Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bak férfiakról mi a véleményetek? fórum

Bak férfiakról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 29. 14:52

a férjem az

igaz,teljesen és az utolsó percig higgdat tud maradni

51. d2299ac778 (válaszként erre: 48. - Dekoltázs)
2010. nov. 29. 14:52
Volt Bakkal szerencsém...5 évig...állítólag szeretett és megcsalt..a barátnőmmel....
50. kevian (válaszként erre: 48. - Dekoltázs)
2010. nov. 29. 14:51
Azt hogy hűvös nem mondanám. Nekem más tapasztalatom volt. No és a sógornőm sem mondott még ilyesmit. :)
2010. nov. 29. 14:48
igen igaz... :))) én bak vagyok, csak nő :D sajnos tényleg azok vagyunk, bár a férfiak nevében nem tudok nyilatkozni :D
2010. nov. 29. 14:46
Aki ismert bak jegyű férfit azoknak érdekelne a véleménye. Milyenek az életben a szerelemben? Igaz, hogy "hűvös" jegy?
47. Cicus777 (válaszként erre: 12. - C43f7bf504)
2010. nov. 22. 11:31
Nagyon óvom a függetlenségemet, és nem tűröm el, ha nem nőként viselkedik velem.
46. elszabadult hold (válaszként erre: 11. - Cicus777)
2010. júl. 20. 13:22
Akkor nem a "Bak"-sága volt a gond... :)
45. Bri* (válaszként erre: 43. - Ébredő)
2010. júl. 20. 13:17
Biztosan vanak érzelmei feléd. Ha nem lenne, nem áltatna. Nem olyan típusúak. Őszinték. Nekik az a "jól elvagyunk együtt, de ennyi" - féle kapcsolat nem jön be.
44. a14deb9047 (válaszként erre: 42. - Bri*)
2010. júl. 18. 22:37
Ez a szintúgy nálunk úgy hangzik, hogy "én is"... Máskor meg jön belőle a szöveg, mint a hasmenés...
43. ébredő (válaszként erre: 42. - Bri*)
2010. júl. 18. 21:12
Érdekes, h ennyire hasonlítanak a pároddal, mert Ő is azt mondta, h nem szeret se sms-t, se levelet írni, és ráadásul szótlan is és ha mondok, kérek valamit,akkor csak mosolyog, mint ahogy a párod..amíg meg nem szoktam, azt hittem, h állandóan nevet a mondataimon. És tényleg igazad van zavartságot mosolygással leplezi, mikor először /mert én kezdeményeztem/ megfogtam a kezét, jó mosolygott rajta, én meg nem tudtam hova tenni ezt a gesztust. Amúgy mindig mondta, h nehéz a páncélja alá beférkőzni, de szerintem nekem sikerült, hisz azóta levelezünk, még ha nehézkes is, szerinted akkor érzelmei vannak felém...?
42. Bri* (válaszként erre: 38. - Ébredő)
2010. júl. 13. 21:36

Az én páromnak bármikor bármit írtam, mindenre annyi volt a válasz, hogy "szintúgy". :) Meg is mondta, hogy nem szeret se sms-t írni, se levelet, semmit. Ha próbálom elmondani neki, hogy mit érzek, nekem mi miért nem jó, vagy csak néz maga elé vagy vigyorog (ezzel leplezi a zavarát). Ha végeztem annyit mond, hogy igazad van, megpróbálok változni. És kész. Semmi, hogy én ezt nem csinálom jól, vagy nem gondolom jól, vagy bármi. Mintha nem is lenne gondolata.

Az a furcsa, hogy amikor udvarolt (persze, amikor én még nem akartam az egészet), akkor rengeteget beszélgettünk mindenről. Most meg semmi.

Ők ilyenek.

Azon gondolkodj el, hogy mindig ilyen lesz, be tudod-e ezt vállalni!?

41. 9bbc382386 (válaszként erre: 39. - Ébredő)
2010. júl. 13. 21:15

Attól még szerethet persze.Csak Ő nem tudja így leírni,vagy kimondani.

Ha nem bírod az ilyesmit,vagy nem érzed azt,hogy fontos vagy neki,akkor nem jó most Neked.

A kapcsolatunk elején volt pár bizonytalan dolog,és véget vetettem ,na akkor lerohant,azt nehezen viseli.

Ez nem azt jelenti,hogy hagyd el,de beszélgessetek,húzd ki belőle amit hallani akarsz,hogy megnyugodjál.Igaz,nehezen fog menni :)

de nem reménytelen.

40. 9bbc382386 (válaszként erre: 37. - Bri*)
2010. júl. 13. 21:12

Ha becéz,akkor somolyog :D ...én is!Mindketten tudjuk,ez nem a természetes énje.

Ez így igaz.

39. ébredő (válaszként erre: 36. - 9bbc382386)
2010. júl. 13. 20:51
Tanácstalan vagyok, érzelmeket írok a levélben és átugorja, mintha nem is írtam volna, nem tudom mi van, írja az érzelmekkel nem tud mit kezdeni, szerintetek szeret? Bocs, a sok kérdésért.
38. ébredő (válaszként erre: 37. - Bri*)
2010. júl. 13. 20:48
Egyszerűen annyira racionális, h amikor kiderült, h el fog menni, szinte tartozkodóvá vált, én kérdőre vontam, nagy nehezen elmondta, h nem akar sebeket nekem sem, meg magának sem. Annyira józan ésszel gondokodik, h szinte fáj, h annyit nem hoztam ki belőle, h szavakban mondja el nekem...ill. így nem igaz, az utolsó napon kimondta, h mennyire fog hiányozni a kedvenc testrészem:) És most annyi levélben, h hogy vagy, ill. mizu...áldozzak rá?
37. Bri* (válaszként erre: 36. - 9bbc382386)
2010. júl. 13. 12:53
Ez nagyon igaz! Mindig tudja, hogy mit akar, és annak úgy is kell lennie. Ha téged, akkor mindent megtesz érted, kivéve a kedveskedést. :) Nekem már furcsa is lenne, ha becézgetne. Egyszer-kétszer próbált ilyen kicsim, meg cicám-mal jönni, de kiröhögtem. Annyira nem ő volt.
2010. júl. 12. 23:34

Hát ilyesmit ne várj:

Őrülten imádlak,és megőrülök tőled te édes kedvesség :)

Szóval ilyen nem lesz!

Mi 10 éve vagyunk együtt,tudom,megtanultam milyen az ha odavan.Nagyon ragaszkodó tud lenni,kisajátít ha úgy tetszik(szerintem ez a kifejezőeszköze lehet a bakoknak).

Komolyan,ha most udvarolna egy heves férfi,annak el sem hinném egyetlen szavát sem :D

A lényeg,azért minden mással a kedvedben járhat:)

35. ébredő (válaszként erre: 32. - Bri*)
2010. júl. 12. 16:15
Ráadásul bak az aszcendese is.
34. ébredő (válaszként erre: 32. - Bri*)
2010. júl. 12. 16:13
Akkor nem fog változni? De szerinted legyek kitartó vagy hagyjam az egészet? Pár hónap mire találkozunk, így tök lapos lesz az egész, megéri? A válasza is általában két szó és kész. Olyan ez mintha, két barát beszélgetne az időjárásról...
33. ébredő (válaszként erre: 31. - 9c8432d068)
2010. júl. 12. 16:11
Én is így érzem, habár nem elvárja, hanem nagyon jól esik neki, mert igazán még ilyet senkitől sem kapott, úszkált az érzelmekben, mint a hal a vízben:) Nekem meg jó volt adni, de ez sok nekem, h elment és h nem találkoztunk már 1 hónapja, ezt hittem, h ha nem fogonk találkozni megváltozik és adni is fog szavakban- itt érzelmi reagálásokra gondolok-, dehát tévedtem, hű önmagához. Nehéz megemésztenem, mert most fontos lenne a kommunikáció a kapcsolatartáshoz, az én kitartásomra lesz szükség, de nem tudom, h meddig lesz. Egyoldalúnak érzem az egészet.
32. Bri* (válaszként erre: 30. - Ébredő)
2010. júl. 12. 16:01
Mögöttünk 16 év van. Vannak érzelmei, de nagyon nehezen tudja kimutatni. Verbálisan meg sehogysem. Írásban még úgy se, ne is várd tőle! :)
31. 9c8432d068 (válaszként erre: 30. - Ébredő)
2010. júl. 12. 16:01

Az biztos,hogy nem egy romantikus lelkek.

Érzelem kimutatása sem jellemző,még ha vannak nekik akkor sem. Magukba zárnak mindent,ami érzelemre utal.

Biztos vannak feléd érzelmei,csak nem mindig tudja kimutatni,bár úgy hiszem,tőled elvárja.

2010. júl. 12. 15:48
Olvasom, h van tapasztalotok a bak férfiakkal kapcsolatban, érdeklődnék, h ha egy bak férfi miért nem mutatja ki az érzelmeit, ontom rá az érzelmeket, és nem tud mit kezdeni velünk, eljutottam odáig, h annyit ki tud mondani, h hiányzok, mivel elment messzire és levélben kommunikálunk, pedig 8 hónap van mögöttünk, a búcsúzáskor mutatott érzelmeket, azóta a levelváltás akkor van, ha én írok, de szerencse a szerencsétlenségben, h ezekre válaszol, de mint írtam érzelem semmmi. De együttlétünk alatt érezhető voltak az érzelmek, de ő azt mondja, h az érzelmes levelekkel nem tud mit kezdeni. A leveleiben nem jön le semmi.Szóval a kérdésem, szerintetek ennek a férfinak vannak érzelmei felém csak nem tudja kimutatni? Köszönöm a válaszokat.
29. Bri*
2010. júl. 12. 13:36
Ahogy "öregszik" egyre rosszabb a természete és én ezt egyre nehezebben tolerálom.
2010. júl. 12. 13:34
nekem elég rossz a tapasztalatom :S
27. Bri* (válaszként erre: 25. - 9c8432d068)
2010. júl. 12. 13:30
Ez nálunk is így van. Csakhogy én Ikrek vagyok. Nem a legalkalmazkodóbb jegy. Teljesen megváltoztam érte/miatta. Elnyomtam magamban mindent, ami régen volt. Már az önbizalmat is.
26. 9c8432d068 (válaszként erre: 24. - Bri*)
2010. júl. 12. 13:21

" A Bak férjemnek köszönhetően én már magammal sem nagyon jövök ki." írod.


Sajnos,én sem.....:))))

25. 9c8432d068 (válaszként erre: 22. - Bri*)
2010. júl. 12. 13:20

Így igaz. Bak férjem van,és kemény 40 év mögöttem.

Ha nem lennék alkalmazkodó,már rég nem élnénk együtt.

24. Bri* (válaszként erre: 23. - Frontember)
2010. júl. 12. 12:47

Jó neked! A Bak férjemnek köszönhetően én már magammal sem nagyon jövök ki. :)))

Egyébként szerinted igazak az itt leírtak?

2010. júl. 12. 01:57
Én bak vagyok,és egész jól kijövök magammal........................................:-o)))))))))))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook