Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


2117. Bed Bug (válaszként erre: 2116. - M.àgnes)
2012. szept. 10. 00:35
Lehet mindenkinél más de letetted és ez a lényeg ha most beleszívnál biztos nagyon rossz lenne de ki se próbáld felesleges
2116. M.àgnes
2012. szept. 9. 19:55
Nekem nem volt rossz íze a ciginek, inkább nem éreztem semmit mikor szívtam, mintha 0,1mg-os cigit szívtam volna.
2115. Bed Bug
2012. szept. 9. 19:36
colanut Szedd nyugodtan a gyógyszert én is is így voltam vele idő kellet meg kifejti a hatását mikor mar érzed hogy nagyon rossz lett az íze a ciginek és nem igazan jó mar szívni na onnantól egy nagyledulett és soha többet ne gyutjs rá. Felihatsz egy nagy napot de akit én ismerek és személyesen tudom hogy leszokott neki se nekem se volt szükségem erre a nagy napra 4-5-5 nap alatt szerintem tutti erezni fogod a hatást.
2114. colanut
2012. szept. 9. 16:38
sziasztok. második napja szedem a gyógyszert, de nem igazán érzem, hogy ne kívánnám kevésbé a cigit. Normális ez? Vagy ugyanúgy fogom kívánni végig?
2113. M.àgnes
2012. szept. 9. 09:29
Sziasztok, nekem holnap lesz egy hete, hogy nem gyújtottam rá, nem kell a cigi!!!elvonási tüneteket én is éreztem nagyon izzadt a tenyerem, kb. 2-3 napig és bizony rá is tudtam volna gyújtani, de ilyenkor beleszívtam egy szívószálba:))A gyógyszernek annyi mellékhatása van, hogy reggel hányingerem van, meg nagyon sokat álmodom.Rossz kedvem egyáltalán nincs, aludni is tudok, mondjuk én beszereztem valeriana relaxot, azt szoktam bevenni elalvás elött.Ennyit ki lehet bírni!!!
2112. Suzy Kiss (válaszként erre: 2111. - Bed Bug)
2012. szept. 9. 07:37
Szia! Ez nagyon igaz mondat! A magyar tájokoztató sem kisebb, végíg olvastam, de egy biztos a ch nélkül nekem nem sikerült volna, próbálkoztam már sokszor de az elvonási tünetek miatt mindíg visszaszoktam! Az este viszont megdicsért egyik barátunk a vacsora végén vette észre hogy nem gyújtottam rá, mit mondjak büszke voltam magamra, a rémálmok meg majd abba maradnak!
2111. Bed Bug
2012. szept. 9. 05:13

Ez nagyon kemény szöveg:ha napi 2 doboz cigitől nem voltam szarul, akkor ebbe sem fogok belehalni. . .

megmutatnám milyen egy angol nyelvű ch betegtájékoztató kiterítve úgy néz ki mint a népszabadság mindent leírnak benne ez az egy mondat hiányzik belőle csak:)))

2110. Bed Bug (válaszként erre: 2106. - Cilupori)
2012. szept. 8. 18:57

Kedves Cilupori!Nekem is így volt de mára mar rutina vált a gyógyszer bevétele émelygés kezdetben volt nagyon sokat segített 1 hozzászólás itt:

Jó bőséges reggeli és a tablettát 1 kanál joghurttal veszed be.Mondjuk rám akkor tort az agresszió mikor úgy gondoltam 1 doboz elég lesz és abba hagytam.3 nap múlva félvén a visszaszokastol annyira előjöttek azok a elvonási tünetek hogy borzazto újra kiváltottam most minden nyugatot. Jönnek meg hullámok de mar egyre gyengében nikotin manó érzem haldoklik.Ezen a pár kellemetlen napon túl kell esni nem egy kis dologba vágtad be a fejszedet!

De ha slukkokat lopkodsz meg csalsz ezzel magadnak ártasz egyrészt kitolod a az időt meg elmúlnak a rossz hatások, másrészt kockáztatod a viszaszokas lehetőséget.Mert ha abbahagyod a gyógyszert mar nem fog semmi védeni az erőseb elvonási tünetektől a slluklopasok először csak fel cigik lesznek aztán szálak és minden szenvedés hiába való lesz mert visszaszokol.Most személyes tapasztalatomat mondom el:

Nekem nem okozott különösebb mellékhatást a gyógyszer viszont az őszes elvonási tünetet ereztem és tompán érzem ma is amit a nikotin vagy 5000 fele adalék anyag (mert ugye nem tudni mit kevernek bele meg a cigibe) elvonása okoz, Korábbi leszokási kísérleteimre gondolva!Akkor is előjöttek a rossz almok hangulatváltozás agresszió üresség minden es ezeket nem a ch okozta viszont nem is védet meg a visszaszokastol ezert nem is sikerült leszoknom. Tüneteket újbóli cigikel tompitottam mint bárki más és füstbe ment az a terv hogy szabadulhatok a rabságból.

De ezzel a gyógyszerel olyan simán ment olyan könnyű átvészelni ezeket a másik dolog azáltal hogy a cigi borzatoan rossz mondhatni egy rakás sz.. lett ezert nem is tudok rágyújtani.Ch is okozhat mellékhatást persze de ami ellen küzdesz az okoz csak igazan tüneteket akkor fogod megtudni ha elhagyod a gyógyszert a első doboz után. Nálam így volt! Túlélted ch val a kezdeti napokat megtetted az első lepést az a legnehezebb ne hatra néz előre. Nekünk se könnyű senkinek se de a dohányzásból elegünk volt neked és mindannyiunknak!

2109. jimmy200 (válaszként erre: 2106. - Cilupori)
2012. szept. 8. 15:19

Szia!!!

Nagyjából ugyanezeket éltem át én is!Elég durva volt.Körülbelül 2-3 hét alatt gyengültek ezek,a mániákus depresszió szerű tünetek.Ki fogod bírni!!

Elég kellemetlen egy időszak volt.4.hét lejárta óta,már csak egy szemet veszek be.Reggeli után,olyan fél kilenckor.Lényeges,hogy valamit egyél előtte.Úgy kevésbé lesz hányingered,és émelygésed.Mostani állapotom:kedvetlenség,nincs kedvem semmit csinálni.Ez már semmi az elejéhez képest!Üdvözöllek,kitartás!!!!!

Jimmy (46.napom füst nélkül)

2108. cilupori (válaszként erre: 2091. - Suzy Kiss)
2012. szept. 8. 13:11

Köszönöm az oldal nevét megnézem. Leírtam a nehézségeimet, de valószínűleg gyógyszer nélkül még sehol sem tartanék. De nem könnyű még így sem. Szerintem. Irigylem azokat, akiknek minden kellemetlenség és nehézség nélkül sikerül és remélem, h az én tüneteim is hamarosan elmúlnak és minél hamarabb túl leszek ezen az időszakon és már múlt időben beszélhetek ezekről a gondjaimról.

Szép napot!

2107. cilupori (válaszként erre: 2092. - Jimmy200)
2012. szept. 8. 13:07
Köszönöm!
2106. cilupori
2012. szept. 8. 13:06

Sziasztok! Ma van a 6. napom. Nekem nem megy ilyen könnyen és egyszerűen a dolog, ahogy ti írjátok...:(

Én elég szarul vagyok ettől a gyógyszertől. Ámbár van aki azt mondja, h inkább a nikotin elvonás okozza a legfőbb tüneteket. Nem tom. Megforgat az tény. kb. a 11. napig nem vettem észre semmi különöset ez nagyjából azóta ennyire szar.

A reggeli gyógszer bevételét követően konkrétan hányingerem van és émelygek. Olyankor tényleg nem kívánom a cigit egyáltalán. Mintha terhes lennék. Még a szaga is elviselhetetlennek tűnik. Egyébként valóban csökkenti a cigaretta utáni vágyat, mert enélkül sztem még ennyire sem bírnám, de mániás depresszióhoz hasonló tüneteket produkálok. Hullámaim vannak. Elég rosszul alszom, gyengének és fáradtnak érzem magam és gyakran lever a víz. Egyik pillanatban át tudnám harapni a torkát bárkinek, a másikban annyira sajnálom magam, hogy sírni tudnék, azután pedig olyan feldobott vagyok, h 20 évre előre megterveznék bármit és erőt is érzek magamban. Hozzáteszem egyikre sincs semmi okom. Sem az agresszióra, sem az önsajnálatra, de mire abba a hullámba érek, h ez tudatosodik, addira már éppen egy másikban vagyok.

Kicsit antiszociális lettem, mert nincs türelmem igazán most másokhoz. Hacsak nem éppen a feldobott hangulatban vok.

El kell árulnom, h azért néha csalok, mert egy nap kb. 3-szor 1 slukk cigire ráfanyalodom még így is.

Most azon gondolkodom, h még végigcsinálom ezt a hétvégét gyógyszerrel és a hét elején megpróbálom csökkenteni, mert mire a második doboz végére érek befordulok magamtól, ha így folytatom.

Nekem a körzeti orvosom roppant ellenségesen állt ehhez az egészhez. Mikor a mellékhatásokról kérdeztem a felírásnál, akkor annyi volt a válasza, h ha napi 2 doboz cigitől nem voltam szarul, akkor ebbe sem fogok belehalni...

2105. Bed Bug
2012. szept. 8. 07:46

2012/08/08 00:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 1 hónap, 0 nap, 6 óra, 55 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 775 db.

Az így megspórolt költség: 80600 Ft


Tudjatok mindenkinek egyéni csoda, de ez a 775 szál hihetetlen!Nekem mióta letettem megváltozott az életem kicseréltek teljesen.Egyik barátomat szeretem volna rábeszélni mikor elkezdtem hogy tegye le o is de nem sikerült.(akkor meg)Nem fel a ráktól a po210 semmitől mindenre a válasz:


Most mit izgulsz 5 evel tovább leszek halot és?????


Na változás 2 hete kíváncsiságból meg brahiból elkezdte szedni a gyógyszert.6 napon mar nem szívta mai napig hálál kódig nekem! Mosolyogva hozta el a jelképes dollárt amiben fogatunk hogy ha elkezdi és szabályosan csinálja egy dolgot fog veszíteni csak a szenvedést de nyerni annál többet.Fogatunk 1 dollárba hogy sikerülni fog leszokni ezzel a gyógyszerel, ellen válasz aaaaa nincs az a gyógyszer ami engem leszoktat. Kipróbálta

Tegnap ezek voltak a szavai

ÉN 30 éve dohányos ember vagyok kinek mar a vére is nikotin folyó(képletesen)1 hete mar nem szívom 1 fénykép nem készült rólam cigaretta nélkül lányom esküvőjén kimaradtam a fele szertartásból mert pöfékelni kellet odakint.2 szer gyujtotam magara az agyat mert meg hulla fáradtan is bagóztam az agyba.Mindenhez rákellet gyújtanom.

Újra együtt voltam sok sok év után a felesgemel úgy mint rég... Köszönöm barátom mindenkinek ajánlani fogom a csodaszert mindenkinek.


Ezek után mikor ramjon hogy hú de jó lenne egy..eszembe jutnak ezek a szavak és a könnyes szem.

Látni kell úgy lehet csak megérteni. Szóval én is csak ajánlani tudom mindenkinek mindegyikünk eletet megkeserítette a dohányzás olvasható min mennek és mentek keresztül a kedves fórum társak.De nincs jobb szabadnak lenni erről biztos megerősít bárki aki leszokott!

Sok Sikert mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Varga László Toronto

2104. Rebeka751975 (válaszként erre: 2102. - Erika1969)
2012. szept. 6. 16:02

Szia! Ne rémülj meg, tényleg nagyon jó a bogyó. Nekem már az 5. napon sikerült abbahagyni, és azóta sem hiányzik. Én csak 1 dobozzal szedtem be, nem is növeltem az adagon 0,5 mg-ról 1 mg-ra, mert nem éreztem szükségét. 20 éve dohányoztam, napi átlag 1 dobozzal.

Ha meg van az elhatározás, biztos, hogy sikerülni fog neked is! Várom a tapasztalatokat!

Üdv: R.

2103. Suzy Kiss (válaszként erre: 2102. - Erika1969)
2012. szept. 6. 13:21
2 heti adag 12000 Ft így a 12 heti 72 000 Ft! de én pl már felezem a bogyókat, dokinő szerint az utolsó időben lehet így is!
2102. Erika1969 (válaszként erre: 2101. - Jimmy200)
2012. szept. 5. 21:22
12 hét?? nem sajnálom rá apénzt, mert tudom 2 hónap alatt elszívom. 1 adag 30,000 ft körül van az egy havi?? Tényleg?? Holnap már lesz receptem.
2101. jimmy200 (válaszként erre: 2100. - Erika1969)
2012. szept. 5. 20:53

Nem nézted el kb. ennyi.

De hát ugye a cigi is majdnem ennyi,ez alatt a 12 hét alatt!

2100. Erika1969 (válaszként erre: 2099. - M.àgnes)
2012. szept. 5. 18:22
..már folyamatban van:) Valahol olvastam itt a forumon, hogy egy kúra 89,000 Ft, vagy valamit elnéztem?
2099. M.àgnes (válaszként erre: 2098. - Erika1969)
2012. szept. 5. 06:45
Mindenképpen váltsd ki, nagyon használ:))
2098. Erika1969
2012. szept. 4. 20:47
Sziasztok! Véletlen kerültem erre az oldalra, mert 27 év után szeretnék leszokni a dihányzásról. Bízom ebben a csodaszerben, mert mindenki csupa pozitív véleményt írt. ....szóval még most ott tartok, hogy a héten felíratom és kiváltom.Remélem sikerülni fog:)
2097. M.àgnes
2012. szept. 4. 10:32
Köszi mindenkinek, a második napba léptem, még mindig jól bírom. Van akaraterőm, ami eddig mindig hiányzott.
2096. Suzy Kiss (válaszként erre: 2093. - M.àgnes)
2012. szept. 4. 07:16

Szia!


Bírni fogod, lesznek nehezebb percek de kilehet bírni! :)

2095. M.àgnes
2012. szept. 4. 06:39
köszi, pedig elötte 2 órát nem bírtam ki cigi nélkül, és elég sokat is szívtam kb. 1 db. de vmikor több is volt...
2094. jimmy200
2012. szept. 3. 21:54
Bírni fogod!Hidd el,menni fog!!!
2093. M.àgnes
2012. szept. 3. 21:44
Sziasztok!nekem a mai az elsö füstmentes napom. Eddig egész jól bírom. Nem jelöltem ki konkrétan melyik lesz az, csak úgy adta magát.Ez a 10.nap, hogy szedem a gyógyszert.Elötte már nagyon lecsökkentettem, 1-2 szálat szívtam.Nagyon remélem, hogy sikerül:))
2092. jimmy200 (válaszként erre: 2089. - Cilupori)
2012. szept. 3. 16:23
Sok sikert!
2091. Suzy Kiss (válaszként erre: 2089. - Cilupori)
2012. szept. 3. 15:40

Szia!


Dohányzás-leszokás az oldal neve!


Ne izgulj mert gyógyszerrel sokkal könnyebb letenni a cigit, nekem elhiheted!


Sok sikert és azért néha ide is kukkants be légyszi! :)

2090. Stevefiú (válaszként erre: 2089. - Cilupori)
2012. szept. 3. 12:01
Liferewards.hű
2089. cilupori
2012. szept. 3. 09:45
Sziasztok! Nekem ma van az első füstmentes napom... Ez pontosan a 11. nap a Champix szedése óta. Vendéglátóban dolgozom és eddig napi 2 doboz cigi volt az adagom. Már sok mindennel próbálkoztam, de eddig eredménytelenül. Jó olvasni, h sok mindenkinek sikerül és már régóta nikotin mentesek. Állítólag van vmilyen oldal, ahol napi segítséget és erősítést adnak. Tudjátok véletlenül, h melyik ez?
2088. jimmy200 (válaszként erre: 2087. - Stevefiú)
2012. szept. 2. 19:41
Én is tartottam tőle!Aztán mikor odaértem,akkor minden simán ment!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook