Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
10340. Honeymoon78 (válaszként erre: 10335. - Velvet67)
2018. dec. 8. 16:35
A töltést ki csinálta?
10339. Honeymoon78 (válaszként erre: 10332. - Ryana)
2018. dec. 8. 16:34
Ki csinálta a szálatást? Mennyi a felépülési idő utánna?
10338. Velvet67 (válaszként erre: 10328. - Greta.y1)
2018. dec. 8. 15:50

nekem anno azt mondták és ezt több doki is megerősítette akiknél voltam konzultáción (plasztikai sebészek) , hogy ilyen szálakat ha behúznak mivel a halántéknál és homloknál nincs sok kötőszövet kilátszik a cérna. Pár spirálszálat mégis rakattam azzal aki a cogot csinálta (bőrgyógyász, aki azért olcsóbban dolgozik) . Fájt jobban mint az arcomban amikor a cogot rakták Ha van frufrud, azzal tudod takarni.

Semmit nem használt!

Halántékemelést stb javasolják plasztikai sebészek, de mindegyik elmondja nem lesz tartós, max ha fejtetőn kis csapokhoz rögzítik.

Nekem augusztusban volt halántékemelésem... a szemöldök résznél húzták, fejtetőn volt vágás! két oldalt cca 4-4 cm vágás. Mára alig látszik belőle valami, majdnem ugyanabban a pozícióban van, mint műtét előtt. Akkor szerinted mennyi az esélye sima kis szállal való húzogatás eredményes lesz?

2-3 hét fejpántozás helyett másfél-két hónapig felpántoztam!

10337. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10332. - Ryana)
2018. dec. 8. 15:47
Igen, elsősorban a járomívbe, mivel az az egész alatta lévő területet emeli. Persze azért ehhez már kell mennyiség. Tölteni még a fül elé kell sok esetben, onnan nagyon el tud tűnni a zsír, ettől is beesett az arc. Tölthetnek valamennyit középarcba is, általában akkor, amikor látványosabb lyukak vannak. Pl nálam kellett. A Hifu szépen "kilyuggalta " az arcot, utána a cog szál jött, az még jobban elmélyítette. Muszáj volt oda is tolni hyaluront.
10336. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10329. - Honeymoon78)
2018. dec. 8. 15:42

Szia! Nekem sem a sima szál, sem a Cog nem jött be. Annyi volt, hogy én láttam valami nagyon nagyon gyenge eredményt, ha baromira megnéztem magamat, de azt sem tartott sokáig. Lábadozás nem volt. A Cognál kicsi elszíneződés de az sminkelhető. Ár-érték arány rossz.

Hyaluron: Hosszútávra baromi drága, egy komolyabb arcformázásnál, zsírpótlásnál millió felé közelít. Lehet vele szép eredményt elérni, de nagyon fontos az orvos. Azt tudni kell, hogy a kezelés utáni azonnali eredménynek minimum egyharmada vagy fele lemegy, mivel egy része azonnali ödéma, illetve a hyaluron egy része is "eltűnik" 2-3 hét múlva. Tehát, ha azt mondják, hogy van 5 ml hiányod az arcban, akkor az akár 10 is lehet. Persze általában - a horror ár miatt ( és nem az anyag a drága, hanem amennyiért betöltik- ez kb 3x-osa az anyagárnak) nem töltenek annyit, amennyi kell. Ilyenkor jön az elégedetlenség, amit vagy elfogadsz, vagy még százezreket belepumpálsz utólag, aztán másfél év múlva ismételheted. Szóval nem lenne rossz ez másfél évente, ha nem lenne ilyen pofátlanul drága. Mindemellett ezt is baromira el tudják cseszni: jó pénzéééé

10335. Velvet67 (válaszként erre: 10329. - Honeymoon78)
2018. dec. 8. 15:39

nekem cog nem igazán használt... igaz nem sokat rakattam...


Középarcon hialuron töltés, az szupi volt...


Lézeres cuccokkal vigyázni kell, kérdés mire és miért szeretnéd, lehet egy otthoni erősebb hámlasztással is eléred azt az eredményt sokkal olcsóbban

10334. Honeymoon78 (válaszként erre: 10332. - Ryana)
2018. dec. 8. 15:38
Köszönöm! Akkor egyenlőre ezt a co2-t halasztom jövőre. Nagy ráncaim nincsenek csak szörnyű tág porusú a bőröm. De a ciciműtét mellé időben nem fér be még 2 hét kiesés
10333. Honeymoon78 (válaszként erre: 10330. - 2af282e602)
2018. dec. 8. 15:36
Az alsó szemhéjadat co2-vel csinálták? Mert nagyon szép lett az eredmény.
10332. Ryana (válaszként erre: 10329. - Honeymoon78)
2018. dec. 8. 15:36

1. Nekem bevált a szálbehúzás, tavaly év elején végeztettem, csodát nem vártam, nem kaptam, de minimális megereszkedésre jó volt valameddig.


2. Igen. A frakcionált lézer hatása gyenge. Talán rendszeresen, hosszabb távon használva beválhat, azt nem próbáltam, és nem is akarom. Akkor már inkább egy durvább lézeres beavatkozás. Anno a Bársony klinikán leégették az arcom felső részét, sokat javított rajta, igaz, sokáig tartott a gyógyulás és nagyon kellett rá vigyázni. Drága is volt, de kellett.


3. Tudtommal középarcba nem szokták, csak járomcsont fölé.

10331. Ryana (válaszként erre: 10328. - Greta.y1)
2018. dec. 8. 15:31

:D Macskás? Dehát a macskáknak nagy kerek szeme van. Meg antennáik szemöldök gyanánt. XD


Szerintem ha nincs gond az arcoddal, ne változtass rajta, nehogy rosszul süljön el.

10330. 2af282e602 (válaszként erre: 10329. - Honeymoon78)
2018. dec. 8. 15:10

A fraxel pontokban éget. A co2 vagy erbium meg lehántja a bőrödet és új bőr nő 1 hét alatt. Viszont 2 hét minimum zombi vagy ez tuti.. Nekem csak a szemem körül volt.

Semmi köze a fraxelhez. Már azt is próbáltam 3 szor. Nekem nem ért semmit csak annyi hogy pár napig piros voltam meg barna pöttyös aztán lehámlott. Üde volt a bőr kb 2 hétig. Kis bőr hibákra tök jó. Ráncokra nem.

Co2 meg nagyon nagyon durva!!!


Hyaluron töltésre meg arc szobrász kell ami érti hova kell tölteni. Előttem írták hogy pl Pataki nagyon jó. De biztos fognak másik is írni

2018. dec. 8. 14:10

Sziasztok!


Három eljárás felöl érdeklődnék:

1, Szálbehúzás érdekelne (nem a Boros féle lézeres) hogy aki csináltatott már ilyet, milyen eredményt hozott neki? Mennyi a lábadozási idő? Középarcra is csinálják e és ki a sztár doki ebben?


2, más e a Fraxel lézer mint a CO2 lézer? Én Fraxel-en voltam, jobb lett a bőröm, de nem olyan klasszisokkal. Illetve hyanús hogy én 1-2 nap múlva simán mentem emberek közé. Míg a neten keringő fotókon azt láttam hogy 5-6 nap mire vállalható az ember feje. Hoz e olyan átütő változást a co2 ami megéri hogy ennyi napig off az ember?


3, középarcot hyaluron töltéssel kapcsolatban is érdekelnének tapasztalatok. Ki jó benne? Liluk, duzzad utánna?

Szerdán már zsibi krémmel a fejemen ültem a dokinál, de beparázram és letöröltem a krémet és köszönettel távoztam. :( Most viszont bánom...

10328. Greta.y1
2018. dec. 8. 09:59

Art liftettel emeltetett már valaki a szemöldökén?

Csernus Krisztánál csináltatok mindent, de baromira drága, viszont a beavatkozások a vivacet leszámítva használtak.

A sima theard liftet is szuperül betette, viszont az art fogazott kissé para, hogy grincsesen nézzen ki a páciens 1 hónapig.

Sehol nincs megereszkedve az arcom, csak a szemöldökömnek szeretnék más karaktert.

A bella hadidnak van kihúzva hajvonal felé, attól olyan macskás.

10327. 9a013552b5 (válaszként erre: 10326. - Velvet67)
2018. dec. 7. 19:32
December 18. irok ide :) Kösz Velvet67 Neked , Nektek
10326. Velvet67 (válaszként erre: 10324. - 9a013552b5)
2018. dec. 7. 18:50

Nem leszel agyonütve :D első pár napot leszámítva meglepően fitt voltam utána... Te is az leszel. Az más kérdés hogy 2 hétig kímélni kell magadat. Előtte-utána fotót mindenképp csinálj .. Lásd mennyi változás történt...fénykép nem hazudik.

Sajnos nekem nem lett tökéletes, de újra belevágnék, nem bántam meg.


Nagy kalappal, nagyon szorítunk!!!!

10325. 9a013552b5 (válaszként erre: 10323. - 2af282e602)
2018. dec. 7. 18:10
..hát még én.. :) Jezus anyám... :))
10324. 9a013552b5
2018. dec. 7. 18:07
Majd még megnézem hogy kell naplot csinálni. Lehet egy kb elötte közbe s utána fotot azért mutatok. Ha nagyon agyon leszek utve mutét után akkor csak picit irok. Egyéébként nagyon minimális zsiromat ami tényleg nem sok ugyan de zavar nyáron.. azt is leszedi . Úgyhogy kaputt leszek érzem.
10323. 2af282e602 (válaszként erre: 10322. - 9a013552b5)
2018. dec. 7. 18:03
Basszus már nagyon várjuk.
10322. 9a013552b5
2018. dec. 7. 17:42

Hello


...9 nap múlva lesz a minilif arcplasztikám. Dr.Rodrigotol. Majd valamilyen formában jelentkezem. A doktor azt mondta ne féljek nem az arcvonásokat fogja megválltoztatni, sok kivágando bör nincs. Inkább az arc izommal kell dolgozni. Mint szememnél anno ahogy csinálta ..ott is föleg izommal dolgozott.

10321. Ryana (válaszként erre: 10308. - 5d51fd695b)
2018. dec. 6. 21:27

Köszi, igyekszem valahová átjelentkezni!

Majd beszámolok. :)

10320. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10320. - 2af282e602)
2018. dec. 6. 18:15
Igen durva, mert mégsem egy kis botox aszimetria:((( Én ettől az erős lézertől nagyon félnék, ez már nekem túl brutális, viszont az biztos, ha bejön, akkor látványos. Én meg olyan érzékenyebb lelkivilágú vagyok, ha valami durva történne velem, akkor totál összeroppannék és nem lenne lelkierőm futkosni és kutakodni, h ki tudna segíteni rajtam. Ezért i kerülöm a durva dolgokat és bár csábító a szép eredmény ígérete, egyelőre biztosan nem mernék semmilyen drasztikus beavatkozásba belevágni. A másik a hosszú gyógyulási idő, ami nekem totál nem fér bele az életembe. Remélem, h a Boros doktor is tanul az ilyen hibákból. Tényleg nagyon fontos a megfelelő kommunikáció főleg a kockázatokat illetően. Tényleg ne utólag kelljen mosakodni és utólag hivatkozni a "hozott anyag"-ra, mert ők akkor is látják a hozott anyagot, amikor fűt-fát beígérnek.Én ezt nagyon helytelennek tartom. Azért több százezres vagy milliós beavatkozásoknál, baromira ne a reményt adja el nekem.
2018. dec. 6. 15:50
Én is szeretném megköszönni, h megosztottad a kálváriádat. Tudom, h nem könnyű a rossz eredménnyel együtt élni, nem hogy beszélni róla. Bíztatok mindenkit, hogy írja meg, ha valami nem sikerült, nagy segítség másoknak. Az nem rágalmazás, ha azt írom: Ez és ez a doki csinálta ezt és ezt a kezelést, de nem vagyok elégedett... ezért és ezért, mert úgy látom...hogy.. stb Ez vélemény és jogom van elégedetlennek lenni. Aztán lehet feltenni képet, és majd mindenki eldönti, hogy ő maga mit gondol az eredményről, és hogy ezek után pl elmenne- e ehhez a dokihoz vagy nem. Nem tudom, h ki hogy van ezzel, de valahogy a Boros nekem sosem volt alternatíva, pedig voltak itt sikersztorik is... valahogy éreztem a zsigereimben:) Bár volt, akiben totál megbíztam és az sem lett jó:)) Remélem, h sikerül valamit javítani és a Hifut bánom, mint a kutya.... kezdeti szép eredmények hamar romba dőltek és szarabb lett, mint volt... aztán most lehet töltögetni, ami sosem lesz azért ugyanolyan. A zsír sem lesz sosem tökéletes, mert lehet, hogy az a zsír, amit betöltött, az még jó pár évig ott marad, de ami eredetileg mellette, az azért szépen elfogyogat mellőle, így mindig lesz hiány, mindig kell majd toldozgatni foltozgatni. Persze oda meg megy a zsír, ahová nem kéne mi?!:)
10318. Vikinca (válaszként erre: 10315. - Kira2424)
2018. dec. 6. 15:49
Eddig en csak dysportot kaptam,és nagyon bevált 5-6 hónapig siman kitart-a férjem szerint tovább is😅de azért nem húzom az időt.Viszont a barátnőmnek kicsit elcsúszott,és pár hétig nem volt szimmetrikus a szeme-Bea mondta,hogy többet szúrt,de a második már tökéletes lett neki is.Szoval ebben a vándorlásban lehet valami🤔
10317. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10303. - Ryana)
2018. dec. 6. 15:37
Mondd le. Én sem mennék hozzá.
2018. dec. 6. 15:33
Persze, h kedves volt, az elégedett páciens alegjobb reklám és a legjobb kincs, viszont a balul járt pácienseket tuti elásná jó mélyre. A kockázatot el kell mondani, akkor is, ha a páciens nem kérdezi. Van aki bevállalós, van aki a maximális biztonságra törekszik és nem vállalja be, de ezt a döntést nekünk kell meghozni és nem a dokinak, mint pl. ebben az esetben is Termal kérése ellenére kezelte erősebben, csak mert bemutatót tartott. Ez tökre etikátlan. És attól még nem lesz kevésbé hibás, mert a többi orvos is hibázik vagy illúziót ad el a pácienseinek. Hallod Tiszike, neked tényleg azért nagy mákod volt, mert a szem környék a legérzékenyebb, legkényesebb terület. Ha ott elcseszi, örökre elcsúfít. Bevállalnád újra?
10315. kira2424
2018. dec. 6. 15:29

Én inkább azt vettem észre, hogy a Vistabelt jobban.

Én viszont a Dyspotot preferálom jobban, nekem tartósabb. Én azt Bálint Beaval adatom be.

2018. dec. 6. 15:17
Általában mindenkinek ezt mondják, hogy csak nálad fordult elő és aztán néznek rád nagy csodálkozó szemekkel... mit is mondhatna?! Bocs de sokan jártak már így, viszont nekem nem bolt, ha ezt reklámozom, hiszen itt van ez a csudamasina... és még nem termelt elég hasznot.
2018. dec. 6. 15:07
Olvastam a történeted, sajnálom, hogy nem úgy sikerült a szépülésed, ahogy szeretted volna, de ne csüggedj. Ha valaki, akkor Pataki doktor tud segíteni. Tudom, szinte a lehetetlennel határos hozzá bekerülni, de érdemes várni rá, ahelyett, hogy más esetleg megint elszúrja a dolgot.
2018. dec. 6. 15:04
Jól tudod, pontosan ilyen a Dysport. Nekem nem kellene, nagy területre se.
2018. dec. 6. 15:02

Szia,

igen, általában előbb adják a botoxot és kb. 1 héttel utána a hialuront, de egy ülésben is mehet a kettő. Ilyenkor fordított a sorrend. Az “egyszerre műveletet” leginkább csak nagyon fegyelmezett, szófogadó, az orvos utasításait betartó pácienseknél alkalmazzák. Én is így kapom a kettőt. :)

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook