Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2013. jan. 14. 18:02
Sziasztok! Én pénteken megyek fél ml hylarulin savas felöltésre az orr és ajak közti részbe akarok töltetni ez lesz az első ilyen beavatkozásom még csak 24 éves vagyok nem erősek a ráncaim viszont itt ez a pont eléggé zavar mert a smink is mindig összeáll. Kiváncsi leszek az eredményre. Mennyire fájdalmas ez a beavatkozás? Aki volt már ilyenen annak volt utána látszata mert halottam olyanról akinek csúnyán belilult igaz nem ebbe a részbe kérte...
29. 7dc06596bc (válaszként erre: 28. - Timky)
2012. dec. 2. 01:20

Kedves Timky!

Nem tudom, hogy milyen hatóanyag különbségek vannak, de nekem tuti akkor a legerősebbet adták:))

A legjobbaknál voltam..és a szemem mellett szinte semmi különbséget nem tapasztalok... értem ezt úgy, hogyha nevetek..mert mondjuk nyugalmi állapotban talán símább.

Viszont a homlokom... az nagyon jó!

Nyugodtan menj el, én is vaciláltam sokáig...de se nem fáj, se nem végleges...szerintem nagyon szép eredményeket lehet elérni!! Ha nincs orvosod és szívesen ajánlok!!

28. Timky (válaszként erre: 27. - 7dc06596bc)
2012. dec. 1. 20:38
Nem lehet,hogy gyengébb hatóanyag tartalmú szerrel csinálták a ránctalanítást,azért nem volt hatása?? A botoxnak is több fajtája van. Én még készülök egy ideje a botoxra,de amiket írtok róla,néha elbizonytalanodom!
27. 7dc06596bc (válaszként erre: 26. - Lindak)
2012. dec. 1. 01:39

Lindak! Nem, szerintem nem normális...engem egyszer agyon szurkáltak (mert rám meg nem hat:((( ) de akkor sem lett semmi!!

Gondolom azóta kiderült...

Ha olvasod írj, hogy mi lett!!

26. lindak
2012. nov. 22. 17:39

Sziasztok ! Tegnap volt Botox kezelesem , homlok es szemoldok kozotti reszen es ma kemeny dudorokkal ebredtem a homlokomon ,ha rancolom faj a szurik helye.A szurik helye, meg mindig duzzadt , gyulladt.

Normalis???

2012. szept. 12. 06:40

Sziasztok!

Valakinek csinálta már a szurikat Dr Bognár Gábor?

24. 7dc06596bc (válaszként erre: 14. - No_no)
2012. aug. 19. 03:12

Kedves no-no!!


A hylauron savass feltöltés sokkal de sokkal fájdalmasabb, mint a botox!! Én mindkettőt kipróbáltam, tudom miről beszélek:)) Pont ahogy mondod, vastagabb tűvel egy sokkal sűrűbb folyadékot fecskendeznek be, és hidd el, hogy érzéstelenítő nélkül aki kibírja...háááát, le a kalapot előtte!! A botoxot meg sem éreztem!!!

2012. aug. 19. 02:59

Sziasztok!!


Én 2 csúcsszuper plasztikai sebésztől kaptam 2-2 botoxolást a szemkörnyéki ráncokra...és basszus semmi de semmi nem változott!!!!!!!!!!!!

Van valaki akinek szintén hasonló tapasztalata van, volt????

22. Timky (válaszként erre: 21. - Lili29)
2012. júl. 17. 07:41

Szia!

És mennyiért csinálták a beavatkozást? Én még mindig játszom a gondolattal!

21. Lili29
2012. júl. 15. 04:34

Sziasztok!


2 napja kaptam Vistabelt Dr. Balajthy Tibortól.

Az erős mimikám miatt már alaphelyzetben is láthatóak voltak a vízszintes ráncok a homlokomon és a szemeim között a mérges ránc.

A kezelés nem fájt annyira mint amennyire féltem tőle, inkább csak kellemetlen volt.

Már aznap elmúltak a szúrások nyomai, semmi nem látszott, viszont vannak szabályok utána amiket be kell tartani! 3-(de inkább 5) napig nem lehet sminkelni, krémet használni, vagy erősebben hozzányúlni, mert ha eljut a látóidegbe fél év kancsalságot okoz! Tehát ezt komolyan kell venni és nem szabad piszkálni, vakargatni, dörzsölni..:)

Kozmetikushoz 2-3 hétig nem szabad menni, legalábbis kezelésre, masszázsra nem!

Elvileg még nem is kéne látszania az eredménynek (csak az 5.-10.nap között alakul ki a végleges látvány), de már most sem tudom ráncolni a homlokomat, a vízszintes ráncok teljesen eltűntek! :)

A mérges ránc még látszik.

Ma szúró, csípő érzést éreztem majdnem egész nap a homlokomban de gondolom ez normális, azon kívül enyhe fejfájást érzek a beadás óta de állítólag ez hamar elmúlik és ennyit ki lehet bírni.

A 10.napon felteszem az előtte-utána képeket, mert úgyis mindenki a képekre kíváncsi...

20. Timky (válaszként erre: 19. - 9c8d4ae28b)
2012. ápr. 14. 15:03
Én kiváncsi lennék a képeidre! Hol csináltattad? Nem fájt? Mennyibe került?
2012. márc. 27. 23:16
Isteni. Nincs hozzá fogható kozmetikai kezelés, krém. Én homlokba, és szem köré kapom. Amint sikerül "előtte-utána" képeket megszereznem, feltöltöm.
18. Beu23 (válaszként erre: 17. - Claudia100)
2012. márc. 16. 11:51
szia! Dr. Pap Zsuzsanna a botox center vagy centrum nem tudom pontosan, van honlapjuk is.
17. claudia100 (válaszként erre: 16. - Beu23)
2012. márc. 5. 15:02

Hello!


Ki csinalta neki?


Koszi, Klau

16. Beu23
2012. márc. 1. 13:03
sziasztok! nekem anyukám volt botox kezelésen homlokával meg még hyaluront is nyomattak bele azt hiszem legelső alkalommal 60 at fizetett utána meg kb fél évente 40-45. voltam vele az első alkalommal megnézni milyen. előtte krémmel érzéstelenítették, aztán ment a botox majd a hyaluron azt hiszem, de ebbe már nem vagyok biztos. nagyon látványos neki, az orvos azt mondta hogy soha nem látott ilyen mély ráncokat és hogy már hamarabb kellett volna elkezdeni a kezelést...dehát neki sincs mindig 45 ezre:S ennyit tudok mondani :)
15. Timky (válaszként erre: 14. - No_no)
2012. febr. 8. 15:59
Hogy érted mi lett? Senki nem vett rajtam észre semmit,sőt énsem láttam magamon semmi változást!Elsem mertem mondani senkinek hogy mit csináltattam,mert azt mondták volna,hogy nem vagyok normális!! Sajnáltam a kidobott pénzt is!! Tájékozodtam mielőtt elmentem,nem gondoltam,hogy még ennyire fáj is a beavatkozás! Hát így jártam!Lehet az lenne a legjobb ,ha az ember eltudná fogadni az öregedés jeleit!De ez nem mindig egyszerű!!
14. no_no (válaszként erre: 13. - Timky)
2012. febr. 2. 00:24
A hyaluronsav az ugye más, mint a botox, az ráncfelöltésre való, az izmokkal semmit nem csinál. A botoxot azért nem adnak az arc alsó részébe, mert akkor olyan lesz az arcod, mintha maszkot hordanál. A ráncfeltöltésnek nem szabadna fájnia, mivel ott mélyebb és több tűszúrást kapsz, és a befecskendezett anyag is inkább zselészerű és nem híg folyadék, azért a krémnél komolyabb érzéstelenítést szoktak alkalmazni. Ha több szúrás volt, akkor neked nem lehetett olyan mély a ráncod, mindegy, ennek vannak technikái, a neten, youtube-on is rá tudsz keresni. A szem alatti ráncot pedig lehet, hogy csak te látod, mert szarkalábat szoktak botox-szal kezelni. Szem latti részt pl táskát, beesését pedig hialuronsavval IS, vannak már olyan anyagok, amik erre alkalmasak. Ha legközelebb ilyen drága beavatkozásra szánod el magad, javaslom, előtte tájékozódj egy kicsit jobban a neten pl., és akkor nagyobb esélyed van rá, hogy azt kapd a pénzedért, amit szeretnél. Amúgy végül mi lett?
13. Timky
2012. jan. 2. 18:30
Én megcsináltattam a hyaluronsavas feltöltést az orr mellett,hát nem nagyon látszik az eredmény. Kérésre kaptam érzéstelenitő krémet,de szinte mindent éreztem,és eléggé fájt is! Egy ampulla hyaluronsavat fecskendeztek be,ezért fizettem 80ezret. Kb 10 szúrás volt. Lehet több ampulla kellett volna a látványért? De azt ki tudja megfizetni?))Botoxot erre a ráncra nem javasoltak!A szemem alatti ráncra is kértem tanácsot,erre azt mondták,hogy itt sem lehet botoxozni,mivel nagyon vékony ott a bőr és csúnya bevérzések lehetnek. Ez genetika,és kenegessem szemránckrémmel.)Az ,hogy lehet,hogy a híres színésznőknek egy deke ránca sincs ,őket mivel ránctalanítják??
12. Tya79
2011. júl. 12. 12:59

sziasztok,

én már voltam botox kezelésen, mondjuk én hónaljba kértem izzadás ellen, úgyhogy csak erről tudok írni valamit. Egyáltalán nem fáj, mert előtte lekenik zsibbasztó krémmel és csak utána szúrják kb. centinként és ha a homloknál vagy szemnél csinálják úgyanúgy bekenik előtte. Szem mellé kb. 3-at szúrnak, homlokba meg 5-6 szúrás megy, megkérdeztem, ha majd esetleg később szükség lenne rá. o) és ha nem viszed túlzásba, nem fogsz úgy kinézni mint szandika vagy akárki más...o) dokinőm erre a legjobb példa. o)

11. Krinyó73 (válaszként erre: 10. - Mókiwi)
2011. júl. 7. 12:30
Az micsoda?
2011. júl. 4. 13:52
én most kaptam vistabel-t hogy ne ráncoljam a szemöldökömet
2011. júl. 3. 13:48
Húha...ennyire senki sem ment még botox kezelésre???
2011. máj. 3. 17:38
Pörög a Fórum:))
2011. máj. 3. 15:44

Sziasztok! Engem is érdekelne a botox kezelés. Ha esetleg valaki tud Győrben, vagy közelében ebben járatos, gyakorlott orvost, az infót megköszönném.

Nem tudom, a felső szemhéjon lehet-e ezzel emelni valamennyit, illetve a szájzugokon, és az arcon, kétoldalt a száj mellett - hogy hívják azt a két függőleges vonalat - Na ott, segít valamit a botox?

2011. ápr. 13. 17:36
Majd úgy fogsz kinézni mint Szandika.DDD
2011. febr. 24. 12:36
Szia! Köszi,hogy hozzászóltál! Én Tapolcai vagyok. És kinél csináltattad? Kaptál előtte érzéstelenítő krémet?
2011. febr. 24. 09:49

nekem mar 3 szor volt botoxkezelesem. a szemöldök közötti regio. nagyon jo mert nem huzom össze a szemöldököm. ar: 60.000 Keszthelyen.

csinalt rancfeltöltest is, az 80.000 ampullankent

2011. febr. 22. 16:29
Szia! Engem is érdekelne ez a fajta ránctalanítás. Fájdalmas-e,ahogy bejutattják a szert,és meddig van hatása? Árak stb.... Van valakinek tapasztalata?
2010. dec. 9. 07:48
Jó akkor kezdem én. Valóban hat már persze csak oda ahova töltik, szem alá viszont nem töltenek, tehát ha valakinek karikásodára hajlamos a szeme, ne csinálja, mert nagyon hülyén fog kinézni.
2010. jan. 5. 09:10
Azért nyitom ezt a topicot mert nincs kifejezetten ezzel foglalkozó forum, pedig a kezelések nagyon elterjedtek. Sokan örülnénk neki ha össze tudnánk hasonlítani az árakat eredményeket, orvosokat, tapasztalatokat. Kérlek akkor szólj hozzá, ha már átestél kezelésen vagy készülsz rá.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook