Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


2006. jún. 8. 15:41
Na üsse kavics, ha finoman tálalják azt a reklámot, és Én dönthetem el esszem-e belőle vagy sem! JÖHET a részemről!
291. molntak (válaszként erre: 286. - 'szti)
2006. jún. 8. 08:54

nem minden regisztráló kapott :(

De te igen mer nyertél ott a lista az oldalon a nyertesekról, akik május nemtudom már hányig regisztráltak :)

290. Courage
2006. jún. 7. 20:04
Én a volt lakótársammal nyertem társasjátékot:) Legyen ön is milliomost. Megettünk vagy 100 jogit és a lakótársam beküldte mindkettőnk nevén. Én mondtam neki, hogy ez egy hülyeség, de hát mindegy. Erre mindketten kaptunk játékot:D
289. molntak
2006. jún. 7. 14:18

Minél jobban gondolkodom a dolgon, egyre több minden jut eszembe :DDD

Hát ezt a billentyűzetet és az egeret is nyertük. Apa vinyót válogatott a boltban én meg unalmamban kitöltöttem egy kérdőívet. És egyszer csak telefonáltak, hogy ezzel a zsinórnélküli cuccal megdobnak. Aztán a jeggyűrű, hát azt is Luxoron nyertük :) Nem volt pénzünk jegygyűrűre befektettük az utolsó forintjainkat Luxorba és nyertünk aztán megvettük belőle a gyűrűket. (mondjuk mi rendszeresen nyerünk luxoron meg sorsjegyen pedig nem is veszünk mindig)

288. 'szti (válaszként erre: 287. - Zazuka)
2006. jún. 7. 14:16
Na ez elmenne a nosztalgiás topicba is. Én a Vidámparkos zsákbamacskára emlékszem, ott is ilyen sorsjegy féle volt, szülinapomra mindig oda kellett vinni és venni persze sose nyertem, vagy vmi kis hülyeséget.
287. zazuka
2006. jún. 7. 14:12

Régen, kislánykoromban elmentünk az Állatkertbe az apukámmal és a szomszéd kislánnyal. Akkoriban még nem voltak kaparós sorsjegyek, meg mifülék, volt viszont olyan kis színes összehajtogatott sorsjegy, aminek a két végét kellett leszakítani, kihajtogatni, és bele volt írva, hogy nyert, nem nyert. Apu befizetett minket egy körre, én nem nyertem, a kislány viszont nyert 500!!! Ft-ot. Mivel apu fizette a jegyet, a kislány egyértelműnek vette, hogy felezünk a nyereményen.

Aztán:

Kecskeméten voltunk többnapos osztálykirándulni középiskola 1. osztályában.

Akkor épp be volt dauerolva a hajam, és mivel akkor volt nagy újdonság a göndörítő hajhab, bementem egy drogériába venni egyet. A barátnőm is jött velem, ő is vett egyet. Mindketten kaptunk egy kupont, amin ki kellett tölteni a személyi adatokat, és egy ládába bedobni, sorsoláson vettünk részt vele.

Pár hét múlva telefonhívást kapott, hogy nyert egy márkás hajszárítót, ki is postázták neki pár napon belül.

Majd megvesztem az irigységtől! Én figyeltem föl a hajhab reklámjára, én találtam ki, hogy veszek hajhabot, ő csak jött velem, és ő nyerte a hajszárítót.

Persze neki nem szóltam, de akkor nagyon elgondolkoztam ezen a szerencse, nem szerencse dolgon.

Azóta persze benőtt a fejem lágya, mit nekem hajszárító :) de a tüske megmaradt, hogy körülöttem mindenki nyer, én folyton veszítek.

Azóta töltöttem ki jópár lottószelvényt, és kültem be rejtvényújságok megfejtéseit, soha semmit nem nyertem.

De igazság szerint most már egyáltalán nem zavar.

286. 'szti (válaszként erre: 285. - Molntak)
2006. jún. 7. 14:09
www.jegkremdesszert.hu
285. molntak (válaszként erre: 284. - 'szti)
2006. jún. 7. 14:07
hol kell regisztrálni?
284. 'szti
2006. jún. 7. 14:05

Én 200 Ft-os fagyikedvezményt :-)) De szerintem küldtek mindenkinek, aki regisztrál. És csak a Tescoba jó, ahova nem járok.

Ja! Meg mikor kezdtek a csomagküldősök akkor nyertem egy órát. Olyan egyszer használatost :-)

283. molntak (válaszként erre: 282. - 93a74b44ea)
2006. jún. 7. 13:54

Jhj tényleg, most hogy mondod én is nyertem egyszer egy újság előfizetést :)

De van egy kolléganőm, aki bármit beküld tutira nyer. Így lett bocimobilja, meg algida nemtom már mit is nyert... Szóval ő tök szerencsés. (És nem megbundázott volt az tutter)

282. 93a74b44ea (válaszként erre: 281. - Molntak)
2006. jún. 7. 13:47

Engem néhány éve a Danone csábított el, amikor azok a Mézgás jogik meg rudik voltak. 8 cimkét kellett beküldeni borítékonként, autót lehetett nyerni.

Hát vagy 50 borítékot beküldtem, akkoriban a napi két joghurt biztos elfogyott.

Nem nyertem...

De:rengeteg apróságot nyertem újságokkal, könyveket, hajszárítót, Keyo kardigánt meg hasonlókat. A D&F-szel egy alakformáló bérletet, vagy 2 éve, a nevem megjelent az újságban, aztán utána se kerestek többet...Emailre nem reagáltak:(( Szal ezt tkp. nem is nyertem meg.:(

281. molntak (válaszként erre: 277. - Hoxa)
2006. jún. 7. 13:12

Hát drágám :)

Annó fiatal koromban egyszercsak hallgattam Debrecenben a Cívis Rádiót. Aztán azt kérdezgették állandóan, hogy mik a főbb összetevői a tiramisu fagyinak. Sok ostoba idióta betelefonált, de nembírták megmondani. Erre én beidegesedtem aztán felhívtam őket. Megmondtam a tutit, aztán mondták királylány vagyok és kaptam egy kiló fagyit, egy fagyizóban, ahol vezették, hogy mennyit ettem le az egy kilóból :) Azt hiszem két három napig én voltam a király a suliban :)

Ennyi volt a történet :)

De a tévés pénzes cuccokat nem hívnám fel, igaz ma már a rádiót sem, dehát fiatalság... Hmmm

280. zazuka
2006. jún. 7. 12:50

Én is arra szavaztam, hogy utálnám (mert tényleg így van), de magamat is utálnám, hogy nekem ebben a honlapban sok-sok minden jó van, amiért az Alkotók megdolgoznak, és cserébe max. a köszönetnyilvánításokat kapják.

Szóval kevés a gyes, gyed és szerintem nem várhatjuk el, hogy a kényünk-kedvünk miatt Hoxáék ne kaphassanak valami "kis" anyagit.

279. Hoxa
2006. jún. 7. 07:54

Reklám téma:

látom, a csapat fele utálná...

de mindenki azzal jön, miért nem csinálunk pénzt az oldalból.. és nem mondom, hogy a gyed mellé nem jönne jól... :))

szóval lehet, hogy lesz 1-2, de csak kicsik és ízlésesen próbáljuk megoldani.

2006. jún. 5. 21:27
Csajok! Esetleg itt nem a véletlenektől kezdtetek el beszélgetni?Szerintem nincsenek véletlenek!Utólag a saját tapasztalataimból kiindulva mindig rájövök, hogy semmi sem véletlen!
277. Hoxa
2006. jún. 5. 17:31

Betelefonálós téma:

Akik nyertek, meséljenek már kicsit róla. :) Én eddig abban a hitben voltam, hogy a legtöbb ilyen kamu.

276. 'szti (válaszként erre: 275. - Infohajni)
2006. jún. 4. 14:47

[link]


itt megtalálod

2006. jún. 4. 14:43
Valaki megírhatná hogy lehet msn-t letölteni! köszi
274. bige (válaszként erre: 271. - Nőci1)
2006. jún. 3. 23:20

szia! légy közöttünk üdvözölve!

azt ne várd tőlünk, hogy azt mondjuk nem jó, csak az idő megy vele, mi jól érezzük itt magunkat, jókat beszélgetünk, segítünk egymásnka, felvidítjuk, biztatjuk egymást. ez itt egy kis közösség

2006. jún. 3. 23:17

Nohátkérem... Autós téma:


Ha biztonságosat akarsz, akkor ne avval foglalkozz, hogy mibe kerül! A biztonságos autó nagyon drága, és fenttartani sem olcsó...


Ha olcsót akarsz vegyél Suzukit, az olcsó, olcsó fenttartani, de nem biztonságos...


Szóval kicsit ellentmondásos történet ez...

272. 4726e582cf (válaszként erre: 271. - Nőci1)
2006. jún. 3. 19:31

Szia!


Szerintem az egész lap jó :), nézegesd és döntsd el Te :). Üdv közöttünk!

Jah az idő röpül, ha itt lébecol az ember, majd meglátod Te is! :). Segítünk a másiknak, nevetünk együtt, egymáson, sírunk is néha (ma meg tegnap sokkal többet, mint átlagosan), de elvagyunk, és élevezzük a fogyit, az életet. :).


Neked is szép hétvégét! Az eső meg esik... :(, de lesz még napsütés bár nem ma :).

271. Nőci1
2006. jún. 3. 18:18

Sziasztok!

Tök új vagyok,mik a témák itt?

Jó ez a lap? Érdemes nézegetni? Vagy csak az idő megy vele?Én jónak látom így elöszőrre!

Szép hétvégét mindenkinek!

Csak ne essen!!

270. Courage (válaszként erre: 268. - Szika)
2006. jún. 3. 09:31

Szija!

Tegnap meghalt a netem:(

Szívesen küldök Neked:) Van msn-ed?

2006. jún. 3. 07:57
szia mindenki,jo reggelt,szép napot nektek.
268. szika (válaszként erre: 267. - Courage)
2006. jún. 2. 23:12
latinosból minden jöhet. :))) Úgyhogy igen igen, ha lehet, akkor szeretném. :))))
267. Courage (válaszként erre: 266. - Szika)
2006. jún. 2. 23:03
Hát nekem csak vivám van, azon meg kb egy óra alatt 10 perc zene van a többi ilyen hülyeség. Riszálósnak én feldobom a kis latin válogatásomat és nyomom:D Stal ha kell szívesen küldök ha szereted:)
266. szika
2006. jún. 2. 23:01
Az. én csak a zene miatt szoktam. mert este van sok jó kis riszálós, és attól feldobódok, távol otthonról. :))))
265. Courage (válaszként erre: 264. - Szika)
2006. jún. 2. 22:52

Vázát???????? Jézus..

Még jó, hogy nem láttam.

Nah ezért van az, hogy én be se kapcsolom a tvt vagy ha meg is teszem akkor berakok egy filmet és az megy. Tiszta agymosás ez az egész..

264. szika (válaszként erre: 263. - Courage)
2006. jún. 2. 22:42

Ezek szerint te is láttad. Szörnyű aza műsor. a másik csaj még rosszabb. Sokkal rosszabb. Amikor a rózsaszín párduccal mászkált egész este....kész.

És mikor majdnem orálisan elégített ki egy vázát. É azt hittem nem jól látok. És szörnyű aza szöveg. Borzasztó. brrrrrrrrr

263. Courage
2006. jún. 2. 22:37

Váá azt hallottátok, hogy az az Ágica azt mondta az egyik ilyen adás alatt, hogy "hívj vagy különben megölöm magam"?:DDDDD

Vááááááá ne hívjátok!!!!!!!!!:DDDDDDDDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook