Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Belevágni egy válásba fórum

Belevágni egy válásba (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. JanaW (válaszként erre: 10. - 91d4989ab9)
2013. júl. 11. 20:27

Koszi mindenkinek :)


Kedves Zsuzsa, rendes toled, hogy normalisan irsz nekem.


Azt mar en is felismertem, hogy heti 7 nap napi 24-ben nekem sok. Pedig eros embernek ismertem magam.

Nem az a legnagyobb problema, h nem csinositgatja magat, de valamiert megis eszembe jutott..


Rossz, hogy hiaba egyeztetunk idopontot, amit magamra tudnek forditani, s addig o a gyerekkel van, valamiert erdekes elmarad. Ebben kertem, hogy segitsen, plusz abban, hogy legalabb a reggeli edenyeit pakolja be a mosogatoba maga utan. Vagy a multkor megkertem, hogy porszivozzon fel, mert be kell vasarlonom, s a ketto egyszerre nem megy. A nappali feleig porszivozta fel. Mi volt a valasz? Mert tudom, hogy a gyerektol nem lehet semmit csinalni. Egyebkent egyszeruen arrol volt szo, mint utolag belegondoltam, hogy a gyerek szobajaban dugta be a dugot, ott elkeszult es kihuzta a gepet a nappaliba, de a szoba masik vegeig mar nem ert el a zsinor, tehat nem dugta at. Kire marad ez is, ha nem ram. Megcsinal valamit, es utana nekem megint meg kell tenni.


Ejjel, hogy miert nem tudom, a gyerek neha felsir..vagyis nyiiiig. Ha nem megyek be, akkor nem hallgat el. De be kell mennem, mert ferjem koran kel, megy dolgozni. Ezzel tisztaban vagyok, hogy nem jatszadozhatok. Es ezt neha megcsinalja tobbszor egy ejjel, raadasul ugy, hogyha visszamegyek aludni, mar eppen elaludnek, de ujra kezdi. Es aztan 3-4 orakat kinlodok azzal, hogy visszaaludjak. Tehat ki sem tudom magam pihenni, agyilag zokni vagyok, faradtan.. (o allitolag meg se hallja, de ezt nem hiszem, mert mindig forgolodik, amikor kimegyek. Tehat igy meg hetvegen sem szamithatok ra ejjel. Mi lesz, ha en is dolgoni fogok majd)


A memoriam nagyon rossz. A gyerek kajajat keszitem, s elfelejtem, miert nyitottam ki a hutot. A sajat mondatomba belezavarodok, holott nagyon jo memoriam volt korabban s osszeszedett voltam.


Higyjetek el, ha nem lennek ennyire magam alatt, nem sopankodnek itt. Ki kell, hogy irjam magambol. Lassankent eszembe jutnak a konkretumok, amiket majd be-be irok. :)

11. ce24db56a5 (válaszként erre: 6. - JanaW)
2013. júl. 11. 20:13
Ilyenek vagyunk emberek.Hitegetjük magunkat, de ez olyan mint az ejtőernyős ugrás - minél később húzod meg a zsinórt, annál nagyobbat esel...
2013. júl. 11. 20:13

annak meg hogy nem csinositgatja magát örülj, annyi nő van, egy pasi ha neki áll futni, fogyózni új parfümöt vesz elkezd öltözködni hirtelen, az másik nőt jelent vagy azt hogy kifelé tekintget a kapcsolatból.


szóval minden rosszban van valami jó:D


fel a fejjel

2013. júl. 11. 20:11

gondolj a jó dolgokra, pl egészséges szép a gyereked, van hol lakni, van egy párod, aki most nem tud kezelni mert hát nem nő,:D de gondolom dolgozik megtesz értetek mindent...


csak beleszerettél valamiért;)


van aki nem bir otthon lenni 3 évet a gyerekkel, szerintem nálad is ez lehet

8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. júl. 11. 20:08

hát vicces emiatt válni, szerintem csak magad alatt vagy és tehetetlennek érzed magad, és tőle várod hogy rángasson ki pedig hidd el ebből csak te tudod kirángatni magad, fogd meg a hajad és cibáld ki magad a kakiból csajszi:D


mekkora a gyerek? keresgélj melót és menj vissza melózni ha már bölibe adható , nekem csak jó tapasztalatom van a böliről.


anyagilag nagyon sokan vannak most rossz helyzetbe.

2013. júl. 11. 20:03

Szerintem sem szép dolog belekötni egy olyan dologba, ami nyilvánvalóan csak egy apró hiba.

Természetesen nyilvánvaló, hogy ezek a kedves emberek tudják, hogy mi van odaírva, de könnyebb a lelküknek, jobb téma hiányában, ha beleírhatnak, beleköthetnek. Ezek az életben sem biztos, hogy közkedvelt emberek, tipikusan azok, akik gyerekkorukban más kárán röhögtek, ha kibicsaklott a lába.


Ha pedig nem tudják, mit értett a másik.. az az ő szegénységük.


Kedves Jana, ne foglalkozz velük, egy válás nem könnyű. Biztosan te sem azért mentél férjhez, hogy elválj. Senki sem így képzeli el a jövöjét az eljegyzése napján. Egy kapcsolat két emberen múlik, ha az egyik dolgozik rajta a másik nem hajlandó, az palira veszi a társát. Ez nem szép és nem egyenrangú párkapcsolat.

6. JanaW (válaszként erre: 5. - Ce24db56a5)
2013. júl. 11. 19:48
Igen, nekem is gyakran az eszembe jut..olvastam iromanyait. Remeletem, hogy nem jutok el idaig.
5. ce24db56a5 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. júl. 11. 19:47

Ha olyan csernusosan kellene fogalmazni, akkor azt mondanám, hogy kétféle ember van, aki a válni vagy nem problémán gondolkodik.

Az egyik elválik, a másik hozzászokott a boldogtalansághoz, gyáva és egész életében szenvedni fog.

2013. júl. 11. 19:42

Huha, nem jo nevet valasztottam? :)


Megprobaltuk, elmentunk terapiara. Majd kb. a 1o. utan kiderult, hogy neki nincs problemaja, szoval nem kell valtozni vagy valtoztatni.


Esszel..en kertem, mar vagy egy jo eve, hogy segitsen. Eleinte masban kertem meg, hogy modositson, mert ez igy nem lesz jo (pl. anyos..,de ez mas tema) De akkor konkretan kertem, hogy segitsen.


Nem latom a kiutat a helyzetbol, ebbol az eletbol (eleg soteten latom a dolgokat mostanaban, s bevallom, neha csak a halalt latom megvaltaskent). Nem vagyok idos, de fiatal se. Viszont ugy erzem, hogy o mar nemhogy nem motival, de meg vissza is huz. Itthon vagyok a kisgyerekkel es nagyon vagyok az emberi normalis kapcsolatokra. Vagy hogy beszelgessunk. En azon kapom magam vagy ot, h beszelek hozza, o hallja, de nem figyel. Vagy egyszeruen csak nem valaszol. Megigerte, hogy lesznek olyan napok, amiket a kedvem szerint tolthetek el. Sajnos anyagilag vagy masfel eve nem allunk tul jol, igy ritkabban jarok szepitkezni, bulizni . Igenyem lenne ra. Zavar az is, hogy kertem o is apolja magat -pl. szeretem, a parfumje illatat, vagy ha megigazitja reggel a hajat. Szeretem, ha jol oltozkodik ,de neki jo a xar, ocska is, gyurotten.


Gyerek..maradna velem, gondolom..:)

2013. júl. 11. 19:28

szerintem meg kell próbálni ésszel megoldani a gondokat közösen


sokan meg se próbálják megbeszélni mi van


és ha ezekután se megy a dolog akkor ...


te a férfi vagy vagy a nő, mi a konkrét gond?


kivel marad a gyerek?

2. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. júl. 11. 19:16
Szerintem írd!:)
2013. júl. 11. 19:07

Van köztetek olyan, akinek fiatal, pici gyermeke van es jobbnak velte inkabb elvalni? Hogyan ment es mennyire volt nehez az elso par lepes, majd utana?


Sajnos mar egy ideje elhuzodo problema foglalkoztat, valojaban nagyon rossz erzelmi es mentalis ponton vagyok. Nem latom a kiutat, viszont ugy erzem, a parkapcsolatom nem eppen hogy segitene a helyzeten. Leginkabb ugy velem, hogy konnyebb lenne nelkule.

Sajnos nemreg koltoztunk be a felkesz uj otthonunkba, ezt sem eppen konnyu feladni.


Ha reszletesebben szeretne valaki olvasni rola, leirom, csak nem akarom, hogy az elso reszbe belealudjatok :)


koszi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook