Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belevágni egy válásba fórum

Belevágni egy válásba (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 11. 22:48

egy pasinál ma már azt is tiszteletet érdemel, aki bevállalja a nősülést, utódokat is nemz, és velük marad!, szereti, neveli őket és dolgozik a családjáért.


nem érti a női agyat? na bumm, ez legyen a legnagyobb hibája:D


valljuk be őszintén csajok néha mi sem értjük magunkat:D van az a 3 nap:D

41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 40. - JanaW)
2013. júl. 11. 22:40
vannak jó ötletek a rendtartásra is,mindjárt irok privibe párat
40. JanaW (válaszként erre: 38. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 22:35

Hmm :) erdekes.

Felkeltette az erdeklodesem :)

39. 91d4989ab9 (válaszként erre: 34. - JanaW)
2013. júl. 11. 22:29

a pasik nem értik ezt meg, nincs ilyen szavuk a szótárban, nincs rá agysejtjük hidd el:D


hazamegy és nyugodt légkört akar, békét szeretetet csendet, ha beteg akkor jobban nyafog mint a gyereketek és több törődést vár, ennyi erre születtek.


semmi bonyolult gondolat, semmi érzelmi intelligencia.


van néhány aki nem ilyen de azt kirúgjuk mert lelkizősebb mint mi és az meg nagyon nem pasis:D


mekkora a gyerek?

38. 91d4989ab9 (válaszként erre: 33. - JanaW)
2013. júl. 11. 22:25

na a főzést én is utálom:D képzeld van egy módszer a havi egyszeri főzésre, van egy csaj itt aki kisgyerekes és így csinálja


ír egy havi menüt, egy nap vásárol be mindent, egy nap pucolja a dolgokat és egy nap megfőz, beteszi a fagyasztóba így a többi napokom 10-20 perceket van csak a konyhában:D


once cooking vagy mi a neve:D



ja és a babának is így főz:D



jól hangzik, nem?:D

37. 91d4989ab9 (válaszként erre: 35. - Andi6020)
2013. júl. 11. 22:19
andika nyughass:D szeriszeri van és béka, vagy béke:D
36. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - JanaW)
2013. júl. 11. 22:19
nyugi Andi jófej csak titkolja:D lehet vele hülyülni:D
35. andi6020 (válaszként erre: 32. - JanaW)
2013. júl. 11. 21:55

Milyen típusú? kifejtenéd?

+ az is érdekelne, hogy mi rosszat mondtam.

34. JanaW (válaszként erre: 26. - Vikucka)
2013. júl. 11. 21:49

:) Engem a tok idegen orszag nem riaszt vissza, ne ijesztgess :) Engem motivalna. Eltem tobb orszagban, egyedul. Na ez is hianyzik, tobbek kozott.


Azt sem tudom, miota vagy egyutt a ferjeddel.

Gratulalok a babahoz, amig nem volt meg, nekem is volt idom mindenre, jartam erre arra, sot, megfogadtam hogy hetente 3x kondizni megyek. Viszont, ha nincs aki vigyazzon a gyerekre ilyen gyakorisaggal, akkor tervezhetek is. Mas dolog, h mar nem ugralhatok..


Remelem hogy a te szituaciod mas lesz es jo latni, hogy ilyen bizakodoan allsz hozza. Sok sikert! :)


Ok, tudom, hogy minden megoldhato, de ezt probalom leirni..nem ilyennek ismertem magam, keptelen vagyok barmire is. Utalom magam emiatt. Megint leirom, hogy kertem a ferj segitseget, h segitsen legalabb addig, amig ujra helyre nem jovok, amig onmagam nem leszek. De a tapasztalatok alapjan vagy nem erdekli, vagy nehez a felfogasa. Es sajnos, sokszor kell neki elmondani a dolgokat, amitol magamat harpianak erzem.

33. JanaW (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 21:41

Ezt olvasva haat..

Nem tudom ki vagy. De hogy szivembe latsz, az tuti.


Optimista voltam, fuggetlen, programjaim voltak es terveim. Imadtam fozni, edzeni, utazni. E helyett itthon ulok, s nem tudok egy epkezlab ebedet kitalalni a gyereknek.


Megutaltam a fozest, utazas altal feltoltodtem, na abbol sincs mar tobbe semmi. Program max a felujitas utani takaritas valtozatossaga. Es ha jonnek a munkasok, akkor a "felugyeletuk" is az en feladatom, amellet, hogy a gyereket pesztralom.


Tehat, utalom magamat, utalom ezt az embert, akive valtam.

32. JanaW (válaszként erre: 21. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 21:38
en mar meg sem lepodom az ilyen tipusu embereken. :)
31. JanaW (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. júl. 11. 21:35

Koszi a tiedet is.


A gyereket imadom. Meg lehet vetni erte, nyilvan ki is teszem magam ennek, ha ide publikusan kitarulkozom.

Viszont neha az agyamra megy, mert napkozben kerulok-fordulok, es felbotlok benne. Ok, rendben, gyerek..kellek neki. Ertem. Vagy nyig, hangosan, sokaig es nem mondja, mi baja, mi kell.Tobbszor naponta, sokaig. Gyerek, rendben, ertem. Majd elmulik, ahogy az ejszakazas is. Ertem. De emellett nincs felnott tarsasagom rendszeresen, a ferjem ha hazajon egy zombi.

Viszont en most vagyok vacakul.


Programokat szervezek, ide megyunk, azt csinalunk, de anyagilag sem gyozom mar a valtozatossagot gyerek teren.



Szeretnek energiat meriteni valamibol, szeretnek nelkule is lenni egy kicsit, magammal foglalkozni, tanulni valamit, de amikor leulok, eddig mindig kozbejott valami. Ezt az idot ma arra szenteltem, hogy ide irok. Mert fontos nekem a gyogyulas es akar a virtualis tarsasag is.

30. JanaW (válaszként erre: 14. - 55416fb8e2)
2013. júl. 11. 21:29

Azt hittem irtam rola. Kertem valamiben a segitseget, de elvan magaval foglalva. 1-2 napig az eszeben van, aztan elfelejti, elmulik..


Igen, ki vagyok merulve.


Milyen kerdeseid vannak a kapcsolatunkat illetoen?

29. JanaW (válaszként erre: 15. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 21:27

Figyelj csak, az utolso ket mondatod hasznos! :) koszi


Nem kifogast keresek, vagy fogok keresni amikor valaszolok nehanyotoknak. Csak leirom, mit miert vagy miert nem teszem. Ablaknyitas..hangosan nyilik, felebred a draga szentem..


Szoval nagyjabol besurusodtek a problemak.

28. 91d4989ab9 (válaszként erre: 26. - Vikucka)
2013. júl. 11. 21:21
igylegyen:) csak szülés után a hormonháztartásnak helyre kell állni és szórakoznak és okoznak furcsa dolgokat:)
2013. júl. 11. 21:11
Ja és ezt úgy irtam, hogy egy éve egy tök idegen országban és egy idegen városban élek, barátaim nincsenek, csak a férjem családja. Mégis jövök - megyek teszem a dolgom. És ha megszületik a babám, akkor vele is jönni-menni fogok!
26. vikucka (válaszként erre: 12. - JanaW)
2013. júl. 11. 21:09

Érdekes, amit irsz a házimunkáról. Pl. nálunk én csinálom, mert a férjem dolgozik, ő tart el, én nem dolgozom (az első babánkat várom, remélem pár napon belül meg is szülök). Most kértem tőle, hogy segitsen a porszivózásban, elmaradt, de nem veszekedem vele, inkább megcsináltam. Tudom, hogy ő is fáradt a munka miatt is.

A férfiakon is van nyomás, felelősség.


Nem irtad, hogy eljársz-e a gyermekkel valahova, vagy hogy mekkora egyáltalán a gyerek. Miért nem mentek játszótérre és ott pár anyukával tudnál beszélgetni? Ha pedig túl kicsi, akkor eljárni baba-mama klubba? Esetleg barátnőket áthivni?


Nekem is sok a házimunka, főznöm is kell, és még nincs is itt a minimanó, de tudom, hogy meg fogom tudni oldani, csak kicsit jobban be kell osztanom az időmet. (Pl. megtervezed, hogy hétfő mosás - főzés nap, kedd - bevásárlás - fürdősikálás nap, szerda vasalás nap, stb. stb.) Ha kicsit helyre teszed a dolgokat, és nem a körülmények áldozatának tekinted magad, akkor talán nem fogod azt érezni, hogy el akarsz válni.


Szerintem mindenkinek, akinek gyereke van nehéz, de minden megoldható.


Tulajdonképpen mi a férjeddel a bajod? Hogy nem segit a házimunkában? Hogy nem ad magára?


Bocsi, nem kioktatni akarlak...

2013. júl. 11. 21:05
ja és tessék gyerekkel sétálni menni, babakocsi és nyomás, vagy kocsiba be és úgy:)
24. 91d4989ab9 (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. júl. 11. 21:03
bakker mások válnak ti meg szétoffoljátok a topikot:)
23. 91d4989ab9 (válaszként erre: 19. - Zamila)
2013. júl. 11. 21:02
és nem dől össze a világ ha egy két porszívózás kimarad:)
22. Krisz42 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2013. júl. 11. 21:01
Téged mindig besorolnak a rosszak közé...ill.már megint:(
21. 91d4989ab9 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2013. júl. 11. 21:01
nyugi bébi, felmegy a vércukrom:)
2013. júl. 11. 21:01

Egyébként meg, hogy képzeled, hogy nekiállsz köcsögözni?

Máskor számolj el minimum 4680-ig, vagy ne fórumozz. Ha már az olvasottakat nem sikerül értelmezni.

19. Zamila (válaszként erre: 15. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 20:59
Jól beszélsz zsuzsa:) Emlékszem a sok jó tanács közül,amit a lányom születésekor kaptam,a leghasznosabb az volt,hogy amikor a gyerek alszik pihenjek én is.Sokkal jobban veszi az ember az akadályokat,ha kipihentebb.
18. andi6020 (válaszként erre: 7. - Davidab)
2013. júl. 11. 20:57

Miről beszélsz, te szerencsétlen?

Baj, hogy segítettem valakinek megfejteni az elütésed?

2013. júl. 11. 20:50

ja és képzeld el a pasi helyzetét is, beleesett egy pörgös vicces életvidám csajba, elvette erre most egy otthon gubbasztó házimunkafüggő fáradt depis csajt kap, ha hazaér



teljesen természetes hogy ezt a helyzetet a pasik többsége nem tudja kezelni, nem agyalnak tizede annyit se mint mi nők:D tök jó nekik:d

16. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. júl. 11. 20:46

szerintem ez ilyen szülés utáni hormonális depis xar:D


gondolom jana alapból nem ilyen negatív:D

15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - JanaW)
2013. júl. 11. 20:44

:D ne azt nézd hogy felét nem porszivózta ki, hanem azt hogy félig igen:D


a gyerek folyton rajtad lóg, de ennek is örülni kéne, nem sokáig lesz így pillanatok alatt felnő.


szerintem csak társasághiányod van, én is ismerek olyat aki nem viselte jól ezt a szülés utáni otthonlétet, de csak te tudod jobbá tenni. és ne azzal foglalkozz most hogy mit csinál és mit nem a férjed, ne ezen agyalj...most:D


először magadat kell kirángatni ebből az egészből, a boldogság érzését a gondolataiddal tudod irányitani.


felkel a gyerek éjjel, szar ügy, de van akinek meg meghal a gyereke, szóval inkább százszor kelek fel és etetem meg, minthogy...


fáradt vagy reggel, nem tudsz visszaaludni hajnalban 4kor?


nyisd ki az ablakot, élvezd a hűvös levegőt, főzz egy teát, kávét, kakaót amit szeretsz és ülj le, és élvesz hogy hamarosan indul a nap, de van időd magadra,


fáradt vagy, semmi gond, kicsit dolgozz előre és ha a gyerek napközben alszik dölj le mellé te is:D


...


ja és gyere ide beszélgetni:D

14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 12. - JanaW)
2013. júl. 11. 20:38
ezek nagyon banalis problemaknak tunnek, nem igazan valooknak :) ha az a fo baj, hogy unod az eletedet, es nem talalsz benne oromot, valoszinuleg egy valas sem fog segíteni, mert attol meg nem fognak elboritani az izgalmasabbnal izgalmasabb tortenesek :) ha ez a fo baj, akkor keressel munkat, hobbit, sportot, kikapcsolodast. ha az a baj, hogy mindent te csinalsz, es a parod nem segit, akkor vele kell beszelned errol. mert abba tenyleg bele lehet faradni testileg, lelkileg, ha egesz nap csak a haztartast viszed es gyereket nevelsz, es a masikkal csak egy fedel alatt elsz. de a paroddal valo kapcsolatrol nem irtal, pedig egy valasnal ez a legfobb
13. Krisz42 (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. júl. 11. 20:33
Te miért szültêl?Úgy tűnik a gyereked nem nagyon érdekel.Talán-gondolod-veled marad....Én sokkal rosszabb helyzetben voltam,de a 2gyerekem miatt soha nem gondoltam,h jobb meghalni.Inkább küzdöttem,h mindhárman boldogok lehessünk.Hosszú időbe telt,mire le tudtunk lépni,de ennyire közömbös soha nem voltam irántuk,főleg,az ő jövőjük is az én kezemben volt.Leléphettem volna nélkülük,de abba bele is haltk volna lelkileg,egyébként is szeretem őket,felelősségel tartozom értük.Nekem ez nyavajgásnak tűnik.Én nem kérdeztem mit csináljak,csak csináltam.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook