Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Clungene® COVID-19 IgG/IgM gyorsteszt fórum

Clungene® COVID-19 IgG/IgM gyorsteszt (tudásbázis kérdés)


2021. ápr. 19. 16:48
Én csináltam, nekem elég erős csíkkal mutatta ki az IgG-t, most kértem időpontot laborba, hogy az vajon kimutatja-e.
2021. márc. 9. 01:04
Köszi mindenkinek.
8. asgardi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 19:33
A PCR azt mutatja, aktuálisan van-e benned vírus. (Abban a pillanatban, amikor a mintát leveszik.) Ha van IgG sáv a teszteden, az azt mutatja, hogy van kései antitested, tehát átestél rajt. Ha IgM pozitív vagy, akkor covid pozitív vagy, még zajlik a fertőzés, akkor is, ha már IgG-d is van.
7. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 19:10
Azt a PCR teszt mutatja.
2021. márc. 8. 18:48

Én a Biosynex antitest tesztet csináltam kb egy hónapja. Mutatta szépen a novemberi igazolt fertőzést, majd a vérvétel is megerősítette egy jó héttel később.

Nekem az IgG sàv lett pozitív. Ez mutatja, hogy átestél, de most védett vagy.

2021. márc. 8. 17:54
Bár úgy látom, érdemes utána x idővel újat csináltatni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2021. márc. 8. 17:52
Olvastam én is leírásokat, de pl azt nem értem, ha én mondjuk 3 hónappal ezelőtt már túlestem rajta, azt is mutatja-e.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 16:54

Itt egyértelműen leírja, hogy mit jelent:

[link]

2. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 16:21
Nemigen hiszek az ilyen gyorsteszteknek, inkább vérvételre mentem, ahol számszerűsítve van az IgG antitest.
2021. márc. 8. 16:19

Sziasztok!

Használt valaki már ilyen tesztet?

Én már teljesen összezavarodtam, melyik teszt mit is mutat : jelenlegi fertőzés, már lezajlott fertőzés, illetve antitest pozitív, ami azt jelenti, hogy az ember már valamikor túlesett rajta és a szervezete antitestet termel...

Valakinek tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook