Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
9893. Velvet67 (válaszként erre: 9890. - 5d51fd695b)
2018. szept. 13. 13:00
nem praktizál,nyugdíjas
9892. Velvet67 (válaszként erre: 9888. - Ryana)
2018. szept. 13. 12:59
szeretem, hogy így megértjük egymást😀😀
2018. szept. 13. 11:08

Nagyon vázlatosan: a bőr felső rétege a hám, mely az öregedés folyamán finoman ráncossá válik. Itt találhatók a pigmentfoltok is. Ezt “támadja” legelőször a szépségipar. Krémek, hámlasztók segítségével. Egy ilyen fizikai hámlasztó az erbium lézer is. A hámot égeti meg, úgy hogy a dermo-epidermalis határt (a hám és irha között lévő kötőszöveti rész, melyből a hám újratermelődik) alig vagy nem érinti. Sok helyen a honlapokon kiírják, hogy az irhába is beleéget az erbium. Alig van hatása az irhára. Azt kell megérteni, hogy a reklámokban a lézerfény laposan vagy kis oszlopokban égeti le a bőrt, míg a gyakorlatban háromszögalakban, pontosabban kúpszerűen, a mélyebb rétegek felé keskenyedve halad a lérezsugár. Tehát felül többet éget, mint alul. A dermoepidermlis határról a sejtek kb. 1 hónap alatt érnek fel a felszínre, magyarán az erbium hatása gyors és látványos, ámde felületes és időszakos. Azoknak ajánlható, akik gyorsan akarnak látványos eredményt elérni, például valamilyen alkalomra megszépülni. Egy karbantartott, ápolt bőr (hám) esetében egy kozmetikai nagykezelés szerintem kifizetődőbb.


A CO2 árról még. Egy teljes resurfacing 2-400 ezer Ft. A külföldi oldalakon 2,300 US dollár. Erre jön még az 1-2 napos kórházi ápolás és az altatás ára is. Leírtak még helyi érzéstelenítésben végzett kezelést is. De ezt is külön számolják még. 90 ezerért helyi (orca, orr, stb.) kezelés lehet.


Az ELOS kezelésem már nem 30, hanem 40 ezer alkalmanként és egy kúra így az első évben 200 ezer Ft.


Kolbi

9890. 5d51fd695b (válaszként erre: 9889. - Velvet67)
2018. szept. 13. 09:47
Miért nem tudunk hozzá menni?
9889. Velvet67 (válaszként erre: 9887. - Kori54)
2018. szept. 13. 09:08

Minden dokinak megvan a maga "hullája" Rs-en legalább vannak elégedett ügyfelek is nemcsak rontottak,,, itt nálunk egy lányt nem hallottam tapsikolkolni cicin kivűl, hű de jó dokim van, olyan plasztikát kaptam, hogy csak hozzá megyek,,, vagy hu úgy feltötöt h szuper és még tartós is,,,

jó, egyről tudok, ő kivételes helyzetben van, sajnos mi ahhoz a dokihoz nem tudunk menni, pedig világvégére is elmennék, ha tudom megéri,,,,

9888. Ryana (válaszként erre: 9885. - Velvet67)
2018. szept. 12. 21:51

Meg most komolyan, azért menjünk vissza egy orvoshoz, mert elsőre nem hozta, amit elvártunk? Másodjára mitől tudná jobban megcsinálni? Főleg, ha úgy tesz, mintha nem látná, mi a kifogásunk tárgya? Hogy javíthatna ki egy hibát, amiről azt állítja, nincs is, mert ő nem látja? Vagy elbagatellizálja? Miért ne merülne föl a páciensben, hogy ha megint hozzámnyúl, még talán rosszabb is lesz, mint volt, s még csak panaszt emelni sem lehet, hisz ráfoghatja, hogy nem volt ott semmi hiba, ön akarta, hogy ismét műtsük, én megmondtam, hogy nincs gond. Hogyhogy most sem elégedett!


Épp azért lenne jó visszamenni, mert meg tudta csinálni, amit akartunk.

9887. kori54 (válaszként erre: 9886. - Velvet67)
2018. szept. 12. 19:38
A RS-en azért látni néhány elrontottat, persze nem az orvosoktól. A sógornőm Amerikában él, megcsináltatta a liftinget kb 5 évig tartott, de ebből lehet, hogy csak 3 évig volt elfogadható. Szóval ott is léteznek elrontott szépészeti műtétek, nyilván nem azzal reklámoznak, ahogy itt sem. Nagyon nehéz megtalálni az igazit -orvosban is :)
9886. Velvet67
2018. szept. 12. 19:16
elfelejtettem mondani, bármit csináltat az ember még egy liftingnél is érdemes valamivel kombinálni, önmagában nem lesz elég, és ezt neked kell megmondani, mert doki lehet nem fogja, mindegy hány éves a paciens. Külföldi oldalakon csodákat lehet látni, nálunk gyerekcipőben jár ez a fajta szépészet. Szerintem a töltőanyagokra is most kezdenek ráérezni.
9885. Velvet67 (válaszként erre: 9884. - Kori54)
2018. szept. 12. 17:19

teljesen megértelek, nyilván az ember összespórolgatja a pénzét, de nem úgy hogy 2-dik műtéttel majd csak jó lesz

sajnos azt kell mondanom, mindig be kell kalkulálni következőt. A ~ciciknél is, nem hogy fejnél, ami látszik. Elsőre lehet elküldenek, de pár hónap múlva vissza kell menni, akkor lehet megcsinálja.

Először engem is elküldtek. Azt mondta a doki hogy fiatal vagyok hozzá, hálásabb feladat egy idősebbet műteni, mert náluk látványos eredményt lehet elérni, akkor is ha félév múlva visszaromlik. Volt aki ilyen-olyan szálas kezelést javasolt. Csodák nincsenek! Ha lesz pénzem újra szikét fogom választni,

9884. kori54 (válaszként erre: 9883. - Velvet67)
2018. szept. 12. 16:26
Én most ott tartok, hogy inkább 2 x meggondolom :(
9883. Velvet67 (válaszként erre: 9881. - Karminca12)
2018. szept. 12. 15:27
Sajnos semmire nincs garania. Nekem sok mindent csináltak január óta, pl, lifting, zsírátültetés stb és nem vagyok elégedett én sem,,, azt tapasgtalom többnyire másnál is mindent 2 x kell
9882. anyucica45 (válaszként erre: 9881. - Karminca12)
2018. szept. 12. 08:13
Karminca12 megkérdezhetem, hány éves vagy? nekem a 48 évemmel a mini liftingre azt mondták korai :( szerintem meg már rég meg kellett volna csináltatnom
9881. Karminca12 (válaszként erre: 9880. - Velvet67)
2018. szept. 11. 21:51

A mostani eszemmel nem csináltatnék, inkább mini liftinget, mivel árban az utóbbi olcsóbb és tartósabb. Annyi, hogy a felépülési idő hosszabb.

Amikor megcsinálták,2-3 hónapig nagyon jó volt, aztán kellett töltetnem hyaluron savat a nasolabiális és szemöldök közé, a szálak pedig fokozták a kollagén termelődést.Megemelés sem tartott olyan sokáig, azt már csak a szike tudja megoldani bizonyos kor után szerintem.Sajnos már semmi látszatja nincs. :(

9880. Velvet67
2018. szept. 10. 22:56

Anno írtam itt hogy cognál is mondta a doki nem jók ezek mert befolyolhatja liftinget. Nekem duora 2 évet mondtak, kb akkor kezd felszívódni,,,

Már nincs látszatja nálad??? Írnál róla milyen volt eleinte? Beváltotta bozzáfűzött reményeket??/?

2018. szept. 10. 20:09

Sziasztok,Ma voltam konzultáción, mini arcplasztikát szerettem volna. Nem vállalta az orvos,mert 2 éve volt duo liftingem. Még korai. Nem kaptam róla semmit,hogy milyen szálakat ültettek be, ez is baj volt. Kicsi gyulladásszerű pattanás is van az arcomon, szerintem a tű helye vagy a szál,ahogy be lett téve. De lehet,mivel rosaceás a bőröm az okozza ezt. Most bőrgyógyászhoz kell elmennem.

Ki járt már így? A szálbehúzás után mikor csinálnak arc műtétet? Köszönöm

2018. szept. 10. 12:12

A honlapján egyértelműen le van írva a 2 módszer amit használ. Ha nem használná minek írna ki. Van más fajta lézer is akkor azt is kiírna. De nekem tényleg tök mindegy. Szerintem befejezhetjük a témát.

Idézet a honlapról



A lézeres rántalanításhoz használt berendezés

A lézeres ránctalanítás CO2 vagy ErYAG típusú lézerrel történik.


A CO2 (széndioxid) lézer erőteljesebben képes megfeszíteni a bőrt, mint az ErYAG lézer. A CO2 lézeres kezelés során a magasabb energiájú beavatkozás miatt több hő keletkezik a bőrben. Ennek következményeként a bőr jobban zsugorodik. A CO2 lézer hátránya az ErYAG lézerrel szemben, hogy az erőteljesebb hatás miatt a gyógyulás is hosszabb ideig tart, a kezelt bőr lassabban nyeri vissza eredeti színét.


Az ErYAG (ErbiumYAG) lézer kisebb energiájú sugarat bocsát ki, ezért ennek esetében gyorsabb a gyógyulás, ugyanakkor a beavatkozás eredménye kevésbé látványos.

9877. 2af282e602 (válaszként erre: 9873. - 8f8f3a827e)
2018. szept. 9. 20:19

Köszönöm Kolbi.

Én amikor nála voltam rengeteg fotót mutatott a munkáiról. Szóval gondoltam hogy mivel rengeteget csinált csak tudja mi hogy működik. Nagyon sokat csinált. Nagyobból tudtam mire vállalkozom. Nem volt zsákba macska. Felkészített rá hogy rettenetes leszek. Én azt gondolom semmilyen más módszer nem tudja így eltüntetni a ráncokat. De tényleg nagyon nagy beavatkozás. Invazív 100% ban.

9876. 2af282e602 (válaszként erre: 9874. - Anita288)
2018. szept. 9. 20:10
Hyaluronidase a neve
9875. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9868. - Anita288)
2018. szept. 9. 19:00
Még annyira ne ess kétségbe, mert a hyaluron 1-2 hét alatt áll be véglegesre, sokat apadhat . Azt nem mondom, h hurkád nem marad, de nem olyan nagy, mint 1-2 naposan.
9874. Anita288 (válaszként erre: 9872. - Adrienne883)
2018. szept. 9. 16:11
Nekem azt mondta a Doktor h. Ö még ilyenröl nem hallott h feloldani.
9873. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9861. - 2af282e602)
2018. szept. 9. 12:57

Hát igen, erről értekeztem...


Kifogástalan, korrekt szakmai munka. Amikor minden összejön, pénz, paripa... Van egy szép hölgy, aki a szem körüli ráncait szeretné hatásos módszerrel rendbetetetni, van egy orvos, aki érti a dolgát és van egy drága, de hatásos eljárás. Ilyen, az amikor valaki elég bátor lépni...


Kolbi

9872. Adrienne883 (válaszként erre: 9870. - 2af282e602)
2018. szept. 9. 12:20
Elvileg mindenkinek fel kellene tudni oldania, aki beadja, nem?
9871. Adrienne883 (válaszként erre: 9869. - Anita288)
2018. szept. 9. 12:19
Én is külföldre jottem vissza. Két hete esküvőre mentem haza, akkor csinálta meg. Aztán 2 hét múlva újra haza kellett mennem, és felkerestem újra a doktornőt, inkább kioldattam, mert mostanában már nem megyek haza. A nagy ödéma azonnal eltűnt a jobb szemem alól, még ott látszódott a hatása, viszont a bal szemem alatt meg ismét egy jó nagy árok lett. Nagyon gáz. Ráadásul nekem világos a bőröm és alatta az ér Most még jobban átüt, lilás. Szóval jó lenne nekem is inkább itt németben keresni vkit. Ahogy nézegettem itt sem drágább, főleg, ha az utazást és időt is beleszámolom.
9870. 2af282e602 (válaszként erre: 9869. - Anita288)
2018. szept. 9. 11:17

2 hétig lehet ödémás. Nyugi.

Véglegesen hónapokig tart míg felszívódik. Dr szőcs hajnal old anyagot. De még nem fogja feloldani. Meg kell várni a pár hetet.

9869. Anita288
2018. szept. 9. 10:37
Hàt mostmàr biztos hogy túl sokat adott be,mert ez a hurka nem akar eltünni. Mennyi idö alatt szívodik fel? Fellehet valahogy gyorsítani? Vagy hol lehet ilyen feloldô enzimet beadatni?
9868. Anita288 (válaszként erre: 9867. - Adrienne883)
2018. szept. 8. 21:30
Huha. Hàt ezt nem a legjobb hallani. Nekem egy ilyen hurka dülled ki ott ahol azelött gödör volt. Nem hiszem h ez elfog tünni... szörnyen nezek ki. 😢 most visszajöttem németorszàgba,ha nem lesz jobb itt kell vmit talàlnom... de kivagyok borulva. Mêg remén,kedek hàtha elterül,de et màr biztos nem fog...
9867. Adrienne883 (válaszként erre: 9865. - Anita288)
2018. szept. 8. 15:13
Szia! En voltam már ilyen kezelésen, csak az eddigi drnő nem csinálhatja, mert "csak" házi orvos, nem szakorvo, pedig nagyon ügyes volt, jó árban is dolgozott.szóval az új drnő nél is feltöltettem, nekem is a jobb szemem alatt nagy ödéma szerűség lett, ami 2 hét után sem múlt el. A munkahelyemen kérdezték, hogy mi történt velem, mert alapozó nélkül még zöld is volt. Én visszamentem és kaptam ilyen kioldo enzimet. Azonnal látszódott a hatása. A másik szememnel az orrnal lévő részen is volt egy kis pukli. Oda is adott be, akkor jónak tűnt, de most meg mintha már rosszabb lenne, mint előtte. Nagyon bosszant, mert nem kevés pénzt dobtam ki az ablakon és még szarul is néztem ki 2 hétig, több ember is megtudta, hogy milyen kezelésekre járok. De legalább, ha szép lett volna. Most úgy nézek ki, mint aki nem aludt egy éve. A szám sem sikerült olyan jól. Az is úgy fel dagadt, mint Kelemen annanak, a beavatkozás is baromira fájt, teosyal one kisst használt. Kb. Most 3 hét után nem olyan csomós, de még most is van benne és vmikor , ha mosolygok fekete csomó látszik, felül meg kifeheredik a csomoknal. Párom is kérdezte, hogy herpeszem lesz? A botox az ,ami sikerült, de az előző dokinő azt is másképp csinálta. A szemem alá tette, és úgy olyan szép lett. Meg ő vállalta állba is, a mostani nem, mert szemtől lefelé tilos botoxot használni. Szóval kb. kidobtam 220 ezret.
9866. 2af282e602 (válaszként erre: 9865. - Anita288)
2018. szept. 8. 08:55
Persze hogy elterulhet. 2 hetet minimum várjál. Teljesen normális hogy most ilyen..
9865. Anita288
2018. szept. 8. 08:43

Màra egy picit jobb lett. Lehetséges h ez elfog terülni még és nem lesz ilyen hurka a helyén?


A Doktor ugye felhívtam h mi van. Azt mondta h hàt ö nem tudja,nincs tapasztalata... akkor minek csinàlja.


Szoval ez a hurka szerintetek m3g elterülhet? Hol csinàlnak ilyen feloldàs?

9864. Velvet67 (válaszként erre: 9862. - Anita288)
2018. szept. 7. 21:56
jah és nyugi, ne stresszelj előre...!!!! elképzelhető pár nap alatt beáll és tök jó lesz!
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook