Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


2006. jún. 2. 17:02
Úgy, de úgy utálom ezeket a betelefonálósokat, hogy azt el sem tudom mondani. És már egyre több ideig tartanak, és jaj, ezzel piszok jól kereshetnek; na és a műsorvezetők??!! Hát az valami szörnyű. Egytől egyig mind. Borzadály!
257. szika (válaszként erre: 255. - Kgabcsika)
2006. jún. 1. 20:37
Nincs ebben semmi rossz. Épp arról beszélgettünk, hogy jó lenne, ha ezt mindenki így látná. Nem ilyen dolgok alapján kell megítélni egy embert. :)))
256. molntak (válaszként erre: 238. - Szika)
2006. jún. 1. 20:20
minden áldott ünnepen gipszet kellett önteni úúúútáltam...
2006. jún. 1. 20:18
Szerintem,ma már nem vagyunk annyira prüdek,hogy ne beszélhessünk,vagy bevalljuk ezt az oldalunkat is.Én boldog házasságban élek 1 gyermekkel,de néha elképzelem magam egy nővel aki éppen kielégít.
254. szika (válaszként erre: 253. - 4726e582cf)
2006. jún. 1. 08:00

:DDD Igen, én is így gondolom. Aztán meglátjuk mi lesz belőle. Rajtam nem og múlni.

Az jó, ha nem én vagyok egyedül pletyis. Hovatartozás szintén nem téma. De aruha haj, kinézet, ki kivel, no az sajnos mindig becsúszik. :))

Tényleg soha nem azok vannak vezető pozícióban, akik oda valók lennének. De majd eljön a te időd :))))

253. 4726e582cf (válaszként erre: 252. - Szika)
2006. máj. 31. 19:13

Jaaaj, ez a tipikus. Ha nekik nem jó, neked se legyen az! Beájulok. Kinek mi a köze hozzá, hogy kivel bújsz ágyba, kivel élsz együtt? Grrrr.

Ne hagyjátok magatokat! Nem szabad, hogy mások irányítsanak! Annyi ilyen esetet hallok, hogy a család szétmar párokat! :(.

Jólvan szokás pletyizni gonoszokat is, de ha ilyen kérdése van, merjen a szemem elé állni és viselni, hogy tán nem marad haja. Émis irányítós féle vagyok, ezért viselem nehezen, ha valaki az ő képeségeivel vezető szerephez jut... jah és sokkal kevesebb szaktudása van, mint nekem. Nem azért mondom, hogy fényezzem magam, de olyan munkákat vállal be, hogy eláll a szavam, komolyan. Mindig megkérdezem, hogy és aztán ki fogja ezt megcsinálni, akkor néz rám bután, mint egy szőke (bocsi szőkék). Majd mikor beletörik a fogunk (mert szarok a gépeink, gyengék a PCk), akkor engem okol, hogy nem mondtam... hahaha, holott mondtam, de ha itt járna az esze, akkor felfogná. De csak a pletyi megy...

Jólvan a jóízű pletyka nem árt, de én általában a szexuális hovatartozást nem tekíntem pletyka témának. Azt igen, hogy mit vett fel, vagy, hogy másfél mázsa és kilógatja a hurkáit a ruhából... És persze én sem állom meg!

252. szika
2006. máj. 31. 19:05

no igen. És sajnos ugyanilyen erővel minden mást is kitárgyalnak. ha pasid van, azt is. Ismerősi, családi körben örök téma, hogy én és a párom. vajon meddig húzzuk még. én miylen sárkány vagyok (egyébként én sajna alapból irányító alkat :) ) és ő mekkora hülye, és aztán ugyanez pepitában. És ez megy évek óta. Már az első hónapokakban azt jósolgatták, hogy nekünk heteink vannak hátra. Azóta azok már régen nincsenek együtt. De megmondom őszintén..engem egyre jobban megvisel.

és úgy látom, hogy a kapcsolatot is...sajnos.

De azért bevallom töredelmesen, hogy évfolyamtársakról én..pontosabban a csajokka teázás közben mi is szoktunk pletyizni. Néha gonoszosat is. Ami persze igaz, mert saját szememmel láttam de akkor is...olyan rossz érzés utána, hogy nem jót mondtam valakiről...de nem tudom legközelebb sem megállni :((((

251. 4726e582cf (válaszként erre: 250. - Szika)
2006. máj. 31. 18:59

A magánügyük, hogy kivel bújnak ágyba, vagy kivel élnek együtt, szerintem. Ha már az a megtiszteltetés ért, hogy beavatott a titkába, hát megörzöm.


De van egy sztorim. Nem szoktam a magán életemet bevinni a munkahelyemre, nem beszélek a pasimról, sosem tettem. Nem jöhetett egyik sem elém... pontosan azért mert ugye a munkahelyen a többi nő avagy pasik evvel vannak elfoglalva, hogy ki, mikor, kivel, hol. De ugye vannak jóakaró pletykafészkek is egy-egy munkahelyen. Nos az én "kedvenc" főnöknőm, mivelhogy igen híján van a pasiknak, persze hála a vezető beosztásának köszönhető személyiségváltozásának (mindenben irányítani akar...). Nos kivel is beszéli ki az embert a háta mögött? A jóakaró pletykafészekkel, aki az első adandó sérelem alkalmával az orromra köti, hogy mi is volt a beszédtéma rólam. Történetesen az volt a kérdése a főnöknőmnek, hogy meleg vagyok-e, csakis azért, mert a barátnőm biszexuális, és sokat lógtunk akkoriban együtt. Mégis mi köze hozzá? Mégis, honnan veszi a bátorságot, hogy ilyet feltételezzen rólam? Miért is nem engem kérdezett?


Nahát, amíg ilyen emberek lesznek és vannak, addig teljesen megértem, hogy mindenki titokban akarja tartani, hogy az azonos nemhez vonzódik. Látjuk, hogy aki nem tartja titokban, akörül azonnal elkezdődik a pletykázás. Képzelem, hogy miket is gondol az, akivel ezt a kérdést megvitatta ez a nőszemély. Felháborítónak tartom, és valószínű egy adandó alkalommal a fejéhez is fogom vágni keményen. Ennyi erővel én is feltételezhetném róla, hogy meleg, mert nem volt pasija. Nekem meg volt, csak az ő orrára nem kötöttem... azaz senkiére sem. Nem rájuk tartozik. Na és ha nőm lett volna?? Ahhoz sincs semmi közük... brrrrr. Szégyenlem ezt a világot, komolyan. Semmi közük a másik magánéletéhez, de azért ez a legfőbb kabinetkérdés...

250. szika (válaszként erre: 249. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 18:50

na igen. Itt is az a gond. Szülők nem tudják, mert úgysem értenék. Munkahelyen nem tudják, mert úgysem fogadnák el. és akkor nem volt már vagy 2 éve lassan semmiylen kapcsolata, mert az állása, karrierje mehet rá, ha rájönnek. és én úgy sajnálom... de tényleg. mert úgy van, ahogy mondod...egyszerűen nem téma, hogy ő is a pasikat szereti :). Néha - néha kibeszéljük őket, meg nevetgélünk rajtuk...és párommal úgy döntöttünk, hogyha együtt maradunk, és családunk lesz, akkor az első gyerkőc keresztapja ő lesz. Nem azért, mert annyira hiszek a rituálékban, hanem azért, mert tudom, hogy egy hatalmas gesztus lenne felé, azt is, hogy jó ember, és mindent megtenne a cseetéért, ha velünk bármi történne...és mert nem számít, hogy mások mit gondolnak.

Szemét a világ, hogy a 21. században ebbből még mindig ügyet kell csinálni. Inkább ez gusztustalan, mint az, ahogyan ők élnek.

249. 4726e582cf (válaszként erre: 248. - Szika)
2006. máj. 31. 18:39

Evvel egyetértek.

Miért nem tudjuk elfogadni a másik másságát? Vagy a társadalom miért nem fogadja el? Sok meleg ismerősöm van, mégsem tartom őket másnak, mint a többi embert. Máshoz vonzódnak, van ilyen. Kb. olyan vagy úgy fogom fel, hogy én a pisztácia fagyit szeretem, ő meg a csokit, nincs ebben semmi. Nem akarja rámtukmálni a csoki fagyit, akkor meg? Semmi gond :).

De teljesen megértem, hogy így gondolják, mármint, hogy nem vállalják fel magukat, mert közutálat az eredmény. A szüleik elfordulnak tőlük, tán belerohannak egy heteró házasságba, ami nem is kellemes számukra... nem értem én a mai világot... ezek a társadalmi "normák"... grrr. De lehet, ezt is a vallásra lehet visszavezetni... De ez máris egy másik történet.

248. szika (válaszként erre: 247. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 17:29

Igen, ez így kellene, hogy legyen. Mint ahogy abból sem csinálunk témát, hogy jujj de nagyon hetero vagyok, így a másik oldalból sem kellene. Elg baj az nekik, ahogy egy kedves meleg barátom mondja mindig. És afő gond ott van, hogy nem saját maga miatt nem tudja vállalni, hanem a közmegítélés miatt. Mert ez ugye fujjos, meg torz, meg természetelenes.

Sajnos nem elég toleránsak az emberek. :(

247. 4726e582cf (válaszként erre: 246. - 3b4055e2b2)
2006. máj. 31. 16:38
:)) nem is kíváncsiságról van szó. Hanem a saját maguk elfogadásáról :). Ha elfogadja, hogy másabb, mint az átlag, és ez így jó, akkor felvállalja magát :), és a kapcsolatot is. Bár ez csak az én véleményem :)).
2006. máj. 31. 14:27
Lehet,hogy régimódi vagyok de legalább igy izgalmasabbnak találom ha azt mondom, hogy igenis intim a szexualitással való dolgok jelenléte. Azt hiszem még ma is jobban tetszik ha csak a párocska tud róla / akár közös nemüek ,akár nem!/ Nem vagyok kiváncsi mások nemi életére!
245. 4726e582cf (válaszként erre: 243. - Hoxa)
2006. máj. 31. 11:17

Köszi :D.

Szerintem nem intim :), ja jó nekem lehet, mert eszem ágában sincs nőkkel kezdeni.

Nade, ha valaki ezt vállalja, akkor nem az a normális, hogy mindenki előtt vállalja? Bár sajnos ez is a társadalmi normák miatt van így, hogy ne akarja magát az ember vállalni...

244. Courage (válaszként erre: 243. - Hoxa)
2006. máj. 31. 11:16

Furcsálltam is, hogy ez nem név nélküli:)

És köszi a nemért:D

243. Hoxa
2006. máj. 31. 11:11

Betettem egy sima nemet, jó?

Ja, és át raktam név nélkülire, mert szerintem elég intim a kérdés! :))))))

242. 93a74b44ea (válaszként erre: 241. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 06:39

Én is valami hasonló választ kerestem volna, de nem találtam.

Maradt a gusztustalan, pedig nem így gondolom igazából,de ez a legközelebbi.

2006. máj. 30. 23:43

vonzódsz-e a lányokhoz...


Kimaradt az a menüpont, hogy nem, de hidegen hagy. Mi az, hogy gusztustalan? És ha nem tartom annak, de nem is vonz?... No szóval akkor marad a gusztustalan bejegyzés, hacsak nem kerül valami szolidabb is fel :).

240. Hoxa
2006. máj. 30. 16:48

Az iskolában.

Ha arra a játékra gondolsz, amikor a gatyagumit 2 ember bokája körül kifeszítettük és mindenfe bravúrokat kellett közötte csinálni.

239. szika
2006. máj. 30. 16:42

ááá

ezt nagyon elolvastam... :DDDDDDDDDDDDDD


de gumizás is volt. Mindig más vitte. És még a fiúk is beszálltak néha. Meg sörögtünk. meg ugrálóköteleztünk...tudjátok alma-körte-szilva... az de jó volt :))))

238. szika (válaszként erre: 237. - Jay)
2006. máj. 30. 16:39

igeeeen...de még mennyire.

Anyát őrülletbe lehetett kergetni vele, mert még otthon is gyurmázás volt, és a színes gyurmákat összemancsoltuk egymással, és neki kellett volna szétválogatni. :DDD Az nagyon vicces volt.

meg só-víz gyurmával is játszottunk, és ha jól siekrültek, akkor apa kisütötte és lehetett festeni.


Gipszöntés?? Nálatok volt?

237. Jay (válaszként erre: 236. - Hoxa)
2006. máj. 30. 16:34

Nem jártam kiscsopiba és középsőbe is csak délig, mert a mamám otthon volt az öcsémmel, és nekem ez maradt. A létra. :(((

Ezenkívül kicsinek teljesen puffancs voltam egy hormonos asztma elleni szuri kúra hatására (hatása később is megmaradt), ergo teljesen fiusított voltam a sok kiccsaj között, és mindig jobban szerettem géppityuval játszani mint babázni.


Tényleg ti gumiztatok régen az oviban, meg az isiben? Ez azért érdekelne marhára.

236. Hoxa
2006. máj. 30. 16:24

pl. Jay elégedett voltál a létrával? :)))

Nem akartál valami csajosabbat?

235. Hoxa
2006. máj. 30. 16:23
Akkor legalább azok közül választhatna
234. zazuka (válaszként erre: 233. - Hoxa)
2006. máj. 30. 16:02

Az a helyzet, hogy az egész jelválasztósdi a meglévő oviszerte fölragasztott, fölhímzett, stb. dolgokon múlik. Pl.: törülközőakasztó, ruhafogas-szekrény, fogmosópohár tartó, paplanhuzat és lepedő, rajztárolódoboz, stb.

Ezeket ugyebár nem lehet mind újraragasztani, pingálni, hímezni, amikor a gyerek mondjuk kitalálja, hogy ő űrhajó jelet szeretne.

Szóval puszta praktikusság az egész.

233. Hoxa
2006. máj. 30. 14:56
shilaila: szerintem igazad van, a gyerekek szerintem sokkal jobban hozzájuk illő jeleket választanának. Nem szabnánk gátat a fantáziájuknak már az elején. Örülök, hogy tetszik az oldal.
2006. máj. 30. 14:53
Egyébként fantasztikus a Hoxa portálon lenni! Most még nem tudom megmagyarázni, hogy miért de motiváció lehet, hogy most elösszőr kellett szembe néznem első komoly betegségemmel.
2006. máj. 30. 14:49
Sajnos én kimaradtam az oviból! Most 43 évemet töltöttem, de úgy gondolom sokkal jobb lenne, ha a gyerekek dönthetnék el mi legyen a jelük az oviban! Sajnálom, hogy már itt keretek közé zárják a személyiséget vagyis az egyént.
230. zazuka
2006. máj. 30. 13:25

A kölyköcskémnek (Dominik) stílusosan dominó volt a jele a bölcsiben.

Sajna oviban nem tarthattuk meg, mert már foglalt volt a jel.

Lett helyette vitorláshajó, amit a csemetém hasonlóképpen meg is szeretett.

Én már kevésbé, mert az ovikezdés előtt az ötletes óvónők kitalálták, hogy rendezzünk egy hímzős-barátkozós délutánt, és az anyukák menjenek be az oviba, és hímezzük rá a gyerkőceink jelét a türcsijükre, zsákjukra.

Az én csemetém jelét valószínű az elsők között rajzolták elő az anyagra, mert még komplett viharhullámokat is rittyentettek a hajó köré, én meg nem győztem varrogatni :(

2006. máj. 30. 13:13

dorec: én is egyágú szilva voltam. :)


A lányom ásó volt, nem tetszett nekem annyira, de választhattam ásó és létra közül, a többi jel már foglalt volt. :/

De azért ő szerette, minden nyilnál (pl. úton) azt mondta, hogy ott van az ő jele. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook