Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani fórum

Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. okt. 25. 06:40

Guruljka, "iádlak":))

Írj egy könyvet, ilyen klassz stílusban. Ami a centiket és kg-t illeti tényleg nem vészes, talán csak az elostással van a baj. De Te egy sima tisztálkodásal, öltözködéssel is keményen megdolgoztatod magad. (csak tán rossz helyen,derekad, térded ?)

2012. okt. 24. 21:09

És ráadásul nem vagyok olyan ijesztően kövér! Csak eleve picike, és nem olyan hosszú a lábam, mint Brigitte Nielsen-é. :D

Ahogy öregszem, összefele megyek...most már leginkább 151-152 centi vagyok. Ehhez jelenleg 65 kg. Már látszik a derekam, és az orvos, ha állok előtte, azt mondja, nem vészes.

Most elhívjam lábkörmöt vágni?

77. Guruljka (válaszként erre: 76. - N.diamond)
2012. okt. 24. 21:06

A hasam és a dundi combom összjátéka folytán.

Felemelem a térdem, de akkor még a közbülső hájak miatt nem érem el. Tehát a térdem kifele fordítva, oldalt van a lábfejem, úgy még tud emelkedni annyit, hogy elérjem a zoknival a lábujjakat.

Ugyanígy be kellett lőni a körömvágást is. Az jobban megy úgy, hogy ne kelljen tartanom is a lábam, hogy felteszem a fotel karfájára.

Ugyanis ráadásul rövidlátó is vagyok, és van olyan távolság, amit se szemüveggel, se anélkül nem tudok élesre fókuszálni. Tehát, ha a karhossz is fontos, akkor már elég sok mindenre kell egyszerre figyelni.

76. n.diamond (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2012. okt. 24. 20:26
Nem értem ezt a "szembefordítani a lábfejemet" figurát.Úgy érted, hogy a hasadtól nem éred el a lábfejed ? Akkor hogy csinálod ?
75. Guruljka (válaszként erre: 74. - N.diamond)
2012. okt. 24. 20:19

Humor nálkül lehet élni, de hogyan, azt nem is értem!

Köszönöm.


Lehet, most már az én pocakom is hastáncos méret, de én még mindig nem tudom szembefordítani a lábfejemet, ha zoknit húzok!!! Addig nem engedek, míg ez nem megy újra!!!

2012. okt. 24. 20:11

Örülök hogy ismét beindult a fórum, bár én most ott tartok, hogy Hévizen fürdőruhában annyi nálam fiatalabb, enyhén szólva dundi nőt láttam gátlástalanul fürdőruhában grasszálni, hogy az én pocim, kifejezetten "kívánatos", olyan hastáncos méretnek minősítettem. Csak az egézségem miatt fogok -ha ráveszem magam - tornázni és mozogni.

Örülök a humornak, imádom !!!

Guruljaka részvétem.:(

73. Guruljka (válaszként erre: 72. - A5856ce137)
2012. okt. 24. 18:13

Köszönöm.

Nem a felfogásom a baj, hanem az, hogy ez lesz az első alkalom, hogy gyertyát kell gyújtanom a férjem emlékére.

De ezt is megcsinálom. Izomlázzal biztosan ez is jobb! :D

72. a5856ce137 (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2012. okt. 24. 18:02
Higgyétek el hogy 10-12 évvel ezelőtt hájas voltam ,és depressziós+szorongásos ,és gátlásos,de ha valamien mozgásban megtalálod az örömöd ,netán még sikerélményed is ls lessz benne ,alapvetően megfog változni az életfelfogásod :)
2012. okt. 24. 17:56

Basszus, Runningmen-nem van igaza.

Mozogni kell, és elmennek a rossz gondolatok.

Minél rosszabb csinálni, annál jobb lesz csodálni. Ezt ugyan most találtam ki, de stimmel, ha a mozgásra és a várt eredményre vonatkoztatjuk.

2012. okt. 24. 17:55

Ahogy vesszük.

Optimista vagyok. Ezért soha nem mondom, hogy nagyon, csak örömre. :D

69. megi04 (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2012. okt. 24. 17:42
Jó neked.Én nagyon..:(
2012. okt. 24. 17:42
Hasizomgyakorlat (felülés)(oldalfelülés)hanyttfekve lábemelés.
2012. okt. 24. 17:37

És mit látok?


[link]

2012. okt. 24. 17:36
De jó, hogy itt rötyögsz nekem, el vagyok kenődve kicsit.
65. megi04 (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2012. okt. 24. 17:04
@@@@@@@@@@@@@@
64. Guruljka (válaszként erre: 63. - Megi04)
2012. okt. 24. 16:54

Nem csodűlom!!! :DDDD


Bár lehet, a padlóbontás Guinness-rekordja lenne. Azért nem ígérem, hogy gyakorolni fogom...:DDDD

63. megi04 (válaszként erre: 60. - Guruljka)
2012. okt. 24. 15:56
Ne haragudj,nem olvastam,hogy HASon fekve...És elképzeltem hanyatt...:DDDDDDDD Az istennek se jött össze képzeletben...:DDDDDDDD
62. Guruljka (válaszként erre: 61. - N.diamond)
2012. okt. 24. 15:39

Na jókor nézek én is ide.

Szerintem biztos kapaszkodni kell közben valamibe. Vannak ilyen hungarocell micsodák is, többféle, talán abba is lehet.

Én egyelőre még mellőzöm a padlón hanyattfekvős dolgokat, mert alig bírok utána felkecmeregni. Igaz, lekecmeregni sem kis mutatvány. Szóval a latex szalagomat használom, talán a jó kemény ágyamon is ér valamit, ha hasra húzogatok vele.

2012. okt. 15. 08:14

Mi újság Guruljka ? Elmélet vagy már gyakorlat?

Hévízen voltam, megpróbáltam, amit titzi (58) írt, hát nem tudtam hogy csináljam. Gondolom valaibe kézell kapaszkodni kell közben. Azért kérdezem, mert megint megyek Hévízre, és megpróbálnám. (nem vet fel a pénz, az egyik út meghívás volt, a mostanit nyertem)

2012. szept. 21. 15:13
Hasonló, ha hason fekve, kezem-lábam egyszerre emelem, homorítva. Még meg se fulladok közben, Eználam fontos, mert nem úszom. (Nem vagyok hajlandó.)
2012. szept. 21. 15:04
Igen, köszönöm, de a közelemben nincs uszoda. Ez jó gyakorlat pedig, másnál is bevált már.
58. titzi (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2012. szept. 10. 23:29

nekem egy tippem van,ami kíméli a gerincet ,mert vízben végezhető


állsz a vízben,majd páros lábbal előre rúgsz,majd ebből a lendületből hátra,majd megint előre


lényeg,hogy ne érjen a lábad földet egyszer sem

2012. szept. 10. 21:31
Köszönöm! Töltögetem is a szimpatikusabbakat.
56. Nissi
2012. szept. 10. 20:24
Az internetröl le lehet tölteni nagyon sokféle videot. Gyógytorna, gerinctorna, ducitorna még széken végezhetö torna is van és labdás tornák is vannak. A youtubon is van. Keresgéljetek. Ezek ingyen vannak, otthon lehet végezni és a kedved és az idöd szerint variálhatod. En már vagy 10et letöltöttem.
2012. szept. 10. 09:40

Köszönöm! Lehet, hogy én is meggondolom még, nagyon jó, hogy megosztottad ezt a tapasztalatot.

Én kaptam labdás gyakorletsort, még többször átnézem úgyis, mielőtt beruháznék....:D

54. n.diamond (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2012. szept. 10. 09:15
Labdát én is vettem, mert egy ideig gyógytornára jártam a gerincem miatt és ott próbálkoztuk vele. Azután anyagi okok miatt a magán gyógytornát abbahagytam, a labda meg lassan leereszt.Egyedül nehéz megtanulni jól használni.
2012. szept. 8. 22:19

Köszönöm szépen.

Mardok a helybenjárásos dolgoknál, mert utcán nem bírok sokat járni. Elég egy kicsi emelkedő, és meg kell állnom pihenni.

Itt, ahol lakom, amúgy sem sétálok szívesen.

Úszni meg nem akarok szerencsére, ugyanis uszoda sincs...:D

Tervezem egy fitt-labda vagy hogyhívják beszerzését a közeljövőben. :D Az is jó itt a szobában.

52. Nissi (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2012. szept. 7. 19:58
A jogát n.diamondnak ajánlottam aki irta hogy depis is volt, neki szerintem hasznos lehet. A pilates valóban a jogára alapul de intenzivebb és nehezebb ezért is formál ahogy te magad is láttad az ismerösömön. Azonkivül probáld ki a callaneticsot. Es sétálj sokat amig jó az idö. Nekem használt és az uszás, vizi torna ha van a közeledben.
2012. szept. 7. 19:42

Nézegettem pilates-t, de nagyrészt jóga, nem is értem, mitől annyira külön "buli". Bár van ismerős csaj, aki remekül alakult tőle, és fogyott is. Hát nem tudom.

Éveken át jógáztam rendszeresen, attól nem jön izomláz, hacsak egy-két (kifejezetten európai stílusú) gyakorlattól nem. A jóga inkább mentálisan erősít és jó közérzetet ad, mármint ha a hasamtól sikerül egyéltalán mondjuk a lábujjaimat elérnem....

Kardio-t nem végezhetek, legalábbis egyelőre, mert a térdeimnek éppen elég a túlsúly, nem terhelhetem més ugrálással is őket.

50. Nissi
2012. szept. 7. 19:13
Ha ti olyan szerencsések vagytok hogy nektek nem kell fogyni akkor végezzetek alakformáló mozgásokat és nem kardiot. Nagyon jó a callanatics ami kifejezetten mondja hogy nem kilóban fogsz fogyni hanem centiben. Aki ügyesebb, edzettebb annak ajánlom a pilatest. Azonkivül aki depis annak nagyon jó a joga, abban vannak légzö gyakorlatok és meditáció is ami sokat segithet. Az egész testet át kell mozgatni. Szerintem jól is esik, a hasizom gyakorlatokat meg duplán csinálni :) Aki megengedheti magának az használjon még plusz és nem mozgás helyett krémeket, maszzirozást stb.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook