Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Muszáj kiírnom magamból fórum

Muszáj kiírnom magamból (beszélgetős fórum)


2020. máj. 19. 12:51
Arra semmiképp ne gondolj miért ne voltál elég jó. Te sokkal jobbat erdemelsz és kívülállóként azt mondom inkább örűlj neki hogy nem bonyolódtál bele mert még nagyobb csalódás lenne. Kivanom hogy minél előbb találj egy normális pasit
2020. máj. 17. 14:36
Legyen tartásod és ne keljen olyan férfi aki csak játszadozik veled.Meg fogod találni azt aki ugyan úgy szeret,mint te őt.
10. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 14:20

Van ám olyan, hogy annyira megszeretek valakit, hogy kell nekem szőröstől, bőröstől gyerekestől, hitelestől, csórón, gazdagon, mindenhogy. És igen foglalkozok a gyerekével, anyjával, apjával, kutyájával, macskájával is mert bájos, aranyos, kedves és megtaláljuk a közös hangot.

Én nem egy ilyet ismerek. Ez a szekér téged nem vett fel. Hagyd a fenébe, éljenek boldogan, meg te is.

9. NomNom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 14:15
Nem, nem volt tisztességes. De a leírásod alapján amúgy is egy elég gyökér lehet tehát ez nem túl meglepő viselkedés.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Birebora)
2020. máj. 17. 14:09
Persze, hogy nem gondolom akadályozó tényezőnek. Csak azzal a gyerekkel foglalkozni is kell nem? Az ő személyiségével, nekem ez valahogy nem áll össze. És ha annyira kell neki az a nő, ez tisztességes viselkedés volt, hogy mellőle ilyenket írogatott, meg csókolgatott, még ha csak szórakozás is voltam neki.?
2020. máj. 17. 14:01
Annak örülj, hogy nem történt köztetek komolyabb, mert ha utána viselkedik veled úgy , akkor lenne neked igazán rossz.
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 13:59

Remélem kiírtad magadból. Hagyd békén, felejtsd el. Nem kellesz neki csak szórakozás számára és flört. Látod még szexelni sem akart veled.

A másik: ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy a gyerek akadályozó tényező a szerelemben. Miért ne lehetne gyerekes barátnője. Fogd fel úgy, hogy te nem kellesz neki gyerek nélkül sem, a másik pedig gyerekkel is kell. Mert talán benne lát valamit ami megfogta. Talán így hamarabb kiábrándulsz belőle.

5. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 12:47
Arra vagy jó neki, hogy "simogasd" az egóját. De nem igazán értem, miért akarsz olyan férfit, akitől nem kapod meg ugyanazt, mint amit te adnál neki. Egy ilyen meg sem érdemel. Mellesleg megmondta ő maga is a választ arra a kérdésedre, hogy miért csinálja ezt: mert ez egy jó kis szórakozás. Ennél többet nem akar. Saját magad alacsonyítod le, ha továbbra is epekedsz utána. Tudom, hogy nem egyszerű, az ember mindig reménykedik, hogy "jaaj, talán ha ezt meg ezt megteszem, akkor végre észreveszi, h valójában én kellek neki". De ez nem fog bekövetkezni. Én is voltam így, nem is egyszer. De szerencsére benőtt a fejem lágya és egy idő után már felismertem az ilyen széltolókat. Tesóm és a legjobb barátnőm is rendszeresen ilyen pasik után kajtat és hiába mondtam már nekik, hogy az ilyet hagyni kell, mégis mindig futnak ezek után. Pár év és belátják majd maguktól is.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 12:47

"azt írta, ez csak egy jó kis szórakozás"

Kaptál választ.


"nehezem tudom elképzelni, hogy egy olyan nő, akinek gyereke van?"

A nőt nem az teszi kívánatossá, hogy van gyermeke vagy nincs.


Engedd el!

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 12:33
Játszik veled mint macska az egérrel....
2020. máj. 17. 12:22
Mindenkinek van szerintem hasonló sztorija, de a legegyszerűbb az lenne, ha egyenesen megkérdezned tőle, amit tudni akarsz. Ez triviálisnak tűnik, de igaz.
2020. máj. 17. 11:57

Mert úgy érzem nem bírom ki! Minden rossz, semmihez nincs kedvem. Persze az eszemmel tudom, hogy bolondság ilyen ember után sírni, de annyira hittem benne.

A munkahelyemen ismerkedtünk meg másfél éve, nagyon jót beszélgettünk, talán azonnal belezúgtam. Bejelölt fb-n, ott folytattuk kicsit. Én már hallottam róla korábban, tudtam hogy nem rég ért véget a komoly kapcsolata, ès nem is volt még túl rajta. Amikor újra írt, kérdezte majd lenne-e kedvem meginni vele valamit. Persze, hogy igent mondtam. Aztán megint napokig semmi, majd megint kedves irogatások egy darabig. A munkában nem találkoztunk, mert más munkakörben vagyunk, csak riták futhatunk össze... Majd mikor ismét írt, nagyon meglepődtem, kissé csalódtam is, mert szexuálisan évődő üzenetek jöttek.. De aztán belementem a “játékba”, mondván egészséges felnőtt emberek vagyunk, miért ne. Küldött magáról félpucér képet, ő is akart tőlem, persze arra azért nem voltam hajlandó. Így ment pár hónapig, írt napokig, aztán eltűnt napokra, hetekre. Írt kedveseket is, érdeklődőt, jó reggelt üzenteket, de mindig kikötött a szexnèl..

Aztán egyszer felvetette, hogy másnap találkozzunk, másnap béna indokkal lemondta..

Találkoztunk aztán a melóban, megcsókolt, kedves volt, utána én írtam neki, hogy találkozzunk, kitért előle..

Majd kilenc hónapig nem keresett. De ha bármit - akár képet felhőkről - kitettem fb-ra azt beszívecskézte.. Egy ilyen után írt rám újra, pedig én már kezdtem elfelejteni talán. Megint sokat irogatott, persze sok volt a szexuális téma. Egyszer kérdeztem miért hülyít engem, erre azt írta, ez csak egy jó kis szórakozás.. De még a szex miatt se találkozott velem soha! Nem értem. Majd váratlanul odajött hozzám a melóban, beszélgettünk, nevettünk sokat, olyan volt mint egy első randi. Én bolond azt hittem, összeszedte magát. De nem kersett! Én írtam rá egyszer, de semmi extra. Majd még párszor odajött hozzám, kedves volt, ölelés kellett, puszi kellett neki. Egy megbeszélt találkozót hülye ürüggyel megint lemondott. Azóta ismét nem keres, már két hónapja.

Egy kollégám, akivel nagyon jóban vagyok, azt mondta úgy tudja barátnője van, nyílt titok.. Én is tudom ki az, gyereke van. Hogy lehet valakije, azt el is tudom hinni, de azt olyan nehezem tudom elképzelni, hogy egy olyan nő, akinek gyereke van? Az alapján, amit nekem mutatott magából.

Talàn ha más mesélné, röhögnék, és azt mondanám hogy foglalkozhat egy ilyennel? De megélni teljesen más. Nagyon el tudtam volna vele képzelni. Tele vagyok kérdésekkel. Legfőképpen, hogy miért nem voltam neki elég jó? Miért nem méltatott egyetlen igazi randira sem? Nehéz túltennem magam ezen az egészen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook