Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
1571. mmacus (válaszként erre: 1570. - Mmacus)
2010. febr. 24. 19:45
Azt ugyan nem mondhatom, hogy pár perces beavatkozás volt, kb félórát volt az előkészítőben és a műtőben.
1570. mmacus
2010. febr. 24. 19:44
A lányomnak e hónap elsején vették le az anyajegyét, felsőajakról. Hetedik napon volt varratszedés. Az elhelyezkedés miatt volt neki kellemetlen, alig tudta a száját nyitni, csak szívószállal tudott inni. De nagyon szép lett, már most is alig látszik valami. Ugyan sebészeti beavatkozás volt, de a sebszéleket lézerrel égették, így tényleg szép. És a szövettan eredmény már megvolt varratszedés napjára.
1569. ludacska
2010. febr. 24. 17:05

Sziasztok!

Én ma túl vagyok mindenen. Egyáltalán nem fájt még a szuri sem. Ugyhogy kedves momy35 és kedves titta ne izguljatok minden nagyon gyorsan megvan. Talán az egész ha volt 3 perc sokat mondok.

Gondolok majd rátok!

Üdv

1568. laura88
2010. febr. 24. 14:17
köszi mindenkinek a segítséget:)
2010. febr. 22. 21:10

Sziasztok!

Nekem zsírmirigy van a szemöldököm fölött már gyerek korom óta. De most már nő, és nagyon zavar. De nagyon tartok a szikés megoldástól. Ha valaki tud Budapesten olyan orvost aki lézerrel is megoldaná, lehetőleg alacsony áron, kérem segítsen.

Köszönöm.

Ha lehet üzenetet küldjetek

1566. Gina4
2010. febr. 22. 20:54

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy meddig érvényes a bőrgyógyász igazolása, hogy leszedhető az anyajegy? Annyi van ráírva, hogy levételük irritáció miatt javasolt. Van annak lejárata? Tavalyi a papír, de annyira félek tőle, még mindig nem szántam rá magam.

1565. Awela (válaszként erre: 1561. - Laura88)
2010. febr. 22. 20:21
Csak az első pár napban húzódik, utána már nem. Nekem másfél hétig volt bent.:) A végén már nem is éreztem, hogy varratom van. Amikor kivették, picit fájt, de mire észbe kaptam, már végeztünk is.:)
1564. Awela (válaszként erre: 1560. - Momy35)
2010. febr. 22. 20:19

Tényleg ne izgulj, én is túléltem, pedig egyáltalán nem bírom a fájdalmat. Most már boldogabban megyek majd a következőre.:)

Szövettantól én is féltem, mivel az egyik már jó ideje fájt, de szerencsére nem történt semmi gond, még épp idejében mentem dokihoz. Ne izgulj előre, tudom, könnyű mondani, de tényleg!

1563. ludacska (válaszként erre: 1560. - Momy35)
2010. febr. 22. 19:37

Szia momy35!

Tényleg ne izgulj nekem is azt mondták, hogy abba a 6 percbe még egy viccmesélés is belefér. Engem csak a várakozás idegesít egy kicsit. Gondolom, te is túl lennél már rajta!

Kitartás!

Üdv

1562. ludacska (válaszként erre: 1561. - Laura88)
2010. febr. 22. 19:36

Szia laura88!

Örülök, hogy te is túl vagy a beavatkozáson. Hol volt az anyajegyed?

Gyors gyógyulást kívánok!

üdv

1561. laura88
2010. febr. 22. 18:22
Sziasztok! Én vasárnap voltam anyajegy eltávolításon! A szuri kellemetlen volt de utána nem lehet érezni semmit:) most már csak azt érzem h a varratok húzódnak meg óvatosabban mozgok,de köv hétfőn már veszik is ki a varratokat,és túl is leszek rajta teljesen:) ha vkit érdekel és segitség vagy több informácio kell irjatok! üdv
1560. momy35
2010. febr. 22. 11:45

Sziasztok!!!!


Titta,de jó írtál,akkor még nem túl rajta,akkor még szorítunk.. :) Hát ma én is voltam ,márc.4-ére kaptam időpontot.Azt mondta a nő nem izguljak 10-15 perc az egész.Hát kösz...gondoltam :)Engem jobban aggaszt a szövettan...mi van ha....na jó nem gondolok rosszra..csak már túllennék rajta

1559. Awela (válaszként erre: 1556. - Titta)
2010. febr. 21. 23:08
Sajnos nem szülhetek majd természetesen, de azért nem fogok visszariadni a gyermekvállalástól.:) Már nagyon szeretnénk babát, de amíg egyetemre járunk, várnunk kell.
1558. titta
2010. febr. 21. 18:47

Amúgy most jut eszembe, azt hiszem, hogy a fent lévő fotóimon pont látszik mindegyik bibircsókom. Az egyik az esküvősön, ami a mellemen van, a másik az utolsó képen, amin lógunk Hajnával a kanapéról. A bal fülem alatt dudorodik.

Jól nézzétek meg, mert már nem sokáig virítanak ott :D:D:D:D:D

1557. titta (válaszként erre: 1555. - Ludacska)
2010. febr. 21. 18:44

Köszönöm, tündér vagy! Majd a biztatásaitokra fogok gondolni, amikor szúrnak :)


Csak vicceltem, imádom a férjemet ;) De azért szemem még van, és nézhetek vele :D:D:D

1556. titta (válaszként erre: 1554. - Awela)
2010. febr. 21. 18:43

Szerintem nem volt vészes, a körülöttem levőkhöz képest elég jól viseltem :) Arról nem beszélve, hogy a baba mindenek előtt, így ez egy boldogságos seb :) A varratok szedése után meg hipp-hopp hamar gyógyult, és már nem fájt a húzódástól, mint előtte, amikor még bent voltak.


Ne ezen múljon a baba vállalásod :) És kívánom, hogy ne legyen komplikáció, minden a maga útján, természetesen történjen ;)

1555. ludacska
2010. febr. 21. 17:32

Szia titta!

Már azt hittem túl vagy az egészen. Akkor még drukkolok. Szerintem csak az a rossz, hogy az ember túl lenne már rajta és a várakozás nem poén. Holott mindenki azt mondja, hogy teljesen fájdalmatlan. neked kicsit kényelmetlen helyen vannak ezek a kis nyavaják, de hidd el nem metszenek akkorát, hogy ott baj lehessen. Így ne izgulj! Minden rendben lesz.

A helyes srácról nem is beszélve! Csak 2 anyajegyed van? Az ismerkedéshez az is elég!!!! hajrá!!


Szandikkka!

A laposakat is leveszik, nem azon múlik, hogy kidudorodó-e vagy sem, hanem azon, hogy mennyire zavaró helyen van, esetleg előfordulhat, hogy megelőzésképpen jobb levenni, nehogy később baj legyen belőle.

1554. Awela (válaszként erre: 1551. - Titta)
2010. febr. 21. 09:32
Wow, az szép. Ennyire fáj a császáros seb? Lehet, mégsem akarok majd szülni.:)
1553. Awela (válaszként erre: 1549. - Szandikkka)
2010. febr. 21. 09:30
Szerintem menj el dokihoz, ő tud majd segíteni.:)
1552. titta
2010. febr. 20. 23:22

Jesszus de hosszúra fogtam :X

Bocsi, le is lépek :D

1551. titta
2010. febr. 20. 23:22

Sziasztok Lányok!

Dehogy tűntem el, de csak most "értem ide"...

Nagyon jól esik visszaolvasni, hogy gondoltatok rám! Köszönöm szépen, tündérek vagytok! Komolyan!!!

Sajnos még szükségem lesz a drukkotokra, mert nem szedte le őket a drnő. Kérdezgette mire vagyok allergiás, volt-e a családban valakinek problémája anyajeggyel. Kérdezte, hogy egyszerre, vagy külön szeretném leszedetni. Elmondta, hogy mekkorák és milyenek lesznek a hegek. Hogy utána másfél, két hétig (a gyógyulás ideje alatt) nem érheti víz. Sportot nem ajánlja, ami izzaszt, mert akkor is alánedvesedik, esetleg fertőződhet. Mivel egyik sem izomcsoporton fekszik, ezért azt mondta a megerőltetés hanyagolása rám nem vonatkozik, csak óvatosan mozogjak. Aztán mondtam, hogy nekem már vettek le egy 3 cm!!!-es anyajegyet a combtövemről. Kislányom császárral született, és mivel gerincérzéstelenítésben voltam, úgy gondolta a nőgyógyászom, hogy azt is leveszi, ilyen kettő az egyben műtét volt :) Annak kérdezte a drnő a szövettanát, az negatív lett, ép széllel kimetszve. Mivel nekem akkor nagyobb gondot jelentett a császáros seb, ezért az a "pici" ott mellette fel sem tűnt. És látjátok, ennek ellenére mégis hogy teli a nadrág. Mindenesetre az nagyon megnyugtat, hogy alaposnak tűnt nagyon a drnő. És március 2-a, 13:30 az időpontom. Azt mondta, a kettő együtt fél óra lesz. Utána tűnt fel, hogy rendelési idő előtti fél órával adta meg az időpontot. így nem zavar minket senki :D Az asszisztense egy fiatal helyes srác :) Szóval remélem, jó hangulatú lesz az egész :) A srác azt mondta, amikor kijöttem, menjek 5 perccel az időpontom előtt. :P


momy35! Ne izgulj! Én örülnék ha a hátamon kotorásznának. Nekem az egyik a bal fülem alatt van. Nyak, szóval remélem semmi nagyobb eret nem vág el :D Másik pedig a bal mellem mellett. Szívközelben :D Épp tegnap agyaltam azon, hogy miért nincs mondjuk a lábamon, kezemen vagy a hátamon. Két jó helyet fogtam ki. Ha neked egyet szednek le, szerintem maximum 15 perc alatt készen vagy.

Jajjj lányok, csak legyen vége.... tényleg a "helyek" miatt izgulok csak annyira.

momy35! Drukkolok! Majd írd meg, mi történt.


Szerintem a lapos anyajegyeket is leszedik, magánrendelésen tutira. Mérlegeld, hogy a heg szebben mutatna-e a helyén.


Awela, Ludacska! Köszi, köszi, köszi... még jövök :S:S:S

1550. ludacska
2010. febr. 20. 20:53

Szia titta!

Eltűntél!! Hogy sikerült a műtéted?

1549. Szandikkka (válaszként erre: 1548. - Awela)
2010. febr. 18. 19:03

A lapos anyajegyeket is el lehet tüntetni?

Nekem az arcomon van 2db 2mm-es,eléggé zavar,mivel pont az arcom közepén van!

1548. Awela (válaszként erre: 1547. - Momy35)
2010. febr. 18. 18:39

Szia!

Nem, nem bent alvós. Kapsz egy érzéstelenítőt és már kezdik is. Nekem kicsit tovább tartott az átlagnál, mert veszélyes helyen volt az egyik, de én is végeztem kevesebb, mint egy óra alatt a kettővel, tesómét kb. 10 perc alatt megcsinálták. Egy héttel később varratszedés, aztán gyógyul szépen magától.:)

Ne izgulj, nem vészes. A szövettanra várni kell néhány hetet.


Titta: mi volt?

1547. momy35
2010. febr. 18. 17:38

Sziasztok!


Én is olvastalak benneteket.Ma voltam a bőrgyógyásznál és nekem is le kell venni egy anyajegyet a hátamról.Állandóan birizgálta a melltartó pántja és múlt héten bele is akadt sikeresen.Kicsit be vagyok tojva,a sebészetre jövő héten megyek,akkor lesz időpont a műtétre.Ez ugye nem bennalvós lesz???Mennyi ideig tart???N agyon fáj?? :)

Titta most olvasom te ma voltál műtéten.Ugye megnyugtatsz??? :)

Ja és azt mondta a bőrgyógyász,hogy a szövettan eredményét majd vigyem vissza....Na még ezért is izgulhatok...

1546. ludacska (válaszként erre: 1543. - Titta)
2010. febr. 18. 17:13

szia

Hogy vagy? Hogy sikerült a műtéted?

Remélem nem fájt és már csak rossz álom az egész

1545. ludacska (válaszként erre: 1543. - Titta)
2010. febr. 18. 11:10

Szia!


Szorítunk neked!!!

1544. Awela (válaszként erre: 1543. - Titta)
2010. febr. 17. 19:22

Leszednek többet is egyszerre, ha kell. Nekem is kettőt szedtek le, egymás mellett voltak a nyakamon és balesetveszély miatt kellett megválnom tőlük.

Engem szépen összestoppolt doki bácsi, alig látszanak a hegek.

1543. titta
2010. febr. 17. 18:56

Sziasztok! Olvasgattalak benneteket! Jó volt azokat a hsz-kat olvasni amiben csupa jót írtok a műtétről.

Holnap szednek le egyet a bal fülem alól. Kb 1 cm-es. Brr... Nem tudom, hogy kettő nagyot leszednek-e egyszerre, de ha igen, akkor abban is részem lesz holnap, mert van egy a mellkasomon is. Jájjj... szorítsatok :S :)

Amilyen tarifákkal dolgozik a csaj, nagyon ajánlom neki, hogy szép hegeim legyenek.

Tele a nadrágom :S

1542. ludacska (válaszként erre: 1541. - Awela)
2010. febr. 17. 17:07
Nekem a hasamon van. Szerencsére gombostű fej nagyságú. Én nem nézettem meg csak egy orvossal. Azt mondta, hogy azok a régi nézetek miszerint ha valami olyat vesznek le, akkor az tovább fog szóródni badarság. Ha valamit kimetszenek annak végérvényesen jónak kell lennie. Az a biztos. Hát bízom benne, hogy a heg nem lesz 5x akkora mint a metszés!!
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook