Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ázsia Expressz - Beszélgessünk róla! fórum

Ázsia Expressz - Beszélgessünk róla! (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. grassi (válaszként erre: 9. - D1zsúlika)
2019. aug. 29. 16:19

a szilikonos csajokkal mi a gondod? én pont hogy kellemesen csalódtam, semmi picsogás, mennek, nyomják, ügyesek, és tetszik, hogy nem balhéznak egymással, vidámak.

szerintem a testépítők sokkal nyomibbak és hisztisebbek, mint a szilikon duó :)

2019. aug. 29. 15:50

Az eltelt idő alapján az előző évadhoz képest, még nem igazán kaptak rá a játék ízére. Többen unott pofával járkálnak össze-vissza, mintha nem is nyerni jöttek volna.

- Demcsák Zsuzsa önállósította magát, otthagyja a társát, sokszor még azt sem figyeli, hogy Andrea hol van, merre megy. Sosem volt szimpatikus.

- A "Saoli" srácok aranyosak, sodródnak, de nem lesznek a kedvenceim, sport ide, vagy oda.

- Az "izomemberek" elvannak, mint nagymama a lekvárral

- Grétáék küzdenek, Gréta belead apait-anyait, de még nem ismertem ki őket.

(Tegnap azért meghatott, ahogy kikönyörögte a meleg kaját egy büfében, majd odavitte a párjának, holott már rosszul volt az éhségtől.)

- A legnagyobb csalódásom eddig Janicsák Veca! Az egy dolog, hogy igencsak fiatal, rutintalan a férje, de, mint egy őrmester osztja az észt folyamatosan, és a legnagyobb hibát ő követte el, már az eléjén, amikor a legfontosabb papírt a szálláson hagyta induláskor.

- Hódi Pamela buta ehhez a játékhoz, a duma azonban megvan hozzá. . A barátnője ismeretlen számomra, egyenlőre ő sem egy talpraesett leányzó.

- Maradtak a Gáspárék, akikben viszont kellemesen csalódtam! Elég jól teljesítettek idáig. A butuska Zsolti a maga paraszt agyával, Evelin az eszével haladnak előre. Kár, hogy Evelin meg lusta, nem kicsit. Mindenesetre önmagukat adják, és ez a fontos Szerintem. Lehet, hogy nekik fogok drukkolni??!! :DDD

2019. aug. 29. 15:38

Leírom a versenyzők nevét, mert még nem jegyeztem meg. :D


Janicsák Veca és Ladányi Jancsó Ábel

Liu Shaolin Sanyi és Liu Shaiang Ádó

Hódi Pamela és Huszár Zsófi

Gáspár Evelin és Gáspár Zsolt

Bereczki Krisztián és Bohos Kornél

Horváth Gréta éa Meggyes Dávid

Demcsák Zsuzsa és Kandász Andrea


Az útvonaluk: Negombo, Sri Lanka (régen Ceylon azaz angol gyarmat volt), India, Taiföld

(Aki tud angolul szerencséje van, mert zömében angol területen kell versenyezniük.)

2019. aug. 29. 15:34

kapcsolgatás közben belebotlottam, és rákattantam :)

szegény Demcsák Zsuzsa... az égig tudnám rúgni, ugyanakkor sajnálom is azért, hogy folyamatosan be van feszülve

a többi nevet nem nagyon tudom, őszintén szólva a D. Zsuzsán, Kandász Andreán és a koris srácokon kívül fogalmam sincs, hogy ki kicsoda.

- cuki tájszólásos páros: asszem nekik drukkolok, lazák

- Liu tesók: ők is szimpik

- Demcsák borzalmasan gáz, a párja viszont nagyon szimpi

- a két testépítő: semleges, a nagyobbik elég hisztisnek tűnik

- szilikonos lányok: tök szimpatikusak, viccesek

- folyamatosan dumáló sötét hajú csaj + méla, papucsnak tűnő párja: semleges, inkább nem szimpik

- hullámos barna loboncú lány + digós külsejű párja: a lány szimpi, a sráccal kapcsolatban még nem döntöttem :)

2019. aug. 29. 08:56
Ém hétfőn azt hittem, hogy a Hegyi doktort kapcsolom be. De ez már annyira rossz, hogy szinte jó, ma is már alig várom. Különben nekem is a két Gáspár a legszimpatikusabb .
5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2019. aug. 29. 08:48
Én is Demcsákot nagyon utálom. Nekem több, mint borzalom. De a "Győzike" család jó fejek és a saját magatartásukat adják. Természetesek. Maga a második Ázsia ha hasonló lesz, ha minden hagyományos, unalmassá is válhat.
4. D1zsúlika (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2019. aug. 28. 19:36

Sziasztok!


Én nézem a második évadot. Egy darabig! :D

Mert a mai ezt az évadot, habár még az elején tartunk nagyon, de a kezdés nagyon gyenge. Sosem gondoltam volna, hogy azt írom, hogy az első évad jobb volt!

(Az eddig látottakhoz képest!)

Jobb volt, pörgösebb volt. És, szerintem az induló celebek, sokkal színesebbek voltak, mint a jelenlegiek.

Elmondanám a párokról is a véleményemet, de nem tudom, hogy egyáltalán él-e a fórum, na majd meglátom.

Addig is jó szórakozást!

3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. aug. 28. 13:51
Miért nem lehet leírni? Ez politika lenne? Én Demcsákot nem bírom, bár nélküle sem nézném.
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2019. aug. 28. 09:21
Neked kellene kezdeni a véleményt. Én nézem, van akiket nagyon utálok. Itt nem lehet leírni kit és miért, de talán egyezek valaki másnak is a véleményével.
2019. aug. 28. 07:59
Nézitek ? kinek mi a véleménye ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook