Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz - Beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz - Beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. grassi
2019. okt. 5. 17:29
örülök az eredménynek :))))
2019. okt. 5. 17:24
Én Zsoltiék elkötelezett hive voltam, de tegnap este a két rossz közül a jobbik győzött. Gratulálok Dávidnak és Grétának.
68. papája (válaszként erre: 67. - Andi6020)
2019. okt. 5. 08:47

Végig keményen küzdöttek Grétáék, megérdemelték a győzelmet.

Nagyon kiakadtam volna, ha Vecáék győznek.


Tudja valaki mi lett a medálok sorsa ?

Végig arról volt szó, hogy annak nagy jelentősége lesz a játékban. Arra gondoltam, talán pénzt, vagy perceket ér, de nem esett róla szó.

2019. okt. 4. 21:28
És igen! Tudtam. Legalábbis reméltem. Grat Grétáéknak!
2019. szept. 28. 19:33

Kedveltem/kedvelem ezt a műsort, de most Janicsák Veca miatt, már csak félszemmel nézem!

A "tojásos játék" megint betette az ajtót! Ábel vitte a tojásokat és szólt Vecának:

- Veca légyszíves segíts, mindjárt leesik.

- Elegem van már a stílusodból!

Volt Veca reszelős válasza, amit nem is értettem, értelmezhetetlen volt számomra!


Úgy vettem észre, hogy most jönnek föl és egyre többször nyernek is. Éppen ezért Veca valószínű még arrogánsabb lesz, A szerencsétlen, anyámasszony katonája Ábelka rovására, akit már sajnálni is elfelejtek.

Mindenesetre Vecuskát képernyőn keresztül sem lehet kibírni, hát még közvetlen közelről?!

Kíváncsi vagyok mikor olvassuk/halljuk majd, hogy valaki "megmentette" tőle Ábelt! De ahogy elnézem, nem hagyja majd magát, mert ő nagyon boldog! Háááát..........???

2019. szept. 28. 09:01
nagyon sajnálom Zsoltiékat.
64. papája (válaszként erre: 61. - L.luiselotte)
2019. szept. 25. 12:25

Gáspár Zsolti nagyon vicces és szórakoztató, néha azért idegesítő is. Jók a beszólásai.

Evelin viszont használja az eszét, előre gondolkodik.

Meglepetés hogy több nyelvet is beszél, bár a lovári és a magyar anyanyelve, de az angolt és franciát neki is meg kellett tanulnia (és sikerült)

Tetszik, hogy nem kényes, nem hisztis, őszinte, segítőkész. Hajrá !

Grétáék hajtanak, ügyesek, de nem szeretem őket.

Kandi és Zsuzsa jól összerázódtak, tetszik a játékuk.

Ábel papucs, Veca művésznőben, na benne aztán óriásit csalódtam. Remélem hamar kiesnek.

63. l.luiselotte (válaszként erre: 62. - Andi6020)
2019. szept. 25. 08:59
kösz szépen.
62. andi6020 (válaszként erre: 61. - L.luiselotte)
2019. szept. 25. 08:56

Idén tavasszal volt a forgatás.

Remélem Grétáék nyernek.

2019. szept. 25. 08:52

nem tudjátok, hogy kik nyerték meg ? én is utálom Grétit, a Dávidot nem annyira, de félek hogy ők nyerik meg.

Ln Zsuzsinak vagy Gáspáréknak drukkolok.

Nem tudja valaki hogy mikor volt a forgatás ? tavaly nyáron vagy idén nyáron ?

60. grassi
2019. szept. 25. 08:22

a tegnapi párcserés rész vicces volt :)

Vecára már szavaim sincsenek...

59. andi6020 (válaszként erre: 57. - Papája)
2019. szept. 23. 22:28
Stábtag.
2019. szept. 23. 21:37

[link]

Demcsák Zsuzsa Gáspár Zsoltival folytatja a versenyt, míg Gáspár Evelin Horváth Grétával, Janicsák Veca Kandász Andreával, Ladányi Jancsó Ábel Meggyes Dáviddal.

Ez igen!

Mi lesz ebből Thaiföldön?! :DDDD

57. papája (válaszként erre: 56. - Grassi)
2019. szept. 19. 10:50

Sajnos valóban az általad leírt személyek párjai nagyon gyengék/rosszak. Így nehéz lesz nekik győzni, hogy egy ember cipeli a terhet fizikailag és szellemileg egyaránt.


Tegnap valamelyik TV műsorban mutatták, hogy Demcsák Zsuzsa párja,a leendő férje egy indiai fickó. Na, legalább ő, nem jött haza üres kézzel...

Lehet, hogy az a "nagyon kedves" autós, aki felvette őket és még a szállást is azonnal felajánlotta.

56. grassi
2019. szept. 18. 09:17
En azoknak drukkolok, akikkel el tudom kepzelni, hogy elmegyek nyaralni egyutt hetekre, es jol erzem velzk magam. Ezek a kovetkezok: Kandi, Evelin es a gyuros ficko, nem jut eszembe a neve. De mindharmuk parja pusztitoan irrital, szoval barki nyer, nem lesz felhotlen az oromom
55. papája (válaszként erre: 54. - Kicsi Fecske)
2019. szept. 18. 07:37

Teljesen egyetértek veled. Bízom benne, hogy Vecáék és Grétáék mielőbb kiesnek. Nem érdemlik meg még azt sem, hogy ott vannak.

Vecáék szakítottak, még a gyerek születése után. Ezek után nem is csodálkozok. A mamlasz Ábel meg visszafogadta, ez nagy tévedés volt.

2019. szept. 17. 22:51

Eljutottam oda, hogy inkább elkapcsolok, ha Vecáék szerepelnek. Janicsák Veca egy életre lejáratta magát a viselkedésével. Leszólja, megszólja, beszólogat, gyűlölettel nézi sokszor társait.

A férjet Ábelt először sajnáltam, de megérdemli sorsát amiért eltűri, hogy Veca lehülyézi minden adásban.


Gréti pénzéhsége borzasztó, de ott a férj is olyanná vált, mint akivel hált.

Bárki is győzzön, a fenti két páros győzelmének nem tudnék tiszta szívvel örülni.

53. Indiai
2019. szept. 17. 21:40
Gáspáréknak drukkolok. Ez az előbb lemaradt.
52. Indiai
2019. szept. 17. 21:39
Nagyon drukkolok nekik. A H. Gréta és a pasija nagyon csúnyán viselkedik. Mit képzelnek magukról. A pénz megbolondította őket. Nem érdemlik meg a nyereményt. A Veca szörnyű nem tudom, hogy tudja a pasija elviselni. Mindenki másnak hajrá.
51. grassi
2019. szept. 17. 14:01

szegény Gréti nem a legélesebb kés a fiókban...

engem most Veca és Zsolt idegesít a legjobban, holtversenyben

2019. szept. 13. 21:44
Sajnálom, hogy Liuék kiléptek, nem lett volna szabad átadni Gáspáréknak a terepet. Újabban csak veszekedtek, Zsolti sokszor panaszkodott, hogy öreg, nem bírja. Akkor meg miért akarják folytatni ?
49. Kicsi Fecske (válaszként erre: 48. - Papája)
2019. szept. 12. 14:28

Leírtad, amit én is írtam volna! :DDD

(Minden soroddal egyetértek!)

2019. szept. 12. 13:01

India óriási ország, benne számos természeti és történelmi látnivalóval. Éghajlata, állatvilága, kultúrája és vallása rendkívül sokszínű. Lakossága, beszélt nyelvei változatosak és a társadalmi egyenlőtlenségek széles skáláját is megfigyelhetjük.

Azért néztem tavaly és az idén is a műsort (elsősorban) hogy ha már nem utazok ezekben az egzotikus országokba, akkor legalább tekinthessek be a hétköznapjaikba és ne csak 1-1 útifilm által a kirakatot lássam.

Ami Indiát illeti, hát...igen, onnan származnak a cigányaink és tisztelet a kivételnek itt is, vagy ott is - lehet játszani a szavakkal - nagyon hasonlóan élnek, legalábbis a tisztaságot illetően.

Minden tiszteletem e tekintetben a játékosoké.

Szerencsére Evelin és Zsolti bebizonyította, hogy lehet fejlődni. Megszerettem őket, főleg Evelint, aki okos és képes Zsoltit is irányítani.

47. Banános Zselé (válaszként erre: 46. - Auróra2010)
2019. szept. 8. 17:18
igen zenei műsorok
46. Auróra2010 (válaszként erre: 45. - Banános Zselé)
2019. szept. 8. 17:17
2017 évi nagy duettet nyerte meg, nélzz utána. Nekem ezek a műsorok X fktor sztárban sztár , nagy duett tök egyformák, de lényeg már akkor is nagyon ellenszenves volt
45. Banános Zselé (válaszként erre: 43. - Auróra2010)
2019. szept. 8. 16:55
azt nem nyerte meg, azt mindig egy férfi nyerte meg
44. Kicsi Fecske (válaszként erre: 43. - Auróra2010)
2019. szept. 8. 16:53

Én most nézem a tegnapi ismétlést és amit Veca leművelt a férjével mindenki előtt, amiért papucs volt a lábán óborzalom! Papucs volt a lábán igen! Mit vegyen fel egy papucs férj, cipőt?! :DDD

No, de ilyen megjegyzést mondani neki, hogy "nyegle

hülye gyerek?!" hát ez túlzás már drága művésznő!

Mintahogy az is túlzás amit most én mondok ), de ez a Veca egy "hüle 3,14csa!!)

43. Auróra2010 (válaszként erre: 40. - Kicsi Fecske)
2019. szept. 8. 15:20

ez Veca pár éve megnyerte a sztárban sztárt én már ott sem birtam, de azóta rangeteget romlott. Vasalásnál . no comment.


különben minden szereplőt szeretek csak a Vecát utálom.

sjnálom a jófej férjét akinek kötélből vannak az idegei

42. grassi (válaszként erre: 40. - Kicsi Fecske)
2019. szept. 7. 16:44

karrier :)

úgy érted, kevesebb falunapra fogják hívni? :)

41. Kicsi Fecske (válaszként erre: 39. - Grassi)
2019. szept. 6. 22:05

" Kandit szentté kéne avatni :) "


Én nem bánom, avassuk! :D

De, tényleg respekt Kandi! :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook