Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
450. ea8227b9c8 (válaszként erre: 449. - Juli3939)
2021. aug. 2. 20:50
Nekem is volt ilyen. Sajnos az úgy marad, amíg hat a botox.
2021. júl. 25. 08:32
Sziasztok! Homlokbotox utáni szemhéj/szemöldök leesése meddig szokott tartani? Nem tudom rendesen felemelni, de azt mondta a doki hogy átmeneti, ne aggódjak. Valami trükk? Próbáljam tornáztatni a homlokrészt?
448. kaktuszkulcs (válaszként erre: 401. - Susu3)
2021. júl. 2. 16:32
Nalam ez van most. Szemoldokot szoktam emelni botoxszal es a doki szerint a tultolt brow liftinggel oldalt megjelentek rancok. Ezert egy picurkat kertem oda amitol leesett a jobb szemoldokom. Igen persze, visszamentem, hogy egyenesbe alljanak a szemoldokeim, ami sikerult is... de azota ha kimegy a botox, a jobb szemoldokom azonnal leesik.
447. krisztinka3 (válaszként erre: 445. - Garymoni)
2021. jún. 16. 16:45

Szia,


A fejfájásom elmúlt, a szemöldököm picit javult, de nem az igazi, mert a szemhéjam jobban rálóg a szemgolyómra, például sminkelni nem tudok rendesen.

Az ödémát már nem látom, picit mintha jobban domborodna ott a homlokom, de nem feltűnő.

A homlokom tükörsima ugyan, de mivel a szemöldököm lentebb került, nem lettem szebb :))

2021. jún. 12. 10:10
Sziasztok! Lehet-e a mezobotoxot a hagyományossal kombinálni? 2 hónapja voltam mezobotoxon, de a szemkörnyékemre nem hatott, viszont homloknak ès glabellának tökeletes.
445. Garymoni (válaszként erre: 444. - Krisztinka3)
2021. jún. 5. 14:55

Szia,

Ez kedves a dokitól, ha a szemöldököd "leesett" az akkor úgy marad, amíg ki nem megy a botox hatása. Az ödéma...hát ha 2 hete ott van, az biztos nem normális.

Esetleg megadhatnad a doki monogramjat hogy ide semmifelekeppen ne menjünk. Kitartást neked.

2021. jún. 2. 22:35

Sziasztok!

Valakinek volt hasonló problémája?

2 hete voltam homlokbotox-on, a szemöldököm picit lesüllyedt, ami eléggé zavar. Ráadásul folyamatosan fáj a fejem es a homlokom alsó része a szemöldökök fölött be van duzzadva. Lehet ödéma?Lesz ez jobb?

A doki szerint elmúlik majd, de engem nagyon zavar. Tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek.

Köszi ha válaszoltok!

2021. ápr. 26. 20:23

Sziasztok!

Pécsen tudna valaki ajánlani jól botoxoló orvost?

Privátban is jöhet.

Köszönöm

442. Ria9
2021. márc. 13. 21:45
Érdeklődnék hogy a New Beauty Központban járt-e már valaki, milyen tapasztalata vannak?
441. kira2424 (válaszként erre: 440. - Andi6020)
2020. dec. 29. 18:40
🤣
440. andi6020 (válaszként erre: 438. - Agi073)
2020. dec. 29. 15:50

Botoxoltál egy hódot?

Szoláriumozzon sokat.

439. libikóka (válaszként erre: 438. - Agi073)
2020. dec. 29. 15:07
EZ hoogy??AZ állatorvoson már túl vagy? Sajnálom akárhogy is..
438. agi073
2020. dec. 29. 14:45

Hölgyeim!

Tudom, hogy furcsa a kérdés, de egy cuki hódkölyök élete lehet a tét.

Tud-e valamelyikőtök valami olyan szerről, vitaminról étrendkiegészítőről ami gyorsítja a botox lebomlását?

(akár úgy is, hogy botox kezelés után ellenjavalt szerek)

437. viragla (válaszként erre: 436. - Evelyn2)
2020. aug. 16. 16:00
Az állkapocsívemen a bőr, a szájzugtól kifelé és lefelé lógott. Ott volt a bőr megereszkedve. Fogas szálakkal emelte fel a doktorúr.
436. evelyn2 (válaszként erre: 435. - Viragla)
2020. júl. 28. 17:53
Megkérdezhetem, mit értesz 'bulldog képen'? Gyanitom, nekem hasonló van, ami nagyon zavar. Szegény anyukámnak hasonló volt az arca, szóval ez biztos genetikus, de ez nem vigasztal. Van egyébként 'haragos' ráncom is. Ez a két dolog zavar a legjobban, szerintem nagyon öregit. A többi hibámmal még elvagyok úgy-ahogy.
435. viragla (válaszként erre: 434. - Ec8eed98ac)
2020. jún. 8. 22:23

Ha nem tetszik amit én tapasztaltam, nem kell végig olvasni, szíved joga ahhoz menni akihez csak akarsz, kozemtikushoz, fogorvoshoz, professzorhoz :)

Nyugodtan küldheted a versenyhivatalt ;) És Virág Laura név alatt megtalálsz facen is kedves Doart :*

Mellesleg ez egy fórum ami azért van hogy az emberek megosszák egymással a tapasztalataikat, ha jó ha rossz.

Ha nem tudsz a témához érdemben hozzá szólni, csak mást degradálni az a te szegénységi bizonyítványod. Szép estét neked!

434. ec8eed98ac (válaszként erre: 433. - Viragla)
2020. máj. 9. 02:16

Pici korrekcióra szorul a posztod, elfelejtetted a "reklám"megjelölést. Tudod, ma már büntet a gazdasági versenyhivatal, ha nincs benne a posztban!



Szívesen! :-)

433. viragla
2020. márc. 28. 14:40

Szép jó napot Hölgyeim/ (uraim)!


Rengeteg mindent lehet itt olvasni , úgyhogy leírom a tapasztalataimat én is, hátha segít valakinek, most a home office miatt úgyis van időm. :)

REngeteget jártam utána, engem is zavartak (44 év) a homlok és szemkörnyéki ráncaim, és a "bulldog képem".

Rengeteg neves honlapot megnéztem, árak, információk. Olvastam véleményeket interneten, volt hogy 1-2 hétre el is ment mindentől a kedvem....

Átjött egy kávéra az egyik barátnőm, és csak azt vettem észre mennyire ki van símulva, de mivel a mimikája megvolt, nem tudtam rájönni mi lehetett. Aztán csak rákérdeztem. Felnevettet, és elmesélte, hogy megtalálta akit kerestünk már régóta.

Kovács András plasztikai sebész doktorúrnál járt, és amit rajta végzett, az számomra megdöbbentő volt . Mozgott a szemöldök széle, tudott kíváncsian nézni , mosolyogni , csak csúnyán nézni nem. A homloka szemkörnyéke mégis ki volt símúlva, a redői nem voltak kimélyülve, és még a tokája is mintha kisebb lett volna.

Mondta hogy instagrammon is meg tudom nézni pár munkáját,

@dr.andras_ko név alatt, ott láttam hogy nem csak esztétikázik, de komoly műtéteket is végez, pár kép azért még engem is sokkolt, pedig a késalatt összes részét végig néztem. :)

Felhívtam, megbeszéltünk 1 személyes konzultációt, és először csak informálódtam.

A doktorúr készségesen válaszolt minden kérdésemre, eloszlatta a kérdőjeles és netes baromságokat a fejemben, és ami a legkellemesebb volt , hogy volt amire azt mondta hogy nem. A válasz az volt, mert az neki sem tetszene, így nem is csinálja meg( száj környék botox, amit kérdeztem, helyette töltést ajánott lágy hyaluronnal).

Elmondta mindennel kapcsolatban milyen szövődmények lehetnek, és ezeket hogy lehet kezelni ha előfordulnak.Képeket is mutatott, és ez nagyon korrekt volt. Eddig még nem jártam olyan esztétikusnál, ahol erre kitért volna bárki is , a beleegyező aláiratásán kívűl.

Elmondta hogy a botox meddig tart, és mire kell figyelni , hogy a szövődményeket minimalizáljuk. Szabályok vannak.

A fent olvasott szemhéjcsüngés pedig kezelési hiba, vagy nem tartottad be az utasításokat.

Summa summárum, teljes körű tájékoztatást követően, igénybe vettem a kezeléseket( hialuronos töltés , botox és PDO szálak behelyezése), minek következménye egy 2 hetes folyamatos javulás , és 1 hónap után, 1 még jobb hatás elérését tapasztalom( kezd a bulldogom eltünni :) ).

Nagyon jó dolok vannak ,csak ki kell választani a megfelelő szakembert, aki érti mit csinál, és ha gondod van nem tűnik el, és fordulhatsz hozzá. Én most járok a 3 hónapnál, nekem még mindíg látvanyosan jobb ,a baratnőm 6 hónapnál már kezdi látni, hogy részben kezd vissza jönni a mozgás, de nem is kaptunk ígéretet évekre,igy megy vissza frissítésre. :)

Az oxigen medicalban is rendel, meg még pár helyen , és instán és válaszol , bár azt kicsit mindíg megkésve, ugyhogy én inkább telefonon kontaktoltam:)

Jártam pár helyen, próbáltam pár dolgot, most azt mondom, ha ilyen jellegű beavatkozás, akkor csakis Dr. Kovács András plasztikai sebész.

Remélem tudtam segíteni . Sziasztok!

432. Manonka
2020. márc. 5. 19:06

Sziasztok lányok bár látom szinte egyáltalán nincs mozgás ezen a forumon azért èn leirom az elsö botoxos tapasztalatomat.

2 hèt telt el a homlokom szép sima a szarkalábak is eltüntek.

Ami nem tünt el az a glabella ránc,illetve a jobb oldalon a szemhéjam leesett kicsit,elèggè látható a különbsèg de még nem szolt senki ;-) remélem a botox ahogy megy ki ugy fog helyreállni.

Szerintem nem fogom Ujra csináltatni amilyen változás van annyit nem ért a sok pènz amit kifizettem. Söt most meg a lefittyedö szemhéjam zavar...

Valoszinü dr kèrdès is Debrecenben voltam de szerintem a dr nö reklámja nagyobb volt mint a tapasztalata...

Sok sikert szèp estèt mindenkinek ;-)

431. andi6020 (válaszként erre: 429. - Tunde01)
2020. febr. 29. 17:38
Mit szúrnak abba az izomba?
430. Manonka
2020. febr. 28. 09:49
Lányok volt valakinek ödèmás a szeme botox után?
429. Tunde01 (válaszként erre: 428. - Mansika)
2020. febr. 25. 16:03

Szia,nekem is holnap lesz,de sajnos tegnap megjott. Itt Hollandiaban semmi akadalya sincs a beavatkozasnak,ugy hogy holnap beadjak a szurit. Kicsit felek tole,remelem annyira nem fog fajni!

Nem ertem,hogy ha menstrualsz az Magyarorszagon,miert akadaly? Egyebkent te is a medence feneknel levo izomba fogod kapni?

Minden jot kivanok!

428. Mansika
2020. febr. 25. 09:54
Sziasztok. Segitseteeeek. Holnap lesz az elso botoxom, es nagyon ugy nez ki hogy ma megfog jonni. Orvos mondta h menstruacio alatt nem csinalja meg. Miert nem??
2020. febr. 23. 22:29

Sziasztok!

A prefect you klinikáról van valakinek esetleg tapasztalata? Azon belül is Dr. B. Istvánról?

426. Manonka (válaszként erre: 425. - Vikinca)
2020. febr. 22. 10:46
Köszönõm Vikinca :-)akkor várakozok :-)
425. Vikinca (válaszként erre: 424. - Manonka)
2020. febr. 22. 10:34
Szia,nyugi,meg korai aggódni! Nem tudom hol olvastad,de en úgy tudom,és tapasztalom,hogy 7-10 nap mire beáll a botox hatása.Ha azután se látsz változást akkor 14 nap után vissza kell menni korrekciót kerni😊
424. Manonka
2020. febr. 22. 09:25

Sziasztok lányok :-)

2 napja botoxoltattam elöször èletemben .44 éves vagyok ,hát nekem szinte semilyen változás nem látható...talán picit simább a bör,de a ránc föleg a glabellânál ugyanugy látható.

Nyilvân az interneten utána nèztem mennyi idö után látszik a hatás azt irják 3-5 nap után látható,hát nálam nem sok minden. Várhatok még valamit nekem kètséges hogy még ennyire látszik a ránc akkor majd az elsimul. 110 ezret fizettem homlok glabella szemkörnyèk .

423. Staszi
2020. febr. 16. 01:20

Sziasztok!

Most 4. hete, hogy voltam botoxoltatni. Összesen 58 NE kaptam: homlok, glabella, szemöldök fölé, orrnyereg, szem körül és szem alá(!)

Utóbbiról nem volt szó, amikor szúrt az orvos, akkor mondta, hogy ezt csak egyedül ő csinalja Magyarországon. Nem tudom így van-e, de ami velem történt, ez alapján lehetséges. Jobb oldalon úgy bedagadt és bevérzett a szemem alatt, mintha megvertek volna, nem lehetett sminkkel sem eltüntetni. Lett egy új ráncom is, ami eddig nem volt, gondolom, ahogy megtört a bőröm. A 3. héten múlt el a véraláfutás, de ekkor előjött egy másik probléma, szem alatt, az arccsontnál jó nagy táskák , ödéma keletkezett. (A bevérzett oldalon nagyobb.) Most így vagyok és bízom benne, ha kimegy a botox hatása, elmúlik ez is. Szem körül hígítva kaptam , mert jobb oldalon korábban 2-szer volt arcidegbénulásom. Lehet emiatt jártam így, vagy volt esetleg valaki, akivel hasonló történt?

Homlok, szemöldök jó lett, glabella is javult.

422. kiki004
2020. febr. 11. 18:36
Sziasztok. Van valakinek tapasztalata botoxos szemöldök emelés kapcsán? Sülhet el rosszul? Tehát pont az ellenkezőjét éri el? Nekem az egyik szemöldököm jobban lóg a másiknál, korrigálható ez?
421. Manonka
2020. febr. 11. 11:04

Sziasztok Debrecenben volt valaki

Marko Lorántnál, vagy a Szimaderm esztètikai szalonban?

Mindkèt helyre van idöpontom konzultáciora. Botoxoltatni szeretnèk vagy esetleg más esztètikai beavatkozást ez az elsö alkalom ès persze aggodom, mint legtöbb mindenki hogy jol sikerüljön. Nem ismerem a munkáit egyik orvosnak sem ,nem nagyon van a honlapjukon csak 1-2 referencia. Köszönõm szèpen ha valaki megosztja a tapasztalatât.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook