Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bunkóságnak tartod a hangos szeretkezést egy társasházban? fórum

Bunkóságnak tartod a hangos szeretkezést egy társasházban? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Channa* (válaszként erre: 45. - Timycat)
2021. aug. 27. 19:45

Hogy ne legyen félre értés: A legtöbb hozzászóló nem akadt ki, csak van egy véleménye;)


Én nem hallok semmit a szomszédból. Panel gyerek vagyok, így meg sem hallok szinte semmit.;)

45. timycat (válaszként erre: 42. - 0806e9dba4)
2021. aug. 27. 19:26

Nem csak nyögés, egyik csaj mesélte, hogy rendszeresen nála nyomták a csengőt a vendégek, akár éjjel is. Vagy ment a cirkusz ha valamelyik nem akart fizetni, vagy eltángálták a nőt, hiszti a folyosón "forint no, euró yes", ha orosz/ukrán csapatot fogadott a csaj na akkor volt minden, előfordult hogy rendőrt kellett hívni.

2 éve vettem egy lakást, ott állítólag egy ideig román prosti dolgozott nappal, úgy visított a negyediken, hogy lent a játszótéren megállt az élet 😂 de itt is volt rendőr, mert rárúgták az ajtót, meg hasonlók.


Valaki meg azon akad ki, hogy egy társasházban dugnak a szomszédban a párok 🤦‍♀️

44. timycat (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 27. 19:19
Ez a jó hozzáállás szerintem is!
2021. aug. 27. 19:17
Ez sem más, mint intelligencia kérdése. Ha valaki tudja magáról, hogy hangos, akkor előtte becsukja az ablakot.
42. 0806e9dba4 (válaszként erre: 40. - Timycat)
2021. aug. 27. 18:59

na az zavaró.


egy hivatásos azért (is) nyög, h hamarább elmenjen a fizetővendég.


néha hallom ahogy a szomszéd csajt megkefélik, nem zavar, annál inkább aggódom amiatt, hogy csak 2 havonta egyszer.

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 40. - Timycat)
2021. aug. 27. 12:11

:D


Engem egyébként abszolúte nem zavar az ilyesmi. Nem szoktam ilyeneket hallani, de mondjuk a fej falon való kopogását van hogy igen. :D vagy ágy, nem tudom mi az.


Régen viszont voltam olyan helyen sokat, ahol az egyel lentebb lakó csaj minden egyes este 11-től fél órán át nyüszített mint a vágási malac. Amúgy szerintem nem játszott rá, mert tök őszintének tűnt. :D

Ha nem akarom akkor is hallottam volna... De engem nem zavart, hát had nyüszítsen, kit érdekel? Egészségére. Én nem sajnálom tőle. :)

2021. aug. 27. 11:38

Vajon az ágyat nyikorgatni bunkóság? 😂


Van 1-2 ismerősöm akinek a szomszédjában dolgozott hivatásos. Na ők tudnának csodákat mesélni. 😂

39. Bichi
2021. aug. 27. 09:39
Szerintem ne várj tőle mást...
38. Mézes-Krémes (válaszként erre: 34. - 0806e9dba4)
2021. aug. 27. 09:32
:DDDDDDDDDDD
2021. aug. 26. 21:52
Engem nem zavar,inkább ösztönző ;)
2021. aug. 26. 21:06

Primitív életformának tartom. Aki ennyire az ösztöneinek akar élni, az költözzön az erdőbe és ne társasházba.

Nehogy már családok zárjanak be ablakot (nyáresti 30 fokban), mert valaki nem bír magával!

A részeg társaságnak sem szokás elnézni a hangoskodást.


Ha rendszeres ez a hangoskodás először a szomszédokkal szintén hangosan szurkolnék nekik. Vagy másnap megjegyezném szintén úgy, hogy mások is hallják, hogy milyen jó buli lehetett nála.

Ha ebből nem ért, akkor jöhet a "csendőrség".

2021. aug. 26. 18:44
Szeretkezni is lehet kultúráltan ugyanúgy mint minden mást is kultúráltan csinálni. Az ágyban sem kell ösztönlényként viselkedni. Főleg ha van rá eséj hogy olyanok is hallhatják akik nem kíváncsiak rá.
2021. aug. 26. 16:54
nem, inkább dugjanak hetente kétszer üvöltve öt percet, mint bagózzon mindennap órákon át, vagy éjjel nappal Zámbó Jimmyt hallgasson, max. hangerőn.
33. timycat (válaszként erre: 30. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 26. 16:27
Amelyik kajánul vigyorog az a bacatlan. Akinek természetes, hogy néha megpiszkálják az nem akad fent ilyenen.
32. timycat (válaszként erre: 23. - E49d39b899)
2021. aug. 26. 16:25

Ugyanmár.


Én magamon észreveszem, hogy pl egy szállodában halkabb vagyok, a nyaralónkban ami 1 hektár és nincs is szomszéd sokkal hangosabb, itthon valahol a kettő között (cca 20 méterre és néhány csukott ajtóra tőlünk alszik a gyerekünk).

Ez nem szándékos, valami tudatalatti akármi lehet nálam.

De ettől függetlenül nem tudom azt mondani, hogy helyszín függő az "élmény" milyensége.

31. kannanana (válaszként erre: 23. - E49d39b899)
2021. aug. 26. 15:24

Nyáron tárva nyitva lévő ablaknál nem nyögök olyan hangosan, vagy zenét teszünk be. Nem hiszem, h ez önmagam nagyon lekorlátozása lenne.

Vidéken, meg kis paraszt házban voltunk. Egy szoba, konyha. Az egész van 20 négyzetméter és nyitva felejtettük az ajtót. Ennyi erővel egy sátorban is csinálhattuk volna, ugyanannyi hallatszott volna ki. Mi bent is halottuk a szomszédok beszélgetését. Ezért égett a pofám. Szerintem egészséges ember nem tolja a másik arcába a nemi életét. Persze titkolni sem kell, de egy ajtót illik ilyenkor bezárni. Többet velem se fordult elő.

2021. aug. 26. 15:23
Istenem, ez mennyire szánalmas már? :) Nem az, hogy zavarja, hanem az, hogy minden közös ismerősnek elmesélte, hogy mit hallott. Biztos nagyon izgi élete lehet. :D Mondjuk a kollégák se semmik, hogy ezen kajánul vigyorognak.
29. Altair (válaszként erre: 29. - Channa*)
2021. aug. 26. 14:44

Szerintem az a gáz, hogy a saját otthonában meg akarja mondani bárki, mit hogyan élvezzen. Ez nem egy beteges dolog. Legalábbis amíg nem a darabolós gyilkos alatt sikít valaki :D

De én pl nem ítéllek el, vagy tartalak kevesebbnek, mert te máshogy élvezed a szexet. Ezen a szinten dől el a kultúra és a megfelelő szocializáltság. Nem a nyögések szintjén.

28. Lau_Ra (válaszként erre: 22. - E49d39b899)
2021. aug. 26. 14:10

Én bármennyire is elengedem magam nem vernyogok. Az esne nehezemre ha még arra is figyelnem kéne, hogy nehogy hang nélkül maradjak. Az én szememben az üvöltözés fura, másnak meg a csendben levés. Csinálja mindenki úgy, ahogy neki jó.

Minket akkor hall a szomszéd ha tölcsért tesz a falra. Akkor meg forduljon föl. :D

Az meg nem érdekel ha más hangosan csinálja. Engem aztán nem zavar. Bár nem is nagyon hallom egyik szomszédot sem, többnyire idősek.

27. Altair
2021. aug. 26. 13:57
Én hangos vagyok, na nem torkom szakadtából sikítok, de ha nagyon jól esik, kijön a hang :D otthon meg had ne kelljen már mások miatt feszengenem és visszafognom magam, mert esetleg hallgatózik a szomszéd. Rokonlátogatáskor, vagy családolásnál persze visszafogom magam (ami nem könnyű, mert nekem nem természetes, és plusz koncentrációt, energiát igényel). Nem azért csinálom, mert ki akarok cseszni mással, vagy hogy "menőzzek, milyen jó nekem, tehát nem bunkóságból.
26. tien
2021. aug. 26. 13:32

Bocs ,hogy belekotyogok😉


Szerinted csak attól igazi egy orgazmus ,ha a nő eszét vesztve vonyít?


Nem vagyunk egyformák,csak szólok.

Valaki úgy is átélheti a gyönyört ,hogy közben nem hangos.


Nem vagyok prűd ,de ez két ember magánügye .

Be kell zárni az ajtót ,és lehet nyomni a hangerőt.

25. LionQueen🦁 (válaszként erre: 16. - Nancy Ann)
2021. aug. 26. 13:30

Ez durva!

A férjem lakását bérlik. A bérlők is hasonlóról panaszkodnak! Állandóan ölik egymást a szomszédok. Egyszer valaki a rendőröket is kihívta, de nem intézkedtek semmit. Egy másik lakó már el is költözött, állítólag miattuk.

Akkor már szívesebben hallgatnám a kamatyolást.

24. 00dfb24292 (válaszként erre: 22. - E49d39b899)
2021. aug. 26. 13:17
Irigy? Ó, jaj... Szerintem nem. Csak szánalmas, pletykás HP.
23. e49d39b899 (válaszként erre: 10. - Kannanana)
2021. aug. 26. 13:16
Szóval azt mondod hogy nem a szeretkezés re figyelsz, kettőtökre, hanem arra hogy valaki hall e? A saját lakásod a, ez gáz. Nagyon gáz. A szomszéd használjon füldugó, meg ne halgatózzon, ennyi. Szeretkezés közben nem feszülni kell, el kel a két partnernek engednie magát, és egymásra figyelni, nem a külvilágot sasolni. Ne érts félre, nem kötöszködésként írtam, de egy jó tanács, engedd el magad, és egy kicsit se fogd vissza magad. Nem azt mondom hogy kiabál.
2021. aug. 26. 13:10
Azért csinálta mert irígy volt, hogy jól éreztétek magatokat. Amit a párjával nagy valószinűséggel nem tudott elérni. Így halgagatózott, jó is hogy be mentél dolgozni, nincs mit szégyellni. Csak a hangok alapján kalkulált, biztos izgatta a fantáziáját. Az ilyenek meg sülyedjenek jó mélyre, vagy már annál mélyebbre nem is tud.
21. globus
2021. aug. 26. 12:20

Engem nem zavar.

Igaz, nem sűrűn fordul elő.

20. timycat (válaszként erre: 16. - Nancy Ann)
2021. aug. 26. 11:40
Ez sokkal rosszabb lehet 😕
19. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 11:40

Szerintem nem bunkóság. Valószínűleg eszükbe sem jut, hogy más hallja.

Nem tudom mennyire gyakori, ha nem annyira (heti max 1-2 alkalom) akkor én nem szólnék, becsuknám a saját ablakom, belemerülnék egy könyvbe és/vagy tv-t kapcsolnék aztán annyi.


Ha gyakori, akkor meg lehet nekik említeni, hogy legyenek kedvesek ők is becsukni az ablakot, és/vagy picit fogják magukat vissza.

18. tien
2021. aug. 26. 11:39

Közönségesnek .

Miért kell úgy vonyítani ,mint akit nyúznak?🤔


De ha már ...ajtó ,ablak becsuk.


Nálunk még halk zene is szól ,hogy az esetleges ,,zajokat,, ,mások ne hallják.

Ez csak kettőnkre tartozik .

17. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 16. - Nancy Ann)
2021. aug. 26. 11:30

Egyébként ez még kínosabb tud lenni... mert szeretkezésnél legalább tudod, hogy jól érzik magukat... reméled. :D


Viszont, amikor balhé van, nem akarod még te is tetézni a dolgot, viszont nyilván ez is elég fárasztó és idegőrlő egy idő után.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook