Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azért nem mentem be vásárolni egy élelmiszerboltba, mert... fórum

Azért nem mentem be vásárolni egy élelmiszerboltba, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. okt. 28. 19:26
*kasszához
2022. okt. 28. 19:25
Uh én inkább megyek az önkiszolgáló kasszába, mint egy normális kasszában.
39. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Soufflet)
2022. okt. 16. 22:08
Sok helyen nem is vesznek fel új embert csak szétdobják a munkát a még meglévőknek...
2022. okt. 16. 04:01

2 emberrel kevesebben vagyunk, akik kiestek,

4-el tobbember kellene.

Csak en maradtam es a masik magyar.

En "bekopom", es nem segitsem a tobbieket tobbe a fqszfejeket.

Ma valaki megint nem jott

37. Soufflet (válaszként erre: 36. - Soufflet)
2022. okt. 16. 03:54
E
36. Soufflet (válaszként erre: 33. - Érdekes73)
2022. okt. 16. 03:53

A kozeli mar nem ejjel-nappsli, csak ejfelig, vagy igvan ember.

lLegalabb 3 ember kell a banzin eladashoz, es nincs.

35. Soufflet (válaszként erre: 33. - Érdekes73)
2022. okt. 16. 03:50
Akkor talalsz ki Angliaban mennyi van!
34. Soufflet (válaszként erre: 29. - Piroska52)
2022. okt. 16. 03:49

Az apam epp nyugdijazott programozokent nem epp egy suke-boka "a kutyukhoz", de bamulatos idot tud(ott) elcarni az onkiszolgalo penztaraknal. 30 fele kozelitettem, mikor dolgoztam valamennyit az Aldinal, o azert elvezte, ha "gyerekkel" ment a Tescoba (akkor meg csak ott volt onkiszolgalo), mert pikk-pakk kiszortam mindent :D

Naaaagyon jol tudja, hogy a vevok 20 %-a akasztja meg az emberi kiszolgalok 80 %-at, de o sem jobb am XD Csak mas teruleten.


Ha van ures penztaros, es nem nagybevararlast csinalok, en inkabb megyek "az emberhez". Mert jobban szeretem, es ha sokan allnak az onkiszolgalonal, nem tudom, miert nem tetszik. Meg probablom fizetes elott felmernia sort. Hiaba rovidebb az onkiszolgalo, ha toketlenkednek egy-ket tele kocsival (es ne vedd magadra Piroska de pl. gyerekkel; szerintem ez ertheto -osszetortrm volna a kicsi kezet annak, aki a nagymam reuras kezet surgeti, dolgozott vagy 50 evet; szivesen segitsek parkolni, ha nem veszik tolakodasnak).

En mindent a legegyszerubb szamolasi, lehuzasi tetelben teszek fel, ugy nem feltetlenul kell a kijelzot nezni annyit. Ha elszamoltam ide vagy oda, az illetekes nem lesz boldog, de neha a sajat karukra tevedunk


Egy valamit ertunk meg!!!!


Miert lenne boldog egy penztaros egy plusz sajtos taller lehuzass amiatt, amit veletlenul a cegnek ketszer szamlazitt le, es talan csak azert, mert a rendszee fagyott? De ez lehet egy karton whiskeyvel is. A pozitiv tevedessel is felnek a penztarosnak a nap vegen.


A sajtos taller miatt szoljunk, ha pluszban van lehuzva, de en kutya-picsa-tetelnel, ha valaki becsuletes volt, mondtam olyat, hogy isten aludjon meg vele. Visszavetelezi, ujratetelezni, varatni a vevot... Utana a panaszlevelre valaszolni, ha tetszik. Nem mindig eri meg.


En is megnezem a szamlat, ha hosszu, ha elrontottak, en nincs ember, otthagyom valakinek, a nap vegen meg szorakozhatnak. De errol kussolunk.

Ez sehol nem elfogadott, csak ismertek es kussolunk ro

33. Érdekes73 (válaszként erre: 27. - Süti 2)
2022. okt. 15. 18:40
Semelyik közértben nincs elég ember...
32. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. okt. 15. 18:38
Ilyenkor a segítők tudnak vmit nyomni előre ha szólsz.
31. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 15. 14:00
Megértelek, én is utálom. Pl. a Lidl-ben hiába mentem a fél kiló kenyeremmel az önkiszolgálóhoz, a göngyöleg blokkot nem lehetett érvényesíteni, ahhoz segítséget kellett kérni. Féllábas a dolog.
30. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Charlize)
2022. okt. 15. 08:10
😍😍
2022. okt. 15. 08:01

Nálunk csak a Lidliben van megtanultam, nem atomfizika, ha meg mégis

elakadnék ott a segítség.

Az unokáimmal csak ott fizetünk, mert nagyon élvezik, hogy csipogtathatnak.

2022. okt. 15. 06:49
Kiszorul*
2022. okt. 15. 06:48
Az emberi munkaerő így kiszuró valamennyivel ,hogy önkiszolgaló kassza van.😔
26. Charlize (válaszként erre: 21. - Csillagszem38)
2022. okt. 15. 06:00
A 4,5 éves fiam is kezeli. Megtalálja a vonalkódot a termékeken és becsipogtatja. Élvezi, hagyom neki.
2022. okt. 15. 04:35
Én sem szeretem.
24. globus (válaszként erre: 23. - Vigyefene)
2022. okt. 15. 04:17

Ilyen itt nincs. Végösszegi kedvezmény nem létező fogalom 🙂

Néha DM-ben volt, miután aktiváltunk egy kupont a kuponfüzetből, bár mióta online kell csinálni, ez is átláthatatlan lett.

23. vigyefene (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. okt. 15. 03:50

Nálunk ha valami/akármi kiárusításon van, mindegy mikor használjuk a kártyát, az egész vásárlásra érvényes.

Csalétek ez a kedvezmény, h oda menj vásárolni.

22. globus (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2022. okt. 15. 03:42
De vannak olyan termékek, amelyek supershop kartyával olcsóbbak, ilyenkor a kedvezménynek sanyi, hiszen már lehúzta kártya nélkül. Pénztárosnál előre kell odaadni.
21. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 23:03
Nekem a 6.5 éves kislányom kezeli az önkiszolgáló kasszazas 80 százalékát, én is utáltam, de nem akartam beegni a gyerek előtt 😂😂😂 próbáld ki, tök egyszerű, csak neked kell dolgozni a kasszas helyett.🙈😂
2022. okt. 14. 22:02

Én a Tescoban, Lidl-ben kizárólag az önkiszolgáló kasszát

használom, ha van. A saját tempómban csinálhatom, nem kell kapkodni az elpakolással, biztosan tudom, hogy semmi helyett nem valami mást ütöttek be (pl. pékáru) és hogy a kuponokat is érvényesítettem. A SPAR-ban tényleg nem lehet a supershop kártyát a megfelelő pillanatban bedugni, úgyhogy ott nem feltétlenül azt választom, bár a telefonos alkalmazással az is működik rendesen.

Olyankor is jó az önkiszolgáló kassza, ha sok aprópénztől akarok megválni, oda szégyenérzet nélkül dobálhatom be az érméket.

19. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Globus)
2022. okt. 14. 21:38
A fizetés után rögtön megkérdezi a hűségkártyát .
18. katt2 (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. okt. 14. 21:20
Én csak akkor megyek önkiszolgálóba, ha túl hosszú a sor a pénztárnál. ( Annál az egynél, mert napközben nincs több nyitva... ) Akkor bemegyek az önkiszolgálóba és mindjárt intek az ott levő Mindentudónak, hogy jöjjön segíteni. Ez annyit jelent, hogy az utasításai alapján pakolok ki. Kártya, fizetés, majd megköszönöm az értékes közreműködését és el... Amikor már vagy 3-szor játszottam ezt el, akkor megkérdezte a Mindentudó, hogy ez annyira bonyolult, hogy nem tudom megtanulni? Pont formában voltam, mondtam, hogy nem, de ő ezért kapja a fizetését, én meg nagyon kényelmes vagyok... Nem nézett rám szépen. Azóta is így csinálom, amikor meglát, már jön is, még intenem sem kell... Lehet, hogy viszek neki egy kis Fornettit a szomszédból...
17. globus (válaszként erre: 16. - Érdekes73)
2022. okt. 14. 20:02

+ amikor végzel, egyfolytában kárál, hogy pakolj el, pakolj el, már nem is tudom mit mond, de sürget.

Én még csak sparossal találkoztam, mert Lidlbe nem járok, Auchan nincs nálunk. Akárhány pontot adna hűségkártyára, az mindig bukom önkiszolgálónál. Itt egy olyan üzlet van, ahol sosincs élő pénztáros, csak végső esetben megyek be hozzájuk vásárolni.

16. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. okt. 14. 19:53
A Sparos tényleg macerás ha vmi kedvezmény/akció is van. A Supershop kártyát fizetés után tudod betuszkolni de csak rögtön a kérdés után. Sok terméknél meg strapás idétlen szögben lehajolgatni.A Rossmannba meg ritkán megyek akkor meg inkább sorban állok minthogy az automatával szórakozzak.Bérletet is csak jegykasszánál veszek.
15. mongi
2022. okt. 14. 19:27
Így már én is csináltam...De! Egyszer véletlen nem vettem észre és rákényszerültem használni...Na,azóta imádom!:DDD
14. libikóka (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 14. 19:23
Nem értem miért,,de igaz,,le is szoktam róla majdnem,,mert már idegesített is kicsit😀
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2022. okt. 14. 19:12
Nekem még sosem utasították vissza, megköszönték és elém álltak.
2022. okt. 14. 18:30

Én kifejezetten szeretem az önkiszolgáló kasszát, bár eddig csak a Lidlben van tapasztalatom velük.


Az önkiszolgálóban sosem kell sorba állni, mindig van 1-2 szabad kassza, míg a nem önkiszolgáló kasszánál kígyózik a sor.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook