Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bunkóságnak tartod a hangos szeretkezést egy társasházban? fórum

Bunkóságnak tartod a hangos szeretkezést egy társasházban? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 26. 11:24

Inkább viccesnek. Persze csak akkor, ha ritkán fordul elő, és nem minden áldott este/éjszaka azt kell hallgatni.

Nálunk a szomszédságban ordítozás, ajtócsapkodás volt rendszeresen, meg a szegény kisgyerek sírása, amikor a szülei ölték egymást. (Egyébként egy ilyen veszekedés mindig hosszabb processz, mint az aktus nyögős-sikoltozós része...)

Azóta elköltöztek, csak albérlők voltak. A gyereket sajnálom.

15. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 11:10

Szerintem jelezd egyébként, megértem, ha kellemetlennek érzed, mert azért ez elég intim téma.

Mondjuk, ha nem rendszeres én biztos nem szólnék, de ha túlmenne az én tűréshatáromon is, akkor finoman és személyesen jelezném, hogy kérlek, legyetek tekintettel arra, hogy van, akit ez zavar.

Bár még 1 kérdés, a te ablakod van nyitva vagy az övéké?


A lényeg, hogy mindkettőt zárjátok be... dupla védelem, mindenki nyert. :D

2021. aug. 26. 11:04

Igen, közösségben élünk, intelligens ember magától is tudja, hogy oda kell figyelnünk egymásra.

Nem az a baj, ha hangoskodni szeretne vki, hanem, hogy van ajtó, ablak, és tudod szabályozni magadon is a hangerőt... :D


Mondjuk én egyébként sem vagyok a túlzások híve, nem látom értelmét/értékét ennek a dolognak, de ez már csak az én meglátásom.

2021. aug. 26. 10:23
igen
12. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 10:12
Nem. Gátlástalanságnak.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 10:09
Végtelenül primitív embernek tartom az ilyent, nem bunkónak.
2021. aug. 26. 10:02

Nyögés ok, kiabálni azért már nem kellene, vagy ahhoz tényleg csukjanak be egy ajtót.

Egyszer fordult elő velem is, h megfeledkeztem az ajtóról. Utána égett a pofám, pedig vidéken voltunk, senkit nem ismertem nagyon és nem szólt senki.

Amúgy társasházban élek, csukott ablakkal egyáltalán nem fogom vissza magam. Nyitott ablaknál is csak kicsit. Nekem nem a belső gangra néz az ablakom, szóval maximum az utca emberét zavarhatom.

2021. aug. 26. 09:40

Ha rossz lenne a szexuális életem, engem is zavarna. Amúgy meg voltam kollégista ;)

Engem jobban bosszant, hogy a szomszéd minden hétvégén flexel.

2021. aug. 26. 09:30

Velünk megesett. Nyitott ablaknál. Az alsószomszédunk a volt kolléganőm. Én másnap szabin voltam, így egy főnököm által küldött SMS-ből tudtam meg azt, amit már mindenki. Az SMS így nézett ki: hallottuk, hogy este elkészült a kis***** (párom neve)

Nem értettem. Aztán jött a másik SMS, hogy a szomszéd hallotta, hogy szexeltünk este.

Azon gondolkodtam nem megyek be másnap, iszonyat kellemetlen volt. Aztán végül bementem. Aznap mindenki akivel találkoztam kajánul vigyorgott. Végül nem lett téma. A szomszéd kolléganőt megkértem, hogy legközelebb legyen kedves és ne mondja el mindenkinek amit éppen hall tőlünk, mi pedig igyekszünk csendesebben. Azt még hozzátettem, hogy én sem mondom el, hogy minden hétvégén verekednek, majd kizárja a pasiját a lépcsőházba aludni. Nem igazán tudott mit mondani, de legalább hasznos volt. Többet nem árulkodott.

2021. aug. 26. 08:35
Nem
2021. aug. 26. 08:16
Nem, bunkóságnak nem tartom, de az olyanokat, akik képtelenek bármilyen fergeteges szex ellenéri féken tartani magukat, azokat igen egyszerű embernek tartom.
2021. aug. 26. 07:43
Szerintem nem bunkóság. Úgy gondolom, hogy az ilyen párok túl könnyelműen kezelik ezeket a dolgokat. Feltételezem, hogy Ők nem is gondolják, hogy esetleg mások hallhatják őket.
2021. aug. 26. 06:34
Nem bunkóság,csak olyan fura,addig bezárhatnák az ablakot:)
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 06:31
Hát ja.
2021. aug. 25. 23:02

Nem. Gondolom nem azèrt hangoskodnak, hogy másokat zavarjanak. Nyîlván îgy jó nekik.

Ha zavar, sztem szólj nekik, hogy csukják be az ablakot.

2021. aug. 25. 22:55
Bunkóságnak tartod a hangos, kiabálós, nyögős szeretkezést egy társasházban? Nyitott ablaknál. (Nem rólam van szó, hanem az egyik szomszédról)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook