Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátkozzunk.....nem jó Budapesten egyedül! fórum

Barátkozzunk.....nem jó Budapesten egyedül! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jan. 29. 21:07
:P no és merről? én 11 ker :)
278. tengerszint (válaszként erre: 274. - 2eaef91400)
2012. jan. 29. 21:02
Én is Budán élek :)
2012. jan. 29. 21:00

Hasonló helyzetben vagyok mint mamcili, viszonylag kevés szabadidőm van, és így elég nehéz.

Én is barátokat keresek...Vannak ismerőseim, haverjaim, de elég nehéz igazi barátokat találni...

276. 2eaef91400 (válaszként erre: 275. - Mamcili)
2012. jan. 29. 20:56
és merről írsz?:)
275. mamcili
2012. jan. 29. 20:47

sziasztok, én is barátokra vágyom, de ritkán van szabadidőm amit magamra fordíthatok, úgy hogy senkihez nem kell igazodnom...

Elég nehéz így!!

de bizom benne hogy barátokra lelek, az éteren kívül is!

2012. jan. 29. 20:01
Sziasztok,én Budán élek pár éve már,de még értelmes ,normális csajt bnőnek nem sikerült találnom :( lehetséges,hogy itt akad olyan nekem? :) 27 éves vagyok :) puszi
2012. jan. 28. 20:18
Hali! nemrég költöztem fel újpestre, én is szívesen ismerkednék! (rem. beindul újra a topik :)
272. mamcili (válaszként erre: 272. - Lac70)
2011. okt. 13. 22:36
Ez így igaz!!!!
2011. szept. 20. 08:52
Sziasztok csatlakozhatom hozzátok?
270. Ami.
2011. szept. 19. 20:20

Az előbb azt mondtad van pénzed:D

Nekem,nekünk mori 2 a törzshelyünk,ha buli,csak oda:D Idén 1szer voltunk bedbe,egyszer rióba,2szer romkertbe,a többi mind mori 2,ismer a jegyszedő,az összes biztiőr megkérte már a kezem:D Volt h már úgy söpörtek ki minket,mi voltunk az utolsók:D Én nagyon tudok bulizni,és én sem iszom soha,fél évbe 1szer,ált én vagyok a sofőr,de jobban nyomom,mint akik cuccoznak:D Felvettelek msnre,de nem látlak...vegyél fel te is,az email címem az msn is.

269. vivus20
2011. szept. 19. 20:19
add meg msn-ed mert eddig nem jelezte h felvettél volna.
268. vivus20
2011. szept. 19. 20:15
Nem, elenged meg megbizik benem meg minden csak télleg ijen kis szarságok hogy nincs pénz taxira meg nem iszik meg mittom én :D hát még ijet :D hát voltam whiteangel-ben meg a38 hajón de leginkább morrisons be mennék mer halottam h nagyon jó. meg amugy nem vok egy nagy bulizos inkább beülnék vhova vagy ijenkis otthoni összejövetel. hát remélem találok :D de minnél jobban akarom annál rosszabb :D anh megyünk face-re vagy msn -re ?
267. Ami.
2011. szept. 19. 20:12
Felvettelek msnre,de nem látlak,írj majd rám!
266. Ami.
2011. szept. 19. 20:04

Most jelent csak meg a mert-es kommented:D

Mikor szoktatok a pasiddal talizni,így h ő békéscsabai? Különben féltékeny lenne,ha nélküle mennél?De azért vhol csak voltál már Pesten bulizni,ha már 1 éve ott vagy.

Sokszor gondolkoztam ezen én is,de rájöttem,visszagondoltam a barátságaimra,és én mindent maximálisan megtettem érte..ugyh nem én hibáztam.Az meg h nem találsz olyan embert,igen nehéz megtalálni azt,akivel együtt tudsz sírni és nevetni is,érti a vicceid..és megért ha szomorú vagy.De ne add fel..egyszer felbukkan vki,még ha rövid időre is..én már azoknak is szoktam örülni,ha csak pár hónapos a "barátság",kiélvezem amíg tart,örülök,és kész,tudom h egyszer minden véget ér.

265. vivus20
2011. szept. 19. 20:02

hát télleg msn vagy face?

[link]

hát tudod nekik is azért meg van a társaságuk.

tul sok szabadidőm van :D

hát igen nekem is ez volt mindig én keressem őket hát nemfogom inkább akkor egyedül leszek :D még az a jó hogy a pasim egyben nagyon jó barát is :D nah akkor hol beszéljünk tovább ? msn vivicsis@hotmail.com avgy face Molnár Vivien pirosfelsőben vok a képen ha esetleg sok lenne a találat :D

264. Ami.
2011. szept. 19. 19:59
Találtam videót,én ezt kihagynám:)
263. Ami.
2011. szept. 19. 19:54

Mert miért?:D Nem fejezted be!

Van msned?Ott lehet egyszerűbb lenne:D És hamarabb is visszaenged a net,mint ide..

Hát sajnálom,hogy rossz tapasztalatod volt,én akkor is ki akarom próbálni.Van kengoo cipőm is,olyan edzésen sem voltam még.Próbáltam rákeresni a speedfitnessre,de semmi érdemlegeset nem dobott ki,hogy pontosan mi ez,de azt megtudtam,hogy jó ára van:D

Küldj róla linket,vagy magyarázd el,mit foglal magába.

Itt panaszkodsz amikor 2 lakótársad csoporttársad is van,akikkel folyton tudsz mit csinálni...igazi?:) Én már abban nem hiszek,hatalmasat csalódtam abban aki 6 évig volt..azt hittem igazi..de tévedtem..ráadásul utána olyanokkal hozott össze az élet,akik kb 2 hónapig voltak az életembe amíg én adtam,és miután én nem hívtam őket,ők sem kerestek..ugyh fel is adtam..tudok élni bnő nélkül is,persze néha hiányzik..de nem fogok megint csak adni,adni,vissza meg semmit nem kapni..és a végén nekem fáj..

262. vivus20
2011. szept. 19. 19:43

mert :D barátom békéscsabai vele szeretek járni :D meg persze megin nincs olyan akivel elmennék....

néha olyan szarul érzem magam h velem van a baj vagy mi van már h nem találok egy hozzám hasonló embert akivel jol érezném magam.

261. vivus20
2011. szept. 19. 19:40

azt hittem h leléptél :D

nem egyedül vok, hanem 2 lánnyal.

persze velük vannak közös progik meg csoport társakkal is. tehát ezér nem vok olyan egyedül meg persze otthon is emg itt is vannak bnök.

csak jo lenne ha lenne egy olyan "igazi" :D

sokra megyek idővel meg "pénzel" ha nemtom feltalálni magam :D

hát én jártam már zumbán annyira szar volt... :D de lehet ezért me rossz helyen voltam vis rossz volt a zumba tanár, én most azt a speedfitnesst probálnám ki, az nem érdekelne?

bulizni nem nagyon szoktam menni mert

260. Ami.
2011. szept. 19. 19:25

Remek..megszakadt a netem,és eltűnt a befejezett kommentem...elfelejtettem már mit írtam:D

Egyedül vagy albiba?Ha nem,akkor a lakótársaiddal lehetnek közös programok.

Milyen jó neked,hogy van időd is,pénzed is:)

Akkor itt Pesten nincs is bnőd,vagy Dunaföldváron?Gondolom csak hétvégente jársz haza.Miket szeretsz csinálni,vagy hova jársz itt bulizni?Én 2 hét múlva szeretném kipróbálni a zumbát,és egyik fiút se tudom rávenni,ugyh ha van kedved velem tarthatsz:)

259. vivus20
2011. szept. 19. 18:42

hát elég tanulós a társaság meg ijen kis elvont a csapat :D

Dunaföldvári vagyok csak suli miatt ugye itt vok albérletben. 3.kerben.

régen én is inkább fiukkal barátkoztam, nem sértődnek meg nem kamuznak meg nem verik átt a fejed :D de persze vannak lányok is de vagy nem szeret bulizni, vagy dolgozik, avgy nincs pénze, vagy biztos van vele vmi.... Mind olyan "elfoglalt". meghát az otthoniakkal elég nehéz igy össze hozni akármit is. én meg tök szarul érzem magam h itt vok pesten bármit megcsinálhatnékl de hát egyedül mihez kezdjek :D

258. Ami.
2011. szept. 19. 18:34

Miért mi a baj a fősulis társasággal?Pedig ott szoktak nagy barátságok,meg bandák kialakulni.Honnan jöttél Pestre?Melyik kerületbe laksz?

Nekem nem hiányoznak,mert sose voltak:D Mindig fiú társaságom volt,most is..csak fiú barátaim vannak..1 lány volt 6 évig,szerettem,mindent megadtam neki,de nagyon csúnyán váltunk el...néha azt mondom vágyom egy barátnőre,mert hiába vannak nekem a fiúk,akikre mindenbe számíthatok,mégsem olyan..máskor meg azt gondolom,elég bnőnek anya,és a srácok.

257. vivus20
2011. szept. 19. 18:28

kis szerencsések :) én is ilyen csodára várok :D

1éve vagyok pesten és hát a suliban elég érdekesek az emberek ugy h a nagy csajos társaság nem igazán jött össze eddig ... sajnos :D

hiányoznak a régi csajos esték...

És te hogy vagy ezzel?

256. Ami.
2011. szept. 19. 18:25
Én nem olvasok bele,a kedvem is elment amikor megláttam h 250....miért kellett hozzávágni,amikor ez egy másik csapat volt,ráadásul hónapokkal ezelőtt..lehet már mindenki megtalálta az öribariját,és nagy a boldogság:)
255. vivus20
2011. szept. 19. 18:22
majd most mi fel rázzuk kicsit XD bár ahogy olvasgatom őők elég érdekes témákkal foglalkoztak :D
254. vivus20
2011. szept. 19. 18:20
nem értem miért nem törlik :D
253. Ami.
2011. szept. 19. 18:19
Jah és júniusi volt az utolsó..ezt komolyan gondolták?:D
252. Ami.
2011. szept. 19. 18:17
Hát remek..nem fogom az előző 250 kommentet végigolvasni...
251. vivus20
2011. szept. 19. 18:13

Úgy látom fórum helyett inkább klubb kellett volna....

Minek kell összevonni... nemértem!

250. vivus20
2011. szept. 19. 18:09
De ha nem akkor is ahogy mondtad szép próbálkozás volt :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook