Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog műtét után nektek meddig fájt? fórum

Bölcsességfog műtét után nektek meddig fájt? (beszélgetős fórum)


10. Alice2
2020. jan. 9. 12:23
Hátha még olvassa valaki...nekem is kiműtötték alul mindkettőt. Persze nem egyszerre. Műtét után kb. 5 napig fájt. Minden nap flector rapidot ittam 2x. Már 4. nap körül elég volt 1 adag is lefekvés előtt. Persze 5 nap után is éreztem hogy nem a legjobb. Varratszedés 1 hét után törtènt és rá kb. 3 napra éreztem azt hogy már egész jó. Persze marad egy nagy kráter utána ami nagyon idegesítő mert belemegy a kaja és nehéz kipiszkálni..de majd ez a nagy lyuk összeforr csak idő kell neki + érdemes fogmosás után corsodillal öblögetni.
9. nempanik (válaszként erre: 8. - H.ANITA77)
2019. júl. 23. 09:01
Piroskás amúgy a seb, de nem fáj őrülten, hanem inkább tompán. És ezért nem kezdenek vele semmit, azt mondják, majd elmúlik..
8. H.ANITA77 (válaszként erre: 7. - Nempanik)
2019. júl. 23. 00:16

Májusban volt.

Lehet hogy csonthártya gyulladásod lett egyébként?!?!?!

A legjobb tényleg az ha elmesz egy másik dokihoz.

De nekem mikor baj volt és fájt, az ingyenes szajsebeszeten többet tudtak segíteni mint ott ahol drágán ki szedték.....

2019. júl. 22. 19:41

Köszönöm nektek a válaszokat! Meg fogok látogatni azt hiszem egy másik dokit.

Nyilván valahol én is sejtem, hogy ez így nem normális, meg már nagyon el is fáradtam ebben.. :(


Anita, neked mikor volt a műtét?

2019. júl. 22. 16:48

Ja és azt elfejetettem írni hogy enni még én sem tudok ott a nagy lyuk is, viszont a magas dózisú b1 vitamin nagyon sokat segített, sokkal gyorsabban gyógyult tőle, csak ezt későn mondta ugye egy másik szajsebesz, de ha utána olvasol sokszor adják a b1 vitamint szajsebeszeti műtét után. Patikában nem kaptam nagy dózisút csak ilyen bio boltban, patikában 10 mg a legnagyobb, itt meg tudtam venni 100 mg osat


Hátha neked is segítene

2019. júl. 22. 16:46

Szia


Nekem az első 2 hétben úgy fájt hogy napi 6 gyógyszer sem enyhítette, mintha be sem vettem volna olyan volt, miután végre kaptam anti bogyót és az segített pár nap múlva.. Azóta néha érzem ott a helyén, de már fájni nem fáj, nekem nagyon aftás is lett utána, és úgy begyulladt hogy a varrat felcsúszott tok máshova... Elég sokat jártam vissza a dokihoz.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2019. júl. 22. 16:24
Ja bocsi most látom volt rtg. Akkor másik doki.
2019. júl. 22. 16:23
Szerintem sem normális ennyi ideig. Nekem addig fajt amíg begyogyogyult. Kb 3 hét volt. 2 hét után vettek ki a varratokat. Két hétig szedtem napi szinten fájdalomcsillapítót. ( nekem egyszerre operáltak ki mind a négyet altatás van anno) Csont fajdalom vegekepp nem normális. Én egy rtg-re elmennek a helyedben hatha kiderül mi okozza.
2. 312b9aa1b9 (válaszként erre: 1. - Nempanik)
2019. júl. 22. 15:11

Hát szerintem nem fájhat ennyi ideig. Nekem 1 hétig fájt.

Az implantátum befúrásom is csak 1 hétig pedig az keményebb meló mint egy foghúzás.

Lehet begyulladt a csonthártya az meg nem játék. Menj el másik dokihoz.

2019. júl. 22. 14:27

Sziasztok!


Lassan három hónapja volt a műtét, utána természetesen beszedtem az orvos által rendelt antibiotikumot is, valamint fájdalom csillapítót, ami csak három napig kellett.

Műtét után 1,5-2 hónappal csont fájdalmaim lettek azon az oldalon és a műtéti helyek is fájni kezdtek. Az orvosom azt mondta, legyek türelemmel, ennek a gyógyulása hosszú folyamat.

Azóta összesen 3 hónap telt már el, még mindig nem tudok azon az oldalon aludni, rágni is csak nehézkesen, és folyamatos tompa fájdalom kínoz.

Készült röntgen felvétel is, nem maradt benn semmi.

Van esetleg ötletetek, mi lehet a gond?

Köszönöm, ha bárki segít, eléggé el vagyok keseredve, természetesen doki ajánlást is szívesen fogadok privát üzenetben.


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook