerek lábán."


Tényleg, hülye vagy Te ?

Otthon volt, vagy nem volt otthon ?

Hány nap kell egy cigi elnyomásához????


Más:

Egyes népcsoportoknál nem számít "gyerekmolesztálásnak" egy 14 éves lányt szexuálisan "használni". Sőt, kötelező !

Ha esetleg Ti is idetartoztok, akkor nem csodálom, hogy nem érted !

Viszont a lányod, - aki mellesleg kitűnő tanuló és úgy tűnik minden téren megállja a helyét - ezt nem tartja természetesnek, normálisan szeretne élni, ki akar emelkedni.

A

2012. febr. 10. 16:27

Szakdolgozatomat családon belüli erőszakból írtam. Szívesen elküldöm annak, akit érdekel.

Viselkedéstől kezdve nagyon sok minden benne van...

114. 328aadd89f (válaszként erre: 109. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:25

Akkor beszélgess el a pároddal, a lányoddal és a szakemberekkel.

Ez már elvileg mind megtörtént, mégis vannak kételyeid. Sajnálom szegény lányodat és megértem, amiért nem Neked mesélt a dologról, hanem számára idegeneknek. Ezen a hozzáállásod után Neked sem kellene csodálkoznod...

113. a0c1361e44 (válaszként erre: 105. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:25
Azért vagy két tűz között, mert nem állsz arra az oldalra ahova kellene.
112. 4c30444687 (válaszként erre: 105. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:23
miért is akarja eltávolítani, ha bizalmasabb viszonyban volt vele, mint veled?
111. 4c30444687 (válaszként erre: 95. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:22
B+, a gyereked ellen így vádaskodsz? Minek akarod visszakapni?
110. timycat (válaszként erre: 101. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:19
az egyik esetemben egy 12 éves kislány élt nagy szeretetben a testvéreivel, a legidősebb fiú menekítette ki a szülőktől... hát a gyerekek (a 12 éves kislány és a 3 idősebb fiú) nagy békességben éldegéltek, aztán kibukott, hogy a batyik és a komplett haveri kör "rájár" a kislányra. Kifelé csak annyi látszott, hogy nagy volt a szeretet, a lány ragaszkodott a tesókhoz és rohadtul nem értette, hogy mi ebben a hiba
2012. febr. 10. 16:18
azt én is sejtem,de nem értem.mikor,hol,hogy?sokmindent nem értek ami nem tiszta ebben az ügyben.
108. krautmanno (válaszként erre: 105. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:15
Miért akarna ilyet csinálni?Ahogy írtad jó a viszonyuk.De te úgy látom homokba dugod a fejed és a saját gyerekednek nem hiszel.Nem azt mondom,hogy hú mi is történt,de valami alapja van a dolognak.
107. f1e23b97ee (válaszként erre: 104. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:15

Egy pszichológusra ez ugyanúgy érvényes én azt hiszem mint a tapasztalt nyomozóra. Ez a molesztálás elég komoly dolog és úgy gondolom az a pszichológus is a megfelelő komolysággal állhatott hozzá. Ezen emberi sorsok múlhatnak. Biztos nagyon alaposan elbeszélgetett a lányoddal


Tehát, ha ennek nem lenne alapja biztos nem jutottak volna el a feljelentésig.


De ez csak szigorúan az én véleményem.

106. krautmanno (válaszként erre: 98. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:12

A lányodnak higgyj,ha ez így történt.Tudod miért nem tudta a saját szavaival elmondani?Mert félt,szégyen érzete volt.Félt,hogy te mit szólsz ehhez,őt fogod érte vádolni.

Egy 14 éves gyerek azért már felfogja mi történik vele.Nem fog ilyeneket kitalálni.

2012. febr. 10. 16:11
hiszek,neki,de két tűz között vagyok.az egyik a gyerekem,a másik a párom.és én úgy látom,hogy a páromat akarja eltávolítani mellőlem.
104. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 100. - F1e23b97ee)
2012. febr. 10. 16:09
még most hallgatják ki a tanukat.a gyerek csak a psichológusnak mondta aki megtetteba feljelentést.a gyereket meg minket ki sem hallgattak ezügyben,csak hallottuk,h mind 2en fölvagyunk jelentve ezért.ügyészség ezért hosszabbította meg az ügyet.
2012. febr. 10. 16:09
Éva, minek kell történnie ahhoz, hogy a lányodnak higgy? Feltétel nélkül.
102. 4c30444687 (válaszként erre: 82. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:07

Jézusom, rossz olvasni, amit írsz :(

Hogy vagy képes a saját gyereked megvádolni, hogy nem oldott meg egy olyan helyzetet, ami még egy felnőttnek is nehéz lenne? Mi az, hogy miért nem szólt?

Jobb is lesz a gyerekeknek, ha soha nem kerülnek hozzád vissza.

101. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 97. - Krautmanno)
2012. febr. 10. 16:06
pedig ez így volt.nem írnám.mivel ha nem írom le az igazat tanácsot is csak hamisat kapok.erre nincs szükségem.igen az utóbbi időben nagyon jó volt a viszonyuk.nem volt ellenszenv,utálat,undor...stb.ezért nem értem.
100. f1e23b97ee (válaszként erre: 99. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 16:05

Biztos volt ebből a molesztálási ügyből rendőrségi eljárás is, ha nem tévedek. Azt gondolom, egy tapasztalt nyomozó egy tizenvalahány éves lányt pár pillanat alatt meg tud forgatni és be tudja bizonyítani, ha ez nem így történt, ahogy mondja


Szóval, ha nem lenne alapja akkor ez a molesztálási ügy szerintem nem húzódna ilyen sokáig.

99. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 93. - 328aadd89f)
2012. febr. 10. 16:00
igen mindent megtettem.mindenhova elmentem,telefonáltam.sehol nem adnak ki infót mivel nem én vagyok a gyámjuk.úgyhogy nem tudok mit tenni.orvosokkal ügyvédekkel beszéltem.gyámügy,családsegítő...stb.senki nem mond semmit.nem nyugodtam bele,hogy így van de már az atyaúristenhez is elmentem tanácsért.azért kérdezek más anyukákat,hogy azért tisztábban lássak.ez sztem nem baj.
98. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 90. - 328aadd89f)
2012. febr. 10. 15:54
semmi konkrétat.el sem tudta mondani mi történt.meg azt mondta kérdezzek.én meg mondtam neki,mondja el saját szavaival.de nem igazán tuidott mit mondani.azt mondta le kellett neki vetkezni meg elakarta venni a szüzességét.konkrétan nem beszélt róla,hogy mi történt.
2012. febr. 10. 15:51
Ha meg ilyen jó lenne közöttük a viszony,akkor miért vádolná hamisan?Én meg ezt nem értem.
96. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 89. - Timycat)
2012. febr. 10. 15:51
nem dohányzok,elmebeteg sem vagyokmeg szadista sem.meg soha nem bántottam egyik gyerekemet sem.a gyerekek is elmondták,h nem ütöttem meg őket soha.úgyhogy gondoljanak amit akarnak evvel kapcsolatban.
95. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 87. - Timycat)
2012. febr. 10. 15:48

7 éve mikor összekerültünk a párommal a lányom nem akarta elfogadni,pedig nem is ismerte.ő nagyon szerette az igazi apját aki egy köcsög.de az apja.egy fűszálat nem tett odébb a gyerek érdekében.se gyerektartás,se látogatá semmi.leszarta magyarúl.az ilyen nem apa.aztán ahogy telt múlt az idő egyre jobb lett a viszonya a párommal,sokkal több mindent megbeszélt vele amit velem nem.jobban megbízott benne mint bennem.ha engem molesztálnak akkor avval az illetővel nem bizalmaskodok.meg nem vagyok hetente szerelmes.akkor kikerülöm a pasikat nagyívben.tudom mert engem is molesztáltak.és láthatásokon mikor lehetett még látni a páromnak is őket akkor a nyakába ugrott,puszilta,örült neki.akkor ez is a molesztálástól van?

nem értem.

2012. febr. 10. 15:48

"és agyerek hamisan vádolhat akárkit büntetlenűl."

Ez is elég érdekes...

Ha nekem a fiam ilyet mondana nem hiszem, hogy azon gondolkodnék, hogy büntetlenül vádolhat.

93. 328aadd89f (válaszként erre: 88. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 15:45

Tudod mit kellene tenned? Azon dolgoznod, hogy a gyerekeid visszakerüljenek Hozzád. Gyakran látogatni őket, beszélni minden érintett szakemberrel, aki a gyerekeddel kapcsolatba került. Beszéltél már pl. a pszichológussal? (Ezt már korábban is kérdeztem, de választ nem kaptam.)

Ehelyett itt ülsz, az előző fórumodban leírtad, hogy mindent megtettél azért, hogy a gyerekeid újra Veled legyenek, közben meg az összes hozzászólásod arról szól, hogy a párod próbálod felmenteni, a lányodról meg azt sugallmazni, hogy alaptalanul vádaskodik.

92. 4c30444687 (válaszként erre: 72. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 15:43

Ha olyan boldog a családi légkör, akkor miért találna ki ilyet a lányod? :(

Amúgy én nem furcsálom, hogy csak később derülnek ki ilyesmik, mert nyilván nem csettintésre nyílik meg (főleg egy bántalmazott) gyerek egy idegennek.

91. 328aadd89f (válaszként erre: 84. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 15:41
Azt írtad, hogy egy napot otthon volt abban a pár napban.
90. 328aadd89f (válaszként erre: 82. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 15:41

"akkor is hiszek neki, de ha nem úgy van..."

Most akkor hiszel neki, vagy sem? Mert, ha hiszel, akkor fel sem merül benned, hogy nem úgy van, ahogan a lányod mondja és az sem, hogy a lányod ok nélkül vádol bárkit is.

De elmondanád végre, hoy a lányod mit mondott ezzel kapcsolatban NEKED?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook