Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bak férfiakról mi a véleményetek? fórum

Bak férfiakról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. Bri*
2010. júl. 11. 18:25
Hát nem is tudom. csak kifejezetten jó alkalmazkodó-képességű nőknek ajánlanám őket.:)
21. Bri* (válaszként erre: 16. - 5a77d29dbe)
2010. júl. 11. 18:24
Nem a tiedről írtam, de úgy látszik, a Bak-ok ilyenenek:)
2010. júl. 10. 10:15

A Párom Bak,a volt neje skorpió(12évig házasok voltak),velem (oroszlán) él 10 éve.

Nagyon jól kijövünk egymással,mindent megtesz,mindig őszinte,dolgos,nála nincs lehetetlen,

rajongva tud szeretni,de csak akkor ha kimozdulunk és ezt más is látja :),otthon inkább incselkedések vannak,nagyon ragaszkodó,szereti ha minden rendszerezve van(én is).

Az apám bak,de vele nem jöttem ki normálisan.

19. rinike (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2010. júl. 10. 06:35
Az én Bak férjemre ezek nem igazak, de szerintem a Bak főnökömre sem. Mondhatni mindketten ellentétei a leírtaknak, azonban egymásra hasonlítanak természetben, így szerintem másmilyenek a Bak férfiak.
18. 5a77d29dbe (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2010. júl. 9. 21:45

Az jóóóóó!

Viszont én Bika vagyok....mit mondjak,nem szeretem ha uralkodnak felettem!

2010. júl. 9. 21:44
A Bak és a Skorpió a mi esetünkben jól megvan egymással. Ő uralkodik, én behódolok, és ezzel minden el van intézve. És kényelmes. Ő hozza a döntéseket, én csak közlöm, hogy tetszik vagy nem.
16. 5a77d29dbe (válaszként erre: 15. - Bri*)
2010. júl. 9. 21:39

Ezt nem az én férjemről irtad?????Pedig teljesen olyan, mintha én irtam volna róla!

Természetesen Bak.

15. Bri*
2010. júl. 9. 21:31
A férjem Bak és Ikrek. 16 éve vagyunk együtt. Hát mit ne mondjak, nem könnyű vele. Amit Zsóka a horoszkópban leírt, majdnem teljesen igaz rá. Az enyém nem nagyon tud ellenállhatatlan lenni. Nem tudja kimutatni, hogy mit érez. Nehezen felengedős, rudeg, földhözragadt, gyanakvó. Viszonyt szorgalmas, a végtelenségig megbízható, pontos és sosem hazudik. Sőt! Fájdalmasan őszinte. Mindig kimindja, amit gondol, még ha nem kéne, akkor is.
14. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2010. júl. 9. 20:03

Akit én ismerek, az művész, kicsit keményfejű a drága. Tudja mit akar, kitartó, szorgalmas és imádja, ha udvarolna neki, de ő is tud ellenállhatatlan lenni, ha akar.

Azt vallja, hogy a nő legyen jó szakács a konyhában, úri nő a nappaliban és démon a hálóban.


Inkább egy Bak, mint az Oroszlán.

2010. júl. 9. 19:51
A bak férfiak nagyon maximalisták,önmagukkal s másokkal szemben is, nehéz megfelelni mindenben nekik. Ugyanakkor kedvesek, előzékenyek, illemtudóak is, de abból kifolyólag is, mert mint írtam, nagyon maximalisták önmagukkal szemben is, tehát minél jobb színben szeretnék magukat feltüntetni-ezt lehet jól , vagy rosszul is érteni, hiszen azért minden bak más egyéniség.
12. c43f7bf504 (válaszként erre: 11. - Cicus777)
2010. júl. 9. 19:50
mire figyelsz jobban oda?
2010. júl. 9. 19:46
Hááááát én elváltam tőle! 17 évig bírtam, Ikrek vagyok és most egy Kos-sal nem összeköltözve 10 éve működnek a dolgok, mert jobban odafigyelek.
10. a44109caaa (válaszként erre: 9. - A44109caaa)
2010. júl. 9. 19:46
...mindig kos voltam..igazi,vérbeli...17 éve élek igazi,vérbeli bikával!!:-)
2010. júl. 9. 19:44
8 év házasság után váltam el a baktól,most bikával élek 17 éve-kos vagyok!
2010. júl. 9. 19:40
:))Hát,az én apám,és fiam bak,de egyiknek sem volt érdekből párkapcsolata,édesapám át mulatta az egész életét...:))Mind a kettő nagyon is mer kockáztatni...A legkevésbé sem kapzsi egyik sem,és a legkevésbé sem erőszakos...Soha sem ígérgetnek,ha nem biztosak benne,hogy teljesíteni tudják.Az viszont tény,hogy teljesen természetesnek veszik,hogy a nők bolondulnak utánuk.:):):)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - C43f7bf504)
2010. júl. 9. 19:37

Én most gyorsan összeszedtem fejben a bak pasikat, akiket tudva tudok, hogy azok.

Általános véleményem róluk, hogy intelligensek, a földön járnak, nem azok a folyton beszélő típusúak, de nagyon is meg van a maguk józan véleményük, magas a tűréshatáruk, de ha egyszer valami kihozza őket tűréshatárukból, akkor inkább fogd be és várd meg míg lehiggadnak. Összhatásában nagyon jó emberek. :)

2010. júl. 9. 19:37

Nem kedvelem túlzottan őket...nyilas vagyok

Csökönyös, szemellenzős, vaskalapos, sértődékeny...

2010. júl. 9. 19:30
nagyon sok igaz van ebben, a párom bak én rák vagyok :D
2010. júl. 9. 19:19
nekem csupa jó.... de én szűz jegyű vagyok :-)
2010. júl. 9. 19:16

A Bak férfi jellemvonásai


A Bak szülötte szívesen hagyatkozik az ösztöneire. Csökönyös ember, aki nem szívesen köt kompromisszumot. Mintha az egész életet olyan könyvnek venné, melyben mindent kiolvas a sorok között. épp ezért nehezen átejthető. Annak ellenére, hogy ravasz és hallgatag, a hazugságot gyűlöli s ő maga igyekszik is őszinte lenni. Mert hidegnek és érzéketlennek tűnik, nehezen megközelíthető, de valójában szenved magányossága miatt és szeretné mindenki rokonszenvét megnyerni. Megállapodott személy. Céljai eléréséért bármit megtesz, sokat ígérget, s még az sem zavarja, ha gyakran nem képes eleget tenni a feladatainak és teljesen beváltani az ígéreteit. Szereti a gazdagságot és sikerre áhítozik, de sosem mer kockáztatni, hogy azt elérje is. ám ha valaki mellé áll a nehéz pillanatokban, azt sosem felejti el és igyekszik meghálálni a kitartását. Kapzsi és mérhetetlen mégis sokat gondolkozik azon, hogy mit hogyan tegyen, valóságos terveket dolgoz ki egy-egy akció érdekében. De mindig számító és spórolós. Az ellenvetést nem tűri, de a legegyszerűbb bókoknak is bedől. Ha sikeres, ezt gyakorlatiasságának, határozottságának és ambíciójának köszönheti.


A Bak férfi temperamentuma


A Bak férfi nem szereti a társaságot, a mulatozásokat, a különböző összejöveteleket - csak a munkának él. Kedveli a fizikai munkát is. Ha valamibe belefog senki sem állíthatja meg, különösen, hogy mindent lépésről lépésre előre eltervez s ha nekilendül egyszerűen csak követ valamely már jól meghatározott, biztos utat. A célját mindenáron el akarja érni. A kudarcok nem törik le, bármit képes ugyan olyan lendülettel újrakezdeni.


A Bak férfi érzelmi élete


érzéki típus. Ha a Bak férfinak megtetszik valaki, nem ismer ellenvetést, képes erőszakos lenni. Nagyon büszke a férfiasságára, mégsem ő az, aki kezdeményez. Egész egyszerűen nem érdekli, hogy ő tetszik-e valakinek vagy sem, a szerelemben mindent elvár és keveset ad. Totális szerelemre vár, melyben a nő csak vágyai engedelmes eszköze lehet. A Bak férfi számára fontos az érzéki szerelem, s felfogása szerint nem is létezik komoly nő. Ezért is kedveli a fiatal hölgyeket, akiket könnyen elszédíthet játékosságával, romantikus készülődéseivel. Meggyőződése, hogy azoknak hálásaknak kell lenniük mindazért amit ő nyújt nekik, amire megtanítja őket.


A Bak férfi családi élete


A Bak férfi szereti az otthonát és rendkívül hűséges szeretett asszonyához. Cserébe elvárja, hogy felesége jó háziasszony legyen, de ugyanakkor ügyes szerető és kitűnő élettárs is. De általában érdekből nősül.

2. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - C43f7bf504)
2010. júl. 9. 19:15
Háááááát.......
2010. júl. 9. 19:12
milyen tapasztalatotok van rólluk?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook