Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
8327. Hamarka
2017. máj. 4. 09:21

Mi újság Börnike? Hogy bírod?

Nekem a 11.napom, és egyre nehezebbnek érzem.

Sokkal többször jut eszembe s cigi, és egyre többször gondolkodom azon hogy egyáltalán miért akarok leszokni.

Úgyhogy nem fényes a helyzet

8326. kuli57
2017. máj. 3. 16:05
Sziasztok, itt a jo ido , ki a szabadba ,seta, futas, bringazas es eszetekbe sem fog jutni a cigi! Keruljetek azokat a helyeket ahol minden alkalommal ragyujtottatok , persze es szemelyeket is !Most mar en sem orulok ,ha jon hozzam valaki es ragyujt .Majd meglatjatok mennyire budos egy bagos szemely , mikor nm cigiztek,tavolrol erezni a budos ruhajat, hajat, hiaba tiszta !A rosszulletek,egy honapot mindenki kibir , a Champix nem szereti a bagot !A szervezet nagyon hamar kiurul, csak a szokasoktol kell megszabadulni, es a kezet legfokepp elfoglalni !
2017. máj. 3. 10:21

Helyzetjelentés: az éjszaka nyugis volt, köszönhetően annak, hogy bevettem egy nyugtató tablettát. Ma is feszült vagyok, úgy érzem idegesít mindenki, de ha nem szólnak hozzám rendben vagyok.


Eddig párszor jött elő a "megyek a teraszra cigizni" gondolat, de csak a megszokás miatt. Viszont ahogy eszembe jutott h nem cigizek, rám tört a vágy is hogy rágyújtanék. Az egész szitu nem több 10 mp-nél, de annál kellemetlenebb.


Olvasom vissza a fórumot, nagyon-nagyon sok támogatást nyújt, ötleteket, tippeket, hogyan lehet túllendülni mélypontokon, rossz napokon stb...


Találkoztam magammal is. Volt olyan próbálkozásom, amikor meg sem próbáltam. Szedtem pár napig a gyógyszert aztán köd előttem, köd utánam.


Az elhatározás a legnehezebb. El sem hiszem, hogy h az elhatározásból kezdet is lett. Azért ez jó érzés.

8324. Esztikati (válaszként erre: 8322. - Hamarka)
2017. máj. 3. 10:04
Nekem nagyon hullámzó. Az első pár napom nagyon nehéz volt, de aztán könyebb, de még mindig bármelyik pillanatban rá tudnék gyújtani. igazából a kedvemtől is függ. ha jó napom van, akkor van hogy nagyon nem is gondolok rá. ha rossz a kedvem akkor nehezebb még most is. :) de van aki azt írja, hogy egyáltalán nem hiányzik neki, szóval embere válogatja szerintem. :) a gyógyszert most fogom abbahagyni, én arra lennék kíváncsi anélkül milyen.
8323. Esztikati (válaszként erre: 8320. - Börnike75)
2017. máj. 3. 09:47
az első egy-két nap nekem is nagyon nehéz volt. ráadásul a gyógyszertől is akkor voltam a legrosszabbul. :)
8322. Hamarka (válaszként erre: 8319. - Esztikati)
2017. máj. 2. 21:13
Hogyan telt a két hónapod? Most már könnyebb? Mit várhatunk mi kezdök?
8321. Hamarka (válaszként erre: 8320. - Börnike75)
2017. máj. 2. 21:11

Én a 9. Napon vagyok, de még mindig kínlódom.

Ráadásul hízni sem akarok, ezért még egy kis fogyókúrát is megkezdtem.

Úgyhogy csak répát és retket rágcsálok. Hát jobban örülnék egy kis ropinak.

2017. máj. 2. 18:29
Hát nem tudom, de nekem nem olyan könnyű ez az első nap. Még a délelőtt istenes volt, de most kifejezetten izgága és ideges vagyok. Nem találom a helyem... Olvasgatom a fórumot: páran kínlódtak az első napokban és mégiscsak sikerült nekik.
8319. Esztikati
2017. máj. 2. 15:57
Sziasztok! túl vagyok a két hónapon, és lassan a gyógyszert is abbahagyom. Valaki, aki már abbahagyta a gyógyszert megírná, hogy milyen nehézségekkel kell szembenézni ebben az időszakban? Vagy ennyi idő után már simán megy minden? :) Mindenkinek kitartást kívánok a leszokáshoz.
8318. Hamarka (válaszként erre: 8317. - Börnike75)
2017. máj. 2. 14:54
Már elviselhetőek a mellékhatások. Én délelőtt beveszek 1-gyógyszert, este meg felet. Az éjszakák érdekesek, fura álmok...
8317. Börnike75 (válaszként erre: 8315. - Hamarka)
2017. máj. 2. 14:46
Na akkor mégis csak van valami jó abban h nem cigizel nem ;)Hogy állsz a mellékhatásokkal?
2017. máj. 2. 12:41
Az én munkahelyemen mindenki dohányzik csak én nem. Inkább szembenézek a problémával, néha kiülök melléjük, minthogy meneküljek a helyzetektől
8315. Hamarka (válaszként erre: 8314. - Börnike75)
2017. máj. 2. 12:02

Szia.

Engem is ilyesmi motivál. A környezetemben nem dohányzik senki, és égő hogy mindig mindenhol csak én gyújtok rá. Egyedül megyek ki, egyedül ácsorog és ez már gáz.

2017. máj. 2. 11:41

Sajnos ez már legalább a harmadik nekifutásom. Napról napra jobb lesz, majd meglátod! Próbáld magad motiválni valamivel. Miért döntöttél úgy hogy leteszed?


Ma direkt egy fél órával később keltem, hogy ne maradjon idő cigizni és még így is simán ücsörögtem a kávé mellett a konyhában. Azért ez nagyon szimpi, hogy ennyi időm felszabadul és ez csak a reggeli rutin. Én sosem voltam büszke arra hogy cigizek, de itt ahol élünk-külföld- szinte senki sem dohányzik, itt egyenesen szégyenlem. Nem is gyújtottam rá sehol, csak itthon a teraszunkon.


Engem jelen pillanatban ez motivál a legjobban.

8313. Hamarka (válaszként erre: 8312. - Börnike75)
2017. máj. 2. 11:19

Szia.

De jó hogy jöttél,már azt hittem hogy egyedül maradtam.

Nekem ez a 9. Nemdohányzó napom. Néha nehezebb, de azért ki lehet bírni. Időnként azon gondolkodom hogy miért akarok egyáltalán leszokni. ..nem sok minden jut eszembe...

A mellékhatások már elviselhetőék, nem olyan erősek mint az elején.

Jól olvasom hogy neked nem ez az első leszokásod?

8312. Börnike75 (válaszként erre: 8309. - Hamarka)
2017. máj. 2. 07:10
De jó neked, nálunk mindenki szívja :( Kitartás, könnyebb lesz hidd el! Meg vannak sz@r napok, ami egyébként cigivel is ugyanolyan sz@r lenne. Akkor inkább nélküle.
2017. máj. 2. 07:07
Reggelt mindenkinek. Kicsit késve, de ma eljött a nap! Még nem gyújtottam rá, ellenben már megittam a második kávémat. Már most büszke vagyok magamra. A ch nagyon jól működik. Sajnos vannak mellékhatások, de tűrhetőek. Most az esti adagot közvetlen lefekvés előtt veszem be így átalszom a hányingert és a rossz közérzetet. Ki hogy viseli a leszokást? Vannak nehezebb napok? Írjatok, kellene a megerősítés, nekem az első három nap kritikus és a második, harmadik hónap vége. Általában ott bukom el.
8310. Hamarka
2017. ápr. 29. 20:09

Sziasztok.

Mi újság veletek?

8309. Hamarka
2017. ápr. 28. 16:20

Sziasztok.

Ma van az 5. nemdohányzó napom.

Hát nem egyszerű. Szerencsém hogy a környezetemben senki nem dohányzik, azt gondolom hogy már nem bírnám, és rágyújtottam volna.

De így kitartok.

8308. nonnemo (válaszként erre: 8307. - Sheffield dave)
2017. ápr. 27. 22:50
1-2 nap.
2017. ápr. 27. 22:22
Vajon mennyi idő alatt ürül ki a gyógyszer?!
8306. 474d595084 (válaszként erre: 8305. - Aryana)
2017. ápr. 27. 14:32
Maximum azt, hogy abbahagyta aztán visszaszokott (lásd. a fórumindító "baromijókedv" nevű felhasználót) az ő esetében abbahagyta a gyógyszert és mikor a vareniklin is ürült belőle, kevésnek bizonyult az akaratereje. De hát ez a gyógyszer abbahagyásával jár.. Erősnek kell maradni
8305. Aryana (válaszként erre: 8303. - Szili225)
2017. ápr. 27. 07:21

Orvos mondta, hogy napi 1 szem gyógyszert szedjek. Úgy is tettem, ami nem is tűnt rossz ötletnek, mert voltak mellékhatások, viszont néhány nap alatt hozzászoktam a kis mennyiséghez, lettek jobb napok mellékhatások tekintetében, viszont leszokni nem tudtam csak amikor elkezdtem az 1 mg-ot szedni.

Arra nem tudok választ adni, hogy a kúra végén lesz-e elvonási tünet a gyógyszer miatt, mert még nálam nincs vége a kúrának...

Végig olvastam a fórumot és egyetlen esetben sem olvastam leszokók hozzászólásaiban, hogy valakinek is függőséget okozott volna a gyógyszer.

8304. 474d595084 (válaszként erre: 8303. - Szili225)
2017. ápr. 26. 22:44
Szia bocsi hogy beleszólok, de amikor abbahagyod a gyógyszert, és tisztul ki a szervezetedből, már nem lesz ami az agyadban meggátolja a nikotinreceptorod, kelleni fog az akaraterő is utána. Persze könnyebb lesz mert nem jut eszedbe annyiszor a cigi
8303. Szili225 (válaszként erre: 8302. - Aryana)
2017. ápr. 26. 22:21
Te hogy szeded a gyogyszert? Orvos ajanlotta h mashogy szedd? Amugy ha vege a kuranak igaz nem lesz semmilyen elvonasi tunet a gyogyszer miatt? Fuggoseget okozhat?
8302. Aryana (válaszként erre: 8300. - Szili225)
2017. ápr. 26. 21:29

Sziasztok!


2017/04/21 21:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

5 nap, 0 óra, 19 perc.


Nálam pont fordítva van, az elejétől kezdve nagyon álmosít a gyógyszer. Nagyon jókat alszom minden éjjel pont ezért. A cigi mennyisége az első napokban nekem sem változott, ugyanannyi fogyott el. 5-6-7 gyógyszeres napon kezdett kevesebb fogyni, de én másképpen szedtem a gyógyszert.

Kitartás! Megéri:)

8301. Hamarka (válaszként erre: 8300. - Szili225)
2017. ápr. 26. 21:23

Szia.

Én két hete szedem, én nem ébredek fel ennyiszer, csak 4-5 alkalommal. Mondjuk az sem kevés. Viszont én nagyon szédültem/ szédülök, volt hogy arra ébredtem.

Én 2 x 0.5 -öset szedek, az 2x1 mg sok volt.

8300. Szili225 (válaszként erre: 8297. - Aryana)
2017. ápr. 26. 20:55

Sziasztok!


Haat probalom uralni a tuneteket, de nem mindig megy. Ma van az elso napom, h este is kellett bevennem egy bogyit. Kicsit tartok az ejjeltol, mert miota szedem, azota kb 10 szer kelek fel egy ejszaka alatt. :( illetve ugyanugy cigizek. Max par szallal kevesebbet. Ez Nalatok igy volt? Nekem ez a negyedik napom. Szep estet Mindenkinek!

2017. ápr. 26. 15:03

Sziasztok!

Igen én még cigizek,igaz egyre kevesebbet.

Ti nagyon ügyesek vagytok.

8298. Hamarka
2017. ápr. 26. 06:03

Elviselhető volt a 2.nap. A munkahelyemen alig jut eszembe, itthon többször.

Nem a cigi hiánézik hanem a cigizés.

❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook