Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik gyógyszertári covid gyorsteszt jó a betegség kimutatására? fórum

Melyik gyógyszertári covid gyorsteszt jó a betegség kimutatására? (tudásbázis kérdés)


7. Cicamica3 (válaszként erre: 5. - Forrest2010)
2021. dec. 7. 17:28
Sajnos többünk is igy van,a köhögés még sokáig megmarad.Ha van lehetőséged kérjetek röntgent.Bizakodjatok,nehezen lehet kijönni belőle.Van aki fél éve nem érez még mindig ízeket,én sem.
2021. dec. 7. 17:26
VAlahol azt olvastam,hogy a gyorstesztek a vírusfertőzést mutatják ki vagyis más virusos megbetegedést is kimutat.Ez csak egy adalék,de nem hivatalos.Azt tapasztaltam,magamon is és másoknál is,hogy mivel mindenhol a körzeti orvosoknál ki van írva ,hogy ha megfázásos tüneteket észlel valaki magán vagy lázat akkor még csak véletlenül sem menjen az orvoshoz.Hivogassa telefonon...Ui: saját sanyarú tapasztalat: nem veszik fel a telefont és nehezen kérik meg a PCR tesztet és a Covid gyógyszert is nélyeik orvos nem helyesli és nem is írja fel,hiába kéred.
5. forrest2010 (válaszként erre: 1. - *karolin*)
2021. dec. 7. 14:25
... én BIOSYNEX gyorstesztet vettem a fiamnak 2 hete , mikor belázasodott , a 2 orrlikból kellett venni a kenetet , pozitív lett , 2 csík látszott a kijelzőn :( / a 2 oltást tavasszal kapta Sinopharmot ? / a 10 nap leteltével megint teszteltem ugyanolyannal , addigra jobban volt , és csak 1 csík látszott , de a köhögése nem nagyon akar elmúlni ! pedig kapott azóta antibiotikumot + egyebeket :( :(
4. globus (válaszként erre: 1. - *karolin*)
2021. dec. 7. 14:23

Bármelyik jó, de azt nem fogadják el hitelesnek.

Kormányablak tájékoztatása szerint hatóságinak csak az OMSZ, vagy olyan magánrendelő eredménye elfogadott, amit a szolgáltató feltölt az eeszt-be.

Ha csak kíváncsi vagy, hogy mi a helyzet, akkor persze oké :)

2021. dec. 7. 14:17
Antigén tesztet vegyél. De egyébként a gyógyszertárban segítenek!
2021. dec. 7. 10:38
Ha pozi vagy akkor kb bármelyik jó, nekem azt mondták, és az is lettem :(
2021. dec. 7. 10:29
Oltott vagyok, de gyenge náthás tüneteim vannak. Biztosra mennék, hogy vírus-e vagy sem. Melyik covid tesztet vetessem meg a patikában? Az oltás eredményeképp jelen lévő antitestek nem zavarnak bele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook