Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Börtön TÉMA!!!!! fórum

Börtön TÉMA!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
57. o.andi (válaszként erre: 55. - Varga.nora)
2009. márc. 23. 19:17

Semmi különös igazábol..néha szokott hivni,amikor tud,de sokszor lebukik a telefonnal:-)és akkor megint várni kell mig bejön a "másik" telcsi.

egyébként érdekes a pasi:-)))

56. o.andi (válaszként erre: 54. - 09ca1d3343)
2009. márc. 23. 19:15
Nem még 2o1o-be fog...van még addig idö:-))
2009. márc. 13. 21:42

Sziasztok!

Én is kiváncsi lennék rá, hogy most éppen mi van a kapcsolatotokkal?

54. 09ca1d3343 (válaszként erre: 53. - O.andi)
2009. márc. 13. 21:02

Szia!

MOst találtam ezt a fórumot...

Eltellt pár hónap, szabadult már az illető?


Amúgy,ami a szégyent illeti, bizonyos rétegeknél valóban nem szégyen, ha börtönviselt az ember...sőt!

53. o.andi (válaszként erre: 52. - Kijózanító)
2009. márc. 13. 20:45
jó vicc volt:-(
52. Kijózanító (válaszként erre: 46. - 8da8a563b7)
2009. febr. 12. 13:25
Sztojka?
51. o.andi
2008. szept. 18. 19:05
jelentkezett tegnap:-)))érdekes..néha el-el tünik!!
50. o.andi
2008. szept. 13. 19:06
pasi felszivodott....vagy mi lehet vele??
49. o.andi
2008. aug. 27. 16:52

nem haragszom a priviért..miért kéne???

köszi a véleményed:-)))

több szem többet lát!!!

48. o.andi
2008. aug. 25. 23:12

látom nagyon felkorbácsoltam a kedélyeket!!"nem ez volt a célom"

:-(

47. e71af41436 (válaszként erre: 43. - 274c9996b8)
2008. aug. 25. 14:14

a halálbüntetést azért törölték el,mert az emberi jogok nyilatkozatával ellentétes.

(minden embernek joga van az élethez)

az más kérdés,hogy sokszor igenis kéne....

2008. aug. 25. 13:13

Csak úgy, ha már van sittes topik:


Idén lenne 31 éves Kiss Norbert, aki egy brutális kegyetlenséggel elkövetett gyilkosság áldozata lett 1993. augusztus 23-án Kecskeméten.


Az akkor 16 éves fiatalembert a helyi Kanalas és Sztojka család támadta meg ok nélkül, fényes nappal Kecskemét belvárosában. Rövid hajsza után ugyanúgy végeztek vele, mint a csákvári 21 éves Csete Ferenccel a zámolyi bűnöző klán. Az ártatlan áldozatokat mindkét esetben aljas módon, többen agyonverték.


Kecskeméten a gyilkos első fokon hét évet kapott, melyet az 1994-ben hatalomra jutó MSZP-SZDSZ kormány által irányított igazságszolgáltatás három és fél évre csökkentett. Kecskeméten és Zámolyon a felbujtó, az indulatokat gerjesztő és az erőszakos cselekvésre ösztönző személyek az elkövetők családjához tartozó nőrokonok voltak mindkét esetben. Kecskeméten a felbujtó Kanalas Mária három hónap (!) börtönbüntetéssel úszta meg szégyenteljes cselekedetét.

45. 8da8a563b7 (válaszként erre: 38. - E71af41436)
2008. aug. 25. 13:10

ez így van.


Én a sitteseket munkára fognám. Lemosatnám velük a graffitiket. Utcát takaríttatnék velük és mindent amit csak lehet. Télen ha nagy a hó, lapátolhatnának. Árvíz esetén zsákolhatnának. Ledolgoztatnám velük a napi 8ezret. Ezekért a munkákért nem kéne külön fizetni embereknek, és pesten bizony elkelne egy nagytakarítás...

44. 01c8755c79 (válaszként erre: 41. - O.andi)
2008. aug. 25. 13:06
Áruld már el, mitt tett ez az áldott jó ember, akivel empatikusnak kellene lennünk... tyúkot lopott az éhező gyerekének, vagy mi? Már nagyon kiváncsi vagyok. :o)
43. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - 2704cfb940)
2008. aug. 25. 12:59

Szamtalan embert eliteltek,lefejeztek,felakasztottak artatlanul törtenelmunk soran ! Köztudott hogy vannak emberek akik ijedtukben a meghurcolastol "mindent" elismernek , csak azert hogy hadjak öket beken ! Aztan van az az eset amikor az "egyszeru" ismeretseg,összekötetes nelkuli ember batran szembeszall a hatalommal ! Ebben az esetben sincs esely es mire kiderul(-ne!)az aljassag addigra mar a szerencsetlen regen ki van iktatva az elök sorabol ! Gondolom , hogy elsösorban ezert töröltek el a halalbuntetest sok orszagban ! Mas az eset a teljessen konkret bizonyitekkal , de ha sok penzed van , barmit csinaltal megtudod venni a birosag tagjait !(ez is egy regi , ismert dolog!)

Eppen ma olvastam az ujsagban hogy ,az angol poppsztar , aki többszörössen BIZONYITOTT pedofil es Vietnamban halalra iteltek ! ? Megvasarolta a gyerekek szuleit , akik ilyenforman ravettek a gyerekeket hogy , valtoztassak meg a "tenyeket!" amit a gyerekek meg is tettek , es a 65-eves pedofil szabadon grasszal a hazajaban.Pedig az effajta bunözök a börtönökben vilagszerte az utolso,alja nepseghez tartoznak a ranglistan ! Nagyon sokszor az örök szemethunynak , amikor a szemuk lattara verik agyon a börtöntarsak a pedofilokat,eröszakoskodokat,asszonyveröket stb....

42. e71af41436 (válaszként erre: 41. - O.andi)
2008. aug. 24. 19:46
egy rossaz csalóval legyek empatikus???nanemááááár...vannak arra érdemesebb emberek.....és de kedves andi.a tisztesség igenis ott kezdődik,hogy nem ártok embertársaimnak...márpedig az a lator,akit te megismertél,ezt tette....
41. o.andi (válaszként erre: 38. - E71af41436)
2008. aug. 24. 19:36

ez van....a tisztesség és a jó érzés nem itt kezdödik.Csak hogy tudd!!!!

Látom benned nincs semmi empátia kézség:-(sajnos

40. cskata (válaszként erre: 23. - O.andi)
2008. aug. 24. 19:00

"szerintem nem inteligens dolgg valakit megitélni azért mert böntönben volt. . . "


és lopni, csalni, hazudni, embert ölni intelligens dolog..?:O

az ilyeneket legalább had nézze már le az ember anélkül, hogy az intelligenciáját eközben bárki megkérdőjelezné..:)


egyébként sztem marhára felháborító, hogy internet és telefon hozzáférésük van és kényük-kedvük szerint kommunikálhatnak a külvilággal.. (legalábbis a lentebb leírtak alapján úgy tűnik, hogy így működik a dolog, minden elintézhető odabent..:S)

ráadásul így tulajdonképpen bentről bármit és bárkit elintézhetnek a kinti világban..?!

ezt irtó megnyugtató tudni..:SS

2008. aug. 24. 10:39
Ártatlanul senkit nem ültetnek le, nagyon utánajárnak és nem lehet elviccelni, vagy félre vezetni a hatóságokat. Tehát oka van annak, ha valaki ül. Ha pedig ül, akkor unatkozik... és ha van internete, levelezget. A legizgalmasabb persze lányokkal, akik bedőlnek mindennek. Igaz, akkor, benn, egyedül, még sokszor el is hiszik, hogy mekkora nagy a lelkük, de ha kijönnek elfelejtik. Vajon miért van akkora sikerük a külföldön szolgáló katonáknak a lányok körében? Mert kinn, egyedül a szörnyűségek között kell valaki - egy /esetleg több/ ártatlan kislány - akibe lehet kapaszkodni, vagy csak simán levelet kapni tőle, élvezni, hogy félti őket, aggódik értük valaki, vagy csak szórakoztató az olvasgatás. Ha hazajönnek és jól érzik magukat, a kislányok mehetnek a süllyesztőbe - rossz esetben 1-2 alkalom után. Ha visszamennek, minden kezdődik előről. De Ők legalább nem börtönben vannak, van még esélyük a társadalomban rendes emberként boldogulni.
38. e71af41436 (válaszként erre: 37. - 01c8755c79)
2008. aug. 24. 09:00

ezzel is egyetértek....

a múltkor volt valamelyik magazinműsorban,hogy egy rab napi ellátása 8000 forintba kerül amit az állam az adófizetők pénzéből áll.Kérdem én,akkor ne rühelljem márcsak ezért is ezeket a semmirekellőket?

És akkor jön egy o.andi,aki még dicsekszik is azzal,hogy ez a rab az anyagi helyzetéből adódóan még külön dolgokat is megengedhet magának a börtönben,mert ki tudja fizetni!!!nem tudom akkor miért nem fizeti a saját zsebéből ki a napi 8000 forintot????????????

mert egy semmirekellő naplopó!és az ilyennel egy jóérzésű tisztességes ember nem áll szóba!!!

csak számold ki kedves o.andi,hogy az a pénz amit a rabok elüdülnek a börtönben,mennyire lendítené előre teszem az az egészségügyet?????

37. 01c8755c79 (válaszként erre: 34. - O.andi)
2008. aug. 24. 08:14

... nah ja, persze, hogy előítélettel vagyok. Van két gyermekem... és elég szomorú, hogy 6 után nem engedhetem egyedül az utcára őket; hogy férfiember nélkül nem mehetünk el kirándulni... és ezerszer körbe kell járni, hogy kivel barátkoznak... és ilyesmi.


A börtönviselt emberek "megmentését" másokra hagyom. :o)

36. o.andi
2008. aug. 23. 18:39
mindenkinek válaszoltam is...még akinek nem értek egyett a véleményével:-(
35. o.andi (válaszként erre: 28. - Csillus78.06.27)
2008. aug. 22. 21:48

köszi csillus78.06.27 a dicsérő szavakat!!

jól esett igazán:-))))))))))

34. o.andi (válaszként erre: 29. - 01c8755c79)
2008. aug. 22. 21:47

kicsit elöitélettel vagy a "rossz"emberek iránt!!!

Volt egy ismerösöm itt lakik a házunkban,a fiát helyezték elözetesbe 9 hónapra a fia 19 éves volt!!

azt hittem a ismerösöm szinte megbolondul...annyira szenvedett,szinte rossz volt látni:-(

33. o.andi (válaszként erre: 30. - A1baa7edcc)
2008. aug. 22. 21:45

végül is "van rá idő" hogy eltöltse az idejét unalomüzésnek sem volt rossz!!

Néha szokott hivni..ha le nem bukik a telefonnal:-)

32. o.andi (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2008. aug. 22. 21:44

Lehet hogy igazad van...igaz tényleg humános vagyok és toleráns!!néha a végletekig is:-)))

köszönöm a hozzászólásod:-))

31. e71af41436 (válaszként erre: 30. - A1baa7edcc)
2008. aug. 22. 13:15
na meg ki tudja vajon igazából miért ül????
30. a1baa7edcc (válaszként erre: 25. - O.andi)
2008. aug. 22. 12:03

Igazabol gondolom van annyi tapasztalatod, hogy a kerdeseid, ha itt lesz az idejuk, megvalaszold magadnak.

Nem is az szamit, hogy mas mit tenne... csak szerintem kezeld ezt az egeszet nagyon lazan, akkor nem erhet csalodas/meglepetes. Tudod, az elejen elhallgatta a dolgokat, ki tudja, mit nem tudsz meg es hany levelezopartnere van, lehet unalomuzes a reszerol az egesz, amit csinal.

29. 01c8755c79 (válaszként erre: 23. - O.andi)
2008. aug. 22. 08:24
.... családtagokról nem vitáznék, mert ez természetes. És szomorú, hogy ennek ők is isszák a levét... főleg a gyerekek. És igenis megítélem/elítélem az olyan embert, aki családdal a háta mögött képes olyant tenni, ami miatt börtönbe kerül (és itt nem az 1-2 ártatlanul bekerültre gondolok), hanem aki lop, csal... stb. stb. és ezzel meghurcoltatja az ún. szeretteit is? ... vagy beszélhetnünk itt szeretetről? ... láttál már édesanyát, akinek a fiát börtönbe csukják? Én még nem láttam, de el tudom képzelni.... :o(
28. csillus78.06.27 (válaszként erre: 25. - O.andi)
2008. aug. 22. 00:11

Szia Andi!


"A pasival nem az életem akarom leélni..hanem csak megismerkedtünk!!"

De ki tudja.

Persze, értelek.


Köszönöm a melleim dícséretét.:)

Be is voltam fosva, de semmi volt az egész.


Szerintem, neked nem kell semmi beavatkozás. Így vagy kerek és egész ahogy vagy. Helyes nőci vagy, jókedélyű, őszinte, és ez a lényeg.:) (Láttalak a tévében.( Van ám magyar tv-nk itt is.:)

Jelentkeztem is a műsorba, de sajna, gondolom a keretben nem volt benne, a szereplők ideutaztatása, vagy nem voltam, lettem volna, érdekes egyéniség.:d

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook