Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyukák mindennapjai fórum

Anyukák mindennapjai (beszélgetős fórum)


1 2
2017. máj. 12. 14:26
Ők már nagyok. Emlékszem mikor mondták nekem kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Akkor nem értettem miért mondják. Most már tudom hogy a kicsi max éhes, tele a pelus, vagy nyűgös. De a nagyobbnál, pedig csak most lesz 5, sokkal nehezebb megoldható gondok/problémák jöhetnek elő.
11. andi6020 (válaszként erre: 3. - B3c1f394a2)
2017. máj. 12. 14:19

Oké, beszélgessünk.

Nekem két gyermekem van, 17 és 24 évesek.

2017. máj. 12. 14:11
Ja! Mielőtt támadnátok! Imádom a fiamat, szeretek anya lenni, de nem kizárólag csak az. Nem az az ősanya típus vagyok. :-)
9. b3c1f394a2 (válaszként erre: 8. - Sziszi0528)
2017. máj. 12. 14:07
Tökéletesen értem mit mondasz. Az első után azért mentem vissza dolgozni, hogy felnőttek között legyek. Oké játszótéren itt-ott találkoztam anyukákkal, de akkor a fő téma mindig a gyerek volt.
2017. máj. 12. 13:30

Sokszor érzem én is azt, hogy "egyedül maradtam". 2015. augusztus óta vagyok itthon, most lesz 17 hós a lányom és jön a kistesó (nem tervezett, meglepetésbaba, de nagyon örülünk neki). Szóval egy jódarabig még itthon vagyok és egyszerűen azt vettem észre, hogy baromi nehéz tartani a kapcsolatot a "külvilággal". Nem vagyok az a nagy barátnőzős, sem bulizós de azért néha jólesne, ha gondolna más is rám, ne csak mindig én emelném fel a telefont, ne csak mindig én írnék rá messengeren másra, ne csak mindig nekem jutna eszembe találkozót megbeszélni... Rosszul esik az egyoldalúság, és hozzáteszem nem akaszkodom én senkire, meg nyilván tiszteletben tartom, hogy más dolgozik, ugyanúgy háztartást vezet és családja van, de az, hogy mondjuk kéthavonta összefuthatnánk, vagy 2-3 hetente felhívna ő is 5 percre szerintem nem egy nagy durranás.


Gondolkodtam már én is ilyen jellegű "kibeszélős" fórumon, de mondom biztos lükének néznek, meg majd megkapom, hogy menjek programokra a gyerekemmel. Viszem is, de az valahogy nem olyan. A héten voltam bent a volt munkahelyemen (bölcsiben dolgoztam és nagyon szerettek, mindig kérdezi volt főnököm, hogy mikor megyek már be, vigyem a kislányomat is, had' játsszon) és esküszöm nektek olyan felüdülés volt, hogy négyszemközt tudtam vele beszélgetni úgy, mint 3 évvel ezelőtt, félre ne értsen senki imádom a gyerekem, ő az én mindenem de néha már besokallok a csip-csip csókáktól meg cifra palotától. Kicsit be is fordultam emiatt, hogy nincs kihez szóljak.

2017. máj. 12. 13:25
2 fiam van, az egyik 5 lesz, a másik ma 2 hónapos.
6. Andi.Bobi (válaszként erre: 5. - B3c1f394a2)
2017. máj. 12. 12:58

Szia!

Hány évesek a gyerekeid?

Nekem most lesz 14. Én egy éves a kisfiam.

5. b3c1f394a2 (válaszként erre: 4. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 12. 11:38
Körülbelül. :-)sajnos nem nagyon van kivel beszélgetnem. Így azért nem könnyű.
2017. máj. 12. 11:27

pelenkázás?

szülői értekezlet?

hogy mindig tanulni kell velük?

hogy betegek?

hogy apuka későn jön, korán jön, nincs, van, több van??

sok a nyári szünet, téli szünet, vagy éppen kevés?

táborok?

rosszak a postán sorban álláskor?

2017. máj. 12. 09:32
Két gyerekem van, mindig van vmi velük. Leginkább arra gondoltam, hogy jó lenne más anyukákkal beszélni.
2. sziszi0528 (válaszként erre: 1. - B3c1f394a2)
2017. máj. 12. 09:17
Konkrétan mire gondolsz? Sokféle gond létezhet, kisebbtől egészen a nagyobbakig, család, gyereknevelés, kapcsolatok, önmagunkhoz való hozzáállásunk, stb...
2017. máj. 12. 07:47
Keresek olyan anyukákat akikkel a mindennapi gondokat meg lehet beszélni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook