Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak ki kell írnom magamból, mert úgy érzem összenyom fórum

Csak ki kell írnom magamból, mert úgy érzem összenyom (beszélgetős fórum)


13. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 09:03
Lesz majd jobb is. Most összecsaptak a hullámok a fejetek felett, de mindennek vége lesz egyszer.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 08:59

Először is mielőbbi jobbulást kívánok a férjednek!

Ha pillanatnyilag van hol laknotok, akkor 1-2 hónapot stagnálhat az építés, amíg te is munkába állsz. Egyébként lehet jó is lesz, mert épp tegnap mondta a szomszéd, hogy csökkennek az árak.

Szeptember mindjárt itt van. Mindkettőtöknek jobb lesz ha a kisfiad bölcsibe megy. Gyerekek között lesz, lefoglalja magát. Talán a pihenés is egyszerűbb lesz. Semmi nem tart örökké, kitartás!

11. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 07:51
Egy rossz nap sem tart az idők végezetéig. Túl lesztek rajta! Sajnálatos, de senki sem él örökké. A férjed majd újra munkába áll, a pici fiaddal hozzászoktok az új helyzethez, az építkezés pedig egyszer a végére ér. A lényeg, hogy kitartasz és csinálod a dolgodat, mert attól kerülsz előre. Rendben lesz minden, kitartás!
2023. aug. 3. 21:02

Kedves Fórumozók!

Őszintén nagyon köszönöm a kedves sorokat. Meglepődtem, hogy ennyi bátorító hozzászólást kapok. Köszönöm!

2023. aug. 3. 16:22

Soraidat olvasva kedves, a felsorolt gondok - melyből van sok -, másnak egy is elég lenne ahhoz, hogy padlóra kerüljön. Remélem, könnyebb lett lelkednek, hogy kiírtad magadból?! Ebben a virtuális világban csupán empatikus gondolatainkat tudjuk feléd küldeni.


De tudod, mindenkinek megvan a maga keresztje. Van aki könnyebben cipeli, van aki botladozva. Sokszor hiába néz fel az ember a csillagos égre, hogy Univerzummal beszéde lenne! Hiába kérdezi hangosan, hogy miért kaptam még egy "csomagot?!" Hiszen már az előzőnél is padlót fogtam?!

A problémákat azonban ne "mosd össze!" Mindig csak egyet oldjál meg. Mindig csak egy kicsit lépjél! Meglásd, ahogy a jó dolgok, úgy a rosszak is elmúlnak! A holnap pedig úgyis jön magától! Kitartást kívánok én is Neked!

(Kedvenc versemből küldött Neked egy pár sort, melyben én is belekapaszkodtam, sikerrel!)


" Túl leszel majd egyszer minden csalódáson

Nem azért van a szív, hogy örökké fájjon

Akármilyen hosszú nem örök a tél sem

És a legszebb rózsák neked hullnak végre.

Hogyha fáj a szíved, jusson az eszedbe

Mindenkinek megvan a maga keresztje. "

2023. aug. 3. 14:34

Kitartást!

Kívánom, hogy minél gördülékenyebben sikerüljön az akadályokat venned!

Mihamarabbi gyógyulást a férjednek!

A kis lurkód , ha nem is eleinte, de beilleszkedés után imádni fogja a közösséget a sok érdekes játékot, foglalkozásokat. Itt csak arra kell figyelni, hogy a megfelelő pedagógushoz kerüljön! A fiam, aki szobatiszta volt, bepisilt az oviba. Az dadus panaszkodott rá állandóan, mert pelenkázni kellene.Felháborító volt a banya. Majd mikor elvittem másik oviba, ugyan az a cukor kisfiú lett, amilyen volt! Be is panaszoltam a nyanyust!

Szerintem minél aktívabb,elevenebb egy gyermek, annál sikeresebb felnőtt lesz.

Neked meg egyenesen felüdülés lesz dolgozni.

7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:31

Sajnos a szülők betegségén,,elmúlásán valamennyien átesünk ,,ezen nincs mit szépíteni,,kőkemény.

Én is ott jöttem rá,mennyivel többet bírok,,mint gondoltam.

Kibírod ám te is:)) Kis ördögfiókát jól lefárasztani,,nagyobbaktól(ha nagyobbak)segítséget kérni..és ha van felnőtt akire számíthatsz akkor onnan is:)

Rengeteg halasztható dolog van akkor is ha nem hiszed,vagy nem szereted.

Ahogy Globus írta mindíg csak egy nap:))

Amikor valami rossz ér ,mindig mondj valamit magadnak ami jó,,ha nagyon kell kutatni akkor is áss elő valamit.

Lehet hogy csak annyi lesz hogy ,,huhhh még élek,,de ez is jó:)Kitartás🤗🤗

6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:30
Minden rossz elmúlik, tudom nem könnyű, egyszerre csak egy lépés.
2023. aug. 3. 14:26
Mindenkinek van ilyen időszaka, túl fogtok jutni rajta. Sok erőt küldök neked.
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:25

Fizeti a felét a biztosító.

Semmi nem tart örökké,ez után jobb következik.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:18

Próbálj csak arra az egy napra koncentrálni, ami van. A holnap holnap lesz. Rengeteg energiát felemészt az aggodalmaskodás. Írod az okokat, de szeptember hamar itt lesz, addig kapcsolj túlélésre.

Nézd a jó oldalát, bölcsiben kisfiad elfárad, legalább alvása jobb lesz. Akkor a tiéd is, ettől erősebb leszel. Ölelés, tarts ki!

2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:08
Elmúlik
2023. aug. 3. 14:00

Csak ki kell írnom a gondokat amik most a nyakunkba zúdultak :(


-Apósom nagyon beteg, valószínű ezt az évet nem éli meg, hihetetlenül gyorsan romlott az állapota. A szívem szakad meg érte és a férjemért és családjáért.

-A férjem most tpre kényszerült ráadásul fekvésre. Ez persze jövedelem kiesés mivel csak ő keres.

-A kisfiam olyan eleven mint 3 másik együttesen, természetesen mindig történik vele valami ami miatt az ideget és az aggódást eszem. Sokmindent túl is aggódom ezt tudom magamról.

-Anyagi gondok

-Az építkezéssel meg kell álljunk most, valószínűleg nem lesz elég a felvett hitel arra hogy befejezzük, természetesen csőtörésünk is lett, kár nem keletkezett csak a rengeteg elfolyt víz (remélem a biztosító fizet)

- szeptembertől bölcsit kezdi a kisfiam, ez sem lesz egyszerű lelkileg, de utána én vissza tudok állni dolgozni a régi munkahelyemre,így valamelyest javulni fog az anyagi helyzetünk

- nemrég elkezdtem egy tanfolyamot amire nem tudok úgy tanulni ahogy szeretnék mert nem tudok annyi időt ráfordítani amennyit kellene.

-kialvatlan vagyok mivel éjszaka többször ébreszt a gyerekem.


Hirtelen ennyi... Remélem valaki tud mondani egy-két biztató szót, ha nem akkor csak jól esett kiadni magamból.



Legszívesebben elszívnék egy cigit ha cigiznék de 3 éve már nem szívom, vagy valahogy kiadnam ezt a sok feszültséget magamból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook