Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azért nem mentem be vásárolni egy élelmiszerboltba, mert... fórum

Azért nem mentem be vásárolni egy élelmiszerboltba, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
11. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 18:21
Egy kis gyakorlás, és belejössz az önkiszolgáló kasszázásba. 😉
10. libikóka (válaszként erre: 7. - Violet18)
2022. okt. 14. 18:20

Mindig előre engedném ha mögött valaki keveset vesz.

Na itt jön a meglepi,,,10-ből 8 visszautasítja.Komolyan ,,🙄

9. globus (válaszként erre: 7. - Violet18)
2022. okt. 14. 18:07
Itt volt a Sparban. Kétemberes nagyságú táblán volt kiírva, hogy max. 6 féle termékkel menjenek át itt. Mégis beálltak raklapnyi cuccal, mert "úgysem mer szólni a pénztáros", meg " ez a sor rövid és haladós", meg is szűnt egy éven belül.
8. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 17:25
Én sem járok önkiszolgáló kasszás boltba. Haladni kell a korral: nehogy ránézz valakire, vagy szót válts valakivel.
2022. okt. 14. 17:24
Nekem a gyors kasszák hiányoznak. Utálok tökölni mikor csak 1-2 dolgot vennék....
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. okt. 14. 16:59
Nálunk biztos hogy gyorsabb a lidl-ben és a tescoban is, mert kb a sor ugyanakkora, csak kb 6-8 fele megy a vége...
2022. okt. 14. 16:55
A tescoban OK, ott olajozottan működik, a spárban még hála istennek nem találkoztam vele - kiváros lévén, a Lidlben rémálom. 5-6 pénztárt beszüntettek, mindenki elveszetten, tájékozatlanul és lassan az önkinél áll sorba.
4. globus (válaszként erre: 3. - Fülemüledal)
2022. okt. 14. 16:51
Szerintem csak azért tűnik gyorsabbnak, mert közben az ember csinál valamit. A céltalan álldogálásból még feleannyi is többnek tűnik.
2022. okt. 14. 16:47

Haladni kell a korral. Tapasztalataim szerint a sparos elég nyögvenyelős, de mindig van ott segítő ember, aki odalép, ha hívod. A legjobban az Auchanban szeretek kasszázni, mert ott nincs mérleg, rögtön bevásárlókocsiba lehet pakolni. Sokkal praktikusabb, mint a mérlegen pakolászni.

A tescoban is szoktam így fizetni, még az is jobb, mint a sparos, pedig ott is mérlegre kell rakodni.

2022. okt. 14. 16:29
Én is hülyét kapok tőle... tegye be, ne tegye be, ne vegye el, van ilyen-olyan kártya, kupon, igen, nem? Inkább kivárom szépen a sorom. Spar supershop kártyát például még sosem tudtam használni, lövésem nincs, mikor kéri, ha egyáltalán.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook