Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az anyák megpróbáltatásai a csemetéik mellett a gyermekkórházban fórum

Az anyák megpróbáltatásai a csemetéik mellett a gyermekkórházban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az anyák megpróbáltatásai a csemetéik mellett a gyermekkórházban

1 2 3 4
2011. febr. 8. 16:20
ilyet én is átéltem az akkor 3 éves kisfiammal. Mellé nem feküdhettem az ágyba, de bevihettem egy kemping-fotelt.Sajnos a fiam elkapta a rotát. 5 hónapos terhes voltam akkor a második fiammal.
2011. febr. 8. 16:19

Hát sajnos ilyen világban élünk. :((((

Felháborító hogy míg mindenki próbálja elkerülni az influenzát, hasmenés járványt, addig a kórház pont hogy leszarja az óvintézkedéseket, ráadásul a gyerekosztály mellett!!!

Remélem mihamarabb meggyógyul a picid és otthon lehettek! Jobbulást!!

2011. febr. 8. 16:17

Sajnos volt benne részem...

Megalázó, gusztustalan, félelmetes az egész....

Én mondjuk aludhattam két hétig a gyerekem lábánál az ágy végébe összekuporodva...

Tudnék hosszan mesélni...sajnos

2011. febr. 8. 16:14
Csak kórházba ne kerüljön az ember..hát még pici gyerekkel!
2011. febr. 8. 16:08
2011. január 15-én az esti órákban kórházba kellett mennünk a 18 hónapos kislányunkkal, aki gégegyulladás miatt majdnem megfulladt.
Gondoltam, hogy hosszú lesz és kegyetlen, de hogy ennyire, azt még álmomban sem gondoltam volna.

Ugrás a teljes írásra: Az anyák megpróbáltatásai a csemetéik mellett a gyermekkórházban
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook