Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekeit egyedül nevelő barátokat keresek Budapesten! fórum

Gyerekeit egyedül nevelő barátokat keresek Budapesten! (beszélgetős fórum)


3. 177a5bd706 (válaszként erre: 1. - Mandy02)
2019. márc. 22. 08:48
Átérzem a problémádat. Én is ilyen cipőben járok. Születése óta nevelem egyedül a lányomat, aki már 10 éves lesz. Én is eléggé magányosan éldegélek, de én már megszoktam. Teljes munkaidőben dolgozom, nem fér bele a barátkozás a napjaimba. Kikapcsolódás gyanánt inkább megnézek egy-két izgi horror filmet vagy néhány részt a kedvenc sorozataimból.
2019. márc. 22. 08:29

Szomorúan látom, hogy aki kirekesztett, az még itt is az. Biztosan nagyon nehéz egy egyedül álló anyának, de hogy még itt se kapjon néhány jó szót, segítséget, megértést az érthetetlen.

Sok az egyedülálló, biztosan mind nagyon elfoglalt és nincs ideje gép előtt ülni én erre gondolok. Talán ezért nincsennek hozzászólók.

Rossz a gyerekeknek is, de talán ők az iskolában találnak barátot. Nem tudom a rokonokra nagyszülőkre lehet-e számítani.


Milyen munkával töltöd a "szabadidődet" pénzkereső, vagy házimunkával ? Addig mit csinálnak a gyerekek, hol vannak, mivel töltik az idejüket ?

Mekkorák a gyerekek ? A nagyobbakkal meg lehetne osztani a házimunkát, így talán jutna idő kicsit nyitni a világra, kicsit kiszakadni a hétköznapokból és közösségekbe járni, barátokat találni.

2019. márc. 20. 16:25
Sajnos tényleg minden létező szabadidőmet munkával töltöm. Kirekesztettnek érzem magam a környezetemben élő szülők között. Szeretnék hasonló gondokkal küzdő egyedülállókkal ismerkedni, akik magyarázkodás nélkül átérzik a helyzetemet. Gyerekeimnek sincsenek igazán barátai. Tanácsokat, ötleteket is várok hol, hogyan szerezhetnénk barátokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook