Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Börtön TÉMA!!!!! fórum

Börtön TÉMA!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. aug. 20. 15:56

nyilván a börtönviselt ember is ember...nincs is ezzel gond...de engem nagy ívben kerüljön el.

számomra elfogadhatatlan dolog és bizony és megszakítanék minden kapcsolatot,ha kiderülne valakiről,akiről eddig nem tudtam,hogy ült börtönben,főleg ha szándékosan kárt okozott valami módon valakinek.én már csak ilyen maradi vagyok.....

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 25. - O.andi)
2008. aug. 20. 15:50

Ritka , humanus JO ember lehetsz ? ! Elöiteletek nelkul , több kellene ebböl a falytabol földunkre ! Akkor talan az elet is derussebb lenne az ember(-ek) hetköznapjaiban .

A humorod sem utolso ....DDD

25. o.andi (válaszként erre: 24. - Csillus78.06.27)
2008. aug. 20. 15:07

A pasival nem az életem akarom leélni..hanem csak megismerkedtünk!!

Egyébként is van felesége... állitólag nem élnek jól:-)

óvatos...az vagyok

de köszi a tanácsot!!

ui:szépek a melleid:-))bátor voltál nagyon:-))))))látod én gyáva vagyok az ilyen mütéti beavatkozásokra!!!!!

2008. aug. 19. 23:31

Szia Andi!


Ha már úgyhozta az élet, hogy megismertem valakit neten, akiről hamar kiderült, hogy börtönben ül, de szimpatikus, azért adnék neki esélyt arra, hogy kicsit megismertesse magát.

Sok függ attól, mit is követett el, és ezzel kapcsolatban, hogy változott a véleménye.

Azért legyél, nagyon óvatos.


Habár, a mai világban....

23. o.andi (válaszként erre: 21. - 01c8755c79)
2008. aug. 19. 22:40

szerintem nem inteligens dolgg valakit megitélni azért mert böntönben volt...föleg nem a családtagjait!!!!

buta,primitiv ember aki ilyet tesz!!

22. o.andi (válaszként erre: 20. - A1baa7edcc)
2008. aug. 19. 22:38

nagyértékü csalás...lehet hogy igazad van!!!

Ott mindenki másképp lát,érez mindent...de amikor kijön már szinte el is felejti..igy van ez

2008. aug. 19. 18:35

... egyik ismerős leányzónak a volt párját lecsukták (többedszer), aki mellékesen a kislányának az apukája. És újra és újra esténként el kell mondania a síró kislánynak, akinek nagyon hiányzik az apukája, hogy ... apa külföldön jön, de majd hazajön és akkor találkozhattok. Nos igen, de kisváros.... mi lesz, ha az osztálytársak szülei és az osztálytársak nem lesznek ilyen kegyeseki?

Messziről elkerülném még a lehetőségét is (ahogy el is kerülöm), hogy "ilyen" emberek kerüljenek a környezetembe. (még ha csak egy papírzsepit lopott akkor is.... hih, a kormánytagokkal is CSAK ezért nem barátkozom. ;))

20. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. aug. 19. 18:02

Ha a ferjem hirtelen lekaszniznak, hordanam neki a levest, vagy hogy mondjak, de biztos nem "jonnek ossze" egy vadidegennel, akit lecsuktak.

Mintegy mellekesen elso alkalommal is megemlithette volna neked, amikor egymasnak irtatok, nem kellett volna ezzel a kicsit sem mellekes informacioval varnia, bar ennek nyilvan oka volt.


Szabad tudni, hogy miert csuktak le, vagy ez nem publikus?

19. cskata (válaszként erre: 18. - O.andi)
2008. aug. 19. 17:44

hmm.. tényleg érdekesen állsz a témához..:)

Nem szégyen..???:OO

Miért ne lenne szégyen az, hogy pl. valaki betör valahová lopni és ezért lecsukják..? vagy megerőszakol valakit és azért csukják le..?

részemről én "ebben a rendszerben" sem lennék büszke rá, ha valamiért leültettek volna pár hónapra vagy évre.. (ez abszolút nem társadalmi-gazdasági berendezkedés kérdése.)

18. o.andi (válaszként erre: 17. - Cskata)
2008. aug. 19. 16:39

engem ez egyáltalán nem zavar...régen szégyen volt..."régi rendszerben"ma már nem az!!!!

nincs elöitéletem:-))))))

17. cskata (válaszként erre: 16. - O.andi)
2008. aug. 18. 22:51

???

ezt mire írtad?


mondjuk én a magam részéről tutira állíthatom, hogy nem állnék szóba börtönben lévő vadidegen pasival.. még akkor sem, ha "csak" adócsalásért vagy sikkasztásért ül.. (hogy egyéb bűncselekményekről már ne is beszéljünk..)

16. o.andi
2008. aug. 18. 21:55
UGy gondolom senki sem törhet pálcát senki felett...ahogy mondják sosem lehet tudni
15. o.andi
2008. aug. 17. 17:05
na-ti irtam neked :-)))
14. o.andi
2008. aug. 13. 17:43
persze hogy találkoztunk:-)))voltam bennt nála:-))
13. sivilla (válaszként erre: 12. - O.andi)
2008. aug. 12. 19:03

Találkoztatok már?

Amúgy én nem török pálcát fölötted. Főleg azért nem mert ha valaki börtönbe került még nem biztos hogy, egy elvetemült ember. viszont ha egy olyan embert talál maga mellé aki támogatja és segiti a beilleszkedésbe még akár a helyes úton is tud maradni

12. o.andi (válaszként erre: 11. - Ec63a7fc29)
2008. aug. 12. 18:56
Azért ez a dolog nem annyira "komoly"csak kiváncsi voltam a véleményetekre!!
2008. aug. 12. 16:37

Nem mindegy, miért került oda, mennyi időre, s látogatható-e?


Átgondoltad te ezt?

10. o.andi (válaszként erre: 9. - 61e5310fec)
2008. aug. 12. 16:35
csak annak akinek jól megy...és akinek van hozzá elég "pénze":-))))
2008. aug. 11. 21:52
De durva...börtönben is van már internet??
8. cskata (válaszként erre: 4. - O.andi)
2008. aug. 11. 21:48

és nem riasztott el tőle maga a tény, hogy börtönben van..?

tényleg úgy gondolod, hogy ebből lehet kapcsolat?

várnál rá akár éveket is..?

várnál egy olyan emberre, akit valamilyen szinten kitaszított és a szabdulása után is kitaszít majd a társadalom?


bocsi, ha túl indiszkrét vagyok..:) de el sem tudom ezt a szitut képzelni..

7. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - O.andi)
2008. aug. 11. 19:15

Amiröl en irok , ott a lanyok,asszonyok direkt bunözö pasikat keresnek es egy teny !

En nem itelem el a dolgot , csak epp ugy mint mas csodalkozom rajta !

Az is erdekes , ha mar itt tartunk hogy ,ugyanilyen jol biza nem megy a börtönben ullö nöknek ! Öket nem kersi meg senki , ugyan miert ?

6. o.andi (válaszként erre: 5. - 274c9996b8)
2008. aug. 11. 18:38

Nem hiszem hogy "divatból"van ez...pld.nálam ez tiszta véletlen volt!!

elöször szinte meg sem mondta...3 beszélgetés után derült ki..1-2 nap után:-)))

2008. aug. 11. 15:48
Jo par eve elek nyugaton ! Ez tema itt ujra es ujra feltunik a TV-ben,radioban,ujsagokban stb..... ugyanis nagyon sok NÖ keresi a betörök,rablok,gyilkosok tarsasagat,baratsagat ! Nem kevesszer eskuvök fordulnak elö a börtönökben ! Senki nem tudja megmagyarazni miert olyan felkapottak a börtönben ullö fiuk , de teny hogy a vigasztalok mindeg feltunnek.
4. o.andi (válaszként erre: 3. - Cskata)
2008. aug. 11. 14:24
igen...bennt volt!De van bennt telefonja és végül is ugy a neten volt a tel.társkeresö és ugy:-))))
2008. aug. 10. 20:32
már bent volt, amikor neten megismerkedtetek?
2008. aug. 10. 20:11
nyugodtan irhatok ide...de ha nektek jó privi is!!!
2008. aug. 10. 19:39

Irtam egy szavazást amibe azt kérdeztem töletek....hoxás lányoktol mit szolnátok ha olyan pasitok lenne aki bennt van a börtönbe..nem férj,nem szeretö csak "pasi"akivel interneten jöttetek össze..nem is gondoltam volna hogy ilyen nagy port kavartam fel vele!!

Várom továbbra is a tapasztalatokat..irjatok...érdekes TÉMA szerintem!!!

üdv mindenkinek

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook