Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
8837. b82dfaed2b (válaszként erre: 8836. - B82dfaed2b)
2019. szept. 5. 21:05

elfelejtettem mondani, hogy 8. napja koffein mentes vagyok, ugyanis koffein mérgezést kaptam egy számomra igen csekély energia fogyasztást követően.... 2db almás hell és 2 kv.... ( 2 órán belül) no hát én se vagyok már 20 éves, szívem felvert 200 ra plusz légszomj.....( nagyon megilyedtem) de ez rohamokba.... vércukorszint 5,6 az jó, vérnyomás normális.... pulzus rohadt magas.

ez az első hullám... a második lesz a cigi leküzdése...

harmadik az alkohol.

sikerülnie kell!!!

8836. b82dfaed2b (válaszként erre: 8831. - Abigel45)
2019. szept. 5. 20:46

4.nap első olyan hogy este is beveszem a gyógyszert..... hát mit mondjak napközben erőss sós iz a számban.... a cigit se kivánom annyira.... de azért szívom rendesen... most este is tütüke.... az meg bevonzza.... nem tudom

de ha 4órán keresztül nem tudok rágyujtani sincs erőss elvonási tünet..... ne kérdezd hogyan!!!! de szerintem menni fog :) jah az orvos felírja neked felhőbe azaz virtuális recepten előtte egyeztess a patikussal és holnap reggelre ott lesz a gyógyszer

8835. cinder ella (válaszként erre: 8832. - Abigel45)
2019. szept. 5. 14:55
Nincsenek elvonási tünetek, minimális akaraterő szükségeltetik! :) De ha valaki nagyon le akarja rakni, akkor ez nem jelent gondot. Én nem is kifejezetten a pénz miatt tettem le, bár botrány sokat költöttem rá (3hónap alatt kb egy minimálbért spóroltam) Büdös volt és idegesítő az önkéntes rabság.. hogy mindig legyen itthon elég cigi, meg működjön a gyújtó, és a késztetés, hogy rá kell gyújtanom, mert ideges vagyok, vagy mert órák óta nem szívtam.. és közben reggelente hallom a szomszédot, aki nagyon erős dohányos, és ijesztő a reggeli köhögése ami kihallatszik. 1 év alatt 2 dohányos barátomat vesztettem el tüdőrákban... nem folytatom.
8834. cinder ella (válaszként erre: 8830. - B82dfaed2b)
2019. szept. 5. 14:48
Én bevallom túlléptem a 14. napot, azt hiszem a 17. napon volt az első füstmentes nap. Kb 7. nap környékén éreztem, hogy nem finom a cigi, max 1-2 slukk, utána jött egy keserű íz. így már csak félig szívtam a cigit, és egyre kevesebbszer gyújtottam rá. Nem is értem miért húztam a 17. napig.. teljesen értelmetlen volt.
8833. abigel45 (válaszként erre: 8829. - B82dfaed2b)
2019. szept. 4. 22:43
így van, az elhatározás a fontos! Én mindig is le akartam szokni mindenféle dolog miatt (a bűzössége, a ciki-sége, az egészségtelensége stb.), de a nagy lökést az adta meg, amikor egy hónapig írtam, hogy mennyi pénzt költök rá... Borzasztó volt látni, hogy ha nem cigiznék, tudnék fizetni akár egy másik hitelt is, és és felújíthatnánk olyanra a házunk, amilyenre vágyom.
8832. abigel45 (válaszként erre: 8828. - Cinder ella)
2019. szept. 4. 22:40
Büszke lehetsz magadra:) Én is úgy tervezem, hogy ha már kezd rossz ízű lenni a cigi, akkor kitűzöm a rá következő napot, és aznap reggelre már nem lesz itthon... Nagyon erős dohányos vagyok, de annyira le szeretnék szokni, hogy ha nincsenek elvonási tünetek (túl vagyok már néhány próbálkozáson, pokoliak voltak az elvonási tünetek), akkor biztos menni fog...
8831. abigel45 (válaszként erre: 8826. - B82dfaed2b)
2019. szept. 4. 22:37
Szia, köszi a biztatást, és örülök nagyon, hogy valakivel szinte egyszerre tudom elkezdeni. Én ugyanis holnap megyek felíratni, remélem, lesz a gyógyszertárban (egy kis faluban lakom), és akkor péntek reggel el is tudom kezdeni szedni. Már elolvastam a mellékhatásokat, de bízom benne, hogy nem fognak előjönni, és nagyon le akarok szokni... így alig várom, hogy el tudjam kezdeni. Majd számolj be a napjaidról, hogy alakul benned a cigivágy...
8830. b82dfaed2b (válaszként erre: 8828. - Cinder ella)
2019. szept. 4. 21:41
hanyadik naptól nem szivtad??? és hogy csökkentetted a dózist??!!
8829. b82dfaed2b (válaszként erre: 8828. - Cinder ella)
2019. szept. 3. 20:48

rájöttem egyébként ezt nem is lehet években napi mennyiségben méri... itt az elhatározás az ami döntő!!! ki mennyire akar leszokni a bagóról....

na meglássuk.... :D

és kitartást minden leszokni vágyónak!!! :P

8828. cinder ella (válaszként erre: 8826. - B82dfaed2b)
2019. szept. 3. 19:51

3 hónapja raktam le a cigit, és csak rövid ideig szedtem a gyógyszert. Én úgy időzítettem, hogy arra a bizonyos reggelre ne maradjon cigi. Meglepően könnyen ment! Mellékhatásokról annyit, hogy intenzívebben álmodtam. De nem rémálom. Időnként cigit akartam venni. De azt még ma is.. :D (álmomban)

Én reménytelen eset voltam és nekem is sikerült letenni. Hajrá, kiratás!!!

8827. b82dfaed2b (válaszként erre: 8790. - Szabíínaa31)
2019. szept. 3. 18:28
szia! :) Te hanyadik napra tűzted ki???
8826. b82dfaed2b (válaszként erre: 8825. - Abigel45)
2019. szept. 3. 18:07

Üdv Neked! Tegnap kezdtem el a gyógyszert szedni, ma vettem be a második tablettát, és már nagyon várom a 10.napot, akkorra tűztem ki, hogy nem dohányzom. aug 26.-án hoztam haza a gyógyszert és kellet 1 hét hogy rávegyem magam, mert én hülye elolvastam a mellékhatásokról szóló nem rövid felsorolást. :I

Ha rám hallgatsz el se olvasod. Aztán beszéltem 2 jó barátommal akik hasonlóan mint én sehogy nem bírtak leszokni a cigiről, és ugye mindent kipróbáltak, mint ahogy én is.

Kérdeztem őket a mellékhatások tekintetében az egyik srácnak mindösszesen hülye álmai voltak tőle, a másiknak egy kezelhető gyomorsav túltengés. És ennyi!!

megjegyezni kívánom, hogy igy a második napomon még ugyanúgy dohányzom, de hiszek ebben a gyógyszerben és ugye tudjuk, hogy ez a gyógyszer nem fog helyettünk leszokni a cigiről, mi is kellünk hozzá. Sok sikert kívánok Neked hozzá!!! :)

8825. abigel45
2019. szept. 1. 16:53
sziasztok, csatlakoznék... 25 éve dohányzom, és nagyon sokat szívok... Konkrétan csaknem 70ezer forintot költöttem a múlt hónapban cigire. Ez adta meg a végső lökést ahhoz, hogy leszokjak. A 25 év alatt csak a terhességemkor és a szoptatáskor nem cigiztem, és próbáltam már mindent, biorezonanciát, tapaszt, rágót, kudzut... ideig-óráig segített csak mindegyik. Most nagyon bízok a gyógyszerben, a héten megyek majd felíratni (azon a napon, amikor sikerül úgy elszabadulni a munkahelyről, hogy még elérjem a dokit). Félek a leszokástól, de most már tényleg nincs mese, hitelt vettem fel a házra, nem költhetek ennyit cigire. Kitartást mindenkinek!
8824. cinder ella (válaszként erre: 8823. - Vili8)
2019. aug. 31. 11:33

Legközelebb lehet már csak venni akarsz :)

Gratu és kitartás!!

8823. Vili8
2019. aug. 31. 11:00
Meg nem tartom ott sajna. Viszont 1honap 3napja nem szivom, és szedem meg a gyógyszert, kb egy hete minden este a cigivel álmodom. Konkrétan dohányzom és utána meg lelkiismeret furdalásom van h miért kellett.
2019. aug. 27. 08:59
Nem tudom ki hogy van vele, akik már pár hónapja lerakták.. amikor még szedtem a gyógyszert többször álmodtam, hogy cigit veszek, de meg álmomban le is beszéltem magam erről, mondván, hogy minek, már leraktam. Most azonban így 3 hónap környékén... (már rég nem szedem a gyógyszert) új jelenségre lettem figyelmes. Mintha cigi szagot éreznék, mikor elvileg senki nem dohányzik a környékemen. Random. És persze hiányzik is kicsit. Őrület. Fantom... valaki tapasztalt már hasonlót?
8821. b82dfaed2b (válaszként erre: 8820. - Cinder ella)
2019. aug. 18. 20:28
de le akarom...
2019. aug. 18. 14:02

Az eltelt dohányzásmentes idő:

2 hónap, 11 nap, 14 óra, 0 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2160 db.

Az így megspórolt költség: 125 052 Ft


Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 2,16 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 4,32 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 12.96 gramm kátránnyal és 10,8 gramm szénmonoxiddal.

8819. cinder ella (válaszként erre: 8817. - B82dfaed2b)
2019. aug. 18. 13:54

SZia Misi!

Az alkoholt nem akarod letenni??? Pedig érzed, hogy az sem okés.

[link]

8818. ZoeAni32
2019. aug. 18. 12:01

Szep napot kívánok mindenkinek.

Én már egyszer le szoktam a champixel 2evig de sajnos rá gyújtotta. Olyan jó olvasni, hogy más meg undorodott a cigitol sajnos én nem. Voltak vissza térő cigis álmaim, hogy dohányzók megint borzasztó rossz volt fel ébredni. Mindig ott volt a kísértés, hogy gyujtsak rá és sajnos engedtem is neki. Most újra szeretném le rakni már nem élvezem és teher egyre jobban. Van egy gyönyörű kislányom és látom rajta, hogy fintorog mikor cigi után játszok vele hiába mosom a kezem. Egy dologtól félek nagyon, hogy anno is kicsit stresszesebb voltam és most is az leszek. Nem szeretném, hogy a lányommal csak egy kicsit is agresszívabb legyek. Elhatározás meg van hétfőn kezdem szedni de erre az időszakra keresek vmit ami lekotne a feszultsegem. Ki mit csinált? Ötlet?

2019. aug. 17. 23:56

Üdv a kedves fórumtársaknak!!!

24 éve dohányzom elég intenzíven... sajnos... az utóbbi 3 évben pálinkázgatok is.. sajnos eljutottam arra a szintre, hogy a szervezetem nem tolerálja a dohányzást. ( ínysorvadás) egy kolegámtól hallotam a CH jó hatásairól... kiváncsi lennék a véleményeitekre.. alkoholfogyasztás hogy hat a gyógyszerre?!

tippek ötletek amit esetleg adnátok nekem, jó néven venném, megköszönném!! magamról még annyit igy 38 évesen, hogy kb 5 alkalommal próbáltam leszokni a dohányzásról,2004 óta mindig Niquitin tapasszal, eredményeim 1-4hét füstmentes élet.... de aztán csak vissza jött..... :I most ez év februártól volt egy 2 és fél hónapos próbálkozásom, hogy reggel 2 szál cigi utána nikotin tapasz, majd este tapasz le és még 2száll cigi...

jó is volt ezen időszak alatt.... de már ez is a múlté... szeretném tényleg letenni!!!! életemet totál füst mentessé tenni!!! De az alkohol is napi szintűvé vált! 2-3dl pálinka és vagy 2 sör mellé!!! Merjem elkezdeni a ch-t így??? Segítségeteket előre is megköszönve, így a távolból, üdv: MIsi!

8816. Vili8
2019. aug. 14. 21:59

Haliho!

18.napom füstmentesen, és eszméletlen jó érzés, h nem kell minden nap dohány boltba mennem. Vannak meg nehéz pillanatok de ritkábban mint az elején, és már tudom mit kell tennem, h elhesegessem a gondolatot. Szóval jól vagyok, és ez a lényeg!!:) Champix nekem segít!

8815. Human
2019. aug. 13. 06:28
Sziasztok!Elég rég nem írtam ne haragudjatok!Örömmel írhatom le h 2hónapja nem gyújtottam rá!Jól vagyok nagyon!Mindenkinek kitartást,türelmet kívánok!Tudom nem könnyű de szedd össze magad sikerülni fog!!!
2019. aug. 8. 10:11

Sziasztok!

Hát eljutottam oda, hogy 5 napja nem szívom.. Nem mondom, hogy könnyű.. Én folyamatosan érzem, hogy rágyújtanék, viszont a büszkeség és a motiváció nem engedi. Néha előjön a hányinger, de kibírható.

Minden este álmodom, elég intenzíven, és rettentő fáradtan kelek.

Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen "könnyű" a dolog. Ha minden nap ilyen lesz, átvészelem. 🙂

Kitartás Mindenkinek!

8813. Vili8
2019. aug. 7. 21:24

Sziasztok!

11 napja nem szivom. Irtó jó érzés, de néha nagyon gyújtanék, viszont mintha ritkábban jönne ez az érzés! Hát ennyi.......egyenlőre!! Kitartás mindenkinek!!!

8812. 19Ági61
2019. aug. 6. 21:17

Sziasztok!2 éve nem gyújtottam rá. Nekem is ez a gyógyszer segitett.

Kitartást kivánok mindenkinek. Megéri! Sokkal jobb nélküle!

8811. Adlene (válaszként erre: 8794. - Uzsi58)
2019. aug. 1. 18:19
Szia Uzsi! 18 évig dohányoztam, és nem is keveset. Meg lehet csinálni, ezzel a bogyóval igazán könnyen. Többször próbáltam leszokni előtte, az kínlódás volt, és nem is sikerült. Champix-szal elsőre.
8810. Anika61 (válaszként erre: 8805. - Uzsi58)
2019. aug. 1. 15:29
sajnos tudom, de nekem ez volt a fő ok, hogy letettem
8809. Vili8
2019. aug. 1. 11:19

Sziasztok!

Na a mai napom eddig a legrosszabb. 5. Napnál tartok és ma reggel óta állandóan a cigin jár az eszem!:( irtó rossz!!

2019. júl. 31. 22:06

Sziasztok!🙂

Ma vettem be az első 2db 1mg-os tablettát.

Hát el kell mondanom, drasztikus változások mennek végbe... 😂

Kezdjük azzal, reggel felkelés után nem a cigi volt az első.. 5 szállal indultam el dolgozni, valamilyen belső sugallat hatására nem is vettem többet... Bevettem az elsō 1mg-ost..Déltől 2ig hányingerem volt.. Az 5 szálból, délután 5 kor szívtam el az 5.et.. Ezután vettem 1 dobozzal, azóta elszívtam 2t belőle.. Bevettem a második 1mg-os tablettát. Az imént kimentem cigizni, kb. az 5. szívás után úgy éreztem ha még egyet beleszívok, elhányom magam... Most is nagyokat nyelek és sóhajtok, míg ezt leírom..

Vegyesek az érzéseim.. A megszokás, az agyam azt mondaná, hogy menjek ki, jól esik... De közben érzem, hogy nem kívánom, nem kell.. Mintha 2 teljesen más ember állna szemben egymással...

Jó éjszakát Nektek!

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook