Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családon belüli molesztálás fórum

Családon belüli molesztálás (beszélgetős fórum)

179. globus (válaszként erre: 178. - Simple)
2012. febr. 10. 18:16
Szerintem lesz még cifrább is ez a történet.
178. simple (válaszként erre: 173. - B4ca0947f4)
2012. febr. 10. 18:15
Valószínűleg igazad van. Undorító.
177. arrival (válaszként erre: 174. - Globus)
2012. febr. 10. 18:15
Persze, nem is azert irtam, csak eszembe jutott.
176. globus (válaszként erre: 172. - Arrival)
2012. febr. 10. 18:15
Érted... :) Tiédre reagáltam, de nem neked írtam!
175. 4c30444687 (válaszként erre: 155. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:15

Amíg a gyerekek kicsit, teljesen normális, hogy az apjuk láthatja őket, mikor fürdenek, mikor meg már "nagyok" lesznek, akkor evidens, hogy nem jár be a szülő lesegetni.

Ez így nagyon rázósan hangzik :S

174. globus (válaszként erre: 172. - Arrival)
2012. febr. 10. 18:14

Na jó, az az APÁD. Nekem úgy jön le a történetből, hogy itt egy pasi van - élettárs-, nem biztos, hogy a gyerek apja. Persze lehet, hogy tévedek, nem bogarásztam most vissza az összes hsz-t.

Egy gyerek mindig igazat mond, csak a felnőttek tudnak ferdíteni.

2012. febr. 10. 18:13
A gyermek eszköz. Eszköz, hogy segítsen a házimunkában, hogy rá lehessen bízni a testvéreit, hogy kiszolgálja az élettársat... és természetesen a négy gyermek után a családi pótlék, gyermeknevelési támogatás, segélyek most nincsenek, munkahely pedig szintén nincs. Most vajon miből élnek? Négy gyermek, egyik beteg... elég jelentős csp. jár utánuk. Nem érezni a ragaszkodást, miért csak egyik gyermekről beszél? és a többi? Nem hiányoznak?
172. arrival
2012. febr. 10. 18:12

Nem tudom, de nalunk fel sem merult soha, hogy apukam bejon mikor furdunk!

Utoljara babakoromban!

2012. febr. 10. 18:10
bizonyítottunk.megpróbáltuk úgy segítség nélkül megoldani mindent.nekem nem segített senki azért mert"fogyatékos"gyerekem van.semmit nem kértem,de nem is kaptam.leszarták,hogy fogyatékos azt mondták miért nem adom intézetbe?ez lett volna a nagy segítség.ja bocs meg annyi volt még hogy ingyen ettek a suliba,azért is megszóltak.meg nem jutott uzsonna a suliba a gyereknek.mindíg azt mondta a fiam:-anya éhes vagyok,mert nem jutott uzsonna.ez normális dolog?és itt ki hibázott?én mert ingyen evett a gyerek és nem jutott neki?úgyhogy,engem nem segített senki.de már tudom itt is én vagyok a hibás.
170. arrival (válaszként erre: 169. - Simple)
2012. febr. 10. 18:10

Igen, ez nagyon elszomorit.


Igaz, en nem vagyok meg szulo, de dolgoztam bantalmazott gyerekekkel korhazban, igy melyen erint engem is.

169. simple (válaszként erre: 167. - Arrival)
2012. febr. 10. 18:09
Milyen "kapcsolat" lehet közte és a gyereke közt, ha felmerül az, hogy kinek higgyen?
168. b4ca0947f4 (válaszként erre: 166. - Spinneli)
2012. febr. 10. 18:08
Nem is azt kell látni, hogy a lányának hisz-e, hanem azt, hogy "ezért nem engedte be " a párját , mikor fürdött a kislány. Gyanús volt és nem tett semmit ellene. Tudomásul vette és most fél, hogy emiatt elítélik őt is.
167. arrival (válaszként erre: 161. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:05

Azert nem, de azert, hogy egyedul hagyod a kiskoru gyermekiedet, es az elettarsadnak hiszel es a lanyoddal szemben, azert mar kell.

Ezek komoly dolgok.

166. spinneli (válaszként erre: 161. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:05

Senki nem beszél az anyagi helyzetedről, hanem arról, hogy nem akarsz hinni a lányodnak...


Természetesen nem biztos, hogy igazat mond a lányod, de ebben nem ez a lényeges, a gyerekednek nagyon súlyos problémái vannak, ha molesztálták azért, ha nem molesztálták, de ezt állítja, akkor meg azért.

Bárhogyan is, most az lenne az elsődleges, hogy mint az anyja segítsd amiben csak tudod.


Ez utóbbit nem látják benned-szerintem az itt jelenlévő anyukák...ezért is vannak felháborodva.

165. simple (válaszként erre: 151. - B4ca0947f4)
2012. febr. 10. 18:05
Na ez az! Nem szórakozásból vették el őket, hanem az érdekükben. Te jó ég.
164. reload (válaszként erre: 161. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:04
Sok család van, ahol nem milliomosok a szülők, sőt olyan is van a környezetemben, ahol se apuka se anyuka nem dolgozik. Viszont ezért nem veszik el a gyereket!!
163. b4ca0947f4 (válaszként erre: 155. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:03

A többi gyerek mennyi idős? Ők nem panaszkodtak, hogy molesztálta volna őket a párod? és a fiad vajon hallott valamit?


Az írod:

"még mikor fürödtek akkor sem engedtem be a páromat hozzájuk.főleg a nagylányomhoz.nem értem.pont ezek miatt a dolgok miatt." Akkor eszerint be ment volna, de te nem engedted? Miért? Lehet, hogy mégis gyanús volt valami, csak nem akartál tudomást venni róla?

162. 2a69f78972 (válaszként erre: 155. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:03

Nem engedted be, amikor fürödtek? Főleg a nagylányodhoz ?


...miért be akart menni???

161. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 152. - Arrival)
2012. febr. 10. 18:01
a védelembevétel meg a kiemelés 2 külön dolog.nem még nem vették el.csak most.ja akkor nem is harcolok értük mert nincs értelme,rossz anya vagyok és ennyi.hát mindenki másképp gondolja.most azért mert nem volt munkahelyünk meg nem vagyunk milliomosok aszért nem kell pálcát törni,meg elítélni.
160. kacsa mama (válaszként erre: 143. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:01

Nagyon el vagy tévedve,mert ha munkahelyetek nincs attól szoc segélyekkel segitettek volna,már csak azért is,mert van sérült gyermeked is.Ilyen mondva csinált dolgok miatt nem vesznek védelembe gyerekeket.

Nem össze tévesztendő a védelembe vétel, a gondozásba vétellel(állami gondozottsággal),mert a védelembe vételnél,maradhat a családba kb 1 évig,és ilyenkor kell a családnak bizonyitania ,hogy tudnak felelőséggel gondoskodni a gyermekükről.

159. arrival (válaszként erre: 155. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 18:00

Altalanossagban irtam.

Ha az anya nem hisz a sajat lanyanak, 5 eve nem tunik neki fel semmi, akkor ott az anyaval sulyos gondok vannak.

158. spinneli (válaszként erre: 152. - Arrival)
2012. febr. 10. 18:00
az nem ugyanaz.
157. spinneli (válaszként erre: 143. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 17:59

Értem, viszont nagyon furcsának találom, hogy ha együttműködő voltál, és leszámítva anyukád részegségét anyagi okokról van szó-rögtön kiemelték a gyerekeidet.

Ahogyan előttem is írták, a szervek ezt a legvégső esetben teszik, a gyermekvédelmi tv. alapja, hogy a gyermek lehetőség szerint a vér szerinti családban nevelkedjen.


Ha jól értem te álindoknak érzed, hogy nem adják vissza a gyerekeidet...a molesztálást viszont valamiért elmondta a lányod, ha igaz ha nem mindenképpen jelzésértékű...

156. reload (válaszként erre: 155. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 17:59
te most komolyan ilyesmivel mentegetőzöl??? A saját gyerekedről van szó basszus, akiért a végletekig el kéne menned, nem azt keresni, hogy mivel takarhatod be a pasit.... :O
155. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 147. - Arrival)
2012. febr. 10. 17:57
de ha nem ment be a lányhoz,és nem zárt ajtót.akármikor rajta kaphattam volna,mivel a 2 szoba egy helyiségből nyílik,meg a 2 szobának egy a fala,és áthallatszik minden.megmég aztán a fiam is ott aludt.az meg biztos elmondta volna.még mikor fürödtek akkor sem engedtem be a páromat hozzájuk.főleg a nagylányomhoz.nem értem.pont ezek miatt a dolgok miatt.
154. reload
2012. febr. 10. 17:56

Uhhhh, végig olvastam és a másikba is beleolvastam. Ott ezt írod: "...meg ezt akkor miért nyomozzák ilyen sokáig?miért nem lehet megmondani az elején, hogy te hülye nem kapod vissza őket. akk nem kiabál az ember olyanért ami lehetetlen. vagy könnyebben belenyugszik mint mikor már több mint egy éve hitegetik. nem?...."


Tehát ilyen pikk-pakk bele is tudtál volna akár törődni, hogy nem kapod őket vissza???


Én is gyakorló anya vagyok és abszolút egyetértek az összes előző hozzászólással.

Két tűz között vagy a GYEREKED és a pasid között??? Áhh hihetetlen.

Még tinédzser koromban volt egy barátnőm, akit molesztált a mostohaapja, de a saját anyja nem hitt neki és inkább bevágta az intézetbe csak hogy a pasit ne veszítse el. Na pont ők jutottak rólad eszembe :SSS

153. 328aadd89f (válaszként erre: 137. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 17:55
Akkor most miért nem bízol benne feltétlenül? Miért vannak kételyeid?
152. arrival (válaszként erre: 143. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 17:55

Tehat akkor a gyerekeket mar vettek el toletek ?


Irtad, hogy emiatt kerultek vedelembe.

151. b4ca0947f4 (válaszként erre: 143. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 17:54
Eszerint kétszer kerültek már védelem alá a gyermekek? egyszer az alkoholista mama miatt, egyszer meg, mert nem volt munkahelyetek ? Most majdnem rájuk égett a ház, közben a molesztálás ? Mit akarsz még tőlük ezek után? Miért is kellene visszakapnod őket?
150. arrival (válaszként erre: 146. - Ozike0501)
2012. febr. 10. 17:53

Nekem is elkuldod legyszi? En is dolgoztam ilyen temaban.


arrivalKUKACfreemail.hu


koszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook