Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


141. Jay
2006. máj. 19. 14:26
A GYU a rengeteg hátul lévő magyarázat miatt baromi nehéz olvasmány, elolvastam, de a HP mivel igazán meseszerű nem magyaráz meg minden kötőszót, ezért nagyon olvasható.
2006. máj. 19. 12:46

Számomra teljesen egyértelmű a válasz:

könyvben HP,letehetetlen.A gyűrűk urát nem tudtam elolvasni.

Nézni pedig GYU,imádom,a HP filmek viszont iszonyatosan rosszak,az én ízlésemnek.

2006. máj. 19. 11:46

Jaja HP vs GYU! Hát nem lehet a két műfajt igazán összehasonlítani.


HP inkább gyerekmese

GYU inkább felnőttmese


Én imádom mindkettőt személy szerint :). (nézni főként)

138. 4726e582cf (válaszként erre: 137. - Courage)
2006. máj. 19. 11:44

Tisztelet Tolkiennek, de inkább HP. Bár lehet ez a türelmetlenségem miatt van. HPt olvasva lekötött elég hamar. Gyűrűk ura... jelentem elkezdtem olvasni. Aha, az első x oldal után leraktam, hogy na ez nem nekem való. Lehet marha jó a könyv, de én biztosan nem olvasom ki.


Tisztelet Tolkiennek :), olvasni sem vagyok képes... milyen lehetett megírni a könyvet?! Hihi :D

137. Courage
2006. máj. 19. 11:42
[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Harry Potter[{[{[/A]}]}] vs. Gyűrűk ura? Azért szerintem Tolkien több tiszteletet érdemel...
136. 4726e582cf (válaszként erre: 135. - Molntak)
2006. máj. 18. 13:09
Nah egy újabb reklámfüggő csemete. Anyum volt kolleganője csemetéje is elvan a reklámok bambulásával. Tudnám, hogy mit látnak benne :).
135. molntak
2006. máj. 18. 11:53
Én imádom a reklámokat mert akkor nyugton van a gyerek és hagyja magát felöltöztetni és átpelenkázni minden hepaj nélkül. Reklám blokk nélkül már neki sem kezdenék:))))
2006. máj. 18. 11:51
Kedvenc sport... nem tudok dönteni... :)))
2006. máj. 18. 11:43
Röplabdát nem szeretem, mindig megfájdulta kézfejem a végére.És egyszer emiatt eltört a kisujjam is.Eléggé rossz élményem is van emiatt.
132. 0f7f8f506d (válaszként erre: 129. - Emagdi)
2006. máj. 18. 11:39
Én eléggé sorozatmániás vagyok, úgyhogy ilyenkor muszáj megnéznem a fránya reklámokat, mert nem lehet a sorozat összes részét letölteni, filmeket is ugyanúgy imádom, de azokat én is leszoktam töltetni.Le a reklámokkal!:)
2006. máj. 18. 11:39
Nekem a pingpong a kedvencem, de a teniszt is szeretem.
2006. máj. 18. 11:37

Melyik kedvenc sport.

3: röpplabdáztam, úsztam, és body buildingeztem. Ilyen sorrendben csináltam őket, de a legkedvesebb mégis a body building volt. Nem összetévesztendő a fittnesszel! Ég és föld!

129. emagdi
2006. máj. 18. 11:01

engem is idegesítenek a reklámok. egy-egy reklámblokk olyan hosszú, hogy néha el is felejtem hogy mit kezdtem el nézni...

ezért aztán nem is nézem sokat a tévét, amelyik sorozat v. film érdekel azt letöltöm az internetről, vagy megnézem a moziban, hírekről is a neten tájékozódóm.

128. 0f7f8f506d (válaszként erre: 127. - 4726e582cf)
2006. máj. 18. 10:37

Ja, mondjuk elég idegesítőek a reklámok!!!Amúgy ti mennyit fizettek havonta UPC-en? mert mi azért mondtuk le, mert 6000-et kellett fizetnünk a végén (4, és amikor megcsinálták a kábelt, átváltottunk, mert ott 4000 Ft-ot kell fizetni, és azért jobb, mert benne van az én kedvenc csatornám (Romantica), és apukám kedvenc csatornája(Sport1-2), amiért nem kellett külön fizetni. És amikor mondtuk a UPC-nak, hogy lemondjuk, akkor kezdték mondani, hogy ők még kedvezményt is adnak, és hogy havonta 2000-et kell fizetni.Érdekes módon előtte elfogadták a 6000-et.

Na, mindegy végülis nem akarom bántani őket,mert egyrészt jó volt addig, másrészt a kábeltévének is vannak hibái, ugyanis nem mindig tökéletes,néha csak úgy elmegy a képernyő, meg múltkor közelnükbe csapott a villám, és 2 napig hangyás volt a kép, utána javították meg.

127. 4726e582cf (válaszként erre: 126. - 0f7f8f506d)
2006. máj. 18. 10:21

De még mingig nincsenek benne reklámok! :). Nah mert azokkal ki lehet kergetni a világból, persze a hírek után közbetlenül (mert evvel elsősorban)


Igen, viccesen kötözködtem, nem azé' hogy tényleg belédkössek! :D.


Mi is UPCsek vagyunk... máshova költözött a TV Paprika, de van :).

126. 0f7f8f506d (válaszként erre: 125. - 4726e582cf)
2006. máj. 18. 10:19

HBO-t én is szerettem (amikor még előfizettük), de mostanában mintha kicsit elromlott volna.Egyre több régi filmeket vetítenek, amit már az Rtl Klubbon, vagy a tv2-ön leadtak már többször.Vagy csak én érzem így?Mondjuk abból szempontból jó, hogy nincsenek reklámok,hírek.

Mint írtam már,sajnos ennyi választ tudtam megadni.A CNN-t abszolút nem szoktam nézni,a TV paprika meg nem olyan régi adó, még eléggé új, azt hiszem 1-2 éves.Mondjuk, amikor UPC-re előfizetünk, akkor néha-néha belenéztem, de mostmár nem tudom nézni, mert kábeltévénk van.

125. 4726e582cf (válaszként erre: 122. - 0f7f8f506d)
2006. máj. 18. 09:45

Nah kötözködjünk! ;) Discovery? CNN? Deco? TV paprika? Naszóval a kedvencek nincsenek fent. De persze HBO az amit el bírok viselni a legjobban az említettek közül :) - nincsenek hírek rajta, és bugyuta sorozatok, beszélgetős műsorok.

A CNN az kivétel a sorban, mert valahogy a külföld hírei jobban lekötnek, mint a politikai acsar itthon.

124. emagdi (válaszként erre: 122. - 0f7f8f506d)
2006. máj. 18. 09:40
animal planet sem volt benne, pedig az is nagyon jó! (ok, tudom hogy nem lehet mindent felsorolni!:)))
123. 0f7f8f506d (válaszként erre: 120. - 'szti)
2006. máj. 18. 09:37
Szerintem BBC Prime nem magyar adó, mert nem mindegyik műsorát feliratozzák. Amúgy azt én is szoktam nézni, főleg a vígjátéksorozatokat.Azok nagyon jók!:)))
2006. máj. 18. 09:34
Igen, a magyarul beszélőkre gondoltam, nem a magyarok által működtetett adókra gondoltam.:)Amúgy többet is soroltam volna fel, de nem fért bele,ezért a legfontosabb adókat raktam bele, és mindegyik fajtából.Bocsi, előre is akinek nem raktam bele kedvencét.És aki szavazott, azoknak pedig köszike.:)))
2006. máj. 18. 08:28
Ami pedig nem volt benne,de az én kedvencem:Hír tv.
120. 'szti
2006. máj. 18. 08:27

Én is kekeckednék. Ami az én kedvencem, az nem magyar, de egyre gyakrabban feliratozzák magyarul. Na ilyenkor mi van?

Amúgy BBC Prime.

2006. máj. 18. 08:24

kedvenc MAGYAR Tv-d...


Mármint magyarul beszélő? Avagy magyarok által működtetett? Csak a kekeckedés miatt ;). Na jólvan, gondolom a magyarul beszélőkre gondoltál, mert pl az NG sem, a CN sem magyar... Csak magyarul beszél :).

118. Jay
2006. máj. 18. 08:21

Ezúton lejelentem hogy az Echo tv a kedvencem, még csak nemrég indult, így bele fér a valami másba. Sokkal objektívebb mint a hir tv, és nagyon jó interjuk vannak rajta.

Ez nem reklám csak nekem tetszik.

117. 4726e582cf (válaszként erre: 116. - 4726e582cf)
2006. máj. 17. 10:13
Így értettem a mindenhez :D - t, mert nőket meghazuttolóan babrálom a gépet, mindenhogy. Ezt kaptam meg múltkor :), aztán ugye felvetődött a kérdés, hogy mit rontottam el, de semmitsenem :D szóval szerelek is... Azóta persze már két barátnőm cuccát is helyrepofoztam :)))
116. 4726e582cf (válaszként erre: 115. - Hoxa)
2006. máj. 17. 10:09

No jólvan :DDDDD


Akkó úgy mondom, hogy külső behatás nélkül (vagy nagyon kevéssel - némi telefonos segítségkérés) oldok meg mindent a gépen, géppel kapcsolatban :).


Persze nem vagyok programozó, azt aztán lehetne tanítani, semmi nem maradna meg...


Noh, hardverbuzi énsenem vagyok és jobban szeretem nem szétszedni, de ha a rendszergazdimra várok, akkor még mindig nem lenne a tavaly áprilisban behalt egy hónapos DVD író kivéve a gépből, nemhogy megjavíttatva és visszatéve. Igaz a gépet telepítette fel teljesen, de ettől sem esem kétségbe, ha valamit le/fel kell tenni, vagy rendszert újrahúzni. :)

115. Hoxa (válaszként erre: 114. - 4726e582cf)
2006. máj. 17. 10:00

Szerintem kb azt jelenti, jót pöttyöztél. :))


Olyan nincs is, hogy valaki mindenhez ért a géppel kapcsolatban. Nincs ember, aki mindent tud, ez olyan hatalmas terület.

Én pl inkább szopftveres beállítottságú vagyok, lévén helpdeskesként dolgoztam, ahhoz kellett érteni. Speedz meg inkább programozó lélek. :)

Egyikünk sem igazán hardverbuzi.

2006. máj. 17. 09:53

számítógép felhasználás...


kihagytuk, hogy nagyon értek hozzá :D. Szétszedem, telepítek, összerakom, programot felhasználok grafikusi szinten... naszóval, akkor jót pontoztam be? :))).


(csak html-t nem tok programozni, de az nem is grafikusi feladat, az már webgrafikus :))

113. 4726e582cf (válaszként erre: 112. - Bandeeta)
2006. máj. 16. 16:23
Nekem sajna nincs időm mást csinálni. Most is itt punnyadok a gép előtt, halom melóval :-(. Nekem a fecsegés a felüdülés itt. Aztán majd leviszem a kutyát az bő 3/4 óra, az a mozgás... erre fussa :).
2006. máj. 16. 14:18
Sajna én is egész nap számítógép előtt ülök, épp ezért felszabadulás, ha végre mozoghatok és levezethetem a feszültséget, stresszt. Persze ezer más dolgom is van, de mindenhez több kedvem lesz sport után, mert ugye felszabadítja az endorfint.... És sokkal sikeresebbek lennének a diéták is (na és pesze a súlyprobléma), ha az emberek szeretnének sportolni. Bár egy dologgal vigyázni kell: sportolás után farkasétvágya lehet az embernek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook